PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. Pojedynek sąsiadów w tabeli. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 19. kolejka
2023-02-05 12:30

Radomiak Radom

1

Stal Mielec

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Za tydzień Stal Mielec zagra u siebie z Rakowem Częstochowa, natomiast Radomiak Radom pojedzie do Zabrza na mecz z Górnikiem.

• Oceny piłkarzy po meczu Radomiak Radom - Stali Mielec (w skali 1-6):

• Gabriel Kobylak - 3
    • Damian Jakubik - 3
    • Raphael Rossi - 4
    • Mike Cestor - 3
    • Dawid Abramowicz - 3
    • Lisandro Semedo - 3, (Daniel Pik - bez oceny)
    • Francisco Ramos - 3
    • Roberto Alves - 3
    • Berto Cayarga - 4, (Christos Donis - bez oceny)
    • Luis Machado - 3
    • Leandro Rocha - 3, (Jean Franco Sarmiento - bez oceny)

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 4
    • Marcin Flis - 2
    • Mateusz Matras - 2
    • Kamil Kruk - 3
    • Krystian Getinger - 3
    • Fabian Hiszpański - 3, (Fryderyk Gerbowski - 2)
    • Alex Vallejo - 3, (Bartłomiej Ciepiela - 3)
    • Piotr Wlazło - 3, (Arkadiusz Kasperkiewicz - bez oceny)
    • Maciej Domański - 3
    • Adam Ratajczyk - 2, (Mateusz Mak - 2)
    • Rauno Sappinen - 2
  • Zwycięstwo Radomiaka powoduje, że traci już tylko jeden punkt do Stali Mielec i ma aż dziesięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

• Koniec meczu w Radomiu! Radomiak wygrywa ze Stalą Mielec 1:0!

• Maciej Domański z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Rzut wolny dla Stali Mielec blisko pola karnego gospodarzy. To chyba będzie piłka meczowa.

• Daniel Pik popędził środkiem pola, ale w decydującym momencie podał bardzo źle.

• Ostatnia zmiana w Radomiaku Radom. Christos Donis zmienił Berto Cayargę.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Maciej Domański próbował uderzenia z dystansu, ale zrobił to fatalnie.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Jean Franco Sarmiento pojawił się w miejsce Leandro Rochy.

• Dopiero pierwsza zmiana w Radomiaku Radom. Daniel Pik zmienił Lisandro Semedo.

• W drużynie Stali Mielec Arkadiusz Kasperkiewicz zmienił Piotra Wlazło.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Radomiaka.

• Radomiak znacznie częściej utrzymuje się przy piłce, ale wciąż nie potrafi zdobyć drugiej bramki.

• Lisandro Semedo wpadł z piłką w pole karne Stali, minął obrońce i oddał strzał, który ponownie świetnie wybronił Bartosz Mrozek!

• Natomiast Mateusz Mak pojawił się w miejsce Adama Ratajczyka.

• Dwie zmiany w Stali Mielec. Fryderyk Gerbowski zmienił Fabiana Hiszpańskiego

• Mateusz Matras z żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

• Potężnie zakotłowało się w polu karnym Stali, ale po strzale jednego z graczy Radomiaka świetnie interweniował Bartosz Mrozek!

• Kolejny faul i kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany nią Marcin Flis.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem za ostry faul ukarany Mike Cestor.

• Natomiast Luis Machado z żółtą kartką za prowokowanie rywala.

• Krystian Getinger został ukarany żółtą kartką za uderzenie Luisa Machado.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Bartłomiej Ciepiela zmienił Alexa Vallejo.

• Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu Macieja Domańskiego, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

• Stal Mielec wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Radomiaka.

• Raphael Rossi został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

• Intensywne opady śniegu w Radomiu, boisko robi się coraz bardziej białe. Piłka już została zmieniona na pomarańczową.

• Maciej Domański dorzucił ze skrzydła, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Luis Machado popędził lewą stroną boiska, ale został łatwo zatrzymany przez rywala.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Radomiu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Radomiu. Do przerwy Radomiak prowadzi ze Stalą Mielec 1:0.

• W ostatniej akcji pierwszej połowy zakotłowało się w polu karnym Radomiaka, ale jeden z graczy Stali był na pozycji spalonej i arbiter użył gwizdka.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Kolejna ofensywna akcja Radomiaka, ale po błędzie technicznym piłka opuściła boczną linię boiska.

• Alex Vallejo ukarany żółtą kartką po ostry faulu w środku pola.

• Luis Machado przejął piłkę w okolicach środka pola, popędził w stronę pola karnego rywali, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

• Dawid Abramowicz z lewej strony wrzucił w pole karne Stali, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

• Dużo dośrodkowań w tym meczu. Teraz taką zaproponował jeden z gracz gości, ale piłka trafiła wprost w ręce Gabriela Kobylaka.

• Berto Cayarga ponownie świetnie dorzucił w "szesnastkę" Stali, ale minimalnie spóźniony był Leonardo Rocha i nie zdołał przeciąć toru lotu piłki!

• W odpowiedzi dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, ale jeden z graczy gości był na pozycji spalonej.

• Pierwsze dośrodkowanie nie zagroziło bramce Stali, ale ponowienie trafiło na głowę Luisa Machado, jego uderzenie jednak znakomicie wybronił Bartosz Mrozek!

