Piast Gliwice - Radomiak Radom ONLINE. Gliwiczanie wreszcie...

Piast Gliwice - Radomiak Radom ONLINE. Gliwiczanie wreszcie wygrają w lidze? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 24. kolejka
2024-03-08 18:00

Piast Gliwice

2

Radomiak Radom

3

• Dziękujemy za śledzenie nasze relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

• Już w najbliższy wtorek Piast Gliwice dokończy mecz z Puszczą Niepołomice, który został przerwany z powodu obfitych opadów śniegu. Natomiast za tydzień Gliwiczanie pojadą do stolicy na mecz z Legią Warszawa, a Radomiak Radom zmierzy się u siebie z Jagiellonią Białystok, która plasuje się w czołówce tabeli PKO Ekstraklasy.

• Oceny piłkarzy po meczu Piast Gliwice - Radomiak Radom (w skali 1-6):

• Frantisek Plach - 3
    • Tomasz Mokwa - 3
    • Ariel Mosór - 3
    • Jakub Czerwiński - 3
    • Arkadiusz Pyrka - 3
    • Grzegorz Tomasiewicz - 2, (Tihomir Kostadinov - bez oceny)
    • Patryk Dziczek - 3
    • Michał Chrapek - 3
    • Michael Ameyaw - 4
    • Jorge Felix - 3
    • Fabian Piasecki - 2 (Kamil Wilczek - 2)

• Gabriel Kobylak - 4
    • Damian Jakubik - 3
    • Raphael Rossi - 3
    • Luka Vusković - 4
    • Dawid Abramowicz - 4
    • Lisandro Semedo - 4, (Krystian Okoniewski - bez oceny)
    • Luizao - 3
    • Christos Donis - 3, (Bruno Jordao - 1)
    • Rafał Wolski - 4
    • Luis Machado - 2, (Vagner Dias - 2)
    • Leonardo Rocha - 4
  • Świetny to był mecz w Gliwicach. Radomiak zgarnia komplet punktów w bardzo żywym spotkaniu i odskakuje od strefy spadkowej już na 9 punktów. Natomiast Piast zalicza 5 mecz bez zwycięstwa w lidze.

• Koniec meczu! Radomiak wygrywa z Piastem 3:2.

• Groźne zagranie w pole karne Radomiaka, ale goście wyszli obronną ręką.

• Raphael Rossi również z żółtą kartką za taktyczny faul.

• Vagner Dias z żółtą kartką.

• Mateusz Cichocki pojawił się w miejsce Rafała Wolskiego.

• Warto jeszcze odnotować, że pogramy siedem minut dłużej.

• Gabriel Kobylak obronił uderzenie z rzutu karnego Patryka Dziczka! Wciąż Radomiak prowadzi!!!

• Bruno Jordao z drugą żółtą kartką. Fatalna zmiana gracza Radomiaka.

• Rzut karny dla Piasta Gliwice! Bruno Jordao sfaulował przeciwnika we własnym polu karnym!

• Arbiter znowu biegnie do monitora VAR!

• Wrzutka z rzutu wolnego nieudana, ale jeszcze nie koniec tej sytuacji. W okolicach "szesnastki" miało miejsce ostre starcie.

• Patryk Dziczek ukarany żółtą kartką.

• Bruno Jordao otrzymał żółtą kartkę za faul blisko własnego pola karnego.

• Piast jeszcze nie składa broni. Próbuje walczyć o wyrównujące trafienie.

• Tihomir Kostadinov zmienił Grzegorza Tomasiewicza.

• Grzegorz Tomasiewicz ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Natomiast Krystian Okoniewski zmienił Lisandro Semedo.

• Dwie zmiany w Radomiaku Radom. Bruno Jordao zastąpił Christosa Donisa

• Radomiak jest coraz bliżej drugiego zwycięstwa z rzędu. Na razie gra podopiecznych Macieja Kędziorka zwiastuje ciekawą wiosnę w Radomiu.

• Zmiana w Piaście Gliwice. Serhij Krykun zastąpił Michała Chrapka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lisandro Semedo pewnie wykorzystuje rzut karny i jest 3:2 dla Radomiaka!!!

• Rzut karny dla Radomiaka! Jorge Felix zagrał ręką we własnym polu karnym i mamy "jedenastkę" dla gości!

• Nieoczekiwanie Wojciech Myć biegnie do monitora VAR. Prawdopodobnie coś wydarzyło się w polu karnym Piasta.

• Ofensywna akcja Radomiaka, ale Arkadiusz Pyrka świetnie odebrał piłkę.

• Patryk Dziczek mocno wrzucił z autu w pole karne Radomiaka. W "szesnastce" gości zrobiło się gorąco, ale żaden z piłkarzy Piasta nie zdołał oddać strzału.

• Roszada w szeregach Piasta Gliwice. Kamil Wilczek zmienił Fabiana Piaseckiego.

• Bardzo dynamiczna druga połowa spotkania. Jest co oglądać w Gliwicach.

• Pierwsza zmiana w Radomiaku Radom. Vagner Dias zastąpił Luisa Machado.

• Jorge Felix dostał piłkę w polu karnym Radomiaka, pociągnął akcje do końcowej linii o zagrał wprost do Michaela Ameyawa. Ten sytuacyjnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Radomiaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Błyskawiczna odpowiedź Piasta Gliwice! Znowu mamy remis!!!

• Rafał Wolski dośrodkował z lewej strony w pole karne Piasta, a tam Leonardo Rocha piękną przewrotką zdobył bramkę dla Radomiaka! Kamil Zapolnik ma konkurecję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fenomenalny gol Leonardo Rochy!!!

• Początek drugiej połowy toczy się głównie w środku pola. Raz jedni - raz drudzy próbują atakować. W efekcie żadna z drużyn nie robi tego dokładnie.

• Zagranie w pole karne Piasta, jednak bez zagrożenia dla Frantiska Placha.

• Nerwowy początek drugiej połowy. Żywiołowa dyskusja arbitra z piłkarzami obu drużyn po wyjściu piłki na aut.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę w Gliwicach. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Dobry i dynamiczny mecz w Gliwicach. Remis na razie wydaje się być zasłużony. Początek meczu należał do Radomiaka, ale w ostatnim kwadransie zdecydowanie Piast przeważał. Zobaczymy, co przyniesie nam druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy remis 1:1.

• To mogła być druga bramka dla Piasta! Michael Ameyaw znalazł się w polu karnym Radomiaka, ale fatalnie spudłował!

• Piast stara się długo utrzymać przy piłce. Nie chce narazić się na kontratak tuż przed przerwą.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty. Wszystko przez analizę VAR przy rzucie karnym dla Piasta.

• Znowu było groźnie, ale arbiter dopatrzył się przewinienia jednego z graczy Radomiaka i odgwizdał faul dla Piasta.

• Dobra wrzutka w pole karne Piasta. Gliwiczanie wyszli obronną ręką, ale teraz będzie jeszcze groźniej, bo Radomiak ma rzut z autu.

• Fabian Piasecki wrzucił w pole karne gości, jednak bez zagrożenia.

• Kolejny uraz gracza Piasta. Tym razem na murawie leży Patryk Dziczek.

• Prostopadłe podanie w pole karne Radomiaka zostało przejęte przez obrońców gości.

• Wyrównująca bramka uskrzydliła gospodarzy. Teraz to Piast przejął inicjatywę i chce przed przerwą strzelić drugiego gola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Patryk Dziczek zdobywa bramkę i w Gliwicach mamy remis!

• Jest rzut karny dla Piasta Gliwice! Ogromna szansa na wyrównanie!

• Arbiter Wojciech Myć idzie do monitora sprawdzić tę sytuację!

• Michał Chrapek mocno ucierpiał w starciu z Dawidem Abramowiczem w polu karnym Radomiaka. Na razie arbiter nie zdecydował się wskazać na "wapno".

