Mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa online. Zaległe...

Mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa online. Zaległe spotkanie 2. kolejki Ekstraklasy. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• Dominik Zator - 3
    • Piotr Malarczyk - 3 (Adrian Dalmau - 3)
    • Miłosz Trojak - 4
    • Marcel Pięczek - 3
    • Yoav Hofmeister - 3
    • Jacek Podgóski - 3 (Dawid Błanik - 3)
    • Nono - 3 (Mateusz Czyżycki - bez oceny)
    • Martin Remacle - 4
    • Jakub Konstantyn - 3 (Mariusz Fornalczyk - 2)

• Gustav Berggren - 4
    • Erick Otieno - 4 (Jean Carlos Silva - 3)
    • John Yeboah - 3 (Adnan Kovacević - 3)
    • Bartosz Nowak - 4 (Peter Barath - bez oceny)
    • Ante Crnac - 5 (Łukasz Zwoliński - bez oceny)
  • +7' Koniec meczu w Kielcach! Raków Częstochowa "dowiózł" prowadzenie do końca i pokonuje Koronę 2:0.

• +7' Gustav Berggren pognał z piłką środkiem. Osaczony przez trzech rywali zbiega do lewej strony, gdzie pogubił się na nierównej murawie. Futbolówka uciekała mu za linię boczną.

• +6' (Poza boiskiem) Kolejna żółta kartka dla przedstawiciela sztabu szkoleniowego Rakowa.

• +4' Mateusz Czyżycki wrzuca z rzutu wolnego na 12. metr. Peter Barath wybija na uwolnienie. Po chwili Mariusz Fornalczyk huknął wysoko nad bramką.

• +3' Adnan Kovacević niefrasobliwie podbija piłkę we własnej "szesnastce"! Dopada do niej Adrian Dalmau, którego strzał głową przenosi nad poprzeczką Vladan Kovacević!

• +2' Mateusz Czyżycki decyduje się na strzał z dystansu. Na wślizgu blokuje go Bogdan Racovitan.

• +1' Dośrodkowanie z prawej strony w okolice lewego narożnika pola bramkowego w poszukiwaniu Jewgienija Szykawki. Ten poczuł kontakt z rywalem i pada na murawę! Sędzia zdecydowanym ruchem nakazuje grać dalej, nie było tu faulu na Białorusinie.

• Jarosław Przybył dolicza 7 minut do drugiej połowy.

• Władysław Koczerhin pognał do bezpańskiej piłki, która była na 18. metrze. W porę uprzedził go obrońca Korony, wybijając na uwolnienie.

• Po składnej akcji lewą stroną dośrodkowanie w pole karne do Jewgienija Szykawki. Ten głową uderza obok bramki.

• Jean Carlos Silva upomniany żółtą kartką. Po gwizdku sędziego kopnął piłkę w stronę trybun.

• Mateusz Czyżycki zmienia Nono.

• Ostre starcie w środku boiska. Od razu doskoczyło do siebie po kilku zawodników z obu drużyn; sędzia Jarosław Przybył pokazał żółtą kartką jednemu z asystentów Dawida Szwargi.

• Nono podaje za krótko do Xaviera Dziekońskiego i bliski przechwytu był Władysław Koczerhin! Bramkarz Korony na wślizgu wybija piłkę, uprzedzając Ukraińca.

• ... a za Bartosza Nowaka melduje się Peter Barath.

• Łukasz Zwoliński zmienia Ante Crnaca...

• Marcin Remacle uderza ze skraju pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

• 7 747 widzów w Kielcach na trybunach.

• I jeszcze jeden korner dla gospodarzy. Nie przyniósł on zagrożenia pod bramką "Medalików".

Coraz głośniejszy doping kibiców "Scyzoryków".

• Kapitalna interwencja Frana Tudora Fran Tudor

• Fran Tudor ofiarnie blokuje strzał we własnej "szesnastce"! Gdyby nie on, to Jewgienij Szukawka wpisałby się na listę strzelców!

• Czujny na przedpolu Xavier Dziekoński. Dalekim wyjściem uprzedza Ante Crnaca.

• Z kolei Kamil Kuzera wzmacnia ofensywę: (napastnik) Adrian Dalmau wchodzi za (obrońcę) Piotra Malarczyka.

• John Yeboah schodzi, w jego miejsce pojawia się Adnan Kovacević, były obrońca Korony Kielce.

• Marcel Pięczek decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego (z ok. prawego narożnika pola karnego) w stronę dalszego okienka! Vladan Kovacević przenosi piłkę nad poprzeczką!

