PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa...

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa ONLINE. Lider nie może się potknąć. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Raphael Rossi - 4
    • Mateusz Cichocki - 4 (Mike Cestor - 3)
    • Dawid Abramowicz - 3
    • Lisandro Semedo - 3 (Daniel Pik - 4)
    • Francisco Ramos - 3
    • Christos Donis - 3 (Thabo Cele - 3)
    • Roberto Alves - 4 (Jean Franco Sarmiento - bez oceny)
    • Luis Machado - 3 (Jakub Nowakowski - bez oceny)
    • Leonardo Rocha - 4

• Vladan Kovacević - 3
    • Stratos Svarnas - 4
    • Zoran Arsenić - 3
    • Milan Rundić - 3 (Tomas Petrasek - 3)
    • Fran Tudor - 3
    • Giannis Papanikolaou - 4 (Gustav Berggren - bez oceny)
    • Ben Lederman - 3
    • Jean Carlos Silva - 4
    • Bartosz Nowak - 3 (Mateusz Wdowiak - 3)
    • Ivi Lopez - 3 (Marcin Cebula - 3)
    • Vladislavs Gutkovskis - 2
  • Koniec meczu! Radomiak Radom bezbramkowo remisuje z Rakowem Częstochowa. Goście mają 7 punktów przewagi nad Legią, która o 20:30 zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica!

• Faul Tomasa Petraska na prawej stronie. Goście wybijają po dośrodkowaniu Jakuba Nowakowskiego.

• Podbitą piłkę łapie przez Tomasa Petraska łapie Gabriel Kobylak. Jeszcze korki na jego ręce postawił Zoran Arsenić.

• Lewą stroną urwał się Jean Carlos Silva. Wrzuca w pole karne, skąd za linię końcową wybija Raphael Rossi.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Dawida Abramowicza. Grę z "piątki" wznawia Vladan Kovacević.

• Vladislavs Gutkovskis faulowany na lewej stronie. Nie było lagi w pole karne, a krótkie rozegranie. Gospodarze zamknięci ok. 30 metrów od własnej bramki.

• Atak gospodarzy środkiem przerwany. Sędzia dopatrzył się faulu.

• Mike Cestor nie dość, że nie dał się ograć Mateuszowi Wdowiakowi, to jeszcze dał się sfaulować.

• Groźnie zapowiadała się kontra gospodarzy. Została ona przerwana tuż przed polem karnym.

• Atak gości przynosi rzut rożny. Po wrzutce z lewego narożnika anemiczna główka Frana Tudora nie zagroziła Gabrielowi Kobylakowi.

• Jarosław Przybył dolicza 10 minut do drugiej połowy.

• ... a za Luisa Machado wchodzi Jakub Nowakowski.

• Jean Franco Sarmiento zmienia Roberto Alvesa...

• Dawid Abramowicz uderza technicznie zza pola karnego PRAWĄ NOGĄ! Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką!

• Gustav Berggren zmienia Giannisa Papanikolaou.

• [WIDEO] 75. MINUTA. NIEUZNANY GOL RADOMIAKA RADOM

• Mike Cestor oddala niebezpieczeństwo wybiciem piłki sprzed własnego pola karnego na uwolnienie.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Thabo Cele. Vladan Kovacević wznawia grę z "piątki".

• Napisać, że kibice Radomiaka "nie byli zadowoleni z decyzji arbitra", to jak nic nie napisać. Na tablicy wyników mamy dalej 0 po stronie gospodarzy i 0 po stronie gości.

• GOL RADOMIAKA NIEUZNANY! WCZEŚNIEJ BYŁ FAUL LUISA MACHADO!!!

• Luis Machado z żółtą kartką za "stempel"

• CZERWONA KARTKA DLA PATRYKA KUNA! BYŁ "AKTYWNY" W PRZEPYCHANCE!

• Tuż po bramce doszło do przepychanki między zawodnikami!Radomiak - RakówRadomiak - RakówRadomiak - Raków

• Zaczęło się od "stempla" Luisa Machado na nodze Stratosa Svarnasa, który krzyknął jakby obdzierali go ze skóry. Mimo tego akcję kontynuował Dawid Abramowicz. Pognał lewą stroną i zagrywa płasko przed bramkę do Daniela Pika, który z bliska kieruje piłkę do siatki!

• Thabo Cele zmienia Christosa Donisa.

• Prawą stroną próbowali zaatakować przyjezdni. Prostopadłe podanie do Bena Ledermana, z którym poradził sobie Christos Donis. Pomocnik Radomiaka okupił tę interwencję kontuzją.

• Dobre dośrodkowanie w pole bramkowe do Tomasa Petraska. Wyżej od niego wyskoczył jednak Raphael Rossi.

• Marcin Cebula faulowany blisko lewego narożnika pola karnego. Może być groźnie.

