Mecz Napoli - Pescara ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Napoli - Pescara ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3

Pescara Calcio

1

• Koniec meczu. Napoli wygrywa z Pescarą 3:1!

• 3:1! Gianluca Caprari wykorzystuje rzut karny i strzela honorową bramkę dla Pescary!

• Hysaj faluje Mitrite i sędzia odgwizdał rzut karny!

• Fatalny błąd Cody, który stracił piłkę będąc ostatnim obrońcą. Z tego błędu nie skorzystał Mertens, który fatalnie zakończył tą akcję.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Niebezpiecznie było pod bramką Pescary, ale zawodnicy Napoli nie umieli zakończyć akcji celnym uderzeniem.

• Christian Maggio zmienia Ivana Strinicia.

• W 54 minucie żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Albano Bizzarri.

• GOOOLLL! 3:0 dla Napoli! Allan zagrał wzdłuż bramki gości, a podanie zamknął Dries Mertens!

• Świetna interwencja Albiola, który wybił piłkę spod nóg wychodzącego sam na sam z bramkarzem Mitrity.

• Sędzia wyrzuca trenera Pescary, Massimo Oddo na trybuny.

• Dries Mertens uderza minimalnie obok bramki!

• Emanuele Giaccherini zmienia Lorenzo Insigne.

• Kapitalna indywidualna akcja Insigne, który na pełnej szybkości wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie odbił Bizzarri!

• Cerri został złapany na pozycji spalonej.

• Jorginho uderzył z 20 metrów w poprzeczkę!

• Ależ niewiele brakło, aby Dries Mertens zdobył kapitalnego gola! uderzenie Belga wylądowało na bocznej siatce!

• Kapitalne zagranie Allana do Callejona, ale Hiszpan nie potrafił skierować piłki do bramki.

• Alberto Cerri pojawia się w miejsce Alberto Gilardino.

• Alexandru Mitrita zmienił Valerio Verre.

• Bizzarri świetnie broni uderzenie z dystansu Insigne!

• Fatalny błąd Strinicia, który zagrał piłkę we własne pole karne prosto pod nogi Gilardino, ale ten fatalnie przestrzelił!

• Allan zmienia Piotra Zielińskiego.

• Żuparić efektownymi nożycami uderza obok bramki.

• Michele Fornasier zmienia Alessandro Bruno.

• Pescara wywalczyła rzut rożny.

• Memushaj po indywidualnej akcji uderzył obok lewego słupka bramki Neapolu.

• Hysaj podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie wybił Coda.

• Na boisku leży Caprari i mamy przerwę w grze.

• Hysaj wpadł w pole karne, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę Pescary.

• Callejon dośrodkował piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamknął jego dośrodkowania.

• Napoli mocno atakuje gości i kolejna bramka wydaje się kwestią czasu.

• GOOLLL! 2:0! Ależ fragment Napoli! Kapitalne zagranie Piotra Zielińskiego za plecy obrońców wykorzystał Marek Hamsik! Mierzone uderzenie z woleja kapitana Napoli! 2:0 dla Neapolu!

• Gilardino upadł w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

• Gdzieś umknęła nam żółta kartka w pierwszej połowie. W 40 minucie ukarany żółtą kartką został Andrea Coda.

• GOOLLL! Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Napoli! Świetne dośrodkowanie Jorginho wykorzystuje Lorenzo Tonelli! 1:0 dla Neapolu!

• Mertens został sfaulowany i sędzia odgwizdał rzut wolny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Widzimy się za kilka minut!

• Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Insigne.

• Ahmad Benali fauluje Mertensa i dostaje żółtą kartkę.

• Caprari uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

• Lorenzo Tonelli nieprzepisowo powstrzymał Capriariego i został ukarany żółtą kartką.

• Memushaj został na pozycji spalonej.

• Napoli nie ma pomysłu na dobrze dysponowaną obronę Pescary.

• W pole karne Pescary wpadł rozpędzony Dries Mertens, ale nie zdołał ograć Crescenziego i stracił piłkę.

• Benali fatalnie dośrodkowuje i grę od bramki wznowi Reina.

• Marek Hamsik rozpędzony wpadł w pole karne, ale Coda dobrze go przyblokował i piłka opuściła boisko.

• Zakotłowało się w polu karnym Neapolu, ale Albiol w trudnej sytuacji wybił piłkę spod własnej bramki!

• Szybki atak Neapolu został przerwany gwizdkiem sędziego, który słusznie zauważył pozycję spaloną.

• Na razie spotkanie nie zachwyca. Mało klarownych sytuacji i dużo przerw w grze.

