Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Puszcza Niepołomice

0

Zagłębie Sosnowiec

4

• Koniec meczu. Puszcza wysoko przegrywa z Zagłębiem, które na 99 procent zostaje w 1 lidze.

• Seedorf za mocno podał w kierunku Gregorio.

• Kobusiński w miejsce Stokłosy.

• Bardzo blisko piątego gola dla Zagłębia. Po główce piłka o pół metra mija prawy słupek.

• Z dużej chmury mały deszcz. Serafin tylko obił mur.

• Kartka dla Radkowskiego. Puszcza ma szansę na honorowego gola. Wolny przed polem karnym.

• A także Turzyniecki za Ryndaka.

• Maia za Karbowego.

• Radkowski za Ambrosiewicza.

• GOOOOOOOOOOOL! Oliveira po wrzutce Misaka. Łomot.

• Oliveira obok lewego słupka.

• Gregorio za Sobczaka.

• Seedorf uciekł na skrzydle, podał w pole karne, gdzie Górski odbił piłkę. Do niej dopadł Misak, który nie pomylił się.

• GOOOOOOOOOOOL! Po meczu. 3:0 dla Zagłębia.

• Wolak za Muchę

• Górski udanie piąstkuje po bezpośrednim strzale z wolnego.

• Misakowi zdjęto piłki z nogi na szesnastym metrze!

• Po rożnym strzał obok bramki Zagłębia. Gra się wyrównała w tej połowie.

• Seedorf niedokładnie dośrodkował w pole karne.

• Brawa dla Górskiego! Broni groźny strzał. Mogło być 3:0.

• Puszcza blokuje próbę z rzutu wolnego.

• Knap! Uderza celnie, ale w sam środek bramki.

• Zanosi się na piętnastą porażkę Puszczy w sezonie i zarazem siódmą (!) z rzędu. Cóż, cena za wygra PJS jest wysoka.

• Nieudana wrzutka Puszczy z rzutu wolnego. Po główce piłka wychodzi za linię końcową.

• I jeszcze Wyjadłowski za Rakoczego.

• Serafin za Uwakwe.

• Druga połowa zaczęła się. Od środka przyjezdni.

• puszcza

• Piękny zachód słońca nad Niepołomicami. Za chwilę wznowienie gry.

• Koniec pierwszej odsłony. Zagłębie gra lepiej i zasłużenie prowadzi. Ten wynik na 99 procent daje mu utrzymanie.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Kartka dla Muchy.

• W Puszczy wielu młodzieżowców. Nic dziwnego, bo klub walczy o pieniądze z Pro Junior System:

• Pomocnik Zagłębia uderzył ze znacznej odległości. Piłka odbiła się od prawego słupka nim wpadła do siatki. Ładny strzał!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Karbowy na 2:0!

• Presja na piłkarzach Puszczy. Uwakwe wybija w aut.

• Sobczak złapany na ofsajdzie.

• Rakoczy za mocno dośrodkował. Zagłębie dobrze pilnuje dostępu do własnej bramki. Na razie w defensywie bez słabych punktów.

• Niecelny strzał Puszczy. Jeden z zawodników złożył się do woleja.

• Seedorf za Masłowskiego.

• Misak pobiegł sam, ale poślizgnął się w chwili dośrodkowania piłki.

• Ambrosiewicz schodzi z boiska. Chyba będzie zmiana.

• "Jesteśmy zawsze tam!" - krzyczą fani Zagłębia.

• Gra się zaostrzyła. Ostatnie ostrzeżenie dla Uwakwe.

• Wymuszona zmiana. Stefanik za kontuzjowanego Stępnia.

• Efektownie, ale obok bramki. Uwakwe piętką uderzył obok prawego słupka.

• Kolejny piłkarz Puszczy wymaga pomocy...

• Rakoczy z okładem na glowie opuszcza murawę.

• Coś poważnego stało się piłkarzowi Puszczy. Gojny otrzymuje kartkę za faul.

• Na spalonym złapany jeden z gości.

• Trener Tułacz wkurza się na swoich podopiecznych. Mówi, by utrzymali piłkę.

• Zagłębie dalej prowadzi grę. Ma przewagę.

