Mecz FC Barcelona - PSG online. Robert Lewandowski blisko...

Mecz FC Barcelona - PSG online. Robert Lewandowski blisko półfinału Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• +8' Koniec meczu! PSG melduje się w półfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu przegrało z FC Barceloną 2:3, by w rewanżu wygrać aż 4:1. Radość PSG

KONIEC Borussia Dortmund - Atletico Madryt 4:2 (Brandt 34', Maatsen 39, Fullkrug 71', Sabitzer 74' - Hummels 49' (samob.), Correa 64') W dwumeczu 5:4, awans Borussii Dortmund.

• +8' Fermin Lopez również z żółtą kartką.

• +7' Raphinha z żółtą kartką.

• +7' Kylian Mbappe na spalonym.

• +6' Po przerzucie Raphinhi Robert Lewandowski chciał zgrać do Ferrana Torresa. Zabrakło precyzji, chociaż podanie Brazylijczyka było bardzo mocne.

• +4' Coraz więcej kibiców opuszcza trybuny.

• Kolejna bardzo dobra interwencja bramkarza Barcelony Parada Marca-Andre ter Stegena

• +2' Marc-Andre ter Stegen z najwyższym trudem paruje atomowe uderzenie Kyliana Mbappe!

• Istvan Kovacs dolicza 7 minut do drugiej połowy. FC Barcelona potrzebuje dwóch goli do dogrywki.

• Gianluigi Donnarumma upomniany żółtą kartką.

• Marc-Andre ter Stegen dwoił się i troił, by parować strzały Kyliana Mbappe i Randala Kolo Muaniego, którzy ruszyli z kontrą. Po kompilacji błędów obrony piłka spada pod nogami Kyliana Mbappe, który mocnym uderzeniem przy bliższym (prawym) słupku pieczętuje awans gości do półfinału Ligi Mistrzów!

• GOL DLA PSG! STRZELCEM KYLIAN MBAPPE!!!

• Randal Kolo Muani zmienia Ousmane'a Dembele.

• Robert Lewandowski uderza z linii 16. metra! W ostatniej chwili zablokował go Marquinhoer. "Tylko" rzut rożny.

• Kolejny atak gospodarzy. Finalnie Gianluigi Donnarumma wznawia grę z "piątki".

• Miękkie dośrodkowanie w pole karne do Roberta Lewandowskiego, który uderza głową obok bramki i wychodzącego Gianluigiego Donnarummy! Gdyby jednak "Lewy" trafił do siatki, to gol nie zostałby uznany z powodu pozycji spalonej. Robert Lewandowski na spalonym

• Atak Barcelony prawą stroną przynosi rzut wolny. Raphinha ustawia piłkę kilka metrów od narożnika pola karnego...

• ... a za Frenkiego de Jonga melduje się Fermin Lopez.

• Joao Felix zmienia Joao Cancelo...

• Manuel Ugarte zmienia Warrena Zaire-Emery'ego.

• Kyilan Mbappe w roli lewoskrzydłowego wrzuca zbyt blisko bramki. Skorzystał z tego Marc-Andre ter Stegen, który kopie daleko na połowę w kierunku Ferrana Torresa. Ten nie miał szans, by przejąć piłkę.

• Ferran Torres podaje prostopadle w pole karne do Raphinhi, który sprytnie zgubił dwóch rywali. Brazylijczyk uderza jednak płasko obok dalszego słupka!

• ... a za Fabiana Ruiza melduje się Marco Asensio.

• Podwójna zmiana w PSG: Lee Kang-in zastępuje Bradleya Barcolę...

• Pau Cubarsi wybija piłkę na aut, przerywając rajd Bradleya Barcoli. Goście mają aut na wysokości pola karnego "Dumy Katalonii".

• Borussia Dortmund - Atletico Madryt 4:2 (Brandt 34', Maatsen 39, Fullkrug 71', Sabitzer 74' - Hummels 49' (samob.), Correa 64')

• ROBERT LEWANDOWSKI BLISKI GOLA!!!

Polski napastnik uderza płasko z linii 16. metra, ale Gianluigi Donnarumma wykorzystał zasięg ramion, by odbić piłkę!

• A teraz Ousmane Dembele chciał prostopadłym podaniem uruchomić Kyliana Mbappe. Zabrakło dokładności.

• Achraf Hakimi miał przed sobą przestrzeń na prawej stronie i ruszył po linii. Jego rajd przerwał Ferran Torres zdecydowanym wejściem barkiem. Tym razem sędzia nie sięgnął do kieszonki.

• Kylian Mbappe podaje odrobinę za mocno do Bradleya Barcoli.

• [WIDEO] 54' VITINHA (1:2)

• Borussia Dortmund - Atletico Madryt 3:2 (Brandt 34', Maatsen 39, Fullkrug 71' - Hummels 49' (samob.), Correa 64')

• Bradley Barcola na spalonym.

• ... żółta kartka dla Ilkaya Guendogana za "padolino"! Tak to zakwalifikował arbiter!Vitinha i Ilkay Guendogan

• Ilkay Guendogan pada w "szesnastce" PSG po starciu z Vitinhą! Sędzia gwiżdże i...

• Marquinhos upomniany żółtą kartką. Jak tak dalej pójdzie, to Ronaldo Araujo i Xavi nie będą jedynimi z czerwonymi kartkami w dzisiejszym meczu.

• Ferran Torres zmienia Pedriego.

• KYLIAN MBAPPE NIE MYLI SIĘ!!!

Mocne uderzenie w lewy górny róg. Marc-Andre ter Stegen nie sięgnął piłki!

• "Dudek Dance" w wykonaniu Marca-Andre ter Stegena. Sędzia Istvan Kovacs chce przywołać Niemca do porządku.

• Bezmyślne zachowanie Joao Cancelo Joao Cancelo i OUsmane DembeleJoao Cancelo i OUsmane Dembele

• Rzut karny dla PSG! Spóźniony Joao Cancelo skosił Ousmane'a Dembele!

• Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:1 (Brandt 34', Maatsen 39' - Hummels (samob.) 49'

• (Poza boiskiem) Xavi z czerwoną kartką! Zdenerwowany trener FC Barcelony wyładował złość na bandzie otaczającej kamerę telewizyjną.

• TO POWINIEN BYĆ REMIS!!!

Ilkay Guendogan uderza zza linii 16. metra i piłka musnęła słupek!

• Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego piłkę na 25. metrze dostaje Vitinha! Ten uderza płasko, nie do obrony w lewy dolny róg!

• GOL DLA PSG! STRZELCEM VITINHA!!!

• Atak pozycyjny gości blisko "szesnastki" "Dumy Katalonii'. Pedri blokuje wrzutkę Ousmane'a Dembele. Rzut rożny.

• NIE MA GOLA DLA PSG!!!

Kylian Mbappe podaje na lewą stronę "szesnastki" do Fabiana Ruiza, który uderza płasko z ok. lewego narożnika pola bramkowego w stronę dalszego słupka! Minimalnie pomylił się w obliczeniach!

• Robert Lewandowski upomniany żółtą kartką. W walce o górną piłkę uderzył Lucasa Hernandeza.

• Czujny Marc-Andre ter Stegn nie dał się zaskoczyć! Marc-Andre ter Stegen

• Achraf Hakimi zdecydował się na uderzenie z ok. 25 metrów. Piłka skozłowała tuż przed Marciem-Andre ter Stegenem, który zdołał intuicyjnie - niemal w siatkarskim stylu - podbić! To mogło zaskoczyć!

• Ousmane Dembele na prawej stronie pola karnego szukał miejsca do dośrodkowania. Uniemożliwi mu to Pedri i Joao Cancelo.

• Fabian Ruiz wyprowadza kontrę prostopadłym podaniem do Kyliana Mbappe. Ten pograł z Bradleyem Barcolą, lecz potem został powstrzymany w "szesnastce" przez Julesa Kounde.

• Druga połowa rozpoczęta! Obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w przerwie.

