• Jakub Łukowski uderzał z pola karnego. Broni Kudrjavcevs.

• Paweł Tomczyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Górą Marcel Zapytowski.

• Koniec pierwszej połowy! Korona prowadzi z Widzewem 1:0!

• GOOOOOOL! JACEK PODGÓRSKI Z KARNEGO! 1:0 DLA KORONY!

• Rzut karny dla Korony! Jacek Kiełb sfaulowany przez Patryka Stępińskiego.

• Marcel Zapytowski obronił uderzenie Pawła Tomczyka. Dogrywał Marek Hanousek.

• Marko Pervan obejrzał żółtą kartką.

• Szansa dla Korony! Jakub Łukowski minimalnie obok słupka.

• Przymierzył Marcin Szpakowski, ale piłka poleciała w boczną siatkę.

• Marko Pervan miał dużo czasu i miejsca, ale trafił w obrońcę Widzewa.

• Marko Pervan strzelił zza pola karnego z pierwszej piłki. Wysoko nad poprzeczką.

• Paweł Tomczyk uderzał po dograniu Hanouska. Trafił w obrońcę Korony.

• Jakub Łukowski strzelał z dwunastu metrów. Tuż obok słupka.

• Piotr Samiec-Talar został napomniany żółtą kartką.

• Okazja dla Widzewa! Główkował z pięciu metrów Karol Czubak, ale trafił w słupek.

• Na bramkę Korony uderzał Mateusz Możdżeń. Anemicznie i obok słupka.

• Marek Hanousek strzelał z pola karnego! W ostatniej chwili zablokował go obrońca.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Ostatnio w lepszej dyspozycji jest Korona. W trzech poprzednich grach kielczanie ugrali pięć punktów i zdobyli siedem bramek. Widzew Łódź z w tym samym czasie sięgnął po dwa "oczka" i strzelił jednego gola.

• Przed spotkaniem odbędzie się pożegnanie trenera bramkarzy Korony Mirosława Dreszera, bramkarza Marka Kozioła i bocznego obrońcy Kornela Kordasa, którzy po tym sezonie odchodzą z kieleckiego klubu.

• Podstawowy skład Widzewa Łódź:

• Oto wyjściowy skład Korony Kielce:

• Przedostatnia kolejka sezonu Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w Kielcach. Dwunasta Korona podejmie jedenasty Widzew. Początek spotkania o godz. 20. Witamy w relacji LIVE!

DW

Korona Kielce - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE ©Przemyslaw Swiderski

Korona Kielce - Widzew Łódź ONLINE. Dwunasta Korona podejmie jedenasty Widzew. Czy to oznacza, że należy się spodziewać zaciętego, wyrównanego spotkania czy raczej pojedynku kadrowych eksperymentów i poszukiwań ludzi do gry na przyszły sezon, szczególnie tych o statusie młodzieżowca?

Korona - Widzew ONLINE

Z łódzkiego punktu widzenia w tej kolejce dojdzie do wyjątkowego w skali polskiego futbolu pojedynku asystentów. Pierwsi trenerzy ŁKS i Widzewa nie dotrwali do końca zmagań i kierować za nich interesem muszą ich byli pomocnicy.

Statystyka nie przemawia za obecnym szkoleniowcem Widzewa, Marcinem Broniszewskim.
W roli pierwszego trenera na 31 meczów wygrał zaledwie pięć. Teraz Widzew potrzebuje impulsu, aby dać szanse zawodnikom i by uwierzyli, że są oni w stanie awansować do PKO Ekstraklasy w przyszłym sezonie. Chcielibyśmy wierzyć, że trener zdobędzie się na kadrowe szaleństwo, tak zbuduje jedenastkę na ten mecz, że wleje w serca kibiców iskierkę nadziei, że w następnym sezonie może być już tylko lepiej.

- Zmiany w jedenastce będą musiały zajść, gdyż z kartkowych powodów pauzują energetyczni i pożyteczni w ostatnich spotkaniach Dominik Kun i Mateusz Michalski oraz grający ostatnio ligowe ogony Marcin Robak. Do tego dochodzą gracze kontuzjowani i rekonwalescenci. Kadra jest mocno przetrzebiona - mówił Broniszewski.

Korona Kielce - Widzew Łódź TRANSMISJA TV

Spotkanie Korona - Widzew rozpocznie się w piątek 4 czerwca o godz. 20:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest na Ipla.tv. Transmisja bezpłatna, bez komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.