La Liga. Mecz Barcelona - Elche ONLINE. Barcelona z szansą...

La Liga. Mecz Barcelona - Elche ONLINE. Barcelona z szansą na lidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 6. kolejka
2022-09-17 16:15

FC Barcelona

3

Elche CF

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Teraz czas na przerwę reprezentacyjną, natomiast za dwa tygodnie FC Barcelona zagra na wyjeździe z RCD Mallorca, a Elche CF na wyjeździe podejmie Rayo Vallecano.

• FC Barcelona zdominowała rywala na każdej płaszczyźnie. Duży wpływ na to widowisko miała także czerwona kartka dla gracza gości na początku meczu.

• Koniec meczu na Spotify Camp Nou. FC Barcelona pewnie wygrywa z Elche CF 3:0.

• Hector Bellerin wpadł z piłką w pole karne Elche, ale zagrał wprost w ręce bramkarza.

• Carlos Clerc oddał pierwszy strzał swojej drużyny na bramkę Barcelony.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Gavi podał prostopadle do Ferrana Torresa, ale ten nie zdołał dopaść do piłki przed bramkarzem gości.

• Raphinia zagrał w pole karne Elche do Gaviego, ale ten odegrał bardzo niecelnie.

• Zagranie w pole karne Elche nie trafiło do żadnego z graczy Barcelony.

• Ferran Torres zagrał do Frenkie de Jonga, ale ponownie spalony.

• Dośrodkowanie w pole karne gości trafiło wprost na nogę Ronalda Araujo, ale ten w znakomitej sytuacji fatalnie spudłował!

• Ansu Fati dostał piłkę w polu karnym Elche, ale młody gracz gospodarzy nie zdołał oddać celnego strzału.

• Pedri kolejne znakomite podanie, tym razem do Ferrana Torresa, ale ten uderzył wprost w bramkarza.

• Ostatnia zmiana także w Elche. Diego Gonzalez pojawił się w miejsce kontuzjowanego Pedro Bigasa.

• Pedro Bigas ucierpiał po starciu w okolicach własnego pola karnego.

• Pedri zagrał w pole karne Elche do Ansu Fatiego, ale ten przy próbie strzału fatalnie skiksował.

• Ferran Torres został ukarany żółtą kartką po nieudanej próbie odebrania piłki.

• Pedri zagrał w pole karne Elche do Ansu Fatiego, ten minął rywala i stracił piłkę.

• Ostatnia zmiana w FC Barcelonie. Strzelec dwóch bramek, Robert Lewandowski opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Ferran Torres.

• Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym Elche, Polak w trudnej sytuacji uderzył niecelnie.

• Robert Lewandowski sfaulowany w środku pola. Nicolas Mercau został ukarany żółtą kartką.

• Koronkowa akcja Barcelony, ale Raphinia zagrał pod nogi rywala.

• Natomiast Josan pojawił się w miejsce Lucasa Boye.

• Dwie kolejne zmiany w Elche. Ezequiel Ponce zmienił Tete Morente

• Raphinia mocno wstrzelił w pole karne Elche do Ansu Fatiego, ale ten fatalnie przyjął piłkę i ostatecznie ją stracił.

• Hector Bellerin zagrał w pole karne gości do Ansu Fatiego, ale ten "nożycami" trafił wprost w rywala.

• Pedri zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył fatalnie.

• Jules Kounde sfaulowany pod własnym polem karnym.

• Gavi zagrał w pole karne gości do Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył wprost w bramkarza!

• Frenkie de Jong zagrał prostopadle do Hectora Bellerina, ale ten nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią.

• Natomiast Hector Bellerin zastąpił Erica Garcię.

• Raphinia pojawił się w miejsce Ousmane Dembele

• Trzy zmiany w FC Barcelonie. Ansu Fati zmienił Memphisa Depaya

• Prostopadłe podanie do Gaviego, ale gracz gospodarzy na spalonym.

