Mecz Cracovia - Raków Częstochowa online. Medaliki walczą o...

Mecz Cracovia - Raków Częstochowa online. Medaliki walczą o europejskie puchary, Pasy o utrzymanie w PKO Ekstraklasie

• Ostatni gwizdek. 2:0 dla "Pasów"!

• KONIEC MECZU! CRACOVIA UTRZYMAŁA SIĘ W EKSTRAKLASIE!

• Pestka z kartką.

• Sędzia doliczył 5 minut.

• Rzut rożny dla "Pasów".

• Kallman schodzi, Bochnak wchodzi.

• Drachal schodzi, Myszor wchodzi.

• Kakabadze z kartką.

• Carlos dograł z lewego skrzydła, ale Hrosso znowu dobrze złapał piłkę.

• Raków cały czas próbuje dośrodkowań. Nowak też niecelnie.

• Rakoczy schodzi, Maigaard wchodzi.

• Pestka wrzucił w pole karne, ale piłka wpadła w ręce bramkarza.

• Kartka dla Svarnasa.

• Zamieszanie w polu karnym Rakowa. Znowu próbował Rakoczy.

• Lederman schodzi, Nowak wchodzi.

• Yeboah schodzi, Zwoliński wchodzi.

• Ólafsson schodzi, Kakabadze wchodzi.

• Crnac uderzył po płaskim dośrodkowaniu Drachala. Świetnie obronił to bramkarz!

• Nie może się Raków wstrzelić. Koczerhin nad poprzeczką.

• Adnan Kovacević schodzi, Pestka wchodzi.

• Będzie rzut rożny dla Rakowa.

• Hrosso wypiąstkował dośrodkowanie.

• Rakoczy dostał piłkę za obrońców od Makucha. Młody zawodnik pewnie wykończył akcję podcinką.

• GOOOOOOOOL!!! Makuch znowu do Rakoczego!!!

• Fatalny strzał Papanikolaou sprzed pola karnego.

• Dobra centra Rakowa z lewej strony. Kamil Glik był czujny i wybił piłkę.

• Patryk Makuch faulował pod polem karnym Rakowa.

• Jaroszyński dobrze dograł w pole karne, ale najwyżej wyskoczyli obrońcy Rakowa.

• Racovitan i Makuch zderzyli się głowami w powietrzu.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Kartka dla Racovitan. Rzut wolny sprzed pola karnego.

• Ghita uderzył głową! Groźna sytuacja.

• Rzut wolny dla Cracovii.

• Rakoczy sfaulowany. Zawodnik Cracovii znowu cierpi na murawie.

• Rakoczy dostał dobrą piłkę w pole karne od Makucha. Młody zawodnik pokiwał i uderzył na bramkę. Racovitan interweniował na linii, ale futbolówka spadła pod nogi napastnika Cracovii.

• GOOOOOOOOOOOOL!!! Benjamin Källman

• Na boisku najlepszy jest Yeboah. Skrzydłowy bardzo często próbuje z piłką atakować pole karne rywala.

• Tym razem Cracovia! Makuch popędził prawą stroną, ale w ostatniej fazie niecelnie podał.

• Koczerhin dostał długą piłkę, ale po raz kolejny przed polem karnym zbyt długo się zastanawiał.

• Koczerhin znowu w polu karnym. Chciał zagrać w drugie tempo. Obrońcy już wrócili, dlatego będzie tylko rzut rożny.

• Koczerhin wpadł w pole karne i upadł po kontakcie z rywalem. Był faul? Sędzia pokazuje, że nie!

• Cracovia znowu zepchnięta pod bramkę. "Pasy" czekają na kontrę.

• Källman wywalczył rzut rożny.

• Niezła kontra Rakowa, ale Koczerhin zwolnił całą akcje.

• Carlos Silva świetnie poradził sobie na lewej stronie z obrońcą. Wpadł w pole karne, ale niecelnie podał!

• Długa piłka do Makucha. Spore zamieszanie na połowie Rakowa.

• Raków znów pod bramką rywala. Na razie Silva bardzo słabo centruje.