• Atak gości lewą stroną. W ostatniej chwili Jean Carlos Silva został uprzedzony w polu karnym. Po rzucie rożnym nie było zagrożenia.

• Radomiak Radom - Raków Częstochowa

• 4 Strzały 6
    • 0 Strzały celne 2
  • Wymuszona zmiana w Radomiaku: Mike Cestor zastępuje kontuzjowanego Mateusza Cichockiego.

• .. a za Iviego Lopeza pojawia się Marcin Cebula.

• I podwójna zmiana w Rakowie: Mateusz Wdowiak zastępuje Bartosza Nowaka...

• Daniel Pik zmienia Lisandro Semedo...

• Dawid Abramowicz urwał się lewą stroną. Dostaje piłkę i z ok. narożnika pola karnego "przeciągnął" piłkę minimalnie nad poprzeczkę!

• 47% Posiadanie piłki 53%

• Vladislavs Gutkovskis upomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Wysoki pressing 3-4 zawodników Radomiaka utrudnia życie obronie Rakowa. Dalekim zagraniem udało się przedostać na lewą stronę. Dośrodkowanie Jeana Carlosa Silvy nie znajduje adresata.

• Vladan Kovacević zdecydowanie i skutecznie interweniuje poza polem karnym. Uprzedził najpierw Leonardo Rochę, a po chwili Lisandro Semedo.

• Mają patent na Radomiak

• Ivi Lopez uderza z ok. 25 metrów wysoko nad bramką. Zupełnie nieudana próba Hiszpana.

• Po krótkim rozegraniu środkiem ruszył Roberto Alves. Jego zagranie nie znajduje adresata przed bramką Rakowa.

• Giannis Papanikolaou przedarł się z piłką środkiem. Podaje za lekko na lewo do Iviego Lopeza. Połapała się w tym obrona Radomiaka, która zaczęła kontrę. W jej finalnej fazie Leonardo Rocha wywalczył rzut rożny.

• Dośrodkowanie Frana Tudora nie znajduje adresata. Gabriel Kobylak wznawia grę z "piątki".

• Niedokładne zagranie Zorana Arsenicia na 30. metr do Giannisa Papanikolaou. Grek musiał wślizgiem przerwać kontrę Roberto Alvesa. A że był spóźniony, to sędzia sięga do kieszonki - żółta kartka.

• Po chwili laga na Leonardo Rochę. Ten zgrywa piłkę głową w pole karne gości, gdzie przejął ją Luis Machado. Sęk w tym, że był na spalonym.

• A teraz ożywiły się trybuny, gdy prawą stroną urwał się Lisandro Semedo. Jego płaskie podanie w pole karne nie znalazło adresata. Po chwili Stratos Svarnas poradził sobie w "szesnastce" z Luisem Machado.

• Zdaniem sędziego w kole środkowym faulował Leonardo Rocha. Nie spodobało się to kibicom, bo Radomiak miał okazję do kontry.

• Bocznym sektorem próbowali przedrzeć się gospodarze. Uniemożliwił im to Stratos Svarnas.

• Ostro powalczyli o piłkę Giannis Papanikolaou i Robert Alves. Sędzia przerwał grę i przekazał zawodnikom swoje uwagi.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Fran Tudor. Wydaje się, że niegroźny i będzie w stanie grać dalej.

• Radomiak Radom zaczyna drugą połowę!

• Wracamy do Radomia, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Radomiaka z Rakowem Częstochowa. Po pierwszej połowie mamy 0:0.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +4' Koniec pierwszej połowy. Niewiele się działo w Radomiu, gdzie Radomiak bezbramkowo remisuje z Rakowem Częstochowa.

• +3' Przerwa w grze. Na murawie leżał Francisco Ramos, który padł po walce o pozycję. Nie ma mowy o rzucie karnym; przypadkowe starcie i gra zostaje wznowiona.

• +2' W odpowiedzi mocne dośrodkowanie z prawej strony na dalszy słupek do Dawida Abramowicza. Jego strzał z woelja blokuje Fran Tudor! Rzut rożny!

• +1' Dośrodkowanie w pole karne do Vladislavsa Gutkovskisa, który zgubił dwóch środkowych obrońców Radomiaka, ale skutecznie zaasekurował ich Damian Jakubik!

• Cztery minuty doliczone do pierwszej połowie.

• W odpowiedzi Jean Carlos Silva podaje przed pole do Bartosza Nowaka. Ten odgrywa i płaskie uderzenie pierwszego z wymienionych ląduje w "koszyczku" Gabriela Kobylaka.

• I zakotłowało się przed bramką Vladana Kovacevicia. Gospodarze bezskutecznie domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką.

• ZOran Arsenić wybija piłkę na aut, przerywając w ten sposób atak Lisandro Semedo. Dawid Abramowicz bierze piłkę i szykuje się do dalekiego wyrzutu.