• Ousmane Dembele dośrodkował na głowę Memphisa Depaya, ale Holender fatalnie spudłował.

• Jules Kounde próbował zagrać w pole karne gości, ale podawał bardzo niedokładnie i Barcelona straciła piłkę.

• Natomiast Domingos Quina pojawił się w miejsce Fidela.

• Dwie zmiany w szeregach Elche. Nicolas Mercau zmienił Raula Gutiego

• Po zdobyciu trzeciej bramki FC Barcelona uspokoiła grę. Gospodarze ewidentnie zwolnili i niespecjalnie kwapią się do kolejnych ataków.

• Druga bramka Roberta Lewandowskiego.

• Dośrodkowanie z prawej strony niezbyt udanie próbowali wybić obrońcy Elche, do piłki dopadł Robert Lewandowski i precyzyjnym uderzeniem zdobył swoją drugą bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Robert Lewandowski zalicza swoje drugie trafienie!!!

• Prostopadłe zagranie do gracza Elche, ale arbiter odgwizdał spalonego.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Zmiana w przerwie w szeregach FC Barcelony. Gavi zmienił Franka Kessiego.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę Spotify Camp Nou. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Spotify Camp Nou. Do przerwy FC Barcelona prowadzi z Elche CF 2:0.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia.

• Kombinacyjna akcja Barcelony, piłka trafiła do Franka Kessiego, a ten uderzył w rywala, ale gospodarze będą mieli jeszcze rzut rożny.

• Długa akcja FC Barcelony, ale Ousmane Dembele bardzo łatwo stracił piłkę na skrzydle.

• Ronald Araujo zdecydował się na zaskakujący strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę rywali o znaczną odległość.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Pedri trafia do bramki Elche, ale arbiter odgwizdał spalonego przy zagraniu od Roberta Lewandowskiego!

• Druga bramka dla FC Barcelony.

• Alex Balde zagrał w pole karne Elche do Memphisa Depaya, ten minął rywala i mocnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Memphis Depay podwyższa na 2:0!!!

• Robert Lewandowski chciał uruchomić Franka Kessiego, ale ten zbyt późno ruszył do piłki.

• Frenkie de Jong źle podał do Pedriego i chwilę później Jules Kounde sfaulował rywala.

• Ousmane Dembele zagrał w "szesnastkę" do Julesa Kounde, ale ten podał wprost do rywala.

• Tak prezentuje się gol Roberta Lewandowskiego.

• Pedri zagrał w pole karne gości do Alexa Balde, ten wstrzelił w pole bramkowe wprost na nogę Roberta Lewandowskiego, który nie miał szans się pomylić!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! FC Barcelona obejmuje prowadzenie, a strzelcem oczywiście Robert Lewandowski!!!

• Ousmane Dembele zagrał prostopadle do Franka Kessiego, ale tego uprzedził bramkarz gości.

• Alex Balde dośrodkował do Ousmane Dembele, ten zgrał do Julesa Kounde, ale obrońca gospodarzy uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony także zupełnie bez zagrożenia.

• Pedro Bigas został ukarany żółtą kartką za pretensje do arbitra.

• Frank Kessie otrzymał piłkę w polu karnym Elche, ale gracz gospodarzy sfaulował rywala.

• Robert Lewandowski próbował miękko zagrać w pole karne Elche, ale obrońcy pewnie wybyli piłkę.

• Teraz Frenkie de Jong oddał strzał z dystansu, ale ponownie świetnie bramkarz!

• Ousmane Dembele dośrodkował do Roberta Lewandowskiego, ale jego uderzenie wybronił bramkarz gości!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Elche zupełnie bez zagrożenia.

• Memphis Depay dostał piłkę w polu karnym Elche, minął rywala i uderzył wprost w bramkarza!

• Frenkie de Jong oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz gości.

