Mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień Warta Poznań zagra w Zabrzu z Górnikiem, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza pojedzie do Lubina na mecz z Zagłębiem.

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Mecz Warty z Bruk-Betem kończy się bezbramkowym remisem.

• Martin Zeman także ukarany żółtą kartką.

• Adam Zrelak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Michal Hubinek pojawił się w miejsce Adama Radwańskiego. To ostatnia zmiana w tym meczu.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla gości nie przyniosło zagrożenia pod bramką Warty.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Mateusz Czyżycki pojawił się w miejsce Szymona Czyża.

• Fantastyczna interwencja Adriana Lisa po uderzeniu jednego z graczy Bruk-Betu!

• W zespole Bruk-Betu Marcin Wasielewski pojawił się w miejsce Mateusza Grzybka.

• Trzecia zmiana w szeregach Warty Poznań. Konrad Matuszewski pojawia się za kontuzjowanego Jakuba Kiełba.

• Jakub Kiełb ucierpiał po starciu z rywalem.

• Roman Gergel oddał strzał z dalszej odległości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Jayson Papeau dostał piłkę w polu karnym gości, oddał strzał, który jednak został zablokowany.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Nemanja Tekijaski.

• Natomiast w zespole Warty Poznań Mario Rodriguez zmienił Mateusza Kuzimskiego.

• Natomiast Roman Gergel pojawił się w miejsce Pawła Żyry.

• Martin Zeman zmienił Samuela Stefanika

• Aż trzy zmiany w szeregach Bruk-Betu. Muris Mesanović pojawi się w miejsce Patryka Czarnowskiego

• Dośrodkowanie Bartłomieja Kukułowicza nie zagroziło bramce rywali.

• Mateusz Grzybek został sfaulowany przy bocznej linii boiska.

• Ponownie wyrównał nam się mecz. Żadna z drużyn nie daje rywalom na zbliżenie się do pola karnego.

• Znakomite dośrodkowanie wprost na głowę Sebastiana Boneckiego, ale ten nie spodziewał się piłki i uderzył bardzo niecelnie z bliskiej odległości!

• W drugiej połowie śmielej zaatakowała Warta, ale na razie bez większego zagrożenia pod bramką rywali.

• Jayson Papeau oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Tomasz Loska.

• Jakub Kiełb wpadł w pole karne gości, ale w decydującym momencie został zablokowany.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie meczu jedna zmiana w szeregach Warty Poznań. Adam Zrelak pojawił się w miejsce Milana Corryna.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Do przerwy bezbramkowy remis.

• W odpowiedzi prostopadłe podanie w kierunku bramki Tomasza Loski, ale bramkarz gości jako pierwszy dopadł do tej piłki.

• Prostopadłe podanie w pole karne Warty przerwał gwizdek arbitra oznajmujący spalonego.

• Jayson Papeau wpadł z piłką w pole karne Bruk-Betu, ale uderzył wprost w Tomasza Loskę!

• Milan Corryn dośrodkował wprost w ręce Tomasza Loski.

• Jakub Kiełb został sfaulowany blisko pola karnego gości i kolejna szansa dla Warty.

• Adam Radwański dośrodkował w pole karne Warty, ale gospodarze z łatwością wybili piłkę na rzut rożny.

• Adam Radwański dostał piłkę w polu karnym Warty, oddał strzał, ale trafił wprost w przeciwnika.

• Milan Corryn oddał strzał z rzutu wolnego, ale świetnie interweniował Tomasz Loska!

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Mateusz Kupczak delikatnie ucierpiał po starciu z rywalem, ale szybko wrócił do gry.

• Znakomita interwencja Adriana Lisa po strzale z dystansu Bartłomieja Kukułowicza!

• Próba dośrodkowania w pole karne Warty okazała się bardzo niedokładna i spokojnie od własnej bramki rozpocznie Adrian Lis.

• Bruk-Bet spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola nie dając rywalom szans na zaatakowanie.

• Początek spotkania bardzo intensywny w wykonaniu Bruk-Betu, ale na razie jeszcze nie zdołali tego udokumentować bramką, lecz byli tego bardzo bliscy.

• Kolejna szansa Bruk-Betu, jeden z graczy gości wpadł w pole karne Warty i skierował piłkę do bramki, ale arbiter odgwizdał spalonego!

• Kolejny raz piłka w polu karnym gospodarzy, ale ponownie niedokładnie Termalica.

