Mecz Puszcza Niepołomice - Lech Poznań online. Najlepszy...

Mecz Puszcza Niepołomice - Lech Poznań online. Najlepszy beniaminek na drodze Kolejorza. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 28. kolejka
2024-04-13 17:30

Puszcza Niepołomice

2

Lech Poznań

1

• KONIEC MECZU! PUSZCZA WYGRAŁA Z LECHEM 2:1!

• Pogramy 6 minut dłużej.

• Marchwiński nie trafił dobrze w piłkę, ale wyszło z tego dobre podanie do Ishaka. Napastnik pięknie uderzył z powietrza!

• GOOOOOOL!! JEST KONTAKT! ISHAK!

• Zapolnik schodzi, Firlej wchodzi.

• Hajda schodzi, Poczobut wchodzi.

• Szymczak uderzył, ale Jakuba świetnie zablokował!

• Puszcza wyszła z kolejną kontrą. Będzie wrzut z autu.

• Karlstroem schodzi, Kvekve wchodzi.

• Serafin schodzi, Bartosz wchodzi.

• Majchrzak schodzi, Stępień wchodzi.

• Szymczak uderzył z ostrego kąta. Pewna interwencja bramkarza.

• Niezła kontra Puszczy po lewej stronie. Za mało zawodników poszło do przodu i jest strata.

• Puszcza świetnie broni. Każde dośrodkowanie jest blokowane.

• Na trybunach głośne "Co wy robicie?!' w wykonaniu kibiców Lecha.

• Tomalski schodzi, Lee wchodzi.

• Marchwiński poszedł lewą stroną. Dorzucił w pole karne, ale obrońcy byli czujni.

• Niezła piłka do Szymczaka na lewą stronę. Napastnik fatalnie dośrodkował.

• Sousa schodzi, Marchwiński wchodzi.

• Pereira schodzi, Czerwiński wchodzi.

• Lech próbuje lewym skrzydłem. Tempo jest jednak za wolne.

• Koj ukarany kartką za faul.

• Tak samo Sousa. Piłkarze chcieli sobie coś wyjaśnić.

• Jakub Serafin zarobił żółtą kartkę.

• Kolejny rzut rożny dla Puszczy. Znowu będzie okazja.

• Uderzenie w boczną siatkę Lecha! Było niebezpiecznie.

• Blazić schodzi, Milić wchodzi.

• Ba Loua schodzi, Szymczak wchodzi.

• Zaczynamy drugą połowę!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• Rzut rożny dla Puszczy. Znów będzie groźnie.

• Karlstroem zacentrował w pole karne, ale Velde nawet nie skoczył. Podanie zbyt mocne.

• Ba Loua mógł zdynamizować akcję, ale źle podał i Lech musi budować od początku.

• Hajda zaczął wychodzić na wolne pole, ale był na spalonym.

• Salamon posłał długą piłkę do Ishaka. Napastnik nie dobiegł.

• Lech na razie bez pomysłu pod bramką rywala. Puszcza teraz może się cofnąć i czekać na kontry.

• Lech w ataku pozycyjnym. Czy coś z tego będzie?

• Blazić ukarany kartką za dyskusję.

• Afonso Sousa leży na murawie. Serafin trafił go barkiem w głowę.

• GOOOOOL!!! NO I MAMY 2:0!!! Craciun oczywiście po stałym fragmencie gry!

• Lech nie daje sobie rady w ostatniej tercji. Puszcza jest dobrze zorganizowana.

• Co za sytuacja! Zapolnik wrzucił do Hajdy, ale ten nie trafił w piłkę!

• Sędzia Bartosz Frankowski zwraca uwagę, że Puszcza gra na czas. Za nami dopiero kwadrans.

• Lech nadal nie może znaleźć swojego rytmu. Puszcza znowu przy piłce.

• Puszcza znowu na połowie Lecha. Będzie wrzutka pod pole karne?

• Kolejna kontra Puszczy. Tym razem nieudana.

• Lech przejmuje kontrolę. Cierpliwy atak.

