Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa online. "Medaliki"...

Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa online. "Medaliki" nadal w grze o mistrzostwo. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• Dawid Abramowicz - 3
    • Lisandro Semedo - 3 (Daniel Pik - bez oceny)
    • Luizao - 4
    • Michał Kaput - 3 (Christos Donis - 3)
    • Bruno Jordao - 3 (Mateusz Cichocki - bez oceny)
    • Luis Machado - 3 (Joao Peglow - bez oceny)
    • Jardel - 4

• Kacper Bieszczad - 2
    • Bogdan Racovitan - 2
    • Zoran Arsenić - 3 (Matej Rodin - bez oceny)
    • Stratos Svarnas - 2
    • Jean Carlos Silva - 3
    • Gustav Berggren - 2 (Władysław Koczerhin - 3)
    • Giannis Papanikolaou - 4 (Ben Lederman - bez oceny)
    • Erick Otieno - 2 (Ivi Lopez - 3)
    • John Yeboah - 3 (Bartosz Nowak - bez oceny)
    • Dawid Drachal - 3
    • Ante Crnac - 2
  • +5' KONIEC MECZU!!! Radomiak Radom pokonuje Raków Częstochowa 2:1!!!

• +5' Ivi Lopez odzyskał piłkę i chciał od razu, dalekim kopnięciem, uruchomić kolegów na połowie gospodarzy. Luka Vusković jak profesor odczytał zamiary Hiszpana.

• +4' Piłkarze Macieja Kędziorka mądrze oddalają grę. Jeszcze Kacper Bieszczad wybija za linię boczną

• +3' Zakotłowało się przed bramką Radomiaka. Ostatecznie piłka mija bramkę. A Gabriel Kobylak poganiany przez sędziego ustawia piłkę na "piątce".

• +2' Atak pozycyjny Rakowa, który zamknął rywala w jego polu karnym. Po dośrodkowaniu Iviego Lopeza z lewej strony gospodarze wybijają na rzut rożny.

• +1' Gabriel Kobylak spokojnie łapie piłkę po nieudanym dośrodkowaniu Dawida Drachala.

A kibice Radomiaka coraz głośniej dopingują i zaczynają świętowanie zwycięstwa nad "Medalikami".

• Jarosław Przybył dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• Jardel ścigał się z Matejem Rodinem. Uderza z prawej strony w środek bramki - dokładnie tam, gdzie stał Kacper Bieszczad.

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy. Gabriel Kobylak zwleka z wybiciem i pogania do arbiter! Nie tak dawno bramkarz obejrzał "żółtko".

• ... a za Bruno Jordao wchodzi środkowy obrońca: Mateusz Cichocki.

• I mamy debiut w Ekstraklasie: Joao Peglow wchodzi za Luisa Machado...

• "Żółtko" dla Gabriela Kobylaka za grę na czas.

• Ben Lederman uderza zza linii 16. metra w środek bramki! Zasłonięty Gabriel Kobylak odbija przed siebie, na szczęście nie było dobitki!

• NIE MA GOLA DLA RAKOWA!!!

Po aucie piłka znalazła się przed bramkę gospodarzy! Bartosz Nowak trącił głową za siebie i po odbiciu się od Luizao odbija Gabriel Kobylak!

• Piłkarze Macieja Kędziorka bliscy wygranej z mistrzem Polski!

• ... a za Giannias Papanikolaou melduje się Ben Lederman.

• Matej Rodin wchodzi za Zorana Arsenicia...

• Zoran Arsenić nie może grać dalej! Będzie konieczna zmiana!

• Daniel Pik zmienia Lisandro Semedo.

• Bartosz Nowak zmienia Johna Yeboaha.

• Jan Grzesik upomniany żółtą kartką za faul.

• Jan Grzesik zagrywa w narożnik pola bramkowego do Jardela. Skutecznie blokował go Zoran Arsenić

• Miękkie dośrodkowanie Władysława Koczerhina w pole karne. Niebezpieczeństwo oddala Luka Vusković.

• Dalekie zagranie na wolne pole do Lisandro Semedo. Dobrze ustawił się Zoran Arsenić.

• Władysław Koczerhin pobiegł z piłką środkiem. Podaje na lewo bardzo niedokładnie do Jeana Carlosa Silvy. Akcja Rakowa spaliła na panewce.

• Jean Carlos pognał lewą stroną do prostopadłego podania. Wrzuca na bliższy słupek, gdzie spokojnie radzi sobie Gabriel Kobylak.

• Christos Donis zmienia Michała Kaputa.

• Rzut wolny nie przynosi zagrożenia pod bramką Gabriela Kobylaka. Podobnie było po wyrzucie z autu.

