Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin online. Pierwszy hit...

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin online. Pierwszy hit kolejki przy Bułgarskiej! Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 27. kolejka
2024-04-07 15:00

Lech Poznań

1

Pogoń Szczecin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej reszty niedzieli.

• Za tydzień Lech Poznań zagra w Krakowie z Puszczą Niepołomice, natomiast Pogoń Szczecin u siebie podejmie Ruch Chorzów.

• Oceny piłkarzy po meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin (w skali 1-6):

Lech Poznań

• Bartosz Mrozek - 4
    • Alan Czerwiński - 3, (Joel Pereira - 4)
    • Bartosz Salamon - 4
    • Miha Blazić - 3
    • Barry Douglas - 3
    • Radosław Murawski - 3
    • Jesper Karlstroem - 3
    • Adriel Ba Loua - 3, (Maksymilian Dziuba - bez oceny)
    • Afonso Sousa - 2, (Nika Kvekveskiri - 3)
    • Kristoffer Velde - 3, (Filip Szymczak - 3)
    • Mikael Ishak - 4

• Valentin Cojocaru - 3
    • Linus Wahlqvist - 3, (Benedikt Zech - bez oceny)
    • Leo Borges - 3
    • Mariusz Malec - 3
    • Leonardo Koutris - 3
    • Rafał Kurzawa - 2, (Luka Zahović - bez oceny)
    • Wahan Biczachczjan - 3, (Adrian Przyborek - bez oceny)
    • Alexander Gorgon - 3, (Joao Gamboa - 3)
    • Fredrik Ulvestad - 3
    • Kamil Grosicki - 4
    • Efthymis Koulouris - 3
  • Bardzo udany mecz "Kolejorza" w niedzielne popołudnie. Lech dzięki zwycięstwie awansował na podium PKO Ekstraklasy i pozycję lidera ma już niemal na wyciągnięcie ręki. Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie.

• Koniec meczu w Poznaniu! Lech pokonał Pogoń Szczecin 1:0!

• Do drugiej połowy arbiter doliczył co najmniej 5 minut.

• Adrian Przyborek ukarany żółtą kartką.

• Zmiana także w Lechu Poznań. Zaledwie 18-letni Maksymilian Dziuba zastąpił Adriela Ba Louę.

• Natomiast Luka Zahović pojawił się w miejsce Rafała Kurzawy.

• Dwie roszady w szeregach gości. Benedikt Zech zmienił Linusa Wahlqvista

• Kolejne zagranie do Mikaela Iskaha, ale tym razem szwedzki napastnik nie zdołał oddać strzału.

• Zmiana w składzie Pogoni Szczecin. Adrian Przyborek zastąpił Wahana Biczachczjana.

• Joel Pereira fantastycznie zagrał na głowę Bartosza Salamona, ten zgrał do Mikaela Ishaka, który pewnym uderzeniem otworzył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mikael Ishak trafia do bramki Pogoni!!!

• Natomiast Joel Pereira zmienił Alana Czerwińskiego.

• Dwie zmiany w Lechu Poznań. Filip Szymczak zastąpił Kristoffera Velde

• Lech odparł ataki rywala i teraz powoli zaczyna naciskać bramkę rywali.

• Roszada w składzie Pogoni Szczecin. Joao Gamboa zmienił Alexandera Gorgona.

• Kamil Grosicki popędził lewą stroną, dograł do Alexandera Gorgona. Ten uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

• Adriel Ba Loua dostał piłkę blisko pola karnego gości i oddał zaskakujący strzał. Futbolówka o centymetry minęła bramkę "Portowców".

• Pierwsza zmiana w szeregach Lecha. Nika Kvekveskiri zastąpił Afonso Sousę.

• Fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki przez Lecha i Fredrik Ulvestad stanął przed stuprocentową sytuację! Tylko on sam wie, jak spudłował!

• Tym razem nieudana wrzutka z narożnika boiska, bez zagrożenia.

• Pogoń coraz bardziej naciska rywala. Raz po raz szczecinianie posyłają piłkę w pole karne "Kolejorza".

• Radosław Murawski potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu z jednym z rywali.

• Kolejna dobra wrzutka Kamila Grosickiego do Leo Borgesa, uderzenie znowu niecelne.

• To powinna być bramka dla Pogoni! Po świetnej wrzutce z lewej strony błąd w komunikacji Bartosza Mrozka z obrońcą spowodował, że piłka trafiła do Wahana Biczachczjana. Jednak uderzenie gracza "Portowców" obronił bramkarz poznaniaków!

