Paris Saint-Germain - Real Sociedad ONLINE. Paryżanie pokażą siłę? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2

Real Sociedad

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W drugiej połowie paryska drużyna pokazała klasę. Zdobyła dwie bramki i wypracowała sobie zaliczkę, która pozwoli w spokoju przystąpić do rewanżu, który odbędzie się we wtorek, 5 marca w San Sebastian.

• Koniec meczu na Parc des Princes! PSG pewnie pokonuje Real Sociedad 2:0.

• Hamari Traore został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w szeregach Realu Sociedad. Jon Aramburu pojawił się w miejsce Javiego Galana.

• Randal Kolo Muani wpadł w "szesnastkę" gości, ale uderzył niecelnie.

• Marco Asensio pokusił się o strzał z dystansu, jednak bramkarz skutecznie interweniował.

• W ekipie PSG Ronald Kolo Muani zastąpił Ousmane Dembele.

• Martin Zubimendi oddał rozpaczliwy strzał z dystansu. Piłka powędrowała wysoko ponad bramką przeciwników.

• Natomiast Benat Turrientes zastąpił Briasa Mendesa

• Umar Sadiq pojawił się w miejsce Andre Silvy

• Trzy roszady w szeregach gości. Jon Pacheco zmienił ukaranego żółtą kartką Robona Le Normanda

• Chyba wynik jest już przesądzony. Paryżanie spokojnie kontrolują przebieg gry. Już coraz mniej czasu do końca rywalizacji.

• Natomiast Lucas Hernandez pojawił się w miejsce Danilo Pereiry.

• Dwie zmiany w zespole PSG. Marco Asensio zastąpił Bradleya Bracolę

• Bradley Barcola ze wspaniałą indywidualną akcją. Gracz PSG ruszył lewym skrzydłem, minął rywala, wpadł w pole karne i technicznym uderzeniem podwyższył prowadzenie swojej drużyny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 dla Paris Saint-Germain!!!

• W drugiej połowie gospodarze mają wyraźną przewagę. Real Sociedad jest dużo gorszy od Bawarczyków.

• Zmiana w Realu Sociedad. Arsen Zakharyan zastąpił Andera Barrenetxeę.

• Ponownie Kylian Mbappe mógł wpisać się na listę strzelców. Piłka po potężnym strzale francuskiej gwiazdy trafiła tylko w poprzeczkę!

• PSG po zdobyciu bramki naciska jeszcze mocniej. Gospodarze idą po kolejne trafienia.

• Wrzutka z narożnika boiska trafiła na głowę Marquinhosa, ten zgrał do Kyliana Mbappe, który sytuacyjnym uderzeniem - umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kylian Mbappe otwiera wynik meczu!!!

• Po oskrzydlającej akcji PSG wywalczyło rzut rożny.

• Bradley Barcola wpadł w "szesnastkę" gości, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i sytuację wykorzystał bramkarz Realu Sociedad.

• Nieudana wrzutka z narożnika boiska.

• Futbolówkę przejął Real Sociedad i wrócił do swoich ataków. Goście wywalczyli rzut rożny.

• Drugą część meczu lepiej rozpoczęli gospodarze. To oni naciskają rywali i walczą o zdobycie pierwszego gola w tym meczu.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na razie nieco lepszy jest Real Sociedad, ale nie potrafi przypieczętować przewagi. Paryżanie muszą się obudzić po przerwie, jeśli marzą dzisiaj o zwycięstwie. Na drugą połowę zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Mikel Merino potężnie uderzył z dystansu. Piłka obiła poprzeczkę gospodarzy!

• Końcówka pierwszej połowy meczu. Real Sociedad znowu naciska.

• Groźne zagranie w pole karne Realu Sociedad, ale obrońcy wyszli obronną ręką.

• Robin Le Normand ukarany żółtą kartką.

• Ousmane Dembele dośrodkował z narożnika boiska, jednak bramkarz rywali skutecznie interweniował.

• PSG wróciło do rozgrywania futbolówki, ale niewiele z tego wynika.

• Dłuższa akcja Realu Sociedad, ale błąd techniczny gracza gości ją zakończył.

• Dużo gry w środku pola, mało sytuacji podbramkowych.

• Ousmane Dembele ruszył do prostopadłego podania, ale Francuz spalił.

• PSG wyprowadziło ofensywną akcję, ale bez efektu.

• Takefusa Kubo fantastycznie zacentrował na głowę Andre Silvy, jednak ten - spudłował.

• Moment, w którym częściej przy piłce utrzymuje się Real Sociedad. Goście prężą mięśnie przed faworytem.

• Takefusa Kubo przebojowo wpadł w pole karne PSG, minął rywala i uderzył niecelnie.

• Dobra wrzutka z rzutu wolnego z pole karne paryżan. Jeden z graczy gości uderzył niecelnie.

• Ousmane Dembele ruszył prawym skrzydłem. Ładnie minął rywala, ale podał fatalnie.

• Marquinhos zagrał długą piłkę do Kyliana Mbappe, jednak ten nie zdołał opanować podania.

• Ousmane Dembele wstrzelił piłkę w kierunku Kyliana Mbappe. Obrońca gości skutecznie interweniował jako pierwszy.

• Kolejny kontratak paryżan, ale prostopadłe podanie zostało przejęte przez Real Sociedad.

• Kylian Mbappe stanął przed pierwszą szansą na zdobycie bramki. Jednak przegrał pojedynek z bramkarzem rywali!

• Fabian Ruiz pokusił się o strzał z dalszej odległości, jednak futbolówka powędrowała wysoko nad bramką Basków.

• Piłka rozgrywana jest w środku pola, ale żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się przy niej dłużej.

• Pierwszy atak gości. Andre Silva oddał mocny strzał zza pola karnego, jednak futbolówka o nieznaczną odległość minęła bramkę PSG.

• Zaczynamy starcie PSG z Realem Sociedad!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie "Parku Książąt", za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Do rozpoczęcia meczu pozostał nieco ponad kwadrans.

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Marco Guida z Włoch.

• Natomiast oto zestawienie Realu Sociedad:

• Tak prezentuje się skład Paris Saint-Germain:

• Nie zagrają w dzisiejszy meczu

• Paris Saint-Germain: Kimpembe, Nuno Mendes, Škriniar (kontuzje).
    • Real Sociedad: Elustondo, Odriozola, Carlos Fernández, Tierney, Becker, Oyarzabal (kontuzje).
  • W lidze zespół z San Sebastian nie spisuje się najlepiej. Zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli, nie wygrał trzech ostatnich meczów, a w ostatni weekend uległ u siebie Osasunie 0:1. W połowie stycznie też przegrał w prestiżowym meczu z Athletic Bilbao 1:2. Jednak podopieczni Imanola Alguacila liczą, że sprawią sensację w tym dwumeczu.

• Natomiast Real Sociedad niespodziewanie w fazie grupowej zajął 1. pozycję. W pokonanym polu pozostawił Inter Mediolan, Benficę Lizbona i RB Salzburg. Zwłaszcza dużym sukcesem było dwukrotne urwanie punktów włoskiemu gigantowi, który obecnie wydaje się być jedną z najmocniejszych drużyn w całej Europie.

• Kibice baskijskiej drużyny już gotowi na pierwszy gwizdek arbitra.

• Jesienią PSG o mało co nie pożegnało się z rozgrywkami. Dopiero po remisie z Borussią Dortmund w ostatnim meczu grupowym mogli cieszyć się z awansu do fazy pucharowej. W tabeli zajęli 2. miejsce, z taką samą liczbą punktów, co trzeci AC Milan.

• Paryska drużyna jest absolutnym liderem Ligue 1. Zespół ze stolicy Francji ma aż 11 punktów przewagi nad drugą Niceą i pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo kraju. Jednak w klubie nikogo ono nie usatysfakcjonuje. Najważniejsza w Paryżu jest Liga Mistrzów.

• Przed meczem pod znakiem zapytania stał występ Kyliana Mbappe, który opuścił ostatni mecz z ligowy z powodu urazy. Jednak na rywalizację w europejskich rozgrywkach jest w pełni do dyspozycji i dzisiejsze spotkanie rozpocznie od pierwszej minuty.