• ... ZORAN ARSENIĆ OGLĄDA DRUGĄ ŻÓŁTĄ I W KONSEKWENCJI CZERWONĄ KARTKĘ!!!Zoran Arsenić i Jewgienij SzykawkaZoran Arsenić i Jewgienij Szykawka

• Strata Rakowa w środku pola i kontra Korony w postaci dalekiego zagrania do Jewgienija Szykawki. Ten był nieprzepisowo powstrzymywany przez Zorana Arsenicia...

• A teraz Ante Crnac wrócił na swoje miejsce. W polu karnym "objechał" Xaviera Dziekońskiego, ale za bardzo wygonił się do boku. Akcja spaliła na panewce.

• Bartosz Nowak zameldował się na "dziewiątce" i od razu John Yeboah zagrywa do niego. Sęk w tym, że Ekwadorczyk włożył w to zagranie zdecydowanie za dużo siły.

• Władysław Koczerhin wykłada piłkę z lewej strony w okolice lewego narożnika pola bramkowego do Johna Yeboaha. Jego strzał w stronę bliższego rogu na raty broni Xavier Dziekoński.

• Przeraźliwe gwizdy kibiców Korony. Ich zdaniem John Yeboah "dodał trochę od siebie" przy starciu z Miłoszem Trojakiem w walce o górną piłkę.

• Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:2

• 10 Strzały 9
    • 1 Strzały celne 3
  • Gospodarze wywalczyli rzut wolny. Po dośrodkowaniu z prawej strony Jewgienij Szykawka główkuje wyraźnie obok bramki.

• Z tej kontry Korona powinna była wycisnąć więcej!!!

Po składnej akcji piłkę na prawej stronie pola karnego. Uderza jednak "tylko" w boczną siatkę"!

• .. a za Jacka Podgórskiego melduje się Dawid Błanik.

• Mariusz Fornalczyk zmienia Jakuba Konstantyna...

• John Yeboah urwał się środkiem i pognał w stronę pola karnego Korony! W sukurs ruszył też Władysław Koczerhin, ale nie doczekał się podania. Yaboah uderza w stronę bramki i Xavier Dziekoński przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Tu mogła być czerwona kartka Zoran Arsenić i Nono

• Zoran Arsenić upomniany żółtą kartką. Spóźnionym wejściem skosił Nono.

• Jean Carlos Silva zmienia Ericka Otieno, który opuszcza boisko w asyście sztabu medycznego. Uraz Ericka Otieno

• Erick Otieno nie jest w stanie grać! Podczas sprintu doznał urazu mięśniowego bez kontaktu z przeciwnikiem!

• John Yeboah dostaje piłkę na 18. metrze. Był na wprost bramki i uderza technicznie w stronę lewego rogu. Pomylił się o ok. metr.

• Nieudana próba lobu Ericka Otieno Erick Otieno

• Mocne zagranie z głębi pola na lewą stronę do Ericka Otieno. Xavier Dziekoński zawahał się z wyjściem i chciał z tego skorzystać wahadłowy Rakowa! Zdecydował się na lob, ale uderzył wewnętrzną częścią stopy, więc mija bramkę.

• Po dalekim wyrzucie piłkarze obu drużyn podbijali piłkę głowami. Strzał zawodnika Korony mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• Gospodarze zaatakowali lewą stroną. Wywalczyli aut na wysokości "szesnastki" mistrza Polski.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Wracamy do Kielc, gdzie kończy się przerwa w zaległym meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy między Koroną Kielce a Rakowem Częstochowa. Po pierwszej połowie goście prowadzą dwiema bramkami.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Dwa szybkie strzały Rakowa na początku i trochę skrzydła nam opadły. Ale nie możemy się poddawać. Jest jeszcze drugie 45 minut. Jeżeli oni strzelili dwa, to my możemy strzelić trzy i więcej.

Tak naprawdę źle weszliśmy w ten mecz. Dosyć łatwo przechodzili przez środek. Mam nadzieję, że teraz wyregulujemy to i drugie 45 minut będzie zupełnie inne

. - powiedział w przerwie Marcel Pięczek, obrońca Korony Kielce.

• +3' Koniec pierwszej polowy. Korona Kielce przegrywa z Rakowem Częstochowa (0:2). Bramki dla mistrza Polski strzelili Ante Crnac i Władysław Koczerhin w pierwszych 6 minutach.

• +2' Po wrzutce z prawego narożnika "Medaliki" wybijają pod nogi Yoava Hofmeistera. Ten mocno przestrzelił.

• +2' Miłosz Trojak niespodziewanie decyduje się na kąśliwe uderzenie z ponad 25 metrów! Wyciągnięty jak struna Vladan Kovacević odbija na rzut rożny!

• 2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Jakub Konstantyn pognał z piłką środkiem. Podaje przed linię 16. metra do Jewgienija Szykawki, ale zabrakło strzału.

