PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Górnik Zabrze ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Górnik Zabrze ONLINE. Walka o pierwsze trzy punkty. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 3. kolejka
2022-07-30 17:30

Radomiak Radom

0

Górnik Zabrze

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień Radomiak Radom zagrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok, natomiast Górnik Zabrze na własnym stadionie podejmie Raków Częstochowa.

• Oceny piłkarzy po meczu Radomiak Radom - Górnik Zabrze (w skali 1-6):

• Gabriel Kobylak - 2
    • Mateusz Grzybek - 2, (Daniel Pik - bez oceny)
    • Dariusz Pawłowski - 2, (Maurides - 2)
    • Lisandro Semedo - 3, (Luis Machado - 2)
    • Michał Feliks - 2, (Leandro - 2)

• Kevin Broll - 3
    • Aleksander Paluszek - 3
    • Rafał Janicki - 4
    • Richard Jensen - 4
    • Paweł Olkowski - 3
    • Jonatan Kotzke - 3, (Dariusz Stalmach - 2)
    • Alasana Manneh - 4, (Jean Jules Mvondo - bez oceny)
    • Erik Janża - 3
    • Lukas Podolski - 5, (Dani Pacheco - 3)
    • Bartosz Nowak - 4, (Krzysztof Kolanko - bez oceny)
    • Szymon Włodarczyk - 5, (Mateusz Cholewiak - 3)
  • Górnik Zabrze był wyraźnie lepszy i zasłużenie wygrał to spotkanie. Na zdecydowany plus para Lukas Podolski i Szymon Włodarczyk, którzy bardzo dobrze się rozumieją. Natomiast Radomiak musi znacznie poprawić grę, by marzyć o punkach w kolejnych meczach.

• Koniec meczu w Radomiu. Górnik Zabrze rozbił Radomiak aż 3:0!

• Dariusz Stalmach został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Natomiast Jean Jules Mvondo pojawił się w miejsce Alasany Manneha.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach gości. Krzysztof Kolanko zmienił Bartosza Nowaka

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika nie spowodowało żadnego zagrożenia.

• Luis Machado z żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w składzie gospodarzy. Daniel Pik zmienił Mateusza Grzybka.

• Filipe Nascimento został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Dani Pacheco pojawił się w miejsce Lukasa Podolskiego.

• Dwie zmiany w barwach Górnika Zabrze. Dariusz Stalmach zmienił Jonatana Kotzke

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany nią Maurides.

• To powinna być bramka dla Radomiaka! Po dograniu w pole karne piłka trafiła w poprzeczkę bramki gości!

• Erik Janża został ukarany żółtą kartką.

• Radomiak Radom próbuje utrzymywać się przy piłce, ale wciąż nie potrafi sforsować defensywy rywali.

• Pierwsza zmiana w składzie gości. Mateusz Cholewiak zmienił Szymona Włodarczyka.

• Prostopadłe podanie w pole karne Radomiaka do Lukasa Podolskiego, ten wyłożył piłkę do Szymona Włodarczyka, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Szymon Włodarczyk zdobywa swoją drugą bramkę i Górnik prowadzi już 3:0!

• Czwarta zmiana w Radomiaku Radom. Dominik Sokół zmienił Thabo Cele.

• Radomiak coraz bardziej przyciska rywala. Teraz akcja prawą stroną boiska zakończona fiaskiem.

• Roberto Alves z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Rafał Janicki został ukarany żółtą kartką.

• Radomiak Radom wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym Górnika!

• Paweł Olkowski dostał prostopadłe podanie w pole karne Radomiaka, ale wahadłowy Górnika trafił wprost w bramkarza rywali!

• Lukas Podolski dostał piłkę w środku pola, zawodnik Górnika oddał mocny strzał, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Radomiaka!

• Ofensywnie zaczyna Radomiak, ale na razie jeszcze bez zagrożenia pod bramką gości.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Radomiu!

• Natomiast Maurides zastąpił Dariusza Pawłowskiego.

• Luis Machado pojawił się w miejsce Lisandro Semedo

• Trzy zmiany w Radomiaku Radom. Leandro zmienił Michała Feliksa

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Radomiu. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy Górnik zasłużenie prowadzi z Radomiakiem 2:0.

• Końcówka pierwszej połowy meczu w Radomiu. Gospodarze próbują rozgrywać piłkę, ale nie potrafią przedrzeć się na połowę rywala.

• Kombinacyjna akcja gości, piłka trafiła do Lukasa Podolskiego, ale ten minimalnie spudłował!

• Roberto Alves ostro sfaulowany w środku pola, ale tym razem bez konsekwencji dla gracza Górnika.

• Górnik zdecydowanie przeważa w ostatnich minutach. Radomiak nie ma pomysłu na odpowiedź.

• Bartosz Nowak przejął piłkę przed polem karnym rywali, ruszył z piłką i oddał mocny strzał, z którym nie miał żadnych szans Gabriel Kobylak!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Bartosz Nowak podwyższa na 2:0!

• Piłka trafiła na lewe skrzydło do Lukasa Podolskiego, ten zacentrował wprost na głowę Szymona Włodarczyka, a snajper Górnika mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Szymon Włodarczyk otwiera wynik meczu w Radomiu!

• Krótko rozegrany rzut rożny, ale także bez żadnego zagrożenia.

