Liga Mistrzów. SSC Napoli - AC Milan ONLINE. Piotr Zieliński...

Liga Mistrzów. SSC Napoli - AC Milan ONLINE. Piotr Zieliński walczy o półfinał. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/4 finału
2023-04-18 21:00

SSC Napoli

1

AC Milan

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! Do "usłyszenia" wkrótce!

• I koniec meczu! Koniec marzeń Napoli. Milan w najlepszej czwórce LM!

• Mathias Oliviera ukarany żółtym kartonikiem.

• I mamy bramkę! 1:1! Jest szansa dla Napoli! Strzelcem Victor Osimhen.

• Znów zagroził Khvicha Kvaratskhelia. Fantastyczna, kolejna już, obrona bramkarza Milanu Mikea Maignana.

• I postraszył teraz Mathias Olivera. Główka, ale obok bramki!

• To mogło się skończyć bramką. Theo Hernandez fantastycznie we własnym polu karnym. Wybił piłkę i nie ma mowy o zagrożeniu. A na piłkę czaił się tam Hirving Lozano.

• Akcja Milanu. Ismael Bennacer szukał dogrania, ale przytomnie obrońcy Napoli. Zagrożenie zażegnane.

• Rafael Leao schodzi z placu. W jego miejsce Alexis Saelemaekers.

• I nie ma gola! Myli się Khvicha Kvaratskhelia. Broni jego strzał Mike Maignan. Cisza po strzale gruzińskiego skrzydłowego.

• polsat

• MAMY RZUT KARNY! PRZED SZANSĄ NAPOLI!

• Kontra Napoli spaliła na panewce. Khvicha Kvaratskhelia niecelnie i piłkę przejęli goście.

• Napoli leniwie przesuwa się do przodu. Gospodarze nie potrafią zaskoczyć rywali.

• ...występ zakończył także Piotr Zieliński. W jego miejsce Giacomo Raspadori.

• Zmiany. Zbiegają Amir Rrahmani, w jego miejsce Leo Ostigard...

• Złożył się do strzału Piotr Zieliński. Uderzenie i piłka po bloku jednego z piłkarzy Milanu wylądowała na rzucie rożnym.

• Napoli w posiadaniu. Goście się cofnęli i czekają na okazję do przejęcia piłki.

• I zszedł strzelec bramki Olivier Giroud. W jego miejsce Belg Divock Origi.

• Było groźnie pod bramką Napoli. Dogrywał Sandro Tonali i niezbyt pewnie bramkarz Alex Meret. Będzie aut dla Milanu na wysokości pola karnego.

• Nieprzepisowo teraz Elif Elmas i goście wywalczyli rzut wolny.

• Zbiega do linii Tanguy Ndombele. W jego miejsce ofensywny Elif Elmas.

• Dogranie pod bramkę Milanu, ale na posterunku Simon Kjaer. Mamy korner dla Napoli.

• Uderzył teraz Hirving Lozano! Odważnie, ale niecelnie reprezentant Meksyku.

• Korekta w drużynie Milanu. W miejsce Brahima Diaza pojawia się Junior Messias.

• I kolejna próba Khvichy Kvaratskhelii. I kolejny raz niecelnie. Uderzenie Gruzina nad bramką.

• Dużo błędów po stronie Napoli. Kolejna strata i z piłką ruszył Rafael Leao.

• Gospodarze przy piłce. Napoli nie może się przedrzeć przez szyki obronne Milanu.

• Dogranie w pole karne Hirvinga Lozano, ale zabrakło adresata. Przy piłce goście.

• Piłkarze Napoli nie wychodzą z połowy rywali. Milan konsekwentnie się broni.

• To powinien być gol! Khvicha Kvaratskhelia z bliskiej odległości ponad bramką! Najlepsza sytuacja w meczu, nie ma co do tego wątpliwości!

• I rozpoczęła się druga część meczu. Obie drużyny bez zmian.

• I koniec pierwszej części meczu. Napoli 0, Milan 1.

• Mike Maignan ukarany przez Szymona Marciniaka żółtą kartkę.

• Giovanni Di Lorenzo obejrzał żółtą kartkę.

• Ależ akcja Napoli. W ostatniej chwili rajd Khvichy Kvaratskhelii przerwał Davide Calabria.

• Trafił teraz gola Victor Osimhen, ale bramka nieuznana - Nigeryjczyk pomógł sobie ręką. Gra Milan z rzutu wolnego.