• Fider dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale dośrodkował bardzo niecelnie.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, w pole karne Elche wpadł Ousmane Dembele, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

• Robert Lewandowski zagrał w pole karne do Memphisa Depaya, ten próbował minąć bramkarza, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Dwójkowa akcja Memphisa Depaya z Pedrim, ale ten drugi źle odebrał i Barcelona straciła piłkę.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne gości, ale zagrał niedokładnie do Roberta Lewandowskiego.

• Memphis Depay dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości, ale żaden z graczy Barcelony nie dopadł do tej piłki.

• Gonzalo Verdu ukarany czerwoną kartką za faul na wychodzącym na czystą pozycję Robercie Lewandowskim!

• Próba zagrania w okolice pola karnego Barcelony, ale żaden z graczy gości nie ruszył do tej piłki.

• Na razie bardzo chaotyczny mecz na Spotify Camp Nou. Żadna z drużyn nie potrafi rozegrać składnej akcji.

• Ronald Araujo zagrał na skrzydło do Alexa Balde, ale arbiter odgwizdał spalonego.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, ale fatalnie dośrodkował i gospodarze stracili piłkę.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Frank Kessie za faul w środku pola.

• Pierwszy faul w tym meczu. Gospodarze rozpoczną ze stojącej piłki.

• Spokojny początek meczu. FC Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola.

• Rozpoczynamy starcie FC Barcelony z Elche CF!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie Spotify Camp Nou. Za chwilę początek rywalizacji.

• Natomiast oto skład Elche CF:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie FC Barcelona wygrała na własnym stadionie z Elche 3:2 po bramkach Ferrana Jutgla, Gaviego i Nico. Dwóch z tych zawodników nie zaistniało w drużynie z Katalonii. Wyjazdowe spotkanie FC Barcelona wygrała 2:1 po golach Ferrana Torresa i Memphisa Depaya.

• W środku mijającego tygodnia FC Barcelona zmierzyła się na Alianz Arena z Bayernem Monachium w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. "Blaugrana" przegrała 0:2, a obie bramki straciła na początku drugiej połowy meczu. Robert Lewandowski i Pedri mieli po jednej stuprocentowej sytuacji, ale obojgu minimalnie brakło dokładności. Dzisiaj naprzeciw Barcelonie staje dużo mniej wymagający rywal i wydaje się, że polski snajper wróci na swoje strzeleckie tory.

• Natomiast Elche CF zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Do tej pory zdobyło zaledwie jeden punkt remisując u siebie z UD Almerią. Przed tygodniem Elche zostało rozbite u siebie przez Athletic Bilbao aż 1:4. W tamtym meczu Elche zdobyło dopiero drugą bramkę w tym sezonie ligowym.

• FC Barcelona jest wiceliderem tabeli LaLiga Santander ze stratą dwóch punktów do Realu Madryt. "Królewscy" wygrali wszystkie pięć spotkań ligowych, natomiast FC Barcelona na inaugurację sezonu bezbramkowo zremisowała z Rayo Vallecano. W ten weekend kibice Dumy Katalonii mają nadzieję na objęcie prowadzenia w lidze, gdyż jutro Real Madryt zmierzy się w meczu derbowym z Atletico Madryt i jest szansa na stratę punktów przez "Los Blancos". W poprzedniej kolejce ligowej FC Barcelona rozbiła na wyjeździe Cadiz CF aż 4:0, bramkę i dwie asysty zaliczył Robert Lewandowski, który pojawił się na murawie w drugiej połowie meczu.

• Spotify Camp Nou gotowe na przyjęcie obu drużyn. Stadion w Barcelonie jak zawsze prezentuje się imponująco!

• Witamy serdecznie! W meczu 6. kolejki hiszpańskiej LaLiga Santander FC Barcelona zmierzy się na własnym stadionie z Elche CF. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

EPA/ALEJANDRO GARCIA PAP/EPA.

©EPA/ALEJANDRO GARCIA PAP/EPA.

