PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Piast Gliwice ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Piast Gliwice ONLINE. Gospodarze blisko celu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Gabriel Kobylak - 4
    • Damian Jakubik - 3 (Raphael Rossi - 3)
    • Mateusz Cichocki - 3
    • Mike Cestor - 2
    • Dawid Abramowicz - 3
    • Lisandro Semedo - 2 (Krystian Okoniewski - 3)
    • Christos Donis - 2
    • Roberto Alves - 2 (Thabo Cele - bez oceny)

• Alexandros Katranis - 4
    • Gabriel Kirejczyk - 3 (Alex Sobczyk - 3)
    • Grzegorz Tomasiewicz - 4 (Tom Hateley - bez oceny)
    • Patryk Dziczek - 4
    • Michał Chrapek - 4
    • Szczepan Mucha - 3 (Tomasz Mokwa - 3)
    • Jorge Felix - 4
  • Koniec meczu! Piast zasłużenie wygrał i to do zera. Dziesiąty mecz z rzędu bez porażki. Kandydat (z jesieni) do spadku może jeszcze reprezentować Polskę w I rundzie el. Ligi Konferencji!

• Jeszcze raz Kobylak ratuje Radomiak! Obronił strzał Pyrki. Świetna interwencja w sytuacji dwóch na jednego.

• Jeszcze próbował Okoniewski, jednak do rąk Placha.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Za chwilę koniec gry. Piast dzięki wygranej awansuje na piąte miejsce.

• Bezpośrednio z wolnego kopnął Katranis. Kobylak nie miał problemów z obroną.

• Gwizdy na trybunach. Trudno orzec czy wobec decyzji sędziego, czy gry piłkarzy. A może kibice mają wszystkiego dość.

• Znowu Kobylak ratuje Radomiak przed utratą drugiej bramki! Piast wyszedł z kontrą, którą płaskim strzałem zwieńczył Dziczek. Ten strzał bramkarz gospodarzy obronił nogą.

• Tym razem aktywny Okoniewski sfaulował Czerwińskiego w okolicach szesnastki Piasta.

• Radomiak stawia na wrzutki. Nad bramką po rożnym główkował Okoniewski.

• Jeszcze jedna zmiana w Piaście. Za Tomasiewicza wszedł Hateley.

• Jeszcze Cele za Alvesa.

• Znakomita interwencja Kobylaka! Obronił strzał nogami. Groźnie było po próbie Feliksa.

• 4346 widzów - to oficjalna frekwencja meczu.

• Sobczyk dostał podanie od Katranisa. Okazało się, że zmiennik "spalił" tę akcję". Sędzia odgwizdał bowiem ofsajd.

• Wreszcie realne zagrożenie ze strony Radomiaka. Po wrzutce Abramowicza obok prawego słupka główkował Pik. Zabrakło metra, może dwóch.

• A za Semedo pojawia się Okoniewski.

• Wchodzi Rossi. Schodzi Jakubik.

• Zbyt lekki strzał Sarmiento. Radomiak ma duży problem w ofensywie.

• Tomasiewicz dobrze wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Schodzi Cayarga, za niego Pik. To pierwsza zmiana w Radomiaku.

• W miejsce Kirejczyka wchodzi Sobczyk. To druga roszada w Piaście. Obecnie na boisku zostało dwóch z czterech młodzieżowców.

• Katranis szukał Dziczka. Po wrzutce na długiej słupka jest tylko róg dla Piasta.

• To było płaskie uderzenie z lewej nogi, bliżej lewego słupka.

• NIE MA GOLA! Alves przegrał pojedynek z Plachem. Za słaby strzał w lewą stronę.

• czerwiński

• Rzut karny dla Radomiaka! Piłkę ręką zagrał Czerwiński!

• Po dośrodkowaniu z prawej flanki główkuje Felix. Bramki i tak by nie było, ponieważ zawodnik Piasta sfaulował rywala.

• Radomiak stara się cierpliwej rozegrać piłkę. - Tylko zwycięstwo! - skanduje widownia.

• piast

• Gramy dalej w Radomiu. Od środka wznowił Piast.

• Zszedł Mucha. Za niego Mokwa.

• Koniec pierwszej połowy!

• Jakubik dośrodkował w pole karne, ale w szesnastce nie było nikogo

• Abramowicz próbował dośrodkowania. Został zablokowany

• Pyrka mógł wpaść w pole karne, ale Cichocki go wyprzedził

• Mucha ukarany kartką

• Mogło być 2:0 dla Piasta! Felix strzelał z pola karnego. Trafił w sam środek!

