Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 33. kolejka (gr. spadkowa)
2020-06-27 15:00

Wisła Płock

2

ŁKS Łódź

0

• I po strzale z dystansu sędzia Łukasz Szczech gwiżdże po raz ostatni. Wisła Płock wygrywa u siebie z (2:0), a oba gole padły przed przerwą. Strzelcami byli Cillian Sheridan i Piotr Tomasik.

• Jan Grzesik centruje w pole karne do Adama Ratajczyka. Przed nim pojawił się Cezary Stefańczyk, który przejmuje piłkę.

• Dawid Kocyła za Piotra Tomasika.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Antonio Dominguez zmienia Jakuba Wróbla.

• Kolejna kontra Wisły. Faulem przerwał ją Guima, który został upomniany żółtą kartką.

• Giorgi Merebaszwili wbiega z piłką w pole karne ŁKS-u. Nie zauważył, że był na spalonym.

• Jakub Wróbel poturbowany. Padł na murawie jak rażony piorunem po starciu z Dominikiem Furmanem. Skończyło się na strachu.

• Giorgi Merebaszwili pognał sam w stronę bramki gości. Przed "szesnastką" było dwóch stoperów i "nadział się" na Carlosa Morosa Gracii. Ta kontra powinna dać "Nafciarzom" trzeciego gola!

• Próba zaczepnej akcji łodzian. Zupełnie nieudana, od bramki Krzysztof Kamiński.

• Michał Marcjanik z żółtą kartką.

• Jeszcze jedna bardzo dobra interwencja bramkarza ŁKS-u! W fenomenalnym stylu paruje strzał Alana Urygi!

• Karol Angielski uderza z pola karnego po dalszym rogu. Wyciągnięty jak struna Dawid Arndt paruje piłkę ka korner!

• Po kornerze Maciej Dąbrowski główkuje obok bramki Wisły.

• Pirulo zagrywa w "szesnastkę" do Łukasza Sekulskiego. Piłka odbiła się od niego jakby była z kauczuku, a napastnik ŁKS-u - ścianą.

• A teraz rzut wolny dla gości. Niezłe centra na bliższy słupek, ale Krzysztof Kamiński łapie piłkę... wybiegając z nią za linię końcową. Korner dla ŁKS-u nie przynosi zagrożenia.

• Kolejne ostre, spóźnione, wejście Dominika Furmana. Sędzia Łukasz Szczech chyba zostawił kartki w samochodzie.

• Łukasz Sekulski wchodzi, Jan Sobociński schodzi.

• Giorgi Merebaszwili zmienia Huberta Adamczyka.

• Cezary Stefańczyk w roli prawoskrzydłowego. Centruje niemal z linii końcowej przed bramkę, gdzie piłkę na raty łapie Dawid Arndt.

• Spokojna interwencja Krzysztofa Kamińskiego. Łodzianie nie są w stanie znaleźć na niego sposobu.

• 7/3 Strzały/strzały celne 3/2

• Z ułańską fantazją na trzech rywali ruszył Adam Ratajczyk. W prosty sposób stracił piłkę.

• Z kolei w Wiśle za Cilliana Sheridana pojawia się Karol Angielski.

• Pirulo zmienia Przemysława Sajdaka.

• Ostatnie minuty z lekkim wskazaniem na gości. Ale to Wisła raczej oddała inicjatywę. Łodzianie nie są w stanie zbliżyć się w okolice pola karnego "Nafciarzy".

• Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Cezary Stefańczyk nie patyczkował. Wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu z prawej strony.

• Dobre prostopadłe podanie do Jakuba Wróbla. Ten był jednak skutecznie przyblokowany przez rywala, co ułatwiło interwencję Krzysztofowi Kamińskiemu.

• Po chwili próbował Guima. Znowu górą bramkarz Wisły.

• ŁKS był bliski bramki kontaktowej! Z bliska uderzał Adam Ratajczyk, ale Krzysztof Kamiński nie dał się zaskoczyć!

• Przerwa w grze. Na murawie leży Maciej Wolski. Wydaje się, że będzie w stanie kontynuować grę.

• Piotr Tomasik faulowany na lewym skrzydle przez Guimę. Niezłe dośrodkowanie Dominika Furmana, po którym udanie interweniuje Dawid Arndt.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Obie ekipy są już na murawie.

• Wracamy do Płocka na drugie trzy kwadranse meczu Wisła - ŁKS Łódź. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą dzięki trafieniom Cilliana Sheridana i Piotra Tomasika. Co nas czeka po zmianie stron?

• +3' Koniec pierwszej połowy. Po niemal identycznych akcjach Wisła Płock prowadzi z ŁKS-em Łódź po bramkach Cilliana Sheridana i Piotra Tomasika.

• +1' A teraz dobrą interwencją popisuje się Krzysztof Kamiński. Nie była ona równie widowiskowa co jego vis a vis, ale najważniejsze, że skuteczna.

• Łukasz Szczech dolicza 3 minuty do pierwszej połowy. Całkiem sporo.

• kapitalna interwencja Dawida Arndta! Wyciągnięty jak struna paruje na korner strzał (głową) Cilliana Sheridana!

• Jeszcze Dominik Furman próbował z dystansu. Niecelnie.

• Piotr Tomasik urwał się lewym skrzydłem Janowi Grzesikowi. Sędzia dopatrzył się jednak przewinienia skrzydłowego "Nafciarzy". Ten nie mógł uwierzyć w taką interpretację.

• Wiele na to wskazuje

• Maciej Dąbrowski "złamał" linię spalonego, co wykorzystał Piotr Tomasik, startując do prostopadłego podania. Sytuacja jeden na jeden z Dawidem Arndtem była dla niego kaszką z mleczkiem - mocnym uderzeniem posłał piłkę do siatki!

Jeszcze czekaliśmy na decyzję z wozu VAR. Wszystko zgodnie z przepisami.

• PIOTR TOMASIK PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• "Żółtkiem" upomniany Jan Sobociński.

• W strzałach jest remis (2:2). Za w celnych prowadzą gospodarze (1:0). I taki wynik jest na tablicy.

• Jeszcze przed przerwą piłkarze Radosława Sobolewskiego chcą podwyższyć prowadzenie.Cezary Stefańczyk chciał wyrzucić piłkę z autu w "szesnastkę" gości, ale zdecydował się na krótkie zagranie do Alana Urygi. Ten z linii końcowej chciał dośrodkować w pole karne. Został zablokowany, choć gospodarze mają rzut rożny.

• Po akcji lewą stroną łodzianie wywalczyli rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Krzysztofa Kamińskiego.

• Maciej Ambrosiewicz upomniany żółtą kartką za faul.

• To on wyprzedził Carlosa Morosa

• Nie milknie doping kibiców "Nafciarzy".

• Przemysław Sajdak zagrywa w pole karne. Niedokładnie i do nikogo.

• Irlandczyk idealnie wystartował do dalekiego zagrania z głębi pola i płaskim uderzeniem po dalszym rogu pokonuje debiutanta między słupkami ŁKS-u, Dawida Arndta.

Jeszcze sędzia czekał na ostateczną decyzję z wozu VAR. Nie było spalonego, więc Cillian Sheridan może cieszyć się z drugiej bramki w tym sezonie
    .

• GOL DLA WISŁY! CILLIAN SHERIDAN!!!

• Cezary Stefańczyk podłączył się do akcji ofensywnej. Bezskutecznie.

• Po chwili dalszej odległości uderzał Guima. Piłka mija prawy słupek w bezpiecznej odległości.

• Przemysław Sajdak wystartował do prostopadłego podania. Miałby przed sobą wyłącznie Krzysztofa Kamińskiego, gdyby ten dobiegł do piłki.

• Korner dla gospodarzy. Niepewne wyjście z bramki Dawida Arndta, ale na jego szczęście, nie było zagrożenia pod jego bramką.

• Spóźniona interwencja Maceja Dąbrowskiego, w której ucierpiał Cillian Sheridan. Kapitan Wisły Płock centruje w pole karne...

... A właściwie taki był zamysł. Piłka ledwie doleciała do pola karnego, a miała doń ok. 15 metrów...

• Tym razem to Dominik Furman faulował. Kartki nie ma, za to jest ustna reprymenda słowna.

• Słabe uderzenie Adama Ratajczyka. Krzysztof Kamiński spokojnie interweniuje.

• Dominik Furman pada przed polem karnym gości, domagając się rzutu wolnego. Sędzia nie dopatrzył się znaniom faulu w wykonaniu zawodnika ŁKS-u.

• Na gwizdek Łukasza Szczecha pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie ekipy są już na murawie. Czas na losowanie stron. Kapitanami są Dominik Furman i Maciej Dąbrowski.