• Parc des Princes przygotowane perfekcyjnie na dzisiejszy wieczór!

• Witamy serdecznie! Czas na drugi dzień zmagać 1/8 finałów piłkarskiej Ligi Mistrzów. W środkowy wieczór w "Parku Książąt" zmierzą się drużyny Paris Saint-Germain i Realu Sociedad. Na relacją na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Kylian Mbappe w meczu Paris Saint-Germain.

Kylian Mbappe w meczu Paris Saint-Germain. ©PAP/EPA

Paris Saint-Germain - Real Sociedad ONLINE. W środę do gry w 1/8 finałów rozgrywek wkroczą kolejne cztery zespoły. W jednym z meczów paryżanie będą chcieli wypracować sobie zaliczkę w meczu z hiszpańską rewelacją rozgrywek Gdzie oglądać spotkanie Paris Saint-Germain - Real Sociedad na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek w środę o godzinie 21:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Liga Mistrzów. Paris Saint-Germain - Real Sociedad ONLINE

Spotkanie na Parc des Princes ma jednego faworyta. Paris Saint-Germain jest zdecydowanym liderem w lidze francuskiej. Ma aż 10 punktów przewagi nad 2. zespołem w tabeli. Jednak w stolicy Francji nikogo nie będzie satysfakcjonować zwycięstwo w krajowych rozgrywkach.
Kolejny sezon z rzędu wszystkie oczy skupione są na rozgrywki Ligi Mistrzów. Dla paryżan to może być ostatnia okazja na sięgnięcie po to trofeum z Kylianem Mbappe w składzie, który latem prawdopodobnie przeniesie się do Madrytu. Brak fenomenalnego Francuza zmniejszy szanse klubu na sukcesu na polu międzynarodowym w przyszłości.

Gwiazda PSG nie wystąpiła w ostatnim ligowym spotkaniu z powodu urazu, jednak na przedmeczowej konferencji Luis Enrique zapewnił, że gracz będzie do dyspozycji na rywalizację z Realem Sociedad.

Liga Mistrzów. Kylian Mbappe wróci na mecz 1/8 finałów.

Zagrałby w sobotę, gdyby był to finał, ale tak się nie stało. To nie było warte ryzyka. Kylian jest dostępny na środowy mecz, tak samo jak pozostali gracze - powiedział szkoleniowiec paryskiego zespołu.

Paris Saint-Germain jesienią dopiero w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zapewniło sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. Francuska drużyna zajęła w tabeli 2. miejsce - za plecami Borussii Dortmund. Natomiast Real Sociedad niespodziewanie wygrał swoją grupę, pozostawiając za plecami Inter Mediolan, Benficę Lizbona i RB Salzburg. Hiszpanie dwukrotnie zremisowali z "Nerazzurri".

W lidze baskijska drużyna jest dopiero na 7. miejscu. Do strefy gwarantującej udział w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów traci aż 9 punktów. Ostatnie 4 mecze zakończyła bez zwycięstwa, a w ubiegły weekend niespodziewanie przegrała z Osasuną 0:1. Jednak mimo kryzysu Real Sociedad wciąż jest groźną drużyną i może zaskoczyć paryskiego faworyta. Starcie w "Parku Książąt" zapowiada się niezwykle fascynująco. Pierwszy gwizdek arbitra już w środę, 14 lutego o godzinie 21:00.

Manchester City lepszy od drużyny Kamila Grabary

Liga Mistrzów. Paris Saint Germain - Real Sociedad. Przewidywane składy

• Paris Saint-Germain: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Danilo, Hernández - Zaïre-Emery, Vitinha, Fabián Ruiz - Dembélé, Mbappé, Barcola.
  • Real Sociedad: Remiro - Galán, Le Normand, Zubeldia, Traoré - Merino, Zubimendi, Méndez - Kubo, Oyarzabal, Barrenetxea.

Liga Mistrzów. Paris Saint-Germain - Real Sociedad. Nie zagrają

Mecz Paris Saint-Germain - Real Sociedad TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz dzięki aplikacji oraz stronie Polsat Box Go, a także m.in. w Canal+ Online. Komentują Cezary Kowalski i Piotr Kobiernicki. Relacja LIVE z meczu od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!