• Wracamy na Estadio Olimpico w Barcelonie, gdzie dobiega końca przerwa w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym między FC Barceloną a PSG. Po pierwszej połowie mamy remis (1:1). Ten wynik promuje Roberta Lewandowskiego i spółkę, ale od 30. minuty gra w osłabieniu.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +5' Kylian Mbappe uruchomił na lewej stronie pola karnego Fabiana Ruiza, którego dośrodkowanie niemal z linii końcowej blokuje Pau Cubarsi!. Nie ma rzutu rożnego, a przerwa!

FC Barcelona, grająca od 30. minuty w osłabieniu, remisuje z PSG (1:1)

PRZERWA: Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:0 (Brandt 34', Maatsen 39')

• [WIDEO] 40' GOL OUSMANE'A DEMBELE (1:1)

• +3' Ousmane Dembele był blisko dubletu!!!

Mocne dośrodkowanie w okolice prawego narożnika pola bramkowego, skąd Ousmane Dembele zdecydował się na uderzenie zewnętrzną częścią stopy! Piłka o centymetry mija dalszy słupek!

• +1' Fabian Ruiz upomniany żółtą kartką za faul.

• +1' Ale może być więcej. Pedri zmaga się z urazem po starciu z rFabianiem Ruizem.

• 3 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Nuno Mendes przesadził z agresją w walce o piłkę. Sędzia go oszczędził.

• Spóźniony Joao Cancelo i PSG wyrównuje Ousmane Dembele wyrównuje

• Sędzia czekał jeszcze na komunikat z wozu VAR, czy Bradley Barcola - w momencie podania - nie był na spalonym. Ostatecznie sędzia Istvan Kovacs wskazuje na środek boiska!

• Inigo Martinez również znalazł się w protokole sędziowskim w dziale "żółte kartki".

• Kylian Mbappe upomniany żółtą kartką za przepychankę z Inigo Martinezem.

• Vitinha podaje na lewą stronę do Bradleya Barcoli, który posyła mocną piłkę w okolice dalszego narożnika pola bramkowego do Ousmane'a Dembele! Ten uderzeniem bez "przyjęcia" pod ladę wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA PSG! STRZELCEM OUSMANE DEMBELE!!!

• FC Barcelona - PSG 1:0

• 44% Posiadanie piłki 56%
    • 2 Strzały 7
    • 1 Strzały celne 1

Natomiast Borussia Dortmund prowadzi z Atletico Madryt po bramkach Juliana Brandta (34') i Iana Maatsena (39'). W dwumeczu jest już 3:2.

• Achraf Hakimi wszedł jak taran w Roberta Lewandowskiego. Ten padł na murawę jak rażony piorunem i przez chwilę nie podnosił się z niej. Sędzia nie sięgnął do kieszonki, by upomnieć Marokańczyka.

• Zmiana w ekipie gospodarzy spowodowana czerwoną kartką: Inigo Martinez "łata" dziurę na środku obrony - zastępuje Lamine Yamala.

• Ousmane Dembele uderza z rzutu wolnego nad bramką.

• Ronald Araujo i Bradley Barcola Ronaldo Araujo z czerwoną kartką!Ronaldo Araujo z czerwoną kartką!

• CZERWONA KARTKA DLA RONALDA ARAUJO!!!

Bradley Barcola ruszył do prostopadłego podania i tuż przed linią 16. metra - w starciu z Ronaldem Araujo - pada na murawę!

• ALEŻ INTERWENCJA MARCA-ANDRE TER STEGENA!!!

Bramkarz FC Barcelony wyciągnął się jak struna, by odbić płaski strzał Kyliana Mbappe! Po chwili strzał Francuza głową został w porę zablokowany!

• [WIDEO] 12' GOL RAPHINHI (1:0)

• 41% Posiadanie piłki 59%
    • 2 Strzały 3
    • 0 Rzuty rożne 3
  • [b]Kylian Mbappe zdecydował się na wkręcenie z lewego narożnika boiska! Piłka zatrzymuje się bocznej siatce!

• Bradley Barcola ruszył lewą stronę w pole karne gospodarzy. Jules Kounde wraz z Pedrim powstrzymują rywala wybiciem piłki za linię końcową.

• Tak blisko... Strzał Roberta Lewandowskiego minimalnie niecelny...

• NIE MA GOLA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!!!

Po płaskim wstrzeleniu z lewej strony w "szesnastkę piłkarze PSG odbijają piłkę pod nogi Roberta Lewandowskiego. Ten poprawił ją sobie, po czym uderzył tuż nad poprzeczką!

• Pedri uruchomił teraz prostopadłym podaniem w pole karne Ilkaya Guendogana. Nerwowo interweniuje Gianluigi Donnarumma.

• Pau Cubarsi wszedł wślizgiem w Ousmane'a Dembele, przerywając jego rajd. Co ważne, 17-letni stoper CZYSTO odebrał piłkę.

• Po krótkim rozegraniu dośrodkowanie na dalszy słupek, skąd Kylian Mbpappe uderza głową wysoko nad bramką

• Vitinha ruszył odważnie środkiem i podaje na lewą stronę. Po centrze gospodarze wyjaśniają sytuację wybiciem na rzut rożny.

• Ależ to zmieścił! Raphinha

• Dokładny przerzut Ronaldo Araujo na prawą stronę do Lamine Yamala, który od razu ruszył na Nuno Mendesa. Bez trudu zgubił rywala, po czym zagrywa mocno na bliższy słupek, gdzie zbiegł Raphinha. Ten z bliska posyła piłkę do siatki!

• FC BARCELONA PROWADZI! RAPHINHA!!!

• Dokładne diagonalne podanie Kyliana Mbappe do Bradleya Barcoli. Ten od razu "zabiera się" z piłką w pole karne, gdzie osaczony przez dwóch rywali nie był w stanie zagrać przed bramkę do adresata.

• Ironicznie teraz skwitowali kibice FC Barcelony wpadkę Ousmane'a Dembele, który przewrócił się na piłce.

• Przydał się teraz Pedri w defensywie. Wybija piłkę na uwolnienie po dośrodkowaniu Kyliana Mbappe.

• Piłkarze Xaviego radzą sobie z dośrodkowaniem z prawego narożnika.

• Przeraźliwe gwizdy i buczenie katalońskich kibiców, gdy przy piłce jest Ousmane Dembele. Jego strzał został zablokowany; rzut rożny dla PSG.

• Szeroko ustawiony Lamine Yamal dostaje piłkę na prawej stronie, ale nie zdecydował się na rajd. Podaje górą do Ilkaya Guendogana, który od razu chciał zgrać klatką piersiową do Roberta Lewandowskiego. Pomysł dobry, ale zabrakło siły.

• Prosta strata Ronaldo Araujo blisko swojego pola karnego. Na szczęście w porę zorientował się Frenkie de Jong, który zażegnał niebezpieczeństwo podaniem do bramkarza.

• Fabian Ruiz znalazł się z piłką w "szesnastce" po zagraniu Bradleya Barcoli. W ostatniej chwili Hiszpana powstrzymał Ronald Araujo. Kontra "Dumy Katalonii" została przerwana przed linią środkową po faulu na Robercie Lewandowskim.

• Dobrze Lucas Hernandez zagrał na wyprzedzenie. Przechwycił piłkę kierowaną do Roberta Lewandowskiego.

• Fabian Ruiz podaje prostopadle do Kyliana Mbappe, który tuż przed linią 16. metra został przyblokowany przez Paua Cubarsiego. Jeszcze Francuz padł na murawę, ale sędzia nie widział tu faulu!

• Istvan Kovacs i spotkanie ze środka zaczynają piłkarze gości!

• Kapitanami są Marc-Andre ter Stegen i MarquinhosLosowanie stron w meczu FC Barcelona - PSG

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Równolegle o godz. 21 na Signal-Iduna Park Borussia Dortmund podejmie Atletico Madryt. Livescore z tego spotkania będzie pojawiać się w tej relacji. W pierwszym spotkaniu Los Colchoneros wygrali 2:1.

