Legia Warszawa - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Legia Warszawa - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przerwać wstydliwą serię

PKO Ekstraklasa, 14. kolejka
2021-11-07 17:30

Legia Warszawa

1

Stal Mielec

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Po przerwie reprezentacyjnej Legia Warszawa pojedzie do Zabrza na mecz z Górnikiem, natomiast Stal Mielec zagra u siebie z Lechią Gdańsk.

• Dzięki temu zwycięstwu Stal Mielec pojawia się na siódmym miejscu w lidze. Natomiast jedyną dobrą informacją dla Legii jest to, że za tydzień na pewno nie przegra, bo następna kolejka zostanie rozegrana dopiero za dwa tygodnie.

• Koniec meczu w Warszawie! Stal Mielec wygrywa z Legią Warszawa 3:1. Ogromne gwizdy i wyzwiska żegnają piłkarzy Legii!

• Filip Mladenović z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką bramki Rafała Strączka.

• Bożidar Czorbadżijski został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Filip Mladenović oddał strzał, który poleciał niemal na aut.

• Kacper Skibicki oddał strzał z dystansu, ale Rafał Strączek pewnie interweniował.

• Natomiast Bożidar Czorbadżijski pojawił się w miejsce Grzegorza Tomasiewicza.

• Dwie ostatnie zmiany w barwach Stali Mielec. Wiktor Kłos zmienił Maksymiliana Sitka

• Legia Warszawa rozpaczliwie próbuje atakować, ale piłkarze ze stolicy nie potrafią wykonać kilku dokładnych podań.

• Krystian Getinger z rzutu wolnego dośrodkował wprost na głowę Mateusza Żyro, a ten fantastycznym strzałem pokonał Cezarego Misztę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Żyro podwyższa na 3:1! Legia w całkowitej rozsypce!

• Fabian Piasecki popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Legii, ale uderzył wprost w Cezarego Misztę.

• Filip Mladenović został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kolejne uderzenie Filipa Mladenovića i po raz kolejny znakomicie Rafał Strączek!

• Filip Mladenović dostał piłkę po lewej stronie, oddał strzał, ale piłka po rękawicy Rafała Strączka wyszła na rzut rożny.

• Natomiast Kacper Skibicki pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach Legii Warszawa. Lirim Kastrati zmienił Josue

• Filip Mladenović z rzutu wolnego dośrodkował wprost na głowę Mateusza Wieteski, ale ten uderzył niecelnie.

• Josue fatalnie wykonał rzut wolny. Gracz Legii praktycznie oddał piłkę rywalom.

• Legia Warszawa wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Stali Mielec.

• Fabian Piasecki odebrał piłkę na połowie Legii, zagrał do Maksymiliana Sitka, ale szybciej przy piłce był Cezary Miszta.

• Druga zmiana w szeregach gości. Kamil Kościelny zmienił Dawida Korta.

• Ernest Muci oddał strzał z dystansu, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Rafał Strączek z własnego pola karnego zagrał do rywala, ale bramkarz Stali chwilę później naprawił swój błąd świetnie wyłapując strzał Luquinhasa!

• Josue po raz kolejny zagrał w pole karne Stali Mielec, ale ponownie zbyt mocno.

• Dobre prostopadłe podanie do Tomasa Pekharta, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

• Pierwsza zmiana w zespole Stali Mielec. Konrad Wrzesiński pojawił się w miejsce Mateusza Maka.

• Josue oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

• Natomiast Ernest Muci pojawił się w miejsce Andre Martinsa.

• Dwie zmiany w szeregach Legii Warszawa. Mattias Johansson zmienił Yuriego Ribeiro

• Marcin Flis dośrodkował wprost w ręce Cezarego Miszty.

• Filip Mladenović dośrodkował wprost na głowę Tomasa Pekharta, ale ten minimalnie spudłował!

• Kolejny raz Legia krótko pograła piłką, ale w decydującym momencie Mahir Emreli zamiast uderzał, podał do przeciwnika.

• Koronkowa akcja Legii, ale Yuri Ribeiro podał wprost w ręce Rafała Strączka.

• Yuri Ribeiro zagrał do Filipa Mladenovića, ale ten nie zdołał opanować piłki.

• Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Legii. Uderzył znacznie lepiej, bo piłka powędrowało w dolną trybunę za bramką Rafała Strączka.

• Mahir Emreli dostał znakomite prostopadłe podanie, ale Azer uderzył chyba nawet nad dachem stadionu Legii.

• Krystian Getinger dośrodkował w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Warszawie. Za moment wznowimy pojedynek.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Warszawie. Do przerwy Stal Mielec sensacyjnie prowadzi z Legią 2:1.

• Fabian Piasecki dostał piłkę przed polem karnym, zdecydował się na indywidualną akcję i oddał mocny strzał, z którym nie miał szans Cezary Miszta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Fabian Piasecki trafia do bramki i Stal Mielec już na prowadzeniu!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką za wcześniejsze przewinienie przy akcji bramkowej Stali.

• Fantastyczny kontratak Stali Mielec. Fabian Piasecki dostał piłkę w polu karnym Legii, wyłożył do Maksymiliana Sitka, a ten umieścił piłkę w pustej bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Ależ odpowiedź Stali Mielec! Maksymilian Sitek daje remis gościom!

• Josue fantastycznie dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Mateusza Wieteski, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Wieteska otwiera wynik spotkania w Warszawie!

• Teraz przewinienie w drugą stronę. Marcin Flis otrzymał żółtą kartkę za faul na Mahirze Emrelim.

• Marcin Flis ucierpiał po starciu z graczem Legii.

• Mahir Emreli został ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul pod polem karnym Stali.

• Maksymilian Sitek sfaulował Filipa Mladenovića i Legia stanie przed szansą na dobre dośrodkowanie.

• Josue prostopadle zagrał do Filipa Mladenovića, ale tam Mateusz Matras zdołał wybić piłkę i oddalić zagrożenie.

• Yuri Ribeiro zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił tylko w obrońcę Stali.

• Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, zagrał to Tomasa Pekharta, ale ten sytuacyjnym uderzeniem trafił tylko w boczną siatkę.

• Kolejny rzut rożny dla Legii i piłka powędrowała to Filipa Mladenovića. Ten jednak ponownie fatalnie uderza.

• Andre Martins zagrał w polu karnym Stali do Tomasa Pekharta, ale jego strzał został zablokowany.

• Po wykonaniu rzutu rożnego piłka trafiła do Filipa Mladenovića, ale jego strzał okazał się niecelny.

• Legia Warszawa wywalczyła rzut rożny po prawej stronie boiska.

• Próba kontrataku Stali Mielec, ale Grzegorz Tomasiewicz zagrał fatalnie w pole karne Legii, bo nie było tam żadnego z partnerów.

• Josue zagrał teraz idealnie do Tomasa Pekharta, ale ten niedokładnie przyjął piłkę i Rafał Strączek zdołał złapać futbolówkę!

• Kolejne zagranie Filipa Mladenovića w pole karne Stali, ale ponownie do piłki nie dopadł Tomas Pekhart.

• Filip Mladenović znowu popędził lewą stroną boiska, zagrał do Yuri Ribeiro, ale ten uderzył wprost w obrońcę rywali.

• Yuri Ribeiro został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Mahir Emreli popędził prawą stroną boiska, ale został łatwo zatrzymany tuż przed polem karnym rywali.

• Stal Mielec nieco doszła do głosu, ale na razie udaje im się dochodzić tylko przed pole karne Legii.

• Josue znakomicie zagrał w pole karne Stali w kierunku Filipa Mladenovića, ale ten nie zdołał złapać piłki przed końcową linią boiska.

• Mateusz Mak oddał strzał z dystansu, ale uderzenie zostało łatwo zablokowane.

• Luquinhas wpadł z piłką w pole karne Stali, ale uderzył wprost w dobrze ustawionego Rafała Strączka.

• Maksymilian Sitek pokusił się o indywidualną akcję, ale gracz Stali stracił piłkę na linii pola karnego Legii.

• Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie w kierunku Tomasa Pekharta było minimalnie niedokładne.

• Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Legii, ale strzał gracza Legii został zablokowany.

• Legia Warszawa bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie. Piłka raz za razem jest kierowana w pole karne Stali Mielec.

• Mahir Emreli zagrał prostopadle w pole karne Stali, ale tam Luquinhas nie zdołał dopaść do piłki.

• Andre Martins uderza na bramkę Stali, ale tym razem Rafał Strączek pewnie interweniuje.

• Fantastyczna interwencja Rafała Strączka po uderzeniu Luquinhasa, który znalazł się w polu karnym gości!

• Dawid Kort uderzył wysoko nad bramką rywali.

• Stal Mielec już teraz wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Legii.

• Rozpoczynamy pojedynek w Warszawie!

• Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie przy Łazienkowskiej. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast tak prezentuje się skład Stali Mielec:

• W takim składzie zagra dzisiaj Legia Warszawa:

• W zeszłym sezonie Stal Mielec była najlepszym zespołem w dwumeczu z Legią Warszawa. W Mielcu padł bezbramkowy remis, natomiast przy Łazienkowskiej Stal wygrała 3:2 po dwóch bramkach Macieja Domańskiego i trafieniu Grzegorza Tomasiewicza. Dla Legii Warszawa jeszcze w pierwszej połowie gole zdobywali Bartosz Slisz i Tomas Pekhart.

• Natomiast Stal Mielec w ostatnich tygodniach spisuje się znakomicie. Mielczanie w pięciu ostatnich meczach trzy razy zremisowali i dwa razy wygrali. Przed tygodniem Stal bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań, mimo że rywale oddali ponad 25. strzałów na bramkę Stali.

• Legia Warszawa dzisiaj podejmie szóstą próbę na przełamanie się. Pięć ostatnich meczów to były porażki, a przed tygodniem przy Łazienkowskiej Pogoń Szczecin była zdecydowanie lepsza i pewnie wygrała 2:0.

• Natomiast Stal Mielec zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Goście dzisiejszego meczu mają osiem punktów więcej od Legii i chyba obecnie znajdują się na pozycji, na której chcieliby zakończyć sezon. Stal Mielec po fatalnym początku sezonu obecnie śrubuję niezłą serię meczów bez porażki.

• W jakiej sytuacji jest Legia Warszawa wiemy wszyscy. Za mistrzami Polski w tabeli plasuje się jedynie Górnik Łęczna. Legioniści już powoli zapominają jak smakuje zwycięstwo i dzisiaj mają kolejną szansę na przełamanie katastrofalnej przerwy. Będzie to czwarte spotkanie Legii pod wodzą Marka Gołębiewskiego, jednak na razie zupełnie nie widać poprawy w grze mistrzów Polski.

• Witamy serdecznie! W przedostatnim meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy mistrz Polski Legia Warszawa na własnym stadionie zmierzy się ze Stalą Mielec. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Legia - Stal LIVE! Przerwać wstydliwą serię

Legia - Stal LIVE! Przerwać wstydliwą serię ©Adam Jankowski / Polska Press

Legia Warszawa - Stal Mielec ONLINE. Mistrz Polski w lidze przegrał pięć spotkań z rzędu i zagrzebał się w strefie spadkowej. Czy w końcu przerwie wstydliwą serię? Początek meczu Legia - Stal w niedzielę o godzinie 17:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Stal Mielec ONLINE

Legia ostatnio przegrywa niemal z każdym. Jedyny korzystny wynik osiągnęła w Fortuna Pucharze Polski z trzecioligowym Świtem Skolwin. W lidze ugrała dziewięć punktów i spadła na przedostatnie miejsce.

Atmosfera przy Łazienkowskiej gęsta była już tydzień temu.
Podczas meczu z Pogonią Szczecin "Żyleta" używała sobie na dyrektorze sportowym Radosławie Kucharskim, prezesie Dariuszu Mioduskim i zawodnikach. - Myślę, że wyjdziemy z tego wspólnie. Zawodnicy mają dużą świadomość, gdzie i w jakim miejscu się znajdujemy w ekstraklasie - podkreśla trener Marek Gołębiewski.

Stal zgromadziła aż osiem punktów więcej. Zanotowała też serię pięciu spotkań bez porażki, a w zeszłej kolejce nie dała się ograć liderowi z Poznania. Przed sezonem drużynę z Mielca przejął Adam Majewski, który w latach 1999-2003 występował w stołecznym klubie. Sięgnął z nim nawet po mistrzowski tytuł.

- Legia ma pewne problemy, o których pewnie już wszystko zostało powiedziane i przypuszczam, że pierwsza myśl kibiców jest taka: jak nie teraz to kiedy. My jednak podchodzimy do tego spotkania inaczej. Byłem piłkarzem Legii przez cztery lata i z autopsji wiem, że to nie jest takie proste. Uczestniczyłem w takich spotkaniach, że był kryzys, kiedy drużyny przeciwne się odgryzały i mówiły, że jak nie teraz to kiedy, że to najgorsza Legia w historii, a mecze kończyły się bardzo dużym wynikiem w drugą stronę. Dlatego my jedziemy tam z pokorą - przyznaje Adam Majewski.

Pojedynek przy Łazienkowskiej poprowadzi sędzia Piotr Lasyk z Bytomia. VAR obsługiwać będą Damian Sylwestrzak i Marcin Borkowski.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stal Mielec - Legia Warszawa 0:0 (9.05.2021, Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Stal Mielec 2:3 (18.12.2020, Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Stal Mielec 3:2 (24.06.2018, sparing)

Nie zagrają w meczu Legia Warszawa - Stal Mielec

Legia: Joel Abu Hanna, Maik Nawrocki, Mateusz Hołownia, Bartosz Kapustka
Stal: Marcin Budziński, Maciej Domański, Aleksander Kolew.

Legia Warszawa - Stal Mielec TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Spotkanie Legii ze Stalą Mielec odbędzie się w niedzielę, 7 listopada o godzinie 17:30. Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W Canal+ komentuje duet: Adam Marchliński - Michał Żewłakow. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!

17:30 Legia Warszawa - Stal Mielec transmisja