• Radomiak wywalczył faul tuż pod pole karnym gości. Może być dobra szansa na zdobycie drugiej bramki.

• Berto Cayarga dostał piłkę pod polem karnym Stali, ale ten zamiast uderzać, chciał podać do partnera, ale futbolówkę przejął jeden z rywali.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło wprost na głowę Raphaela Rossiego, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Raphael Rossi otwiera wynik spotkania w Radomiu!!!

• Kolejna ofensywna akcja Radomiaka, ale wrzutka Dawida Abramowicza została wybita na rzut rożny.

• Roberto Alves dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Stali, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać celnego strzału.

• Krystian Getinger popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Radomiaka, ale zagrał wprost do rywala.

• Domański znalazł się w doskonałej sytuacji, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce z kilku metrów!

• Nie zagrają w meczu Radomiak - Stal:

• Radomiak: Leandro, Felipe Nascimento (kontuzje).
    • Stal: Dominykas Barauskas, Mikołaj Lebedyński, Maciej Wolski (kontuzje).
  • Łatwo z kolei wskazać największą różnicę - jest to liczba obcokrajowców w drużynie. W Stali występują bowiem głównie Polacy, a Radomiak to prawdziwa mieszanka kulturowa. Dość powiedzieć, że w poprzednim meczu z Miedzią w drużynie z Radomia wybiegło ledwie trzech Polaków od pierwszej minuty.

• Obie drużyny zajmują miejsca w środkowej strefie tabeli. Odpowiednio Radomiak plasuje się na 10. pozycji z 24 punktami, a Stal jest dwie pozycje wyżej. Podopieczni Adama Majewskiego uzbierali 28 punktów. Trudno w tym meczu wskazać jednoznacznie faworyta.

• Niedzielę z Ekstraklasą rozpoczniemy od meczu w Radomiu, gdzie miejscowy Radomiak spotka się ze Stalą Mielec. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego po remisie z Miedzią przed tygodniem mają apetyt na pierwsze trzy punkty na wiosnę. Taki sam plan ma Stal Adama Majewskiego, która przed tygodniem sprawiła niespodziankę remisując z Lechem Poznań

©PAP/Piotr Polak

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak - Stal ONLINE. Niedzielę z Ekstraklasą rozpoczniemy od meczu w Radomiu, gdzie miejscowy Radomiak spotka się ze Stalą Mielec. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego po remisie z Miedzią przed tygodniem mają apetyt na pierwsze trzy punkty na wiosnę. Taki sam plan ma Stal Adama Majewskiego, która przed tygodniem sprawiła niespodziankę remisując z Lechem Poznań. Gdzie oglądać mecz Radomiak - Stal na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24!

Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE

- Myślę, że zespół Radomiaka Radom, patrząc globalnie, jest naszym zupełnym przeciwieństwem. W naszej kadrze jest tylko kilku obcokrajowców, natomiast zespół Radomiaka jest cały czas w przebudowie, tych obcokrajowców jest mnóstwo. Jest to zespół, który jest bardzo solidny, który jest niebezpieczny na własnym boisku, niestety murawa na stadionie w Radomiu nie należy do najlepszych, dlatego mam nadzieję, że nie będzie przeszkadzała w grze. Jest to zespół, który jest groźny przy stałych fragmentach gry, właśnie w fazach przejściowych i w grze z kontrataku - powiedział na konferencji przedmeczowej Adam Majewski.

- Bardzo szanowaliśmy Miedź w zeszłym tygodniu. Niektórzy dopisywali nam trzy punkty przed meczem. Tak w Polsce nie jest. Pokazał to chociaż kilka dni temu Lech ("Kolejorz" przegrał z Miedzią w meczu zaległej kolejki 2:2 - red.). Chcielibyśmy grać widowiskowo i te sytuacje w Legnicy były. Bardzo cieszy to, że zespół pracował w obronie i zagraliśmy na zero z tyłu. Mam nadzieję, że ze Stalą będziemy więcej kreować i strzelimy bramkę - powiedział z kolei trener Radomiaka Mariusz Lewandowski.

Pierwszy gwizdek w niedzielę o godz. 12:30. Sędzią tego meczu będzie arbiter z finału mundialu, a więc Tomasz Kwiatkowski. Arbiter z Warszawy co prawda na mundialu opiekował się system VAR, głównym rozjemcą był rzecz jasna Szymon Marciniak.

Przewidywalne składy na mecz Radomiak - Stal:
Radomiak: Gabriel Kobylak - Damian Jakubik, Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz - Chico Ramos, Christos Donis, Lisandro Semedo, Roberto Alves, Luis Machado - Leonardo Rocha.
Stal: Bartosz Mrozek - Kamil Kruk, Mateusz Matras, Marcin Flis, Krystian Getinger - Fryderyk Gerbowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Piotr Wlazlo, Maciej Domański, Mateusz Mak - Rauno Sappinen.

Nie zagrają w meczu Radomiak - Stal:
Radomiak: Leandro, Felipe Nascimento (kontuzje).
Stal: Dominykas Barauskas, Mikołaj Lebedyński, Maciej Wolski (kontuzje).

Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Canal+ Sport oraz w Canal+ Sport 3. Mecz dostępny również w Internecie w Canal+ Online i Polsat Box Go. Mecz skomentuje duet Marcin Rosłoń i Wojciech Jagoda. Pierwszy gwizdek o godz. 12:30. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:00 – zapraszamy!