• Wahan Biczachczjan ruszył prawym skrzydłem, ale przegrał pojedynek z Barrym Douglasem.

• Kamil Grosicki wrzucił na głowę Leo Borgesa, jednak ten uderzył niecelnie.

• Szybka odpowiedź "Portowców", ale skończyło się jedynie na rzucie rożnym.

• Mikael Ishak dostał futbolówkę w polu karnym Pogoni. Oddał strzał, ale pewnie interweniował Valentin Cojocaru.

• Piotr Lasyk zagwizdał, zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę, za chwilę wznowimy rywalizację w Poznaniu.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Kilka akcji było po jednej i drugiej stronie, ale BRAKUJE SKUTECZNOŚCI. Czekamy na gole. Jest potencjał!

• Sędzia Piotr Lasyk dolicza minutkę do pierwszej połowy!

• Ależ znakomita akcja Pogoni Szczecin!

Najpierw Kamil Grosicki wstrzelił piłkę w światło bramki Cojocaru z ostrego kąta, potem do dobitki jeszcze Biczachczjan dopadł, ale znowu rumuński bramkarz poradził sobie z tą próbą!

• Ishak nie trafi czysto w piłkę. Będzie rzut rożny dla "Kolejorza"!

• Ba Loua świetnie pobiegł po prawej stronie. Iworyjczyk zszedł na lewą nogę, ale w ostatniej chwili obrońcy Pogoni zabrali mu futbolówkę!

• Grosicki do Rafała Kurzawy, a ten mocnym strzałem nabił Bartosza Salamona. Kolejny stały fragment gry!

• Rzut rożny dla Lecha

• Murawski oddał strzał z dystansu, ale Cojocaru łapie piłkę

• Lech próbuje wyjść spod pressingu Pogoni. "Portowcy" zdają się być drużyną lepszą

• Velde do Czerwińskiego i Cojocaru musiał się solidnie napocić aby tę próbę prawego obrońcy obronić!

• A na trybunach zmagania Lecha z Pogonią ogląda Michał Probierz!

• Afonso Sousa próbował swojego szczęścia, ale obrońcy Pogoni blokują. Aut dla Lecha, ale z drugiej strony!

• Aut dla gospodarzy pod polem karnym Pogoni

• Lech w natarciu

• Gorgon nie trafił czystko w piłkę i aut dla Lecha

• Za mocne dośrodkowanie Czerwińskiego. Ba Loua próbował ratować, ale od bramki Cojocaru

• Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Lecha. Podopieczni Rumaka zamknięci

• Świetne dośrodkowanie Kamila Grosickiego. Wahan Biczachczjan powinien lepiej dostawić głowę i skorzystać z wrzutki reprezentanta Polski. Ormianin fatalnie przestrzelił!

• Aut dla Lecha Poznań

• Pierwszy rzut rożny dla Lecha. Ishak próbował swojego szczęścia!

• I z drugiej strony prawy obrońca Linus Wahlqvist pokusił się o strzał. Szkoda że niecelny

• Akcja zapoczątkowana przez Velde, ten podał do Alana Czerwińskiego, ale Cojocaru stanął na wysokości zadania!

• Atak pozycyjny Lecha na połowie Pogoni Szczecin

• Za mocne zagranie do Grosickiego. Od bramki Mrozek

• Ba Loua faulowany i Lech z piłką przy nodze

• Pierwszy rzut rożny dla Pogoni

• Wahan Biczachczjan ukarany żółtą kartką już na początku spotkania.

• Pogoń długie zagranie pod pole karne Lecha. "Kolejorz" oddala zagrożenie

• W końcu zaczęliśmy! Pogoń od środka!!

• Początek meczu się opóźnia. Zasłona dymna naszykowana przez kibiców nawiedziła boisko!

• Za chwilę piłkarze za meldują się na murawie!

• A taki skład Pogoni na rywalizację z Lechem

• Z kolei Pogoń Szczecin w minionym tygodniu pokonała w Fortuna Pucharu Polski Jagiellonię Białystok po dogrywce (2:1). W lidze jednak radzą sobie w kratkę. W poprzednich kolejkach przegrali z Wartą Poznań (0:2), zremisowali z Koroną Kielce (2:2) oraz w ostatniej udało się w końcu wygrać z Cracovią (3:1).

• "Kolejorz" mimo kapitalnego startu rundy wiosennej potem lekko osiadł. Piłkarze Rumaka najpierw wygrali z Zagłębiem Lubin (2:0) na inauguracje tegorocznych zmagań oraz zdobyli twierdzę w Białymstoku wygrywając z Jagiellonią (2:1).

Potem przyszły pierwsze rozczarowania. Odpadnięcie z Pucharu Polski z... Pogonią Szczecin (0:1), wysoka porażka z Rakowem Częstochowa (0:4) w PKO Ekstraklasie oraz straty punktów z takimi rywalami jak Górnik Zabrze (0:0) oraz Stal Mielec (0:0) nie stawiają już Lecha w tak komfortowej sytuacji w walce o końcowy triumf. Trzeba zacząć punktować zanim będzie za późno.

• Oto skład Lecha na mecz z Pogonią!

• Lech Poznań będzie chciał się zrewanżować Pogoni Szczecin za wstydliwą porażkę w stolicy województwa zachodniopomorskiego 0:5 jeszcze za poprzedniego trenera Johna van den Broma. Teraz jednak za Mariusza Rumaka wcale nie jest lepiej.

• Zaczynamy drugie niedzielne spotkanie 27. kolejki. Z Łodzi przenosimy się do Poznania na hit tej serii gier. Lech kontra Pogoń - zapraszamy!

Lech - Pogoń LIVE! Ishak uszczęśliwił Kolejorza. Asysta Salamona
1/4
przejdź do galerii

Lech - Pogoń LIVE! Ishak uszczęśliwił Kolejorza. Asysta Salamona ©Canal+ Sport

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin w 27. kolejce PKO Ekstraklasy to jeden z hitów tej serii gier. Przy Bułgarskiej zmierzą się obie drużyny, które jeszcze niedawno celowały w mistrzostwo Polski. Wskutek kilku potknięć jednak marzenia trzeba było odłożyć na bok i skupić się na gonieniu reszty stawki. Kto będzie górą w meczu podwyższonego ryzyka? Gdzie oglądać w niedzielę? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia na GOL24!

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie obejrzeć w TV?

Transmisja i stream z meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Porażka w niedzielnym meczu jednych bądź drugich może znacząco wpłynąć na losy mistrzostwa Polski. Zarówno podopieczni Jensa Gustafssona oraz gracze Mariusza Rumaka potrzebują punktów by podłączyć się do walki o końcowy triumf.

Mecz Lech - Pogoń w 27. kolejce poprowadzi sędzia Piotr Lasyk z Radomia. System VAR będą obsługiwać Paweł Malec oraz Patryk Gryckiewicz. Pomagać sędziemu głównemu mają w niedzielnym spotkaniu asystenci w postaci Krzysztofa Myrmusa oraz Michała Obukowicza.

Mariusz Rumak, trener Lecha Poznań: - To jest tak, że jak zespół nie wygrywa, to zawsze szuka się czegoś, żeby zaczepić. Jeżeli ktoś nie rozumie piłki, najczęściej uderza do dwóch rzeczy: przygotowanie fizyczne lub niesnaski w szatni. O to drugie proszę zapytać piłkarzy, bo to jest śmieszne, co się pojawia w mediach. Uważam, że jest to kłamliwe. Ta osoba, która wydaje takie publikacje, może podać mnie do sądu i wtedy się sprawdzimy. Ja nie widzę żadnych niesnasek.

Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin: - Myślę, że nie jest nam potrzebna żadna dodatkowa motywacja. Musimy zrozumieć, że piłka nożna jest grą dynamiczną. To, czego dokonaliśmy w przeszłości prawdopodobnie teraz nam nie pomoże. Jest taka pułapka w futbolu, można wpaść w takie myślenie, że to, co pomogło nam ostatnio, pomoże nam również w niedzielę. Nie możemy jednak w nią wpaść i musimy się skupić na specyfice nadchodzącego meczu (pogonsportnet.pl).

Lech Poznań - Pogoń Szczecin w telewizji

Transmisję z Lech - Pogoń obejrzymy aż na trzech kanałach. Za darmo mecz w paśmie otwartym, czyli także w telewizji naziemnej pokaże TVP Sport. Spotkanie będzie też dostępne w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

Stream z meczu Lech - Pogoń. Też bezpłatnie

W internecie mecz Lech - Pogoń zobaczymy za darmo na stronie tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Płatny będzie stream w Canal+ Online (za 39 lub 54 zł - w zależności od wybranego abonamentu).