La Liga. Mecz Barcelona - Elche ONLINE. Spotkanie, które na papierze wydaje się być spacerkiem i kolejnym meczem do odhaczenia. Elche - ostatnia drużyna w lidze hiszpańskiej będzie jednak liczyć na wywiezienie choćby punktu z Camp Nou. Możliwe? Patrząc na formę Barcelony (4 wygrane i 1 remis w lidze) dla rywali drużyny Roberta Lewandowskiego to misja będzie mieć znamiona "Mission: Impossible". Gdzie oglądać mecz Barcelona - Elche na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24.

Barcelona - Elche ONLINE
Kliknij w baner, aby śledzić przebieg meczu!

W La Liga Barcelona idzie jak burza – po remisie na inaugurację z Rayo Vallecano (0:0), drużyna Roberta Lewandowskiego zanotowała cztery wygrane z rzędu. Tylko Real Madryt może pochwalić się lepszym bilansem – "Królewscy" z kompletem zwycięstw po pięciu kolejkach są liderem tabeli.
Barcelona jednak, obok Villarreal – rywali Lecha Poznań z Ligi Konferencji Europy - może poszczyć się najszczelniejszą obroną, bo dotąd tylko raz musieli wyjmować piłkę z siatki. Zmagania ligowe toczą się po myśli Barcy, która po 4 latach panowania Realu Madryt i Atletico chciałaby wrócić na szczyt.

- Musimy wygrać z Elche. Poczekamy na rozwój innych meczów takich jak w derbach Madrytu - powiedział dyplomatycznie Xavi na przedmeczowej konferencji prasowej. Szkoleniowiec nawiązał do niedzielnego meczu między Atletico a Realem Madryt. W hicie kolejki spotkają się dwie drużyny ze stolicy i przed Barceloną nastanie szansa wyprzedzenia „Królewskich” w tabeli. By tak się stało, Barca musi wygrać spotkanie z Elche, a także liczyć, że Real nie wygra meczu z Atletico.

- Skupiamy się na pokonaniu Elche. Na pewno nie będzie to łatwe. W zeszłym roku te konfrontacje kosztowy nas sporo. Skupiamy się na sobie, nie patrzymy w tabelę i nie myślimy kto będzie liderem po kolejce – skwitował Xavi nawiązując do meczów z Elche w poprzednim sezonie. 13-drużyna poprzedniego sezonu LaLiga dwukrotnie przegrała z Barcą prowadzoną już przez Xaviego. 3:2 na Camp Nou i 2:1 w Elche na papierze wyglądają dobrze, ale w obu meczach gole na wagę zwycięstw dla Barcy padały po 80 minucie.

Poza tabelą, trzeba zwrócić uwagę na inny ranking. Lider klasyfikacji strzelców LaLiga, Robert Lewandowski stanie przed możliwością odjechania rywalom. Za plecami Polaka, który zgromadził 6 bramek i 2 asysty są Iago Aspas z Celty Vigo (5 goli) i Borja Iglesias z Betisu oraz Vinicius Jr z Realu Maddryt (obaj po 4 trafienia).

Przewidywane składy na mecz Barcelona - Elche:

Barcelona: Marc-Andre Ter Stegen - Hector Ballerin, Ronald Araujo, Jules Kounde, Alejandro Balde - Frankie De Jong, Sergio Busquets, Franck Kessie - Ferran Torres, Robert Lewandowski, Ansu Fati.

Elche: Edgar Badia - Josan, Enzo Roco, Pedro Bigas, Nicolas Marcau - Omar Mascarell, Gerard Gumbau, Alex Collado, Domingos Quina, Pere Milla - Lucas Boye.

Mecz Barcelona - Elche TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Eleven Sports 1. Mecz dostępny również w internecie w Canal+ Online i Polsat Box Go. Mecz skomentuje duet Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak. Pierwszy gwizdek o 16.15. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16.00 - zapraszamy!