• Marcel Pięczek powstrzymany na lewej stronie przez Gustava Berggrena. Po chwili górne zagranie na wolne pole do Jewgienija Szykawki było skazane na porażkę.

• Po chwili strzał Chorwata został zablokowany. Xavier Dziekoński łapie piłkę.

• Ante Crnac w roli lewoskrzydłowego pognał w stronę pola karnego Korony. Mocno posłał piłkę na dalszy słupek, gdzie centymetrów zabrakło Johnowi Yeboahowi do "zamknięcia" akcji na wślizgu!

• [WIDEO] 6. MINUTA. GOL WŁADYSŁAWA KOCZERHINA (0:2)

• Jakub Konstantyn bez trudu, z "siatką" ograł na lewej stronie Frana Tudora. "Zabrał się" z piłką w pole karne, gdzie "przestawił" go - jak szafkę nocną - Stratos Svarnas. Vladan Kovacević może wznawiać grę z "piątki".

• Krótkie dośrodkowanie, po którym... Ante Cranc zgrywa głową na dalszy słupek do Piotra Malarczyka. Ten głową kieruje piłkę przed bramkę, gdzie zabrakło adresata.

• Stratos Svarnas przerywa akcję Martina Remacle'a. Sędzia zauważył, że Grek zagrał piłkę ręką.

• Bartosz Nowak przedarł się środkiem w stronę "szesnastki" Chciał górą, nad obrońcami, zagrać do wbiegających Władysława Koczerhina i Ante Crnaca, ale połapali się w tym obrońcy Korony.

• Fran Tudor urwał się prawą stroną i szukał okazji do dośrodkowania. Został sfaulowany. Po wrzutce Bartosza Nowaka Xavier Dziekoński spokojnie łapie piłkę na 6. metrze.

• Mocne wstrzelenie piłki z rzutu wolnego przed bramkę Strzał mija ją w bezpiecznej odległości.

• Nono rozciąga grę do lewej strony, gdzie był Marcel Pięczek. Ten sprytnie "nawinął" Frana Tudora, który faulował rywala blisko linii bocznej pola karnego.

• Kontra w Grze. Piotr Malarczyk wyskoczył wysoko do piłki i "popracował łokciem" w walce z Ante Crnacem. Chorwatem zajmuje się sztab medyczny.

• Erick Otieno przejmuje piłkę i od razu biegnie w pole karne Korony. Trochę za bardzo zbiegł w stronę linii bocznej "szesnastki" i zmuszony uderza z ostrego kąta wysoko nad bramką

• Zoran Arsenić biegnie z piłką do boku! Ruszył za nim Nono i doszło do "stempla" na nodze kapitana Rakowa. Od razu przy arbitrze pojawiło się kilku zawodników, widząc brutalne wejście pomocnika Korony. Kartki nie ma.

• NIE MA GOLA DLA KORONY!!!

zoran Arsenić wycofuje lekko do Vladana Kovacevicia, który zwlekał z ruchem. Gdy futbolówka się do niego doturlała, to nastrzelił Nono! Piłka w nieznacznej odległości mija bramkę!

• Piłkarze Dawida Szwargi w ataku pozycyjnym. Kielczanie nie kwapią się z wysokim pressingiem.

• Jacek Podgórski upomniany żółtą kartką za faul na Gustavie Berggrenie.

• Seria dośrodkowań Martina Remacle'a z prawej strony. Po pierwszej wrzutce goście wybijają krótko, przy drugiej - na uwolnienie.

• Xavier Dziekoński wychodzi przed bramkę by złapać piłkę i uprzedzając Johna Yeboaha.

• Martin Remacle upomniany żółtą kartką za faul. W środku pola nieprzepisowo powstrzymywał Gustava Berggrena.

• TO MOGŁA BYĆ TRZECIA BRAMKA DLA RAKOWA!!!

Na lewej stronie pograli Erick Otieno, Władysław Koczerhin i Bartosz Nowak. Ukrainiec wystawia piłkę ostatniemu z wymienionych, który uderza "tylko" w boczną siatkę!

• [WIDEO] 3. MINUTA. GOL ANTE CRNACA (0:1)

• Marcel Pięczek próbował przedrzeć się lewą stroną. Czysto powstrzymał go Fran Tudor, ale kontrę Rakowa przerwano faulem w kole środkowym.

• Ante Crnac zszedł trochę niżej i prostopadle podaje w pole karne do Johna Yeboaha. Ten w "szesnastce" wykłada piłkę Władysławowi Koczerhinowi, który mocnym uderzeniem przy prawym słupku złapał Xaviera Dziekońskiego na "wykroku"!

• RAKÓW PODWYŻSZA PROWADZENIE! WŁADYSŁAW KOCZERHIN!!!

