Puchar Polski. ROW 1964 Rybnik - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWO...

Puchar Polski. ROW 1964 Rybnik - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Pasy faworytem meczu na Gliwickiej

Puchar Polski, 1/32 finału
Koniec meczu
2018-09-26 16:00

ROW 1964 Rybnik

1

Cracovia

3

Zdjęcie autora materiału

Leszek Jaźwiecki

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Puchar Polski. ROW 1964 Rybnik - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Pasy faworytem meczu na Gliwickiej
Puchar Polski. ROW 1964 Rybnik - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWO Zajmujący 13. lokatę w II lidze ROW 1964 Rybnik w meczu I rundy Pucharu Polski zmierzy się dzisiaj z Cracovią. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Gliwickiej o godzinie 16.
Puchar Polski. ROW 1964 Rybnik - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Pasy faworytem meczu na Gliwickiej

Puchar Polski. ROW 1964 Rybnik - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWOFaworytem tego spotkania są krakowanie, ale drugoligowcy z Rybnika zapowiadają, że nie będą ułatwiać zadania i spróbują sprawić niespodziankę. Rybniczanie od sześciu kolejek nie ponieśli porażki, w większości mecze kończyły się jednak remisami, które nie pozwalają na „urwanie" się od grupy spadkowej.

- Puchar jest dla nas fajną przygodą. Mamy ciekawy tydzień – mecz z Cracovią, w niedzielę derby z Ruchem Chorzów. Zagramy najmocniejszym składem. Cracovia jest faworytem, ona musi, a my możemy - mówi trener rybnickiej drużyny Dariusz Siekliński, który był przez 9 lata trener grup młodzieżowych w... Cracovii.

Rybniczanie musieli przebrnąć przez rundą wstępną PP. W niej dopiero po rzutach karnych udało się wyeliminować III-ligową Gwardię Koszalin. - Byliśmy faworytem, a musieliśmy się mocno spocić by awansować dalej - tłumaczy trener ROW-u.

ROW 1964 Rybnik - Cracovia WYNIKCracovia zajmuję ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Dopiero w ostatniej kolejce odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo. Wygranie z Wisłą Płock 3:1 jest nadzieją, że podopieczni Michała Probierza zaczną piąć się w górę tabeli. - Czekam na przełamanie drużyny, bo ani dotychczasowa gra ani miejsce w tabeli nikogo z nas nie zadowala - mówi szkoleniowiec Pasów.

Mecz ROW Rybnik - Cracovia sędziował będzie Daniel Kruczyński z Żywca.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Monster Jam na Stadionie ŚląskimKomentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Protokół

ROW 1964 Rybnik

Cracovia

Trenerzy

  • Jacek Trzeciak
  • Michał Probierz

Relacje na żywo

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej