PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE. Pozornie łatwy wyjazd. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Maxime Dominguez - 4
    • Chuca - 4 (Santiago Naveda - bez oceny)
    • Dawid Drachal - 4 (Giannis Massouras - 3)
    • Angelo Henriquez - 3 (Luciano Narsingh - 3)
    • Dimityr Wełkowski - 4 (Hubert Matynia - 2)

• Dominik Hładun - 3
    • Maik Nawrocki - 2 (Artur Jędrzejczyk - 3)
    • Rafał Augustyniak - 4
    • Yuri Ribeiro - 3
    • Makana Baku - 2 (Paweł Wszołek - 3)
    • Bartosz Slisz - 3 (Jurgen Celhaka - bez oceny)
    • Josue - 5
    • Bartosz Kapustka - 3 (Carlitos - 3)
    • Filip Mladenović - 3
    • Tomas Pekhart - 2 (Maciej Rosołek - bez oceny)
    • Ernest Muci - 3
  • Gospodarze wybijają na uwolnienie i sędzia kończy mecz! Miedź Legnica remisuje z Legią Warszawa 2:2. Na gole Maxime'a Domingueza i Chuki odpowiadał Josue. Raz z rzutu wolnego i raz z rzutu karnego (w doliczonym czasie gry).

• Podbita piłka pod uderzeniu Ernesta Muciego przelatuje wysoko nad bramką. Rzut rożny dla Legii.

• Kluczowy moment w tej akcji. Luciano Narsingh na minimalnym spalonym; gol słusznie nieuznany! Luciano Narsingh

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Legii! Ta została wybita, po chwili wraca i Luciano Narsingh i Hubert Matynia, który skierował piłkę do siatki, był na spalonym!

• Gospodarze mądrze oddalają grę od własnego pola karnego.

• Z przeciągniętym dośrodkowaniem z rzutu rożnego radzą sobie piłkarze Miedzi. Po chwili Mateusz Abramowicz łapie piłkę po wrzutce Ernesta Muciego.

• Levent Gulen blokuje dośrodkowanie Ernesta Muciego z lewej strony. Rzut rożny.

• Sztab medyczny Legii zajmuje się Yurim Ribeiro.

• [WIDEO] 90+5'. GOL JOSUE Z KARNEGO

• I żółta kartka na koncie Maxime'a Domingueza za faul na Yurim Ribeiro. Szwajcar nie zagra ze Stalą!

• Nemanja Mijusković upomniany żółtą kartką za protesty. A to oznacza, że nie zagra w następnej kolejce ze Stalą Mielec.

• A teraz działo się pod drugą bramką! Luciano Narsingh padł w "szesnastce" po starciu z Yurim Ribeiro. Sędzia nie widział tu rzutu karnego, a wskazał na narożnik boiska!

• JOSUE NIE MYLI SIĘ!!!

Mocne uderzenie w górny prawy róg bramki! Zmylony Mateusz Abramowicz rzucił się w stronę lewego słupka!

• Rzut karny dla Legii!

• Sędzia Damian Kos ogląda tę sytuację na VAR-ze! Po główce Pawła Wszołka piłka odbija się od klatki piersiowej i ręki Huberta Matyni Ręka Matyni

• Hubert Matynia blokuje Pawła Wszołka. Goście domagają się rzutu karnego, bo piłka odbiła się od ręki świeżo wprowadzonego zawodnika!, Asędzia wskazuje najpierw na narożnik!

• .. a za Chucę na murawie pojawia się Santiago Naveda.

• Hubert Matynia zmienia Dimityra Wełkowskiego...

• Przeciągnięte dośrodkowanie Filipa Mladenovicia. Zabrakło adresata na dalszym słupku.

• Damian Kos dolicza 10 minut do drugiej połowy.

• Na prawej stronie pograli Maxime Dominguez z Chucą. Podanie zwrotne do Hiszpana było jednak niedokładne.

• Prosta strata Legii w środku pola. Bezpańską piłkę przejmuje Giannis Massouras, który sprytnie nabił rywala, zyskując aut.

• Levent Gulen czeka przy linii bocznej na wejście na boisko. Rozgrzewa się m.in. Santiago Naveda.

• Giannis Massouras dostaje piłkę w polu karnym. Zwlekał ze strzałem i od razu doskoczyło do niego dwóch rywali. Widząc to, poszedł w sukurs Levent Gulen, któremu nie udało się wywalczyć nawet rzutu rożnego. A na dodatek łapią go skurcze i na murawie pojawił się sztab medyczny Miedzi.

• Nieudana akcja Legii prawą stroną. Mateusz Abramowicz z "piątki".

• Gra wznowiona przez gości od rzutu sędziowskiego.

• Dym jeszcze unosi się nad murawą. Pozostaje czekać.

• Przerwa w grze. Kibice Miedzi fetują korzystny wynik trochę za wcześnie. Odpalili fajerwerki!Fajerwerki na Miedzi

• Yuri Ribeiro upomniany żółtą kartką za dyskusje.

• Andrzej Niewulis wybija piłkę z pola karnego, uprzedzając rywala. Po chwili Carlitos kieruje piłę do siatki, ale z pozycji spalonej!

• ... a za Bartosza Slisza pojawia się Jurgen Celhaka.

• Podwójna zmiana w Legii: Maciej Rosołek zastępuje Tomasa Pekharta...

• Niezłe dośrodkowanie kapitana Legii na dalszy słupek, gdzie akcji nie "zamknął" Rafał Augustyniak.

• Przewinienie Giannisa Massourasa na Josue. Rzut wolny z ok. 30 metrów.

• Po chwili Yuri Ribeiro zagrywa nie w tempo w pole karne.

• Za mocne prostopadłe podanie w pole karne do Carlitosa. Mateusz Abramowicz spokojnie łapie piłkę.

• 5 797 widzów w Legnicy.

• Giannis Massouras zmienia Dawida Drachala.

• Dawid Drachal ograł na prawej stronie Filipa Mladenovicia i Josue. Podanie na wolne pole do Luciano Narsingha było jednak niedokładne.

• Levent Gulen szybko wrócił na boisko i niemal od razu wybija piłkę z pole karnego po dośrodkowaniu Artura Jędrzejczyka.

• Miedź Legnica - Legia Warszawa

• 3 Strzały 12
    • 3 Strzały celne 3
  • Levent Gulen i Bartosz Slisz zderzyli się głowami w walce o górną piłkę. Bardziej ucierpiał pierwszy z wymienionych, którym zajmuje się sztab medyczny.

• Luciano Narsingh zmienia Angelo Henriqueza.

• Josue zagrywa miękko, z rzutu wolnego, w pole karne do Ernesta Muciego. Ten nieczysto uderza w piłkę, która w znacznej odległości mija bramkę.

• Carlitos podaje prostopadle w "szesnastkę" do Tomasa Pekharta. Czecha skutecznie przyblokował Andrzej Niewulis, dając przestrzeń Mateuszowi Abramowiczowi. Ten spokojnie łapie piłkę.

• Bartosz Slisz dopada do odbitej piłki na 25. metrze. Uderza bardzo wysoko nad bramką. Szczęśliwy kibic siedzący w najwyższych rzędach trybuny może wrócić do domu z piłką meczową.

• Atak Legii bocznym sektorem boiska przerywa Jurich Carolina. Po chwili nie powiodła się akcja lewą stroną. Gospodarze zamknięci 30 metrów od własnej bramki.

• 35% Posiadanie piłki 65%

• Prawą stroną próbował przedrzeć się Artur Jędrzejczyk. Został skutecznie zablokowany.

• To byłyby bardzo cenne 3 punkty

• Gospodarze mądrze oddalają grę od własnej bramki. Po ataku lewą stroną wywalczyli rzut rożny. Do dośrodkowania najwyżej wyskoczył jednak Artur Jędrzejczyk.

• ... natomiast Makana Baku ustępuje Pawłowi Wszołkowi.

• ... Carlitos pojawia się za Bartosza Kapustkę...

• Potrójna zmiana w Legii: Artur Jędrzejczyk wchodzi za Maika Nawrockiego...

• Ernest Muci huknął z linii 16. metra w stronę prawego słupka! Wyciągnięty jak struna Mateusz Abramowicz zbija piłkę do boku!

• W ekipie gości widać coraz większą nerwowość. Nie dość, że przegrywają z ostatnią drużyną w Ekstraklasie, to taki wynik sprawie siedmiopunktową stratę do lidera, Rakowa Częstochowa. A w następnej kolejce hitowe starcie z Lechem Poznań.

• Gospodarze radzą sobie z wrzutką Josue. Odzyskali piłkę legioniści, ale podanie na prawą stronę do Bartosza Kapustki było bardzo niedokładne.

• Za lekkie i zbyt wysokie dośrodkowanie Makany Baku z prawej strony. Mateusz Abramowicz spokojnie łapie piłkę.

• Prosta strata gospodarzy mogła sporo kosztować. Udało się w porę naprawić swój błąd.

• [WIDEO] 50. MINUTA. CHUCA TRAFIA DO SIATKI

• Atak piłkarzy Grzegorza Mokrego przynosi rzut wolny. Dimityr Wełkowski wrzuca na dalszy słupek do Nemanji Mijuskovicia, któremu zupełnie nie wyszło uderzenie.

• Dimityr Wełkowski pada w "szesnastce" Legii! Sędzia Damian Kos nie ma wątpliwości - pomocnik Miedzi chciał wymusić rzut karny. Żółta kartka na koncie Białorusina za nieudane "padolino".

• Gospodarze idą za ciosem! Dawid Drachal podaje przed bramkę do Angelo Henriqueza, ale uprzedził go Dominik Hładun!

• Dimityr Wełkowski na wrzuca z lewej strony w pole karne na 5. metr do wbiegającego Chuki, który odpowiednio dostawił stopę, posyłając piłkę przy lewym słupku!

• GOL DLA MIEDZI! STRZELCEM CHUCA!!!

• Goście radzą sobie z dośrodkowaniem z lewego narożnika..

• Chuca zdecydował się na bezpośrednie uderzenie w stronę bliższego słupka! Dominik Hładun odbija piłkę za linię końcową!

• Maik Nawrocki upomniany żółtą kartką za faul na Dimityrze Wełkowskim. Obrońcę Legii, z powodu czwartego indywidualnego upomnienia, zabraknie w meczu z Lechem.

• Ernest Muci dostaje piłkę na 25. metrze. Był na wprost bramki, więc zdecydował się na uderzenie. Zablokował go Nemanja Mijusković

• Legia zaczyna drugą połowę!

• Wracamy do Legnicy na ostatni mecz 27. kolejki Ekstraklasy, w którym Miedź podejmuje Legię Warszawa. W pierwszej odsłonie obie drużyny strzeliły po bramce.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Bez doliczenia nawet minuty Damian Kos zaprasza obie strony na przerwę. Miedź Legnica remisuje z Legią Warszawa 1:1. Na bramkę Maxime'a Domingueza odpowiedział - uderzeniem z rzutu wolnego - Josue

• Dośrodkowanie Josue na dalszy słupek do Yuriego Ribeiro, ale poradził sobie z nim Jurich Carolina. Jeszcze Legia odzyskała piłkę i z prawej strony "szesnastki" Josue uderza technicznie w stronę dalszego rogu! Po interwencji bramkarza piłka mija bramkę; był jeszcze spalony!

• Goście idą za ciosem. Makana Baku urwał się prawą stroną i wrzuca w "szesnastkę". Maxime Dominguez wybija za linię końcową

• [WIDEO] 41. MINUTA. GOL JOSUE Z RZUTU WOLNEGO

• To nie był mocny strzał, ale niezwykle precyzyjny! Kapitan Legii uderzył idealnie, piłka wpada do siatki pod poprzeczką i mimo interwencji Mateusza Abramowicza!

• JOSUE TRAFIA BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO!!!

• Jurich Carolina fauluje Ernesta Muciego tuż przed linią 16. metra. Żółta kartka numer 4 w tym sezonie skutkuje przymusową pauzą w spotkaniu z Miedzią Legnica.

• A teraz zbyt koronkowo akcję chcieli zakończyć goście. Zagranie piętką do Filipa Mladenovicia w polu karnym, ale Serba uprzedził Dawid Drachal.

• Dimityr Wełkowski zwlekał z zagraniem w pole karne do Angelo Henriqueza. Wybrał przed polem karnym Maxime'a Domingueza, który traci piłkę w łatwy sposób.

• Ernest Muci w roli prawoskrzydłowego wrzuca na dalszy słupek. Tam rywala uprzedza Dawid Drachal, a podbitą piłkę łapie Mateusz Abramowicz.

• 1 Strzały 5
    • 1 Strzały celne 1

Stuprocentowa skuteczność gospodarzy.

• [WIDEO] 27. MINUTA. GOL MAXIME'A DOMINGUEZA

• Po krótkim rozegraniu dośrodkowanie na dalszy słupek do Tomasa Pekharta, który głową zgrywa przed bramkę Obrona Miedzi oddala niebezpieczeństwo wybiciem na uwolnienie.

• Nemanja Mijusković wybija piłkę za linię końcową po zagraniu Filipa Mladenovicia.

• Optymizm przed meczem z wiceliderem

• Prawą flanką zaatakowali zawodnicy Kosty Runjaicia. Bez powodzenia i grę z "piątki" wznawia Mateusz Abramowicz.

• Za mocne zagranie do Filipa Mladenovicia. Atak Miedzi spalił na panewce.

• Laga na Angelo Henriqueza. Poza polem karnym spokojnie i dobrze interweniuje Dominik Hładun.

• Festiwal błędów obrony Legii. Dominik Hładun podaje płasko przed pole karne do Maika Nawrockiego, który mocno oddaje piłkę do bramkarza. Ten ją sobie za mocno "wystawił" do wybicia i doskoczył do niego Angelo Henriquez. Futbolówka znalazła się pod nogami Maxime'a Domingueza, którego strzał "podbija" Yuri Ribeiro i ląduje w siatce pod poprzeczką!

• MIEDŹ NA PROWADZENIU! GOL MAXIME'A DOMINGUEZA!!!

• Goście radzą sobie przed bramką i wybijają przed pole karne. Stamtąd strzał przelatuje wysoko nad bramką

• Angelo Henriquez w lewym narożniku boiska. Przy nim było dwóch rywali i jedyne, co Chilijczyk mógł zrobić, to wywalczyć rzut rożny. I powiódł mu się ten plan.

• NIE MA GOLA DLA LEGII!!!

Filip Mladenović urwał się lewą stroną i niemal z linii końcowej wrzuca w pole karne. Tam wysoko wyskoczył Tomas Pekhart, który uderza głową pół metra obok lewego słupka!

• Laga na Tomasa Pekharta. Mateusz Abramowicz interweniuje poza polem karnym, wybijając za linię boczną.

• Kibice Legii w Legnicy

• Mocne dośrodkowanie w pole karne, skąd Bartosz Slisz uderzał... barkiem w stronę bramki. Mateusz Abramowicz spokojnie łapie piłkę.

• Przerzut na lewą stronę do Filipa Mladenovicia, który po tym, jak został delikatnie pchnięty przez Dawida Drachala, upadł na kolana jakby dostał mocny cios od pięściarza...Kartki nie ma.

• Damian Tront upomniany żółtą kartką za spóźnione wejście wślizgiem w Josue.

• Kolejna udana interwencja Portugalczyka w defensywie. Wybija piłkę po dośrodkowaniu Dimityra Wełkowskiego.

• Chuca uruchomił mocnym podaniem Angelo Henriqueza. Ten wbiega z piłką w pole karne i po starciu z Yurim Ribeiro pada w "szesnastce"! Sędzia nie widział tutaj faulu; nakazuje grać dalej!

• Dawid Drachal przejmuje piłkę w swoim polu karnym, uprzedzając Ernesta Muciego.

• Z kontrą ruszyli teraz zawodnicy Grzegorza Mokrego. Najpierw zamienił się w atak pozycyjny, a po chwili zakończył stratą piłki.

• Miękkie zagranie Josue w okolice lewego narożnika pola bramkowego do Tomasa Pekharta. Zarówno zgranie, jak i strzał Czecha z tego miejsca, został zablokowany.

• Dawid Tront "ostemplował" stopę Bartosza Kapustki ok. 30 metrów od bramki gospodarzy. Josue i Bartosz Kapustka przy piłce.

• Górne zagranie na prawą stronę do Makany Baku. Ten zagarnął piłkę już za linią boczną.

• Z dalekim wyrzutem poradzili sobie goście, ale po chwili piłkę dostaje Angelo Henriquez! Nie dość, że jego płaski strzał w stronę lewego rogu sparował Dominik Hładun, to jeszcze uderzył z pozycji spalonej.

• Angelo Henriquez podszedł wysoko do Dominika Hładuna. Ten nerwowo zagrywa do boku i pressing gospodarzy dał aut na wysokości "szesnastki".

• Bartosz Kapustka uderza z ok. 20 metrów wysoko nad bramką.

• Obecnie strata do Rakowa wynosi 7 punktów

• Dimityr Wełkowski na spalonym.

• Legia w ataku pozycyjnym. Piłkarze stołecznego klubu wymienili kilkanaście podań, po czym niedokładnie zagrał Maik Nawrocki. Kontra gospodarzy została zastopowana dość szybko w polu karnym.

• Mocne zagranie po lewej linii do Dimitryra Wełkowskiego. Bez problemu poradził sobie z nim Rafał Augustyniak. Były piłkarz Miedzi uspokoił grę wycofaniem do bramkarza.

• Zagranie Josue przed linię 16. metrów do niepilnowanego Filipa Mladenovicia. Serb... nie trafił w piłkę.

• Maik Nawrocki zagrywa prostopadle do Makany Baku. Jego dośrodkowanie blokuje wślizgiem Jurich Carolina. Legia zyskała w ten sposób rzut rożny.

• Nie wyszło lewą, to Legia zaatakowała prawą stroną. Podanie do Makany Baku "przecina" jednak Jurich Carolina.

• Próba akcji Filipa Mladenovicia, Bartosza Kapustki i Ernesta Muciego na lewej stronie. Piłkę z pola karnego wybija na aut Nemanja Mijusković.

• Faul Miedzi na połowie gości. Rzut wolny dla Legii blisko koła środkowego.

• Mocne górne zagranie Leventa Gulena nie znajduje adresata.

• Na gwizdek Damiana Kosa spotkanie ze środka zaczynają gospodarze!

• Kapitanami są Nemanja Mijusković i Josue.

• Obie drużyny są już na murawie! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania

• Canal+ Sport

• Pierwszy gwizdek już za 5 minut!

• Legniczanie mają nikłe szanse na utrzymanie się w lidze. Przegrali trzy mecze z rzędu i do bezpiecznej strefy tracą aż jedenaście punktów. Najpewniej dziś, przeciwko Legii, podopiecznych Grzegorza Mokrego czeka mecz o wszystko. Porażka w znacznym stopniu oddali beniaminka od celu, jakim jest pozostanie w elicie.

• Legia nie odpuszcza walki o mistrzostwo kraju. W zeszłej kolejce w wygrała arcyważne spotkanie z Rakowem Częstochowa 3:1. Dziś Raków się potknął - bezbramkowo zremisował z Radomiakiem. Jeśli więc podopieczni Kosty Runjaica sięgną dziś po komplet, dystans do Rakowa stopnieje do ledwie 4 punktów.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację LIVE z ostatniego meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy. Do beniaminka z Legnicy przyjechała Legia. Start meczu już o godz. 20:00.

Miedź - Legia LIVE! Szybka odpowiedź faworyta. Perfekcyjny strzał Josue
1/4
przejdź do galerii

Miedź - Legia LIVE! Szybka odpowiedź faworyta. Perfekcyjny strzał Josue ©Canal+ Sport

Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE. Drużynę ze stolicy czeka teoretycznie łatwe zadanie. W ostatnim meczu 27. kolejki skonfrontuje się na wyjeździe z zamykającą tabelą Miedzią. Początek spotkania w Wielkanocny Poniedziałek o godzinie 20:00. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Miedź - Legia na żywo w telewizji i internecie. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE

Legia nie odpuszcza walki o mistrzostwo kraju. W zeszłej kolejce w wygrała arcyważne spotkanie z Rakowem Częstochowa (3:1) po trafieniach Tomasa Pekharta, Rafała Augustyniaka oraz Pawła Wszołka.
Aktualnie ekipa z Łazienkowskiej legitymuje się serią siedemnastu meczów bez porażki, a na wyjazdach zanotowała sześć kolejnych zwycięstw. O przedłużenie kapitalnej passy zawalczy w konfrontacji z najsłabszą w lidze Miedzią.

Legniczanie mają nikłe szanse na utrzymanie się w lidze. Przegrali trzy mecze z rzędu i do bezpiecznej strefy tracą aż jedenaście punktów. Jesienią w Warszawie zespół z Dolnego Śląska sprawił Legii wiele problemów. Po kwadransie prowadził 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3.

- Warszawianie w tym roku kalendarzowym to najlepszy zespół Ekstraklasy. Zarówno jeśli chodzi o sposób gry, jak i punktowanie. Na wyjazdach zdobyli komplet oczek. Z kolei w ostatnim meczu ligowym w bardzo dobrym stylu pokonali u siebie 3:1 lidera. Poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko, ale my potrafimy pokazać się z dobrej strony na tle silnego przeciwnika. Tak było choćby podczas ostatniego wyjazdowego meczu przy Łazienkowskiej - powiedział Grzegorz Mokry, trener Miedzi.

Zespół Kosty Runjaicia pewne oznaki zmęczenia przejawiał w ostatnim pucharowym starciu z KKS-em Kalisz. W składzie Legii nie należy spodziewać się jednak większych rotacji. Odpocząć może Bartosz Kapustka, który boryka się z lekkim urazem kolana. Do pełni sił powrócił już Kacper Tobiasz, który w sobotę wystąpił w meczu rezerw przeciwko Broni Radom.

- Legniczanie są w ciężkiej sytuacji, ale nie jest to sytuacja bez wyjścia. Rywale musza zacząć punktować, aby utrzymać się w Ekstraklasie. Dla nas ten mecz ma podobnie wysoką stawkę - podkreślił Kosta Runjaić.

Nie zagrają w meczu Miedź Legnica - Legia Warszawa:

Miedź: Drygas (pauza za żółte kartki), Kobacki (uraz).

Legia: Kramer.

Przewidywane składy na mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa:

Miedź: Abramowicz - Massouras, Mijusković, Gulen, Matynia - Narsingh, Tront, Dominguez, Chuca, Drachal - Henriquez

Legia: Hładun - Jędrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro - Wszołek, Slisz, Josue, Strzałek, Mladenović - Pekhart, Muci

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Miedź - Legia w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. W Canal+ Sport Wojicech Jagoda oraz Piotr Glamowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00 - zapraszamy!

20:00 Miedź Legnica - Legia Warszawa CANAL+ SPORT, CANAL+ 4K ULTRA HD