• Samuel Stefanik popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie wyszło za linię końcową boiska.

• Pierwsze minuty bardzo chaotyczne po obu stronach. Żaden z zespołów nie potrafi przedrzeć się poza własną połowę boiska.

• Rozpoczynamy 7. kolejkę PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Bruk-Bet Termalici Nieciecza:

• Warta Poznań na dzisiejsze spotkanie wyjdzie w takim zestawieniu:

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się dwa sezony temu w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Wtedy najpierw w Niecieczy padł remis 1:1, w Poznaniu Bruk-Bet wygrał 3:1, ale oba zespoły spotkały się jeszcze w półfinale baraży o awans do PKO Ekstraklasy. Wtedy Warta Poznań wygrała u siebie 1:0 po bramce Michała Jakóbowskiego.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza spisuje się jeszcze gorzej. "Słoniki" w pięciu dotychczasowych spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty remisując dwa pierwsze spotkania tego sezonu. Były to pojedynki ze Stalą Mielec i Wisłą Kraków. Później przyszły porażki z Jagiellonią Białystok, Lechem Poznań i Cracovią. Bruk-Bet zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co ostatni Górnik Łęczna.

• Oba zespoły zajmują miejsce w dolnej połówce tabeli. Warta Poznań odniosła tylko jedno zwycięstwo w tym sezonie. Była to wysoka wygrana na początku sierpnia nad Górnikiem Łęczna aż 4:0. Od tego czasu zespół z Poznania przegrał dwa mecze i jeden zremisował. Przed przerwą na reprezentację Warta zremisowała w Grodzisku Wielkopolskim z Jagiellonią Białystok 1:1.

• Witamy serdecznie! Po przerwie reprezentacyjnej wracają rozgrywki ligowe! Na inaugurację 7. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

Mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lukasz Gdak

Mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W sobotę o godz. 12.30 w Grodzisku Warta Poznań zmierzy się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Oba zespoły do tej pory głównie zawodziły i bardzo potrzebują punktów. Relacja na żywo z meczu Warta - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl.

Mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Warta w ostatnich trzech meczach zdobyła tylko punkt i jak podkreśla szkoleniowiec, będzie to dla niej bardzo trudny sezon. Pojedynek z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza będzie dla gospodarzy niezwykle istotny, bo w razie zwycięstwa pozwoli oddalić się od strefy spadkowej. - Choć Nieciecza nie zdobywa punktów, to groźny zespół. Dużo strzelają z dalszej odległości. Trzeba uważać na Radwańskiego i Piotra Wlazło przy stałych fragmentach - mówi trener Piotr Tworek.

- Mają solidną defensywę, dobrze operujący piłką. Na pewno będą chcieli przełamać się w meczu Warcie. My natomiast musimy być konsekwentni, zdecydowani w obronie i skuteczni. Może się zdarzyć tak, że będziemy mieć jedną sytuację w meczu i trzeba ją wykorzystać. Jeśli zagramy na zero z tyłu, to na pewno ten mecz wygramy - dodaje opiekun Zielonych.

Zespół Bruk-Betu Termaliki był w tym sezonie chwalony po kilku swoich spotkaniach. Problem w tym, że nie szły za tym punkty, których Słonie do tej pory zgromadziły zaledwie dwa. Po przerwie na reprezentację podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego chcą powalczyć o pierwsze zwycięstwo w sezonie.

- Przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, że Warta ma dużo atutów w grze defensywnej. Analizowaliśmy przeciwnika, mieliśmy dużo spotkań teoretycznych i praktycznych na boisku. Spodziewamy się bardzo ciężkiego meczu. Wiemy o co gramy. Zawodnicy mieli dużo odpraw indywidualnych, bo bardzo szczegółowo przygotowaliśmy się do Warty. Mieliśmy na to dwa tygodnie. Chcemy teraz wyjść na boisko i pokazać jakość - mówi Lewandowski.

Mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Warta - Bruk-Bet Termalica live rozpocznie się o godz. 12:10 Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji tv z meczu Warta - Bruk-Bet Termalica na żywo od godz. 12:25 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Piotr Laboga i Radosław Majdan.

A gdzie oglądać mecz Warta - Bruk-Bet Termalica online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne na stronie i w aplikacji Canal+ oraz NC+ GO.

12:30 mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica na żywo