• Pełna obsada sędziowska

• Sędzia główny: Łukasz Szczech
    • Asystenci: Michał Pierściński i Bolesław Rosa
    • Sędzia techniczny: Wojciech Myć
    • VAR: Tomasz Kwiatkowski
    • AVAR: Tomasz Listkiewicz
  • W bramce beniaminka zadebiutuje 18-letni Dawid Arndt. Jak zaprezentuje się w Płocku?

• W rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktem po bezbramkowym remisie. Jak będzie dzisiaj?

• A to skład, który wybrał Radosław Sobolewski

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są na 4. miejscu w tabeli "dolnej ósemki" z dorobkiem 39 punktów. Nad imienniczką z Krakowa, która jest "piętro" niżej, ma zaledwie "oczko" przewagi, a do otwierającej grupę spadkową Arkę Gdynia - 6 punktów (Koroną - 9).

Sytuację łodzian zna chyba każdy. Ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 21 punktami na koncie. W ostatnich pięciu spotkaniach zdołali jedynie zremisować z Rakowem (1:1).

Czołówka grupy: Raków Częstochowa (33 mecze, 50 punktów), Górnik Zabrze (32, 47), Zagłębie Lubin (33, 44).

• Tak wygląda skład gości na to spotkanie

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Łukasza Szczecha warto przeczytać, kto jeszcze nie miał okazji, zapowiedź:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO!

• Piłkarską sobotę w Ekstraklasie zaczynamy w Płocku, gdzie już za 25 minut Wisła zmierzy się ze zdegradowanym już ŁKS-em Łódź. Czy to oznacza, że w tym meczu nie będzie się działo?

Jan Hofman

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE. W sobotnim spotkaniu 33. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock podejmie przed własną publicznością ŁKS Łódź. Goście walczą już tylko o zachowanie twarzy. Mecz rozpocznie się o godz. 15. Relacja na żywo z meczu Wisła Płock - ŁKS live w GOL24.pl!

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE

Choć do zakończenia sezonu zostało jeszcze pięć kolejek, to łodzianie już teraz muszą się oswajać z myślą, że w przyszłym sezonie będą walczyć na pierwszoligowych boiskach. Na pewno nie jest to łatwa sytuacja dla szkoleniowca i piłkarzy ŁKS-u.
Pewnie wszyscy w klubie z al. Unii chcieliby jeszcze w końcówce sezonu pokazać, że jednak potrafią grać w futbol i nie są takimi piłkarskimi nieudacznikami, jakby mogła na to wskazywać tabela Ekstraklasy.

Zapewne w łódzkiej ekipie zdają sobie sprawę, że nikt im w Wiśle nie będzie ułatwiać zadania, bowiem płocki zespół nadal walczy o utrzymanie. Ewentualne zwycięstwo może zapewnić drużynie bezpieczne miejsce.

Zdaje sobie z tego sprawę Radosław Sobolewski, szkoleniowiec zespołu gospodarzy. - Mamy świadomość, że wspólnie przeżywamy bardzo trudny czas, natomiast nigdy wcześniej podczas tych rozgrywek nie potrzebowaliśmy domowego wsparcia tak jak teraz - mówi. - Mocno na to liczymy i chcemy się odwdzięczyć tym, że zdobędziemy upragnione trzy punkty.

Wojciech Stawowy, szkoleniowiec ŁKS powiedział przed tym meczem: - Przede mną jest jasno postawiony cel: wrócić z ŁKS po roku do ekstraklasy i ja ten cel zrealizuję. Dlatego mecz z Wisłą i cztery kolejne będę traktował jak przygotowania do pierwszoligowych rozgrywek.

- Będę ustawiał zespół pod kątem nowego sezonu, żeby maksymalnie wykorzystać czas. Przy ustalaniu składu będę brał pod uwagę piłkarzy, którzy będą grali dalej w ŁKS. Mamy młodych, zdolnych zawodników i na nich będziemy budowali drużynę .

Pierwszy mecz w tym sezonie, między tymi zespołami, wygrali piłkarze Wisły Płock (2:1). Natomiast rewanż w Łodzi zakończył się bezbramkowym remisem.

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 14:40 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Bezpośrednią transmisję z meczu Wisła Płock - ŁKS Łódźna żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz online dostępny również na platformach nc+ GO i CANAL+ telewizja przez internet. Spotkanie komentować będą Cezary Olbrycht i Wojciech Jagoda.

15:00 mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź live