PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom – Korona Kielce ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom – Korona Kielce ONLINE. Podtrzymać świetną serię. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Filip Majchrowicz - 3
    • Dariusz Pawłowski - 3 (Daniel Pik - bez oceny)
    • Raphael Rossi - 3
    • Mateusz Cichocki - 3
    • Dawid Abramowicz - 3
    • Thabo Cele - 3 (Dominik Sokół - bez oceny)

• Jacek Podgórski - 3
    • Jakub Łukowski - 3 (Ronaldo Deaconu - bez oceny)
    • Marcin Szpakowski - 3 (Oskar Sewerzyński - 3)
    • Adam Deja - 3 (Grzegorz Szymusik - bez oceny)
    • Dalibor Takac - 4 (Dawid Błanik - 4)
    • Bartosz Śpiączka - 4 (Jewgienij Szykawka - 3)
  • Koniec meczu! Korona Kielce pokonuje na wyjeździe Radomiak Radom! Bramki dla "Scyzoryków" strzelili Bartosz Śpiączka i Dawid Błanik!

• Jewgienij Szykawka upomniany żółtą kartką za faul.

• Konrad Forenc paruje Roberto Alvesa za linię końcową!

• Roberto Alves biegnie wzdłuż linii 16. metra. Dał się sfaulować i gospodarze mają szanse na bramkę kontaktową.

• Bartosz Frankowski dolicza 5 minut do drugiej połowy

• ... a Ronaldo Deaconu zastępuje Jakuba Łukowskiego.

• Grzegorz Szymusi zmienia Adama Deję...

• Na strzał z ok. 30 metrów zdecydował się Raphael Rossi. "Kontry nie będzie".

• Dawid Błanik upomniany żółtą kartką za faul taktyczny na Roberto Alvesie

• Przechwyt kielczan blisko "szesnastki" Radomiaka. Dawid Błanik dostaje piłkę na 18. metrze, poprawił ją sobie i uderzył mocno w stronę dalszego lewego rogu! Wyciągnięty Filip Majchrowicz był bezradny!

• KORONA PODWYŻSZA PROWADZENIE! DAWID BŁANIK!!!

• Tym raze Roberto Alves centruje w pole karne, gdzie kielczanie radzą sobie bez zarzutu.

• Michał Feliks faulowany blisko lewego narożnika pola karnego. Piłkę bierze Roberto Alves. Zdecyduje się na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry? W pierwszej połowie był bliski wpisania się na listę strzelców.

• ... a za Dariusza Pawłowskiego pojawia się Daniel Pik.

• Podwójna zmiana w Radomiaku: Dominik Sokół w miejsce Thabo Cele...

• ... a za Marcina Szpakowskiego pojawia się Oskar Sewerzyński.

• Jewgienij Szykawka zastępuje Bartosza Śpiączkę...

• Bartosz Śpiączka faulowany na własnej połowie przez Thabo Cele. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Dobry prognostyk przed ostatnim kwadransem

• Po centrze Lisandro Semedo Konrad Forenc z problemami odbija piłkę. Po chwili do strzału Thabo Cele rzuciło się wślizgiem... trzech piłkarzy Korony. Skutecznie - udało się zablokować strzał pomocnika Radomiaka.

• Ale wcześniej żółtą kartką upomniany został Miłosz Trojak.

• Przewinienie w środku pola na zawodniku Radomiaka. Do bramki Konrada Forenca ok. 30 metrów.

• Michał Feliks zmienia Luisa Machado.

• Gospodarze domagają się rzutu karnego! Ich zdaniem Maurides był faulowany w polu karnym przez Kyryło Petrova! Sędzia czekał na komunikat z wozu VAR i ostatecznie nakazuje grać dalej!

• Adrian Danek próbował przedrzeć się prawą stroną. Nie zdołał dośrodkować w pole karne, ale wywalczył aut na wysokości pola karnego Radomiaka.

• Luis Machado upomniany żółtą kartką za faul bez piłki na Miłoszu Trojaku.

• Dawid Błanik zmienia Dalibora Takaca.

• Gospodarze nie są w stanie sforsować kieleckiej defensywy.

• ... a za Daniela Łukasika pojawia się Luizao.

• Podwójna zmiana w Radomiaku: Lisandro Semedo zastępuje Leandro...

• Bartosz Śpiączka był bliski ustrzelenia dubletu! Po wrzutce Adriana Danka napastnik Korony uderza głową minimalnie obok dalszego (lewego) słupka!

• Dawid Abramowicz znowu w roli głównej. Tym razem posyła piłkę w pole karne; kielczanie radzą sobie bez zarzutu.

• Ostre starcie Dawida Abramowicza z Miłoszem Trojakiem. Zdaniem sędziego faulował pierwszy z wymienionych. Bartosz Frankowski nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Druga połowa rozpoczęta! Obie strony przystępują do niej bez zmian!

• [WIDEO] 35. minuta. Gol Bartosza Śpiączki

• +2' Koniec pierwszej połowy. Radomiak Radom przegrywa u siebie z Koroną Kielce (0:1). Jedyną bramkę strzelił Bartosz Śpiączka.

• +2' Jeszcze jedna dobra interwencja Thabo Cele przed własną bramką. Wybija piłkę za linię boczną.

• +1' Zakotłowało się w "szesnastce" Radomiaka. Marcin Szpakowski uderza głową i piłka po odbiciu się od Thabo Cele wychodzi za linię końcową.

• Bartosz Frankowski dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• I jeszcze jeden, tym razem z prawej strony.

• Filip Majchrowicz intuicyjnie odbija piłkę po strzale Dalibora Takaca! "Tylko" rzut rożny dla Korony!

• Przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Jacek Podgórski. Wydaje się, że będzie w stanie grać dalej.

• Nie szło prawą, to Radomiak zaatakował lewą stroną. Do akcji podłączył się Dawid Abramowicz, którego dośrodkowanie było poza zasięgiem Mauridesa.

• Roberto Alves był blisko wyrównania! Piłka po jego strzale ląduje na górnej siatce!

• Faul Jakuba Łukowskiego za faul na Roberto Alvesie blisko prawego narożnika pola karnego.

• Lewą stroną przedarł się Dalibor Takac, którzy centruje na bliższy słupek. Tam pojawia się Bartosz Śpiączka, po czym mocnym uderzeniem głową kieruje piłkę do siatki!

• KORONA NA PROWADZENIU! BARTOSZ ŚPIĄCZKA!!!

• Momentami miażdżąca przewaga gospodarzy. Nie są w stanie przełożyć tego na wynik. Korona wyraźnie przyczajona na kontry.

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Konrada Forenca. Wznawia on grę z "piątki".

• To był obiecujący strzał Daniela Łukasika! Piłka musnęła czuprynę stojącego w murze Bartosza Śpiączkę i wychodzi za linię końcową tuż obok lewego słupka!

• Maurides faulowany ok. 25 metrów od bramki Korony. Przewinił Kyrylo Petrov.

• Gra wznowiona.

• Przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Piłkarze Mariusza Lewandowskiego są coraz bliżej wyjścia na prowadzenie! Po dośrodkowaniu Roberto Alvesa z lewego narożnika Maurudes główkuje tuż nad spojeniem!

• W odpowiedzi przed szansą stanął Adrian Danek. Huknął z woleja wysoko nad bramką gospodarzy.

• Raphael Rossi wyskakuje najwyżej do centry Daniela Łukasika, ale uderza głową wysoko nad bramką.

• Ustawiony szeroko na prawej stronie Leandro dostaje piłkę od Thabo Cele. Nie zdołał dośrodkować w pole karne - szybko do niego wystartował Jacek Podgórski, który zablokował kapitana Radomiaka.

• Dariusz Pawłowski wypuszcza prostopadłym podaniem Roberto Alvesa. Ten był jednak na spalonym.

• 60% Posiadanie piłki 40%

• Niepewne wyjście z bramki Konrada Forenca po centrze Roberto Alvesa z prawego narożnika. Na jego szczęście żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału w stronę pustej bramki.

• Dobre zagranie Luisa Machado w "szesnastkę" do Mauridesa. Przyblokował go Jacek Podgórski i gospodarze mają rzut rożny.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Roberto Alvesa z rzutu wolnego. Kielczanie nie musieli się wysilać, by oddalić niebezpieczeństwo.

• Mateusz Cichocki podaje za plecy rywali do rozpędzonego Mauridesa. Ten przejmuje piłkę, po czym uderza z pola karnego obok bramki. Dodatkowo było na spalonym.