• Sandro Tonali obejrzał żółtą kartkę. Pierwsza indywidualna kara w tym meczu.

• polsat

• Za gola na największe brawa zasługuje Rafael Leao, który odzyskał piłkę na własnej połowie, przemierzył kilkadziesiąt metrów i fantastycznie dojrzał dobrze ustawionego piłkarza reprezentacji Francji.

• I mamy bramkę! To Milan wyszedł na prowadzenie! Olivier Giroud!

• Obiecujący atak Napoli po obwodzie zakończył Tanguy Ndombele bardzo niecelnym strzałem.

• Podniósł się z murawy Olivier Giroud, który zbierał się chwilę po wspomnianym starciu z reprezentantem Meksyku.

• Do faulu uciekł się teraz Hirving Lozano. Zaczną goście.

• Przez chwilę ta sytuacja była analizowana pod kątem ewentualnego faulu i rzutu karnego, ale Szymon Marciniak ostatecznie nie zmienił pierwotnej decyzji. Gramy dalej, nie ma mowy o faulu.

• Ależ było groźnie! Hirving Lozano był bliski dojścia do strzału, ale wślizgiem odebrał mu piłkę Rafael Leao.

• ...zszedł także piłkarz, który sprokurował karnego a więc Mario Rui. W jego miejsce Mathias Olivera.

• I mamy aż dwie zmiany spowodowane kontuzjami. Rzadki widok, że tak wcześnie dochodzi do urazu. Zszedł Matteo Politano, w jego miejsce Hirving Lozano...

• polsat

• Zwija się teraz z bólu Matteo Politano. Prawdopodobnie nie będzie mógł kontynuować gry.

• Kolejny popis bramkarza Napoli! Ależ obronił to nogami Alex Meret! I drugi raz nie dał mu rady Olivier Giroud.

• I przed szansą teraz Piotr Zieliński. Strzał Polaka z linii pola karnego zbyt słaby. Bramkarz bez żadnych problemów złapał piłkę.

• polsat

• I nie ma bramki! Broni bramkarz Napoli Alex Meret! Ależ obrona. Nie wykorzystał szansy napastnik Milanu Olivier Giroud.

• I mamy rzut karny! Będzie szansa dla Milanu! Mario Rui nieprzepisowo się zachował we własnym polu karnym.

• Kolejna próba strzału w wykonaniu Matteo Politano. Piłka obok słupka bramki gości.

• Odważnie przedarł się pomocnik Milanu Ismael Bennacer. Próbował wywalczyć rzut rożny, ale zagramy od bramki - pokazał Szymon Marciniak.

• Szkoda tego ataku Napoli. Khvicha Kvaratskhelia stracił piłkę w dryblingu, a mógł to lepiej zakończyć. Jęk zawodu na trybunach w Neapolu.

• To było groźne! Matteo Politano zszedł do środka z prawej strony i huknął na bramkę. Strzał niecelny.

• Napoli świetnie doskakuje. Piłkarze z Mediolanu nie są w stanie przeprowadzić ataku.

• marciniak

• Mogło się to podobać! Matteo Politano dogrywał, ale piłka przecięta. Czekał na nią Victor Osmineh. Będzie korner dla Napoli.

• Milan we własnej szesnastce. Napoli cały czas atakuje rywali. Gra po obwodzie.

• I pierwsze uderzenie w meczu za nami. Z rzutu wolnego uderzył Mario Rui. Piłka po głowie jednego z piłkarzy Milanu na rzucie rożnym. Cały czas gospodarze przy futbolówce.

• Akcja Napoli przerwana. Gwizdek. Szymon Marciniak wskazał na rzut wolny dla Napoli. Świetnie miejsce do strzału.

• Próbował przedrzeć się skrzydłem Khvicha Kvaratskhelia, ale automatyczny doskok do skrzydłowego Napoli. Gospodarze tracą piłkę.

• I zaczęliśmy. Wybrzmiał pierwszy gwizdek!

• polsat

• Piłkarze już w tunelu. Zaraz pojawią się na murawie i usłyszmy hymn Ligi Mistrzów.

• polsat

• A propos polskich wątków - dzisiejszy mecz posędziuje polski zespół z Szymonem Marciniakiem na czele. Pomagać mu będą na liniach również sędziowie z finału mundialu, a więc Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a za VAR odpowiadać będzie Tomasz Kwiatkowski.