• Brzydkie wejście Gilardino w Jorginho i sędzia przerwał grę.

• Coda dobrze interweniuje i wybija głową dośrodkowanie Mertensa.

• Odważne wyjście z bramki Reiny, który uprzedził Gilardino.

• Hysaj fauluje Capriarego i goście mają stały fragment gry.

• Pescara dobrze prezentuje się w defensywie i gospodarze mają problemy z tworzeniem klarownych sytuacji.

• Mertens faulował Żuparicia i sędzia odgwizdał faul.

• Coda brzydko fauluje Hamsika i mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• Świetna interwencja Tonellego, który przeciął otwierające podanie Gilardino.

• Kiks Insigne, który w prostej sytuacji uderzył wysoko nad bramką.

• Insigne mocno dośrodkował w pole karne, ale Callejon zamykając to dogranie nie trafił w bramkę!

• Napoli osiągnęło przewagę i długo utrzymuje się przy piłce.

• Jose Callejon został złapany na minimalnym spalonym.

• Obrońcy Pescary wybili piłkę.

• Rzut wolny dla gospodarzy i dobra szansa na objęcie prowadzenia.

• Dobra interwencja Piotra Zielińskiego, który powstrzymał szarżującego Gilardino.

• Bizzarri fantastycznie broni uderzenie Hamsika! Coraz groźniejsze ataki gospodarzy!

• Caprari został złapany na pozycji spalonej. Grę wznowi Napoli.

• Początek meczu nie jest rozgrywany w bardzo szybkim tempie. Zaskakuje ofensywna gra gości.

• Lorenzo Insigne uderzył z dystansu, ale rykoszet uratował gości od utraty bramki!

• Caprari fauluje Hysaja.

• Albiol przerywa akcję Pescary. Rzut z autu dla gości.

• Pierwsza długa piłka w kierunku Gilardino została zagrana zbyt mocno. Grę wznowi Reina.

• Rozpoczynamy mecz!

• Zawodnicy są już w tunelu. Za chwilę wyjdą na boisko!

• Napoli z dorobkiem 38 punktów zajmuję trzecią pozycję w Serie A. Pescara z zaledwie dziewięcioma punktami jest na 19 miejscu.

• W poprzedniej kolejce Napoli wygrało 2:1 z Sampodrią Genua. Z kolei Pescara zremisowała 1:1 z Palermo.

• Ławka rezerwowych Pescary:Aldegani, Cerri, Delli Carri, Fiorillo, Fornasier, Maloku, Mitrita, Murić, Pettinari, Pompetti, Stendardo.

• Ławka rezerwowych Napoli:Rafael, Sepe, Giaccherini, Allan, Maggio, Maksimović, Gabbiadini, Rog, Pavoletti, Diawara i Łasicki.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu SSC Napoli - Pescara Calcio!

msz

Arkadiusz Milik powoli wraca do gry, jednak dziś prawdopodobnie nie zobaczymy go jeszcze na boisku ©East News

Mecz Napoli - Pescara ONLINE. W tym tygodniu z Włoch dotarły do nas świetne informacje - Arkadiusz Milik wrócił do treningów i może zagrać w oficjalnym meczu po raz pierwszy od ponad 3 miesięcy. Obok niego uwagę polskich kibiców może przykuć dzisiaj występ innego etatowego reprezentanta z Napoli - Piotra Zielińskiego.

Mecz Napoli - Pescara ONLINE

Powrót Milika do treningów i to, że zasiądzie na ławce rezerwowych w meczu z Pescarą, nie oznacza niestety, że z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy go dzisiaj na boisku. Chociaż klubowy lekarz jest bardzo zadowolony z jego rehabilitacji, nie daje gwarancji rychłego występu. Kiedy zatem Arkadiusz Milik pojawi się na boisku? - Moim zdaniem Milik zagra za 10-15 dni - uważa Alfonso de Nicola, szef sztabu medycznego klubu z Neapolu.

Nawet bez Milika w ataku Napoli nie powinno mieć dzisiaj problemów z Pescarą. Zespół Polaka ciągle liczy się w walce o mistrzostwo, z kolei jego dzisiejszy rywal broni się przed spadkiem. Obie ekipy potrzebują więc punktów, co może zaowocować bardzo emocjonującym spotkaniem.

Mecz Napoli - Pescara transmisja tv online

Mecz Napoli z Pescarą od godziny 15 transmitować będzie stacja Eleven Sports. Tekstowa relacja na żywo w Gol24: Napoli - Pescara NA ŻYWO!