• Akcja Korony przerwana za linią środkową

• Idealny początek spotkania w wykonaniu "Medalików".

Po szybkiej wymianie podań na prawej stronie Bartosz Nowak podaje do Ante Crnaca, który podholował środkiem, po czym huknął z ponad 20 metrów. Piłka wpada do bramki po odbiciu się od poprzeczki!

Xavier Dziekoński był bezradny!

• (CO ZA) GOL DLA RAKOWA! ANTE CRNAC!!!

• Nono przerywa akcję gości na własnej połowie i dalekim zagraniem chciał zapoczątkować kontrę. Bezskutecznie.

• Jarosław Przybył gwiżdże i spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Rakowa!

• Kapitanami są Miłosz Trojak oraz Zoran Arsenić. KORONA - RAKÓW

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania

• Na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia Raków Częstochowa wymęczył zwycięstwo z Koroną Kielce po... bramce samobójczej Piotra Malarczyka. Wcześniej trafienie Adriana Dalmau było nieuznane z powodu spalonego, a w doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Fabian Piasecki.

Jak będzie dzisiaj?

• Skład Rakowa Częstochowa

• Raków Częstochowa jest mistrzem Polski, ale nie błyszczy formą. "Medaliki" wygrały w spektakularny sposób z Lechem Poznań, aby tydzień później zremisować z Puszczą Niepołomice, czyli jednym z kandydatów do spadku z ligi. Jeśli ekipa Dawida Szwargi marzy o obronie tytułu, musi grać zdecydowanie lepiej. Sam trener przed sezonem podkreślał, jaki jest cel klubu.

• Skład Korony Kielce

• Korona Kielce w obecnym sezonie znowu musi walczyć o utrzymanie. Poprzednią kampanię udało się zakończyć na 13. miejscu. Obecnie podopieczni Kamila Kuzery znajdują się na 15. pozycji, dlatego spadek nawet o jedną lokatę będzie oznaczał znalezienie się w strefie spadkowej. Korona nie wygrała meczu od połowy lutego, dlatego z Rakowem może być bardzo ciężko.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Wczoraj uzupełniliśmy zaległości z 17. kolejki PKO Ekstraklasy, a już za 25 minut dojdzie do starcia Korony Kielce z Rakowem Częstochowa, które było zaplanowane w... drugiej serii spotkań. Przełożenie spotkania odbyło się na wniosek "Medalików", które walczyły w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wreszcie obie strony mogą się spotkań na murawie.

Spotkanie Korona Kielce - Raków Częstochowa poprowadzi Jarosław Przybył...

• Przełożony z 29 lipca na inny termin na wniosek gości występujących w el. Ligi Mistrzów.

Korona - Raków LIVE! Cudowny gol, a potem drugi. 2:0 w 6 minucie

Korona - Raków LIVE! Cudowny gol, a potem drugi. 2:0 w 6 minucie ©PAP/Piotr Polak

Mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa to spotkanie 2. kolejki Ekstraklasy, które zostanie dokończone dopiero w marcu. Wyraźnym faworytem tego starcia są goście, ale oni ostatnio też zaliczają wiele wpadek. Gospodarze mogą czuć dodatkową motywację, gdyż znajdują się tuż nad strefą spadkową. Relacja LIVE z Gliwic od godziny 18:30 w GOL24.

Korona Kielce - Raków Częstochowa ONLINE. Obrabiamy zaległości z 2. kolejki

Kamil Kuzera, trener Korony: - Półtora roku wspólnej pracy troszeczkę rozmieniliśmy na drobne. Nadszarpnęliśmy swoje zaufanie, zaufanie kibiców. Musimy jak najszybciej wrócić na właściwe tory. Jak najszybciej musimy odwrócić tę sytuację. Ja jestem gotowy do tego, żeby to dźwignąć tę sytuację, zespół też jest gotowy.

Dawid Szwarga, trener Rakowa przed startem sezonu: - Jeżeli jesteś mistrzem Polski to nie możesz być fałszywie skromnym tylko trzeba podchodzić do nowych rozgrywek ambitnie i naszym celem jest walka o trofeum. Jeżeli natomiast chodzi o mnie i cały sztab to naszym celem jest przygotowanie zawodników w optymalny sposób do najbliższego spotkania od strony taktycznej, technicznej, motorycznej czy zdrowotnej.

Korona Kielce - Raków Częstochowa w telewizji

Transmisja z meczu Korona Kielce - Raków Częstochowa na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Komentuje duet Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda.

Korona Kielce - Raków Częstochowa w internecie. Stream online, live

W internecie dostępny będzie płatny stream. Mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa obejrzymy na stronie oraz w aplikacji mobilnej Canal+Online.