• Jeśli taki scenariusz się sprawdzi, a więc Napoli odpadnie - będzie to oznaczać także koniec z polskimi akcentami w Lidze Mistrzów w tym sezonie, bo właśnie trójka z Napoli to ostatni Polacy jacy występują w tych elitarnych rozgrywkach w obecnym sezonie.

• Jeśli Milan wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko, to najpewniej w półfinale obejrzymy derby Mediolanu, a więc starcie dwóch odwiecznych rywali AC Milan - Inter Mediolan. Inter w równoległym meczu 1/4 finału wygrał 2:0 z Benfiką.

• To Napoli jest faworytem tego meczu. W drużynie gospodarzy zagra przede wszystkim wielki nieobecny pierwszego starcia Victor Osimhen. Nigeryjczyk narzekał na uraz, ale zdążył się wykurować. Z nim w składzie Napoli jest o wiele groźniejsze.

• W barwach tych pierwszych od pierwszej minuty zobaczymy Piotra Zielińskiego. Bartosz Bereszyński i Hubert Idasiak na ławce. Polacy powalczą o półfinał rozgrywek. Przed tygodniem w Mediolanie lepsi byli piłkarze Milanu. Wówczas gol Ismaela Bennacera zadecydował o wygranej 1:0.

• Dobry wieczór. Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów między Napoli a AC Milan.

©PAP/EPA/Roberto Bregani

Napoli - Milan ONLINE. Obecna edycja Ligi Mistrzów należy do włoskich zespołów. Aż trzy ekipy z półwyspu Apenińskiego są w ćwierćfinale najbardziej elitarnych europejskich rozgrywek. Piotr Zieliński jest bardzo blisko półfinału, natomiast przed drużyną z Neapolu trudne zadanie - trzeba odwrócić losy pierwszego meczu z Milanem (przegrana 0:1). Początek konfrontacji we wtorek o godzinie 21:00. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Napoli - Milan na żywo w telewizji i internecie. Relacja LIVE w GOL24!

Liga Mistrzów. Napoli - Milan ONLINE

Napoli to jedna z najlepszych ekip w Europie w obecnym sezonie. Drużyna Piotra Zielińskiego idzie jak burza w lidze włoskiej, ale także w Lidze Mistrzów. Dla "Błękitnych" faza grupowa z Liverpoolem, Ajaxem oraz Rangers nie była żadnym problemem. W 1/8 finału ekipa z Neapolu bez problemu poradziła sobie z Eintrachtem Frankfurt.

W ćwierćfinale przyszedł czas na starcie z ligowym rywalem. Przed meczem oczywistym faworytem była drużyna Napoli, ale cień nadziei dla Milanu dał wysoko wygrany bezpośredni mecz w Serie A tuż przed starciem w Lidze Mistrzów. Napoli do pierwszego meczu ćwierćfinałowego przystąpiło bez jednego ze swoich kluczowych zawodników - Victora Osimhena. Takie osłabienie miało swoje przełożenie na wynik - Napoli przegrało 0:1 i to Milan jest bliżej awansu do półfinału.

AC Milan to aktualny mistrz Włoch, ale w obecnej kampanii ligowej nie radzi sobie tak dobrze. Podopieczni Stefano Pioli'ego są na czwartym miejscu w Serie A i do końca będą bić się o miejsce zapewniające grę w Lidze Mistrzów. W 1/8 finału tych rozgrywek Milan sensacyjnie pokonał londyński Tottenham. Przed zespołem z Mediolanu autostrada do finału. Bardzo blisko awansu do półfinału jest także lokalny rywal - Inter. W następnej fazie turnieju możemy być świadkami wielkich włoskich derbów na San Siro.

Wtorkowy mecz to dla mieszkańców Neapolu jedna z najważniejszych spotkań w ostatnich latach. Do składu wróci Victor Osimhen, ale zabraknie dwóch innych kluczowych piłkarzy - Anguissa'y oraz Kim Min-jae. Od pierwszych minut wystąpi Piotr Zieliński, który jest jednym z najważniejszych zawodników w obecnym sezonie. Jego kreatywność i nieszablonowe zagrania są w stanie wydobyć cały potencjał ofensywny neapolitańskiej drużyny.

Napoli - Milan TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Napoli - Milan w Polsacie Sport Premium. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 - zapraszamy!