• Koniec spotkania! Legia w szalonych okolicznościach pokonuje Pogoń i zostaje nowym liderem Ekstraklasy!

• Stolarski dostał kartkę.

• Jeszcze Gual! Przekłada na prawą nogę, ale kopie obok.

• Sędzia doliczył ledwie cztery minuty.

• Wkraczamy w doliczony czas. Pogoń jest oszołomiona.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KAPUADI!!! LEGIA PROWADZI W SZCZECINIE! GOL NOWEGO STOPERA PO WRZUTCE Z WOLNEGO!

• I jeszcze Fornalczyk za Biczachczjana.

• Gamboa za Kurzawę.

• Zahović zaliczył stratę, Elitim od razu oddał strzał, po którym piłka ociera się o Malca i zaskakuje bramkarza Pogoni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Elitim na 3:3! Co to jest za mecz...

• I jeszcze Rosołek za Josue. Do końca meczu kapitanem Legii będzie Wszołek.

• Dias za Kuna.

• 19 551 widzów na stadionie. Schodzi Slisz. Za niego Celhaka.

• I jeszcze pojawia się Stolarski. Wszedł za Wahlqvista.

• Smoliński za Grosickiego.

• Niesamowite ile dzieje się w tym meczu! Po zamieszaniu w polu karnym Wahan oddaje strzał w swoim stylu - z dystansu, z powietrza, przy słupku. Wielka radość w Szczecinie!!!

• GOOOOOOOOOOOOL! Biczachczjan odzyskuje dla Pogoni prowadzenie!

• Burch czubkiem buta nie pozwala Grosickiemu na strzał. Świetna interwencja.

• Wszołek trafił głową od prawego słupka! Dośrodkował mu Kun. Sektor gości skanduje: Jeszcze jeden, jeszcze jeden!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! I LEGIA MA CO CHCIAŁA! ZNOWU REMIS. TRAFIA WSZOŁEK!

• Josue bezpośrednio z rzutu rożnego! Mało zabrakło. Colocaru odbija z największym trudem. Legia jest bardzo "głodna" sukcesu.

• Wszołek kopie, ale w boczną siatkę od zewnętrznej strony! Bardzo dobry mecz mimo nierównych sił.

• Biczachczjan zablokowany, jęk zawodu na widowni.

• Schodzi Gorgon żegnany brawami. Za niego Zahović.

• Znowu dobre zachowanie Guala. Kopnął choć niecelnie. Po chwili obok z powietrza uderza Slisz. Legia w dziesiątkę, ale stale atakuje!

• Grosicki zepsuł szybką akcję Pogoni. Nieudane dośrodkowanie w kierunku Koulourisa.

• I od razu szansa Guala na gola! Odwrócił się w tłoku, ale piłka mija słupek. Będzie róg dla Legii.

• Gual w miejsce Pekharta.

• Pogoń: 11 strzałów, 4 celne, 2 gole. Legia: 9 strzałów, 3 celne, 1 gol.

• Brzydkie zderzenie bramkarza Pogoni z Ribeiro po dośrodkowaniu Josue z rzutu wolnego. Przerwa w grze na interwencję medyków.

• Malarz, czyli trener bramkarzy Legii dostał żółtą kartkę.

• Kartka dla Gorgonia za faul na Elitimie.

• Kapuadi dość nierozważnie wyciąga rękę w kierunku Koulourisa. Ma kartkę, ale drugiej póki co nie dostanie.

• WSZOŁEK! Jak to nie wpadło! Świetna akcja wahadłowego. On zainicjował akcję i skończył. Kopnął minimalnie obok prawego słupka. Legia ma wielkiego pecha.

• Prosta strata Josue. Piłkę przejmuje Gorgon, wreszcie rozpędza się z nią Koulouris i z lewej nogi kopie celnie przy lewym słupku!

• GOOOOOOOOOOOL! Pogoń na prowadzeniu! Błąd Josue wykorzystuje Koulouris!

• Po rożnym uderzył Wahlqvist. Dobra interwencja Tobiasza na linii!