• W odpowiedzi zagranie w "szesnastkę" beniaminka. Piłkę spokojnie łapie Konrad Forenc.

• Obrona Radomiaka radzi sobie z dośrodkowaniem Adriana Danka.

• Jakub Łukowski próbował przedrzeć się w okolice pola karnego gospodarzy. W ostatniej chwili został powstrzymany.

• Bartosz Frankowski gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Kapitanami są Lenadro i Konrad Forenc.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Gwizdać w Radomiu będzie Bartosz Frankowski. Jego asystentami będą Marcin Baniek i Paulina Baranowska. Na sędziego technicznego został wyznaczony Sylwester Rasmus, a nad VARem będą czuwać Krzysztof Jakubik i Arkadiusz Kamil Wójcik.

• W zespole Korony na pewno nie zobaczymy Sasy Balića, który zobaczył czerwoną kartkę w meczu z Wartą. Pauzował w spotkaniu z Wisłą Płock i w meczu z Radomiakiem również trener nie będzie mógł z niego skorzystać.

• Skład Korony Kielce

• Zagrożonym natomiast ze strony Radomiaka jest Mateusz Cichocki, który ma na koncie trzy żółte kartki. Jeśli ujrzy on kolejny kartonik będzie wykluczony z meczu z Legią, na początku września.

• Skład Radomiaka Radom

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• W pierwszym sobotnim meczu 7. kolejki Ekstraklasy Radomiak Radom zmierzy się z Koroną Kielce. Gospodarze będą chcieli zawalczyć o czwartą wygraną z rzędu i umocnić się w czubie tabeli. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego po przeciętnym starcie sezonu, zanotowali imponującą serię, w której rozprawili się z Jagiellonią, Lechią i Zagłębiem. Kielczanie zaś zamierzają przerwać serię dwóch porażek z rzędu.

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski...

Piotr Rzepecki

©Gazeta Wroclawska Piotr Krzyzanowski/Polska Pres Grupa

Mecz Radomiak Radom – Korona Kielce ONLINE. Radomiak będzie chciał zawalczyć o czwartą wygraną z rzędu i umocnić się w czubie tabeli. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego po przeciętnym starcie sezonu, zanotowali imponującą serię, w której rozprawili się z Jagiellonią, Lechią i Zagłębiem. Czy Korona do nich dołączy? Czy może przełamie tą passę? Relacja LIVE od godziny 12.30.

Mecz Radomiak Radom – Korona Kielce ONLINE

W tym sezonie Radomiak trzykrotnie wczuwał się w rolę gospodarza – za każdym razem rezultat był inny. Remis z Miedzią na początek, porażka z Górnikiem Zabrze w ramach 3. kolejki, a przed dwoma tygodniami wysoka wygrana z Lechią Gdańsk.
O twierdzy nie może być jeszcze mowy, ale na pewno własne trybuny to duży atut. Drużyna z Radomia z optymizmem podejdzie do tego spotkania po serii udanych spotkań w ich wykonaniu, gdzie zgadzał się styl, a co najważniejsze – punkty.

Drużyna beniaminka z Kielc nie przyjedzie do Radomia w szampańskich nastrojach. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego grają seriami – dwa mecze bez wygranej na start, później dwie wygrane – kiedy wszystko wydawało się, że idzie w dobrym kierunku, by później dwa mecze przegrać. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że dwie ostatnie potyczki były pechowe – porażka z Wartą, przeciwko której piłkarze Korony grali około 80 minut w dziesięciu, a także porażka z liderującą Wisłą Płock.

Potężnym osłabieniem dla gospodarzy będzie brak Felipe Nascimento. Rozgrywający został ukarany w poprzednim meczu z Zagłębiem Lubin, czwartą żółtą kartką i mecz z Koroną obejrzy z wysokości trybun.

Nie zagrają w meczu Radomiak Radom – Korona Kielce:
Radomiak: Nascimento F. (Żółte kartki)
Korona: Balić S. (Czerwona kartka)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (I liga, 13.06.2021)
Korona Kielce – Radomiak Radom 0:2 (I liga, 13.12.2020)

Mecz Radomiak Radom – Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+Sport i Canal+Sport3. Spotkanie również dostępne w Internecie w Canal+Online. Komentuje spotkanie duet Michał Mitrut – Wojciech Jagoda. Relacja LIVE od godziny 12:30 w GOL24 - zapraszamy!