• Kolejna ofensywna akcja gospodarzy i mamy kolejny rzut rożny.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Górnika zostało łatwo wybite.

• RIchard Jensen został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Raphael Rossi został ukarany żółtą kartką za utrudnianie rozegrania piłki przez bramkarza gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło wprost w ręce bramkarza Górnika.

• Wrzut z autu Dawida Abramowicza trafił na nogę Raphaela Rossiego, ten oddał strzał, ale bramkarz gości świetnie interweniował!

• Gospodarze wywalczyli rzut z autu blisko pola karnego gości.

• Po dobrej akcji Radomiaka do piłki doszedł Lisandro Semedo, zawodnik gospodarzy popędził na bramkę rywali, ale oddał bardzo słaby strzał.

• Inicjatywę powoli próbuje przejmować Radomiak, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Lukas Podolski z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Mateusz Cichocki sfaulował rywala blisko własnego pola karnego i może być groźnie pod polem karnym gospodarzy.

• Górnik Zabrze stara się dojrzale rozgrywać piłkę, ale błąd techniczny Pawła Olkowskiego pozbawił gości piłki.

• Rozpoczynamy pierwsze z dwóch sobotnich spotkań 3. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawę stadionu w Radomiu. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Radomiaka Radom:

• Tak prezentuje się skład Górnika Zabrze na to spotkanie:

• W poprzednim sezonie PKO Ekstraklasy Radomiak Radom wygrał u siebie z Górnikiem Zabrze 1:0 po bramce Dawida Abramowicza. Natomiast na wiosnę padł bezbramkowy remis. Oba zespoły spotkały się również w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Wtedy zabrzanie wygrali 2:0 po trafieniach Davida Toshevskiego i Jesusa Jimeneza.

• Natomiast Górnik Zabrze w tym sezonie ligowym rozegrał tylko jedno spotkanie. Przed dwoma tygodniami zabrzanie przegrali na własnym stadionie z Cracovią 0:2. Dzisiaj podopieczni Bartoscha Gaula chcą pokazać kibicom, że był to tylko wypadek przy pracy i zwyciężyć w dzisiejszym spotkaniu.

• W pierwszych dwóch meczach tego sezonu Radomiak Radom zaliczył dwa remisy z Miedzią Legnica i Stalą Mielec. Dzisiaj kibice w Radomiu czekają na pierwsze zwycięstwo, co jednak nie będzie najłatwiejsze, bo do Radomia przyjedzie zawsze groźny Górnik Zabrze.

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim spotkaniu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom u siebie zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Andrzej Banas

Mecz Radomiak Radom - Górnik Zabrze ONLINE. To pierwsze sobotnie spotkanie w Ekstraklasie. Po dwóch remisach na inaugurację sezonu, Radomiak będzie chciał w końcu sięgnąć po trzy punkty. Relacja LIVE od godziny 17:30.

Mecz Radomiak Radom - Górnik Zabrze ONLINE

Radomiak Radom sezon 2022/23 zaczął bardzo przeciętnie. W pierwszym meczu nowego sezonu podejmowali beniaminka - Miedź Legnica - lecz nie zdołali pokonać ekipy Wojciecha Łobodzińskiego. Pomimo gry w przewadze od 57.
minuty, Zieloni wywalczyli tylko remis, a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Takim samym rezultatem zakończył się także drugi mecz Radomiaka. Tym razem zremisowali ze Stalą Mielec, która według wielu ekspertów spadnie w tym sezonie z ligi.

Rywalem ekipy z Radomia będzie Górnik Zabrze. Górnicy zagrali do tej pory tylko jedno spotkanie, gdyż mecz z Lechią został przełożony ze względu na europejskie puchary. Podczas ostatniego meczu z Cracovią (przegrana 0:2) można było usłyszeć głośne gwizdy w wykonaniu kibiców Górnika. Skierowane one były w stronę właściciela klubu (władz miasta), a powodem tej dezaprobaty było niezadowolenie z polityki prowadzonej przez klub.

Sędzią głównym tego spotkania będzie urodzony na Mazurach - Łukasz Szczech.

Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka: - cały mikrocykl poświęciliśmy na to, żeby dobrze rozgryźć przeciwnika. Analizowaliśmy ich mecz w Cracovią. Były różne fazy tego meczu, w których widzieliśmy, że Górnik dominował, ale też popełniał błędy. Jesteśmy mocno po analizie, mocno skoncentrowani, zdajemy sobie sprawę, że z tych dwóch pierwszych meczów mogliśmy wyciągnąć zdecydowanie więcej.

Przewidywane składy na mecz Radomiak - Górnik:
Radomiak: Kobylak - Abramowicz, Rossi, Cichocki, Grzybek - Nascimento, Cele - Leândro, Alves, Pawłowski - Feliks
Górnik: Broll - Olkowski, Janicki, Janža - Dadok, Mvondo, Manneh, Cholewiak - Nowak, Włodarczyk, Podolski

Nie zagrają w meczu Radomiak - Górnik:
Radomiak: Jakubik, Matos
Górnik: Wojtuszek, Sobczyk

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Górnik - Radomiak 0:0 (Ekstraklasa, 29.04.2022)
Radomiak - Górnik 1:0 (Ekstraklasa, 06.11.2021)

Mecz Radomiak Radom - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport i w Canal+ 4K Ultra HD. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda. Pół godziny przed meczem rozpocznie się studio. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!