• Będziemy mieć chwilę przerwy. Kibice odpalili race.

• Raków w ataku pozycyjnym na własnej połowie.

• Yeboah fatalnie zacentrował.

• Kolejny rzut wolny dla Rakowa.

• Sokołowski w doskonałej sytuacji! Pomocnik trafił prosto w bramkarza!

• Carlos źle przyjął piłkę. Aut dla Cracovii.

• Drachal próbował przedrzeć się lewą stroną. Obrońcy wybili mu piłkę.

• Ólafsson ukarany kartką.

• Raków naciska od pierwszych minut

• Zaczynamy mecz!

• Ostatnie mecze bezpośrednie

• Raków - Cracovia 0:0, dogr. 1:0 (06.12.2023r., 1/8 Pucharu Polski)
    • Raków - Cracovia 1:1 (25.11.2023r., Ekstraklasa)
    • Raków - Cracovia 4:1 (18.03.2023r., Ekstraklasa)
    • Cracovia - Raków 3:0 (03.09.2022r., Ekstraklasa)
    • Raków - Cracovia 1:1 (08.05.2022r., Ekstraklasa)
  • Podział punktów z pewnością nie będzie satysfakcjonować też Medaliki, które wciąż mają nadzieje, by zagrać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Raków ma szansę zająć pozycję na najwyższym stopniu podium, ale oprócz swoich wyników, musi patrzeć również na rezultaty innych drużyn. Brak zwycięstwa w Krakowie może bardzo skomplikować osiągnięcie tego celu przez podopiecznych Dawida Szwargi.

• Optymizmu kibice Cracovii mogą szukać też w poprzednich starciach tych drużyn w kończącym się sezonie. Jesienią w meczu ligowym rozgrywanym Częstochowie padł remis 1:1. Natomiast W 1/8 finału Pucharu Polski Raków zdołał awansować dopiero po dogrywce. W podstawowym czasie gry żadna z drużyn nie potrafiła strzelić gola. W niedzielę ewentualny remis nie zapewni Pasom awansu, ale z pewnością podbuduje morale w zespole przed ostatnią kolejką PKO Ekstraklasy.

• Cracovia przed swoim niedzielnym meczem ma zaledwie "oczko" przewagi nad strefą spadkową. W meczu z Rakowem Częstochowa o jakąkolwiek zdobycz punktową będzie bardzo ciężko, więc końcówka sezonu dla Pasów zapowiada się bardzo nerwowo. Jednak ekipa z Krakowa wciąż jest w lepszej pozycji niż będąca w strefie spadkowej Korona Kielce i wszystko ma w swoich rękach.

• Za 20 minut początek meczu Cracovia - Raków. Zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

Raków Częstochowa celebruje strzelenie gola z Legią Warszawa.

Raków Częstochowa celebruje strzelenie gola z Legią Warszawa. ©Arkadiusz Gola / Polska Press

Mecz Cracovia - Raków Częstochowa jest niezwykle ważny dla obu drużyn. Pasy po sobotnim zwycięstwie Korony Kielce mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową, natomiast Medaliki wciąż liczą na grę w europejskich pucharach. Gdzie oglądać stream online? Transmisja tylko na jednym kanale. Relacja LIVE od godziny 12:30 w GOL24.

Mecz Cracovia - Raków Częstochowa online

Korona jeszcze nie spadła! Wygrała mecz o życie z Ruchem

Gdzie oglądać mecz Cracovia - Raków?

Ostatnie mecze bezpośrednie

Cracovia - Raków Częstochowa w telewizji

Transmisję z meczu Cracovia - Raków Częstochowa od godziny 12:30 będzie można obejrzeć jedynie na kanale Canal+ Sport 3. Rywalizację skomentują Piotr Laboga i Michał Trela. Arbitrem spotkania będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Natomiast w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski oraz Patryk Gryckiewicz.

Cracovia - Raków Częstochowa w internecie. Stream online, live

Dostęp do płatnego streamu z meczu Cracovia - Raków Częstochowa w aplikacji Canal+ Online.