• Zawodnicy Mariusza Lewandowskiego na moment oddalili niebezpieczeństwo. Szybko odzyskali piłkę, ale też ją łatwo stracili. Lewą stroną pomknął Lisandro Semedo, który zmuszony był wycofać piłkę do linii środkowej.

• Franowi Tudorowi "zeszła' piłką przy dośrodkowaniu i wyszedł z tego centrostrzał! Czujny Gabriel Kobylak przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Zdaniem sędziego Roberto Alves faulował w ofensywie. Taka interpretacja wyraźnie nie spodobała się kibicom Radomiaka.

• Powtarzalność

• Laga na Leonardo Rochę w okolicy koła środkowego. Wyżej od niego wyskoczył Tomas Petrasek. Nie minęło kilkanaście sekund, jak znowu była posłana daleka piłką przed bramkę Rakowa. Łapie ją Vladan Kovacević.

• Ivi Lopez przejmuje piłkę na 17. metrze. Osaczony przez dwóch rywali znalazł odrobinę miejsca do uderzania. Posłał jednak piłkę daleko od bramki Radomiaka.

• Mocne zagranie na wolne pole do rozpędzonego Lisandro Semedo. Przed polem karnym pewnie interweniuje Vladan Kovacević. Po chwili było groźnie pod drugą bramką. Najpierw strzał Bena Ledermana był zablokowany, a piłkę po (podbitej) dobitce Jeana Carlosa Silvy łapie Gabriel Kobylak.

• 2 Strzały 2
    • 1 Strzały celne 0
  • Wieżowiec Radomiaka miał już jedną świetną okazję

• Atak Radomiaka nie przynosi zagrożenia. Vladan Kovacević wznawia grę z "piątki".

• Mocne zagranie na wolne pole do rozpędzonego Vladislavsa Gutkovskisa. Tuż przed linią 16. metra piłkę spod jego nóg wyłuskał wślizgiem Raphael Rossi.

• Po chwili dośrodkowanie na prawą stronę pola karnego, skąd będącego w centralnej części Bartosza Nowaka. Ten nie opanował piki i nie zdołał uderzyć w stronę bramki...

• Kolejny atak Rakowa lewą stroną Tym razem przerwał go gwizdek sędziego po nieprzepisowym wejściu Jeana Carlosa Silvy.

• Jean Carlos Silva bez problemu przedarł się lewą stroną, gubiąc Damiana Jakubika. Podaje przed pole karne do Iviego Lopeza, który nie opanował piłki.

• raków

• Krótkie rozegranie autu przez gospodarzy. Damian Jakubik wrzuca na dalszy słupek do Leonardo Rochy, ale uprzedził go wychodzący z bramki Vladan Kovacević.

• Tomas Petrasek zmienia kontuzjowanego Milana Rundicia.

• Przerwa w grze. Poturbowany Milan Rundić nie podnosi się z murawy. Sztab medyczny Rakowa szybko wbiegł na murawę, ale najprawdopodobniej będzie konieczna zmiana. Przy ławce rezerwowych rozbiera się Tomas Petrasek.

• Fran Tudor dostaje piłkę na prawej stronie. Zbiega z nią do środka, ale przy przyjęciu odbiła mu się od ręki. Nie uszło to uwadze Jarosławowi Przybyszowi.

• W zapaśniczym stylu Francisco Ramos powstrzymywał Iviego Lopeza. Sędzia nie sięga do kieszonki.

• Miękkie dośrodkowanie na 7. metr do Leonardo Rochy. Wzorowo interweniuje obrona Rakowa.

• Częstochowianie oddalili niebezpieczeństwo od własnej bramki. Kontra nie przyniosła oczekiwanego efektu. Podanie na lewą stronę było niedokładne.

• Niesieni dopingiem gospodarze rzucili się do ataku. Wywalczyli rzut rożny.

• Po przedłożeniu głową na dalszy słupek Leonardo Rocha uderza z bliska wprost w bramkarza Rakowa!

• Leonardo Rocha próbował przedrzeć się w "szesnastkę" gości. Najpierw został powstrzymany, a po chwili jego podanie zablokowane. Damian Jakubik wznawia grę dalekim wyrzutem z autu.

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Radomiaka. Podobnie po kolejnej akcji, gdzie wrzucał Bartosz Nowak.

• Mocne prostopadłe podanie z głębi pola do Bartosza Nowaka. Ten "ruletą" zgubił Mateusza Cichockiego, który ratował się pociągnięciem rywala za koszulkę. Sędzia bez wahania sięga do kieszonki - żółta kartka.

• Po krótkim rozegraniu dośrodkowanie w pole karne, gdzie radzą sobie zawodnicy Mariusza Lewandowskiego. Kontra została jednak przerwana tuż za linią środkową.

• Lider Ekstraklasy szybko odzyskał piłkę. Atak prawą stroną został przerwany faulem. Rzut wolny z ok. 35 metrów.

• Płaskie zagranie z prawej strony przed bramkę gospodarzy. Ivi Lopez nie zdążył z "zamknięciem" akcji.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny Rakowa zajmuje się Vladanem Kovaceviciem, w któego przypadkowo wpadł Milan Rundić. Bramkarz gości nie podnosi się z murawy; na rozgrzewce jest już Kacper Trelowski.

• Ivi Lopez uderza płasko zza linii 16. metra. Gabriel Kobylak spokojnie łapie piłkę.

• Na gwizdek Jarosława Przybyła spotkanie ze środka zaczynają goście!

• Obie drużyny wychodzą na boisko! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Drużyna z Radomia na wygraną z Rakowem czeka bardzo długo. Ostatnio ograła częstochowian ponad siedem lat temu, kiedy obie drużyny występowały jeszcze na poziomie 2 ligi.

• Radomiak ostatnio notował kiepskie wyniki, co mocno zachwiało pozycją trenera Mariusza Lewandowskiego. Przed tygodniem zremisował w Płocku 1:1 z miejscową Wisłą, przerywając serię trzech porażek z rzędu. Swojego czwartego gola w sezonie strzelił dla radomian Leonardo Rocha.

• Skład Rakowa Częstochowa

• Ekipa Marka Papszuna w zeszłej kolejce w meczu na szczycie uległa przy Łazienkowskiej Legii 1:3. Po ligowym szlagierze przewaga lidera nad wiceliderem stopniała do sześciu punktów. Raków zadanie wykonał za to w środę. W Łęcznej pokonał 1:0 miejscowego Górnika i po raz trzeci z rzędu zameldował się w finale Pucharu Polski.

• Skład Radomiaka Radom

• W świąteczny poniedziałek dziesiąty przed rozpoczęciem tej kolejki Radomiak podejmie lidera spod Jasnej Góry. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. We wrześniu Radomiak był tylko tłem dla Rakowa i w Częstochowie przegrał 0:3

• ... a relację NA ŻYWO poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Po meczu Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk, czyli drużyn zaangażowanych w utrzymanie, przenosimy się troszkę wyżej w tabeli i... Radomia. Za 25 minut Radomiak zmierzy się z liderem Ekstraklasy oraz finalistą Pucharu Polski, czyli Rakowem Częstochowa.

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył...

Radomiak - Raków LIVE! Lider nie może się potknąć. Papszun na trybunach
1/4
przejdź do galerii

Radomiak - Raków LIVE! Lider nie może się potknąć. Papszun na trybunach ©Canal+ Sport

Radomiak Radom - Raków Częstochowa ONLINE. W świąteczny poniedziałek dziesiąty przed rozpoczęciem tej kolejki Radomiak podejmie lidera spod Jasnej Góry. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. We wrześniu Radomiak był tylko tłem dla Rakowa i w Częstochowie przegrał 0:3. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Radomiak - Raków na żywo w telewizji i internecie. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa ONLINE

Poniedziałkowa konfrontacja zapowiada się niezwykle ciekawie. Radomiak chce sprawić świąteczny prezent kibicom i zrewanżować się za dotkliwą porażkę z rundy jesiennej. Chce też oddalić się od drużyn zagrożonych spadkiem z PKO Ekstraklasy. Z kolei częstochowianie zrobią wszystko, żeby zdobyć trzy punkty i zachować bezpieczny zapas nad Legią.

Decyzją PZPN widowisko poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. System VAR obsłużą Paweł Malec i Tomasz Listkiewicz.

Marek Papszun, trener Rakowa: - Odzwyczailiśmy się od porażek i chcemy, żeby tak było nadal. Ale musimy grać na naszym normalnym poziomie, bo w Warszawie tego zabrakło. Radomiak ma swoje ambicje i swoje atuty. Na pewno go nie zlekceważymy.

Szkoleniowca Rakowa zabraknie w Radomiu na ławce. To efekt kartki, jaką został upomniany w ostatnim meczu ligowym.

Nie zagrają w meczu Radomiak Radom - Raków Częstochowa:

Radomiak: Filipe Nascimento, Gabriela Kobylaka (urazy).

Raków: Szymon Czyż, Fabian Piasecki, Adrian Gryszkiewicz (urazy).

Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Radomiak - Raków w TVP Sport, Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. W internecie spotkanie za darmo w aplikacji i na stronie TVP Sport, odpłatnie w Canal+ Online. W TVP Sport komentują Sławomir Kwiatkowski i Kazimierz Węgrzyn. W Canal+ Sport Wojicech Jagoda oraz Piotr Glamowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Radomiak Radom - Raków Częstochowa TVP SPORT, CANAL+ SPORT, CANAL+ 4K ULTRA