• Josue bliski... samobója? Tobiasz ratuje sytuację. Piłka zmierzała przy prawym słupku.

• Gramy dalej. Wznowiła Legia od środka!

• Legia reaguje. Za Muciego debiutujący Burch. To obrońca.

• Koniec pierwszej połowy! Dwa gole, czerwona kartka, Legia dokończy mecz w dziesiątkę. Ależ się dzieje!

• Jędrzejczyk jeszcze nie opuścił murawy. Twierdzi, że Grek "przyaktorzył".

• CZERWONA KARTKA DLA JĘDRZEJCZYKA! Sędzia anulował decyzję o żółtej i wyrzucił stopera z boiska. Legia gra całą drugą połowę w dziesiątkę.

• Sędzia Musiał długo ogląda tę sytuację na monitorze.

• Tak Jędrzejczyk dociskał korkiem rękę Koulourisa. Czerwona?

• legia

• Ładna interwencja Tobiasza! Grosicki wpadł z piłką do środka, przegrał piłkę, w końcu kopnął sytuacyjnie Biczachczjan, ale w bramkarza.

• Wreszcie groźnie za sprawą Pogoni. Po wrzutce Grosickiego z rożnego główkował Ulvestad. Uprzedził Kapuadiego, ale próba minimalnie niecelna. Piłka przeszła obok długiego słupka - w tym przypadku lewego.

• Kartkę obejrzał Kapuadi - za faul.

• Trwa nawałnica ze strony Legii. Tym razem niecelnie strzelił Elitim. Pogoń po strzelonym golu po prostu stanęła.

• Trzecia główka Pekharta w ciągu może czterech minut! Minimalnie obok. Ale i tak był spalony.

• Elitim markuje strzał raz, potem drugi. W końcu ugrał tylko... aut.

• Zrobiło się naprawdę ciekawie! Tym razem Pekhartowi dograno z lewej strony. Po główce snajpera jedną ręką do boku piłkę odbija Colocaru.

• To się Pogoń nacieszyła! Błyskawiczna odpowiedź Legii. Wszołek dośrodkował w pole karne, a Pekhart zrobił to, co umie najlepiej - trafił głową. Szósta bramka Czecha w sezonie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Pekhart daje remis Legii!

• Wahlqvist uciekł na skrzydle, wreszcie idealnie podał do Grosickiego w pole karne, który dopełnił formalności. Eksplozja radości na trybunach.

• GOOOOOOOOOOL! Grosicki daje prowadzenie Pogoni! Wspaniała kontra drużyny!

• Próba Biczachczjana kończy się na defensorze Legii.

• Slisz! Kopie po wyłożeniu piłki, ale wyraźnie obok prawego słupka. Pogoń gubi się w działaniach na własnej połowie.

• Grosicki w swoim stylu schodzi do środka, kopie prawą nogę, lecz nie dokręcił. Piłka wyraźnie minęła spojenie słupka z poprzeczką.

• kurzawa

• Kurzawa leży, Legia nie przerywa akcji. Po wrzutce Josue niecelnie główkuje Muci.

• Colocaru zahaczony przez Pekharta, który na wślizgu chciał przerwać jego podanie. Sędzia Musiał odgwizdał faul, ale nie dał kartki - nie było podstaw.

• Pogoń skutecznie wypycha Legię ze swojej połowy.

• Kapuadi blokuje strzał Ulvestada! Dobra interwencja. Tylko róg dla Pogoni po dobrym zagraniu Grosickiego.

• Malec ma problem z zapięciem maski, która chroni jego nos.

• Tempo nie jest zabójcze. Pogoń szuka sobie miejsca. Na razie bez okazji z jej strony.

• Gra toczy się głównie na połowie Pogoni. Tymczasem Gorgon próbował wypuścić przy linii bocznej Wahlqvista. Podał niecelnie.

• muci

• Legia po pierwszym kornerze. Główkował Slisz - nad poprzeczką.

• Co za szansa dla Legii! Elitim zobaczył, że Muci jest na wolnej pozycji. Zagrał do Albańczyka, ten zwlekał ze strzałem, ostatecznie poszukał wbiegającego kolegę, ale wślizgiem wybił Koutris!