• Dawid Abramowicz upomniany żółtą kartką za faul.

• ALEŻ RYZYKOWAŁ KACPER BIESZCZAD!!!

Zwlekał chwilę z wybiciem piłki i na wślizgu poszedł Bruno Jordao! Był bliski zdobycia niecodziennego gola!

• John Yeboah przedarł się prawą stroną. Podaje do Dawida Drachala, którego pierwszy strzał został zablokowany, a po poprawce zyskał rzut rożny.

• Aut dla Radomiaka na wysokości pola karnego mistrza Polski. Po chwili rzut rożny dla piłkarzy Macieja Kędziorka.

• Radomiak - Raków 2:1

• 5 Strzały 9
    • 2 Strzały celne 3
  • Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• "Spadający liść" Hiszpana leciał pod poprzeczkę! Gabriel Kobylak paruje na rzut rożny!

• Faul Bruno Jordao ok. 25 metrów od własnej bramki. Ivi Lopez ustawia piłkę.

• Raków w ataku pozycyjnym próbują zakłócić przeraźliwe gwizdy kibiców Radomiaka.

• Nerwowo wybijają gospodarze na 16. metr, gdzie był Dawid Drachal. Jego nieczysty strzał mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• Jean Carlos Silva zablokowany przez Jana Grzesika na lewej stronie. Rzut rożny, przy piłce Ivi Lopez.

• ... a za Ericka Otieno melduje się Ivi Lopez.

• Władysław Koczerhin zmienia Gustava Berggrena...

• [WIDEO] 49' GOL GIANNISA PAPANIKOLAOU (2:1)

• Najpierw Kacper Bieszczad piąstkuje po ostrym dośrodkowaniu z lewego narożnika, a po chwili wyciągnięty jak struna paruje atomowy strzał Lisandro Semedo!!!

• JARDEL!!!

Napastnik Radomiaka w prosty sposób ograł w polu karnym gości Stratosa Svarnasa. Jego strzał blokuje jednak Bogdan Racovitan; rzut rożny
    .

• Atak Rakowa przerywa gwizdek sędziego Spalony.

• Erick Otieno ograł na lewej stronie Jana Grzesika. Wrzuca prawą nogą w okolice bliższego słupka, ale poza zasięgiem kolegów.

• Luis Machado wybija na aut, widząc uraz rywala. W geście fair play Jean Carlos Silva oddaje piłkę gospodarzom.

• Dawid Drachal wrzuca z lewej strony na dalszy słupek do Ante Crnaca. Ten wygrał pojedynek powietrzny z rywalem i głową zgrywa przed bramkę, skąd piłkę do siatki kieruje Giannis Papanikolaou!

• RAKÓW ŁAPIE KONTAKT! GOL GIANNISA PAPANIKOLAOU!!!

• Atak Radomiaka prawą stroną nie przynosi powodzenia. Kacper Bieszczad wznawia grę z "piątki".

• Po chwili szeroko ustawiony Erick Otieno upadając wrzuca na bliższy słupek. Piłkę pewnie łapie Gabriel Kobylak, uprzedzając wchodzącego wślizgiem Giannisa Papanikolaou.

• Stratos Svarnas w roli lewoskrzydłowego wrzuca w pole karne. Spokojnie interweniują rośli obrońcy Radomiaka.

• Raków zaczyna drugą połowę! Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Radomia, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Radomiak - Raków. Po pierwszej połowie gospodarze prowadza (2:0).

Co nas czeka po zmianie stron?

• [Analitycy] dużo pokazywali [stałe fragmenty gry Radomiaka] i niestety znów błąd. To jest tak, że jakbyśmy sami sobie strzelali bramki. Musimy się skupić teraz na drugą połowę i coś zmienić. Wejść w drugą połowę z nastawieniem, że musimy ten mecz odwrócić.
    - Myślę, że dobrze graliśmy z piłką. Zmienialiśmy centrum, dużo gramy, gramy tam, gdzie jest więc przestrzeni. Tworzymy jakieś sytuacje, ale w sumie nie jesteśmy skuteczni i także musimy kontynuować to, co robiliśmy do tej pory. I strzelić bramkę

- poweidział w przerwie Zoran Arsenić, kapitan Rakowa.

• [WIDEO] 44' GOL JARDELA (2:0)

• +1' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Rakowem (2:0).

• +1' NIE MA GOLA DLA RAKOWA!!!

John Yeboah przytomnie podaje płasko, obok muru, do Ante Crnaca, który po przyjęciu piłki uderza z kilku metrów OBOK BRAMKI! Po drodze był rykoszet!

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Raphael Rossi fauluje blisko swojego pola karnego. (Jedenasta w tym sezonie) żółta kartka.

• Nie o taką "powtarzalność" u mistrza Polski chodzi

• Szał radości radomskich kibiców!!!

Luizao przejmuje piłkę przed własnym polem karnym i dalekim zagraniem uruchomił Jardela! Do piłki ruszył Kacper Bieszczad, który na 30. metrze KIKSUJE, dzięki czemu napastnik "Zielonych" spokojnie pobiegł w stronę bramki i z bliska kieruje do siatki!

• GOL DLA RADOMIAKA! JARDEL!!!

• I kolejny spalony. Tym razem Lisandro Semedo.

• Atak gospodarzy przerywa gwizdek sędziego. Jarosław Przybył dostał sygnał o pozycji spalonej.

• Gustav Berggren przedarł się prawą stroną w pole karne Radomiaka. Podaje jednak zbyt lekko do środka; dodatkowo pod nogi Luki Vuskovicia.

• [WIDEO] 25' SAMOBÓJ RAKOWA (1:0)

• Raphael Rossi "przecina" podanie do Ante Crnaca. "Medaliki" szybko odzyskały piłkę, ale Erick Otieno "wyjechał" z piłką za linię boczną.

• Gospodarze zmienili ciężar gry do lewej strony. Dośrodkowanie Luisa Machado było - delikatnie rzecz ujmując - nieudane.

• Gabriel Kobylak wznawia grę dalekim wybiciem. Piłka nie leciała w stronę bramki, a na prawo do Lisandro Semedo.

• Gabriel Kobylak spokojnie łapie piłkę. Jeszcze w "piątce" na murawę pada John Yeboah, który "nadział się" na rywala. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• "To było ćwiczone"

• Radomiak Radom - Raków Częstochowa 1:0

• 2 Strzały 3
    • 0 Strzały celne 1

John Yeboah zakręcił rywalami i wrzuca z prawej strony na dalszy słupek do wbiegającego Erika Otieno! Ten uderza bez przyjęcia.. tam skąd przyszła!

• Daleki wyrzut Dawida Abramowicza w okolice bliższego słupka, gdzie... Ante Crnac głową "przedłuża" za siebie w stronę bramki! Piłka była poza zasięgiem Kacpra Bieszczada i sytuację chciał ratować Stratos Svarnas, ale uderzył głową tak, że futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki!

• ... i PECH STRATOSA SVARNASA! SAMOBÓJ!!!

• Atak Radomiaka lewą stroną przynosi aut. Dawid Abramowicz bierze piłkę...

• Ante Crnac czysto powstrzymany w "szesnastce" przez Lukę Vuskovicia.

• Nietęgie miny Samuel Cardenas, Wojciech Cygan, Piotr Obidziński

• Jean Carlos Silva pognał prawą stroną. Na wślizgu czysto powstrzymał go Dawid Abramowicz w taki sposób, że ostatecznie grę z "piątki" wznawia Gabriel Kobylak.

• Zepsuć taką okazję w 12. minucie... Okazja Radomiaka

• John Yeboah przedarł się prawą stroną, ogrywając z łatwością Luizao. Zbiega do narożnika pola bramkowego, po czym uderza w stronę bliższego słupka! Czujny Gabriel Kobylak nie dał się zaskoczyć.

• Piłkarze Dawida Szwargi w ataku pozycyjnym. "Zieloni" przyczajeni w dwóch liniach ok. 30 metrów od własnej bramki.

• JARDEL! CO ON TU ZROBIŁ?!

Napastnik Radomiaka ruszył z piłką w stronę pola karnego Rakowa. Miał przed sobą rywala i podaje bardzo lekko w pole karne do Bruno Jordao! W porę zdążyli goście, by oddalić niebezpieczeństwo!

• Jardel zdecydował się na indywidualną akcję. Uderza z dalszej odległości bardzo niecelnie. Piłka podskoczyła na nierównej murawie.

• Bruno Jordao posłał ciętą piłkę w pole karne, widząc daleko wysuniętego Kacpra Bieszczada! Pomylił się nieznacznie - poszybowała tuż nad poprzeczką!

• Atak Radomiaka lewą stroną przynosi rzut rożny. Od razu w "szesnastkę" gości idzie Luka Vusković.

• Ante Crnac dobrze "zabrał się" z piłką w okolice pola karnego. Został zablokowany, a po chwili John Yeboah składał się do strzału z pola karnego. W ostatniej chwili został powstrzymany przez Dawida Abramowicza.

• Wysoki pressing piłkarzy Macieja Kędziorka. Mimo to poradzili sobie obrońcy Rakowa, którzy wyszli z ciekawą akcją. Została ona przerwana kilkanaście metrów za linią środkową.

• Dogranie z prawej strony w pole karne mistrza Polski. Gustav Berggren ofiarnie przyjmuje piłkę na ciało, blokując strzał rywala.

• Kibice Radomiaka odliczali i przy "0" sędzia Jarosław Przybył gwizdkiem oznajmił początek spotkania!

• Kapitanami są środkowi obrońcy - Raphael Rossi i Zoran Arsenić. Raphael Rossi i Zoran Arsenić

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej "Medaliki" pewnie pokonały u siebie Radomiak aż 3:0. Na listę strzelców wpisali się Bogdan Racovitan (dwukrotnie) i John Yeboah. W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Fran Tudor.

A jak będzie dzisiaj?

• Skład Rakowa Częstochowa

• Raków Częstochowa w rundzie wiosennej miał walczyć o utrzymanie, ale wszystko wskazuje na to, że "Medaliki" będą bić się tylko o podium. Brak wygranej z żadnym z beniaminków sprawił, że Jagiellonia Białystok odskoczyła już na sześć punktów. Do końca został osiem kolejek, ale "Jaga" ma ciężki terminarz, dlatego wszystko jest możliwe. To nie zmienia faktu, że ekipa Adriana Siemieńca rozdaje karty w tym wyścigu.

• Skład Radomiaka Radom

• Radomiak Radom tydzień temu w dramatycznych okolicznościach zremisował 1:1 z Puszczą Niepołomice. Jedyną bramkę dla "Zielonych" zdobył... bramkarz Gabriel Kobylak. Golkiper pokonał Oliwiera Zycha strzałem z 80 metrów. Tym samym 22-latek został bohaterem meczu i zagwarantował niezwykle cenny punkt w kontekście walki o utrzymanie.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Po emocjonującym widowisku w Krakowie, gdzie Cracovia mimo dwukrotnego prowadzenia z ŁKS-em Łódź podzieliła się punktem (2:2) z "Rycerzami Wiosny" przenosimy się do Radomia, gdzie już za 25 minut Radomiak zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Ostatnie tygodnie w wykonaniu obu ekipy nie są - eufemistycznie pisząc - najlepsze, więc dzisiaj jest doskonała okazja na przełamanie.

Mecz Radomiak - Raków poprowadzi Jarosław Przybył...

Radomiak - Raków LIVE! Mistrz przegrywa 1:2. Kuriozalne gole

Radomiak - Raków LIVE! Mistrz przegrywa 1:2. Kuriozalne gole ©PAP, Piotr Polak

Drugim meczem 27. kolejki PKO Ekstraklasy będzie starcie Radomiaka Radom z Rakowem Częstochowa. "Medaliki" na wiosnę miały walczyć o mistrzostwo Polski, ale forma odbiega od ideału. Czy ekipa Dawida Szwargi może jeszcze marzyć o drugim trofeum z rzędu? Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Radomiak - Raków!

Radomiak Radom - Raków Częstochowa ONLINE. 27. kolejka Ekstraklasy

Maciej Kędziorek, trener Radomiaka Radom: - Zapowiada się fajny mecz. Raków to aktualny mistrz Polski, który godnie reprezentował nas w Lidze Europy. Miał ostatnio trochę problemów, a w takich meczach jak z Lechem Poznań czy Koroną Kielce udowodnił, że potrafi grać, tak jak nas do tego przyzwyczaił i wznieść się na wyżyny. Spodziewamy się trudnego meczu, w którym Raków jest faworytem. Mam informację, że na stadionie zasiądzie komplet kibiców, więc piątkowy wieczór zapowiada się w Radomiu interesująco.

Gdzie oglądać mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa?

Dawid Szwarga, trener Rakowa Częstochowa: - Zmierzymy się z zespołem, który w ostatnich czterech spotkaniach wykreował około 70 procent sytuacji, po stałych fragmentach gry. Zespół, który potrafi, po tych fragmentach kreować nie tylko zagrożenie, z rzutów wolnych czy różnych, ale i wrzutów w wykonaniu Dawida Abramowicza. To na pewno będzie bardzo istotna faza gry, o czym zresztą świadczą nasze poprzednie mecze. Właśnie w taki sposób traciliśmy bramki z Radomiakiem.

Radomiak Radom - Raków Częstochowa w telewizji

Transmisja z meczu Radomiak Radom - Raków Częstochowa na kanale Canal+ Sport.

Radomiak Radom - Raków Częstochowa w internecie. Stream online, live

W internecie dostępny będzie płatny stream. Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa obejrzymy na stronie oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online.