• Wciąż Radomiak przy piłce. Rozjeżdża się linia środkowa gospodarzy. Z perspektywy gliwiczan pierwsza połowa nie wygląda zbyt dobrze.

• Rafał Wolski zagrał w "szesnastkę" gospodarzy, ale żaden z partnerów nie zdołał zagrozić bramce Frantiska Placha.

• Niska temperatura sprawia, że piłkarze muszą ruszać się żwawo. Na razie oglądamy spotkanie w dość dobrym tempie w Gliwicach.

• Piast przy piłce na połowie przeciwnika, ale Radomiak na razie perfekcyjnie gra w obronie.

• Leonardo Rocha uderzył identycznie jak wcześniej Patryk Dziczek - czyli wprost w mur. Widać powtarzalność w zagraniach piłkarzy.

• Teraz rzut wolny po drugiej stronie boiska. Bardzo umiejętnie faul wywalczył Rafał Wolski.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Michael Ameyaw za taktyczny faul w środku pola.

• Patryk Dziczek z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Grzegorz Tomasiewicz faulowany. Szansa dla gospodarzy na dobre dośrodkowanie.

• Piast próbuje grać bardziej agresywnie. To przynosi efekt, bo coraz częściej udaje się gliwiczanom utrzymywać przy piłce.

• Zakotłowało się w polu karnym Piasta. Lisandro Semedo wyszedł sam na sam z Frantiskiem Plachem, przegrał pojedynek, a chwilę później prosto w bramkarza gliwiczan uderzył Rafał Wolski.

• Rafał Wolski efektownie zagrał w pole karne Piasta, ale radomianie łatwo stracili piłkę.

• Początek meczu należy do Radomiaka. Goście wyglądają na pewnych siebie i dobrze panują nad piłką.

• Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez gliwiczan, ale bez zagrożenia.

• Po oskrzydlającej akcji - Piast wywalczył rzut rożny.

• Dawid Abramowicz znowu znakomicie wrzucił z autu w pole karne Piasta, tam odnalazł się Luka Vusković. Obrońca Radomiaka najpierw uderzył wprost w rywala, ale dobitka znalazła drogę do siatki gliwiczan. 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luka Vusković daje prowadzenie Radomiakowi Radom!!!

• Wrzutka w pole karne Radomiaka nieudana, ale chwilę później do piłki dopadł Michael Ameyaw, który uderzył bardzo niecelnie.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Radomiaka łatwo przejęte przez gości.

• Zaczynamy 24. kolejkę PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Gliwicach. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Piast Gliwice z wyjątkową akcją z okazji Dnia Kobiet.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Wojciech Myć z Lublina. Natomiast w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak oraz Tomasz Marciniak.

• Natomiast oto zestawienie Radomiaka Radom:

• Tak prezentuje się skład Piasta Gliwice na dzisiejsze spotkanie:

• w pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1, a kibice gole oglądali dopiero po przerwie. Dla Radomiaka trafił Pedro Henrique, który zimą opuścił klub. Natomiast wyrównał Michał Chrapek - skutecznie wykorzystując rzut karny.

• Natomiast Radomiak Radom po katastrofalnych pierwszych kolejkach chyba wraca na właściwe tory. W ostatni poniedziałek zespół prowadzony przez Macieja Kędziorka ograł u siebie Stal Mielec 2:1. Wygrany mecz na pewno podbudował morale zespołu i dał nieco więcej pewności siebie.

• Jedynym pozytywem dla Piasta w ostatnich tygodniach jest wyeliminowanie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski Raków Częstochowa i awans do półfinału rozgrywek, w którym zagra z pierwszoligową Wisłą Kraków.

• Piast Gliwice fatalnie rozpoczął ten rok w PKO Ekstraklasie. Gliwiczanie w 4 spotkaniach zdobyli zaledwie 1 punkt po bezbramkowym remisie z Cracovią. Dodatkowo przed tygodniem podopieczni Aleksandara Vukovića zostali rozbici na Stadionie Śląskim przez przedostatni w tabeli Ruch Chorzów aż 0:3.

• Murawa w Gliwicach nieco zmrożona. Oby piłkarze swoją grą nas rozgrzali.

• Witamy serdecznie! Czas na pierwszy mecz 24. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Piast Gliwice i Radomiak Radom. Zapraszamy na relację LIVE z tego, miejmy nadzieję emocjonującego spotkania!

Piast - Radomiak LIVE! Piękne nożyce dwumetrowca. Ale jest już 2:2

Piast - Radomiak LIVE! Piękne nożyce dwumetrowca. Ale jest już 2:2 ©PAP/Jarek Praszkiewicz

Piast Gliwice - Radomiak radom ONLINE. Rywalizacja zainauguruje 24. kolejkę PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać spotkanie Piast Gliwice - Radomiak Radom na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek w piątek o godz. 18:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Piast Gliwice - Radomiak Radom ONLINE

Gliwicka drużyna ma duże problemy ze złapaniem optymalnej formy na początku 2024 roku. Podopieczni Aleksandara Vukovića w rozgrywkach ligowych zdobyli tylko 1 punkt w 4 spotkaniach. W drugiej połowie lutego Piast bezbramkowo zremisował u siebie z Cracovią, a później niespodziewanie rozbił w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski drużynę Rakowa Częstochowa aż 3:0. Jednak przed tygodniem poległ na Stadionie Śląskim w starciu z Ruchem Chorzów, przegrywając 0:3. Wyniki w lidze sprawiają, że zespół ze Śląska ma już tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.

- Drużyna jest wystarczająco mocna, dobrze pracuje, więc zmiana wyników musi nastąpić szybko. Wymagam tego od siebie, nikt nie musi mnie do tego namawiać. Jako trener muszę znaleźć rozwiązanie i sobie poradzić. Te dwa najbliższe mecze są bardzo istotne - powiedział Aleksandar Vuković na konferencji prasowej przed spotkaniem 24. kolejki PKO Ekstraklasy.

Do Gliwic przyjedzie Radomiak Radom, który w ostatni poniedziałek przełamał się, wygrywając u siebie ze Stalą Mielec 2:1. Pierwsze dwa spotkania radomianie mieli fatalne, ale wydaje się, że zaczynają wracać na właściwe tory. Podopieczni Macieja Kędziorka mają 3 "oczka" więcej od swoich piątkowych rywali i będą chcieli podwyższyć tę przewagę. Szkoleniowiec Radomiaka nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z Jana Grzesika.

Na przedmeczowej trener radomian powiedział między innymi że głównie zawodzi skuteczność, bo sytuacje zespół sobie stwarza. W ostatnich dwóch meczach Radomiak stracił tylko 1 gola, więc problemy w ofensywie zaczęła przykrywać dobra defensywa. Rywalizacja z wydaje się zbliżonym poziomem Piastem pokaże, gdzie obecnie jest zespół Macieja Kędziorka.

Pierwszy mecz obu drużyn rozgrywany we wrześniu zeszłego roku zakończył się podziałem punktów. Wtedy prowadzenie Radomiakowi dał Pedro Henrique, którego już w klubie nie ma, natomiast do wyrównania doprowadził Michał Chrapek - skutecznie egzekwując rzut karny.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław na żywo w TV i online

Piast Gliwice - Radomiak Radom w telewizji

Transmisja z meczu Piast - Radomiak na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz w Canal+ Family.

Piast Gliwice - Radomiak Radom. Stream online, live

Transmisja z meczu Piast - Radomiak tylko w Canal+ Online. Dostęp do strony lub aplikacji kosztuje. Opłata miesięczna wynosi co najmniej 39 złotych miesięcznie w przypadku rocznej umowy, albo 54 zł w przypadku pojedynczego, miesięcznego pakietu.

Relacja tekstowa z tego meczu na GOL24 - zapraszamy!