• Po pierwszym meczu ćwierćfinałowym z "Dumą Katalonii" sytuacja paryżan jest trudna. Przegrali u siebie 2:3 i w rewanżu muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Na dodatek Barcelona spisuje się ostatnio znakomicie - pozostaje niepokonana od 27 stycznia, a ostatnich sześć spotkań, w tym dwa w Champions League, wygrała. Luis Enrique mocno wierzy w to, że PSG jest w stanie odrobić straty po - jego zdaniem - niezasłużonej porażce i kontynuować batalię o historyczny triumf w Lidze Mistrzów.

• Wyjściowy skład gości

• Barcelona ligi hiszpańskiej raczej nie wygra, gdyż Real Madryt w obecnym sezonie jest w znakomitej formie. Liga Mistrzów może być jedyną szansą na puchar, dlatego "Duma Katalonii" będzie niesamowicie zmotywowana. Czy Robert Lewandowski znowu zagra dobre spotkanie? Polak w pierwszym starciu z PSG odgrywał rolę rozgrywającego, który napędzał niemal każdą akcję. 35-latek zebrał świetne opinie.

• Wyjściowy skład gospodarzy

• PSG marzy o pierwszym w historii triumfie w LM. Był blisko w 2020 roku, w edycji mocno zakłóconej i ograniczonej przez pandemię, lecz w finale przegrał 0:1 z Bayernem Monachium, w którym występował wówczas Robert Lewandowski, obecnie napastnik Barcelony.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Już tylko 25 minut dzieli nas do rewanżowego spotkania o półfinał Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w wyjściowym składzie zmierzy się z PSG. Po pierwszym meczu "Duma Katalonii" ma jednobramkową zaliczkę po wygranej 3:2 i dzisiaj będzie chciała potwierdzić dominację w tym dwumeczu. Jednak paryżanie prowadzeni przez Luisa Enrique - cytując klasyka - "tanio skóry nie sprzeda".

Mecz FC Barcelona - PSG poprowadzi Istvan Kovacs...

Lewandowski powalczy o półfinał Ligi Mistrzów.
1/7
przejdź do galerii

Lewandowski powalczy o półfinał Ligi Mistrzów. © PAP/EPA/MOHAMMED BADRA

We wtorek Barcelona zmierzy się z PSG w drugim meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Trener Luis Enrique, mimo porażki u siebie z 2:3, zachowuje duży optymizm przed rewanżem. "Jestem głęboko przekonany, że odwrócimy wynik" - powiedział Hiszpan, w przeszłości piłkarz i trener Katalończyków. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania. Początek o godzinie 21:00!

FC Barcelona - PSG ONLINE. Lewandowski walczy o kolejny puchar

Po pierwszym meczu ćwierćfinałowym z "Dumą Katalonii" sytuacja paryżan jest trudna.

- Jesteśmy głęboko przekonani, że odwrócimy wynik. W pierwszym meczu obie drużyny walczyły zawzięcie, ale końcowy rezultat nie odzwierciedlał tego, na co zasłużyliśmy. Porażka 2:3 oznacza, że musimy walczyć dalej - powiedział trener PSG na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Barcelona ligi hiszpańskiej raczej nie wygra, gdyż Real Madryt w obecnym sezonie jest w znakomitej formie. Liga Mistrzów może być jedyną szansą na puchar, dlatego "Duma Katalonii" będzie niesamowicie zmotywowana. Czy Robert Lewandowski znowu zagra dobre spotkanie? Polak w pierwszym starciu z PSG odgrywał rolę rozgrywającego, który napędzał niemal każdą akcję. 35-latek zebrał świetne opinie. (PAP, oprac. własne)

FC Barcelona - PSG w telewizji

Transmisję z meczu FC Barcelona - PSG od godziny 21:00 będzie można obejrzeć na Polsacie Sport Premium 1.

FC Barcelona - PSG w internecie. Stream online, live

Dostęp do streamu z meczu FC Barcelona - PSG w aplikacji i na stronie Polsat Box Go.