• zagłębie

• Stoper Machała nie pomylił się po rzucie rożnym!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zagłębie prowadzi 1:0!

• Ponownie Gojny, ponownie centra w pole karne. Bodajże Ambrosiewicz źle nabiegł na piłkę i oddał niecelny strzał.

• Gojny za mocno dośrodkował z lewej strony.

• Uwakwe sfaulowany na własnej połowie. Sędzia studzi emocje. Prosi piłkarzy o czystą grę.

• Znowu w akcji Gojny! Wrzuca z daleka na długi słupek. Tam skacze Sobczak, ale oddaje niecelny strzał głową. Jest wyraźnie niepocieszony.

• Gojny ładnie wyszedł spod pressingu, ale nieco za mocno odegrał do Sobczaka. Tylko aut.

• Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando Zagłębia.

• Oliveira! Ależ blisko gola na 1:0. Uderzyl głową, ale Górski zdążył odbić na róg.

• Celny, choć za słaby strzał Masłowskiego. Do statystyk.

• Oliveira przedzierał się na flance i tam został wycięty. Odmówił jednak interwencji medyków.

• Sprzed stadionu dobiega doping dla Zagłębia.

• Mecz rozpoczęty. Od środka gospdoarze.

• puszcza

• Gospodarze na biało-czarno, goście na czerwono.

• Za to Zagłębie w zeszłej kolejce przerwało serię czterech porażek. Szczęśliwy okazał się mecz z GKS Jastrzębie (3:0).

• Puszcza zaliczyła sześć (!) porażek z rzędu. Ostatni raz wygrała 3 kwietnia, czyli dziesięć meczów temu...

• To być może kluczowy mecz w kontekście walki o pozostanie w 1 lidze. Jeżeli Zagłębie wygra to jego przewaga nad GKS Bełchatów urośnie do sześciu punktów. W praktyce oznaczać to będzie w zasadzie pewne utrzymanie (choć Zagłębie ma gorszy bilans meczów bezpośrednich).

• Ławka rezerwowych Zagłębia: Frankowski, Mociak, Gregorio, Maia, Pisarek, Turzyniecki, Seedorf, Polczak, Radkowski.

• Ławka rezerwowych Puszczy: Kobylak, Bartosz, Kobusiński, Serafin, Wolak, Mikołajczyk, Wyjadłowski, Cikos, Stefanik.

red

Jesienią Zagłębie pokonało Puszczę 2:0 i dzisiaj będzie chciało powtórzyć ten wynik ©Karina Trojok / Dziennik Zachodni

Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W ostatnim meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice podejmie Zagłębie Sosnowiec. O ile gospodarze są już pewni utrzymania, o tyle Zagłębie w końcówce sezonu musi jeszcze dać z siebie wszystko. Skromne trzy punkty przewagi nad miejscem spadkowym to niewielka zaliczka i dzisiaj sosnowiczanie mają szansę podwoić ten dystans. Wówczas do pewnego utrzymania, bez oglądania się na GKS Bełchatów, wystarczy im minimum jeden punkt w ostatnich dwóch meczach.

Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Sytuacja Zagłębia Sosnowiec wydawała się już niemal komfortowa, ale sobotnia nieoczekiwana wygrana GKS Bełchatów nad Chrobrym w Głogowie sprawiła, że różnica między tymi zespołami znów zmalała do trzech punktów. W dodatku trzeba pamiętać, że sosnowiczanie mają z GKS-em gorszy bilans bezpośrednich meczów. Spotkanie z Puszczą w Niepołomicach znów zyskało więc olbrzymi ciężar gatunkowy.

Puszcza walczy już przede wszystkim o premię w systemie Pro Junior System, co oznacza, że do gry wystawia liczną grupę młodzieżowców. Dla sosnowiczan to niekoniecznie jednak ułatwienie, bo młode wilczki mają wiele ambicji. Zagłębie ma jednak w pamięci dwa ostatnie wygrane mecze z tym rywalem, a zwłaszcza 2:0 z jesieni, co było pierwszym triumfem trenera Kazimierza Moskala.

Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać w tv mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec na żywo? Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec nie będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć za to na platformie IPLA, bez komentarza. Tekstowa relacja na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec w GOL24.pl.