• Piast rozgrywa swoje akcje po ziemi, ale w okolicach środka boiska próbuje kierować długie piłki do napastników

• "Centrostrzał" Radomiaka z prawej strony. Interweniował Plach!

• Teraz atak Radomiaka prawą stroną. Obrońcy wybili piłkę na aut

• Piast się nie spieszy. Szuka luki w defensywie rywala

• Radomiak zacznie z autu, ale pod swoją bramką. Szansa na wysoki odbiór

• Piast rusza do ataku. Goście budują atak pozycyjny

• Zaczynamy mecz!

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Vuković przeciwko Radomiakowi nie wystawi optymalnego składu. Poza kadrą meczową znalazł się najlepszy egzekutor Kamil Wilczek, a Michael Ameyaw będzie pauzował za nadmiar kartek. Wcześniej z gry do końca sezonu wypadł Damian Kądzior.

• Piast jest objawieniem tego roku w PKO Ekstraklasie. Piłkarze Aleksandara Vukovicia w tabeli wiosny zajmują trzecią lokatę, tuż za Rakowem Częstochowa i Legią Warszawa. Z dziewięciu poprzednich spotkań wygrali siedem, a dwa zremisowali. Do meczu z Pogonią Szczecin w minionej kolejce przystępowali po serii pięciu zwycięstw z rzędu. Świetna passa została jednak przerwana, bo w Gliwicach bramki nie padły.

• Była to pierwsza wygrana radomian pod wodzą Constantina Galki. Aktualnie ich zapas nad strefą spadkową wynosi sześć punktów. - Chciałbym podziękować zawodnikom, bo zagrali z dużym zaangażowaniem. Nie jest łatwo grać z rywalem, z którym bezpośrednio walczy się o utrzymanie - podkreślił po meczu rumuński szkoleniowiec.

• W zeszłej kolejce Radomiak wykonał milowy krok w stronę utrzymania się w elicie. W arcyważnym meczu we Wrocławiu pokonał ekipę Śląska 1:0 po trafieniu Leonardo Rochy. Napastnik Zielonych już w pierwszej połowie zszedł z boiska z kontuzją i dlatego nie wystąpi w dzisiejszym meczu.

• Za 20 minut początek spotkania Radomiak - Piast. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego meczu

Radomiak - Piast LIVE! Gospodarze blisko celu. Grają z rewelacją wiosny

Radomiak - Piast LIVE! Gospodarze blisko celu. Grają z rewelacją wiosny ©Marzena Bugala-Astaszow

Radomiak Radom - Piast Gliwice ONLINE. W pierwszym sobotnim meczu 31. kolejki PKO Ekstraklasy bliscy utrzymania radomianie podejmą rewelacyjną w tym roku ekipę Aleksandara Vukovicia. W rundzie jesiennej lepszy okazał się zespół z Mazowsza, który zwyciężył 2:1. Początek konfrontacji o godzinie 15:00. Relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Piast Gliwice ONLINE

W zeszłej kolejce Radomiak wykonał milowy krok w stronę utrzymania się w elicie. W arcyważnym meczu we Wrocławiu pokonał ekipę Śląska 1:0 po trafieniu Leonardo Rochy. Napastnik Zielonych już w pierwszej połowie zszedł z boiska z kontuzją i jego występ w najbliższym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania.

Zawody w roli arbitra głównego poprowadzi Damian Kos. Arbitrowi z Wejherowa pomagać będą asystenci Bartosz Heinig i Dariusz Bohonos. W wozie VAR zasiądą Jarosław Przybył oraz Marcin Borkowski. Wszystkie bilety na mecz zostały wyprzedane.

Aleksandar Vuković, trener Piasta: - Już na początku sezonu obserwując Radomiaka miałem takie przemyślenia, że jest to zespół z dużym potencjałem i to się nie zmieniło. Grając u siebie zrobią wszystko, żeby wygrać i budować dobrą serię. Bardziej skupiam się jednak na tym, czego my od siebie powinniśmy oczekiwać. Chciałbym, żebyśmy pokazali dużą ambicję, determinację i podtrzymali to samo podejście i zaangażowanie, które pokazywaliśmy przed osiągnięciem naszego celu.

Nie zagrają w meczu Radomiak Radom - Piast Gliwice:

Radomiak: Luis Machado (pauza za żółte kartki), Francisco Ramos, Filipe Nascimento.

Piast: Michael Ameyaw (pauza za żółte kartki), Damian Kądzior, Kamil Wilczek, Tomas Huk.

Radomiak Radom - Piast Gliwice TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Radomiak - Piast w Canal+ Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji Canal+. Mecz skomentuje duet Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Radomiak Radom - Piast Gliwice CANAL+ SPORT