• Puszcza w swoim stylu. Gra na aferę w szybkim ataku. Hajda uderzył, ale Mrozek wypluł piłkę pod nogi Majchrzaka. Młody zawodnik bez problemu zdobył bramkę.

• GOOOOOOL!!!!! Jordan Majchrzak na 1:0!

• Craciun chciał zgrać do środka, ale jego próba została zatrzymana przed obrońców. Dobre tempo spotkania.

• Pereira bardzo aktywny na prawej stronie. Tym razem źle przyjął.

• NIE MA GOLA PO ZAMIESZANIU W POLU KARNYM!

• Będzie rożny dla Puszczy. Wiemy, co to oznacza...

• Lech od razu rzucił się do ataku. Pereira przeciągnął dośrodkowanie.

• Zaczynamy mecz!

• Mariusz Rumak, trener Lecha: - Puszcza gra powtarzalnie, ma mocne stałe fragmenty gry, a szczególnie wyrzuty z auty, po których strzeliła już 7 bramek. Po wrzutkach w często w polu karnym jest wiele chaosu, a nad chaosem trudno jest zapanować.

• Tomasz Tułacz, trener Puszczy: Przed nami decydujący faza rozgrywek. Lech to marka sama w sobie, bardzo groźny rywal, który walczy o swoje cele, my o swoje. Lech jest zdecydowanym faworytem, ale to nie oznacza, że nie będziemy chcieli się przeciwstawić.

• Wbrew wynikowi z października Puszcza to szczególnie niewygodny rywal. W tym roku sześć (!) razy dzieliła się punktami, a tylko trzy razy poniosła porażkę. Dała radę zremisować z Legią Warszawa, Rakowem Częstochowa oraz Śląskiem Wrocław.

• Jesienią Lech wbił Puszczy cztery bramki. Raz do siatki trafił Mikael Ishak. Szwed w zeszły weekend wrócił do strzelania. Kibice bardzo na niego liczą, bo w krakowskim rewanżu mogą decydować detale.

• Lech Poznań chciałby zagrać na własnych zasadach. Z Pogonią Szczecin mimo zwycięstwa (1:0) wcale tak nie było. Można wręcz pokusić się o zdanie, że wygrana okazała się szczęśliwa.

Dwa punkty do Śląska Wrocław, cztery do Jagiellonii Białystok - tak przedstawia się sytuacja trzeciego w tabeli Lecha przed sobotnim spotkaniem. Wygrana potencjalnie da pozycję wicelidera, o ile wrocławianie polegną w Zabrzu.

• Za 20 minut początek meczu Puszcza - Lech. Zapraszamy na krótki wstęp!

Puszcza - Lech LIVE! Najmocniejszy beniaminek na drodze Kolejorza

Puszcza - Lech LIVE! Najmocniejszy beniaminek na drodze Kolejorza ©Adam Jastrzebowski

Mecz Puszcza Niepołomice - Lech Poznań może dać nam sporo odpowiedzi w kontekście walki o utrzymanie, ale i mistrzostwa Polski. Goście są zdecydowanym faworytem, ale dobre występy przeplatają ze słabymi. A beniaminek potrafi urywać punkty, choć z drugiej strony w tym roku jeszcze nie wygrał ani razu. Relacja LIVE w sobotę od godziny 17:30.

Mecz Puszcza - Lech online. Faworyt wygra w PKO Ekstraklasie?

Gdzie oglądać mecz Puszcza - Lech? Transmisja i stream

Nie zagrają w meczu Puszcza - Lech
Puszcza: Kidrić, Cholewiak
Lech: Gholizadeh, Sobiech, Hotić, Lisman

Ostatnie bezpośrednie mecze Puszcza - Lech:
Lech - Puszcza 4:1 (Ekstraklasa, 06.10.2023)

Mecz Puszcza - Lech transmisja i stream w internecie

Transmisja na żywo na kanale Canal+ Sport 3. W internecie stream dzięki stronie oraz aplikacji mobilnej Canal+ Online. Komentują Żelisław Żyżyński, Michał Żewłakow. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!