• Pogoń traci do Legii pięć punktów.

• Pogoń miała szansę z rożnego. Biczachczjan jednak nieczysto kopnął zza pola karnego. To do niego skierowano podanie.

• Gramy w Szczecinie. Od środka zaczęła Pogoń. Pełen stadion, topowe drużyny - oby to widowisko nie zawiodło!

• W sektorze gości kilkuset sympatyków Legii. Wszyscy na biało.

• Przywitanie kapitanów, czyli Grosickiego z Josue. Wzmaga się doping.

• Obie drużyny w podstawowych kompletach strojów. Właśnie piłkarze wychodzą z tunelu.

• pogoń

• Ławka rezerwowych Pogoni: Borges, Klebaniuk, Loncar, Stolarski, Gamboa, Smoliński, Zahović, Przyborek, Fornalczyk.

• Pogoń poprawiła sobie nastrój w Krakowie, ogrywając Cracovię aż 5:1.

• Wszystkie bilety na to spotkanie sprzedały się. Widowisko z trybun obejrzy więc około 20 tys. osób.

• Ławka rezerwowych Legii: Hładun, Burch, Dias, Gual, Pankov, Celhaka, Baku, Rosołek, Strzałek.

• W składzie gości zaszło kilka zmian względem wygranego meczu z Górnikiem Zabrze (2:1) w niedzielę. Zdecydowanie inaczej wygląda ofensywa. Wracają choćby Josue, Wszołek czy Muci.

• Pora odrobić zaległości z 6. kolejki. Jeśli Legia dziś zwycięży w Szczecinie to zostanie nowym liderem Ekstraklasy.

• Przełożony z 27 sierpnia (godz. 20:00) na wniosek Legii grającej o fazę grupową Ligi Konferencji

Pogoń - Legia LIVE! Dwa gole i czerwona kartka. Goście w dziesiątkę
1/5
przejdź do galerii

Pogoń - Legia LIVE! Dwa gole i czerwona kartka. Goście w dziesiątkę ©Canal+ Sport

Pogoń - Legia ONLINE. Czas na elektryzujące starcie w środku tygodnia. Mowa o zaległej, szóstej kolejce Ekstraklasy. Kto będzie górą? Czy "Portowcy" sprawią sensację w meczu z faworyzowaną Legią? Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 20:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa ONLINE

Środek tygodnia to nie zawsze przerwa między meczami Ekstraklasy. W środę 27 września obejrzymy prawdziwy hit polskiej ligi - mecz między Pogonią Szczecin a Legią Warszawa. Będzie to przełożone starcie 6. kolejki, które planowo miało odbyć się w ostatni weekend sierpnia.

Kto będzie faworytem tego meczu? Z pewnością Legia Warszawa, wicelider tabeli i jedyna drużyna obecnego sezonu, która jeszcze nie przegrała. "Wojskowi" dotąd pięć razy wygrali, dwukrotnie podzielili się punktami i znajdują się tuż za plecami liderującego Śląska Wrocław. Pogoń Szczecin plasuje się na ósmym miejscu z czterema porażkami i czterema wygranymi na koncie.

"Portowcy" są jednak na fali. Podopieczni Jensa Gustaffsona wygrali dwa poprzednie mecze: domowe z Koroną Kielce (3:1) oraz wyjazdowe z Cracovią (5:1). W tym drugim meczu zadebiutował w barwach "Pasów" Kamil Glik.

Rozjemcą meczu Pogoń - Legia będzie Tomasz Musiał, arbiter z Krakowa. Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha oraz Marcin Ciepły. Aleksander Borowiak wcieli się w rolę arbitra technicznego, z kolei za VAR odpowiadać będą Bartosz Frankowski, a także Marcin Boniek.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin - Legia Warszawa w telewizji?

Starcie Pogoni z Legią będzie transmitowane w CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Sport oraz w CANAL+ Sport 3. Transmisja dostępna także w Internecie, w Canal+ Sport ONLINE. Pierwszy gwizdek o godz. 20:00. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej w GOL24!