PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Ważny...

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Ważny mecz w środku tabeli. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Gabriel Kobylak - 1
    • Mateusz Grzybek - 3 (Dariusz Pawłowski - 3)
    • Pedro Justiniano - 2 (Michał Feliks - 3)
    • Raphael Rossi - 2
    • Mateusz Cichocki - 2
    • Dawid Abramowicz - 3
    • Roberto Alves - 2 (Jakub Nowakowski - 3)
    • Filipe Nascimento - 3
    • Lisandro Semedo - 2 (Damian Jakubik - 3)
    • Luis Machado - 3 (Leandro - bez oceny)

• Kamil Kościelny - 1
    • Niilo Maenpaa - 2 (Michał Kopczyński - 3)
    • Miguel Luis - 4 (Wiktor Pleśnierowicz - bez oceny)
    • Mateusz Kupczak - 3
    • Kajetan Szmyt - 4 (Maciej Żurawski - bez oceny)
    • Adam Zrelak - 4 (Enis Destan - bez oceny)
  • Nie ma! Koniec meczu! Warta wygrywa dzięki samobójowi i szybkiej odpowiedzi na wyrównanie Radomiaka.

• Czy będzie drugi karny dla Radomiaka po drugim faulu Kościelnego?!

• Trwa druga z czterech doliczonych minut.

• Sędzia odgwizduje faul na bramkarzu Warty, Grobelnym. Pewna interwencja na przedpolu, choć przypłacona bólem.

• Bitwa o piłkę w polu karnym Warty. Jest róg dla Radomiaka. Został kilka minut gry.

• Ostatnia zmiana w Radomiaku. Leandro za Machado.

• Warta nie ogranicza się do bronienia. Próbuje jeszcze coś zdziałać.

• W miejsce zmęczonego Zrelaka pojawia się Destan.

• Pleśnierowicz zmienia Luisa.

• Celny, ale przewidywalny strzał Radomiaka po wrzutce Jakubika.

• Żurawski w miejsce Szmyta.

• Tak zwany "bilard" w polu karnym Warty, czyli piłka odbijała się jak szalona. Ostatecznie trafiła do rąk Grobelnego.

• Radomiak wysoko podchodzi pod Wartę. Czeka nas emocjonująca końcówka meczu.

• Pawłowski za Grzybka.

• Warta wróciła do żywych! Szmyt dograł z prawej flanki, Zrelak skończył na wślizgu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! No coś niesłychanego. Jest 3:2 dla Warty. BŁYSKAWICZNA RIPOSTA. ZRELAK!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nascimento doprowadza do wyrównania! Pewny strzał w prawy róg. Radomiak od 0:2 do 2:2!

• Kościelny próbował opanować piłkę. Nie zauważył, że od tyłu zabiega Grzybek, którego... kopnął. Sędzia wskazuje na jedenasty metr!

• Rzut karny dla Radomiaka!

• Zamieszanie w polu bramkowym Warty! Grobelny interweniuje na linii, a może za nią. Kibice myślą, że sędzia odgwizduje gola Radomiaka, ale bramkarz Warty został sfaulowany i o tym pomyślał arbiter.

• Grobelny wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu. Warcie przyda się trochę spokojowi. Fatalnie weszła w tę połowę, jeszcze nic nie jest pewnego.

• Luis postanowił dokręcać piłkę. Dobry pomysł, ale zabrakło nieco precyzji.

• Ivanov padł na murawę po starciu z rywalem.

• Kibice zapewniają piłkarzy, że są z nimi.

• Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogę Machado, który bez zastanowienia kopnął na bramkę. Wielka euforia w Radomiu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Machado na 1:2 i Radomiak błyskawicznie łapie kontakt!

• Tym razem od środka zaczął Radomiak. Trybuny skandują: Piłka nożna dla kibiców.

• Nowakowski w miejsce Alvesa.

• W Warcie wszedł Kopczyński. Zszedł Maenpaa, piłkarz z kartką.

• Feliks za Justininano.

• Jakubik za Semedo.

• Koniec pierwszej połowy. Kibice żegnają piłkarzy Radomiaka gwizdami. Na razie gra i strzela Warta przy udziale Radomiaka.

• Sędzia doliczył dwie minuty. Warta pewnie zmierza po zwycięstwo. Ciekawe czy w przerwie trener Lewandowski zmieni Kobylaka.

• Trwa przerwa w grze na pomoc medyczną udzielaną młodzieżowcowi Warty.

• Jeszcze jedna akcja Warty po stracie Radomiaka. Szmyt był już w polu karnym, ale nie ma strzału, po którym byłoby po wszystkim.

• Szansa na bramkę dla Warty po rzucie wolnym.

• A Warcie ciągle nie jest mało. Dalej w ataku, chce jeszcze strzelić trzeciego gola przed przerwą.

• Szybki wypad Warty, nagle goście mają przewagę trzech na dwóch. Boczni rozciągają się, a biegnący z piłką po środku Luis oddaje celny strzał.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Znakomita kontra Warty i chyba jest po meczu! Luis na 2:0.

• Radomiak próbuje się odgryźć, ale niewiele może. Wrzutki nie dochodzą do celu.

• Złe dośrodkowanie Mauridesa. Nie ma ani strzału. Piłkę na krótkim słupku wyłapuje Grobelny.

• Tym razem dobra interwencja Kobylaka. Dostał brawa od kibiców.

• Ten samobój stanie się viralem w internecie. Kobylak próbował opanować piłkę przed linią i nie dał rady! To była prosta sytuacja.

• kobylak

• GOOOOOOOOOOOL! NIESŁYCHANY SAMOBÓJ KOBYLAKA!!!!!!!

• Słuszna decyzja arbitra. Piłkarz Warty chyba próbował wykorzystać fakt, że jest mgła i niewiele widać. Rossi nawet go nie ruszył.

• Maenpaa ukarany kartką za próbę wymuszenia jedenastki! Sędzia był blisko, nie posiłkował się VAR-em.

• Zderzenie Kobylaka ze Zrelakiem. Sędzia odgwizduje spalonego w akcji Warty.

• Spokój Kobylaka. Piłka niebezpiecznie zmierzała w kierunku bramki, ale golkiper Radomiaka zaczekał w miejscu i złapał do rąk.

• Piłka zawędrowała w szesnastkę Warty, lecz tak kozłowała, że piłkarz Radomiaka nie miał jak jej dobrze uderzyć, ani nawet przyjąć.

• Widoczność mniej więcej na 30-40 metrów. Jest problem z oceną. Ciekawe, jak w takich warunkach radzą sobie sędziowie VAR.

• Znów w ataku Radomiak. Z dystansu kopie Alves - wyraźnie nad poprzeczką.

• Wrzucił Abramowicz, głową skończył Maurides. Strzał zupełnie niecelny, ale ta akcja miała dobre tempo.

• I znowu interwencja bramkarza Radomiaka. Przed linią łapie piłkę po dośrodkowaniu.

• Kupczak odbiera piłkę, Zrelak oddaje strzał w polu karnym. Kobylak odbija na róg.

• Gramy. Rozpoczęła Warta i od razu ruszyła na bramkę!

• Radomiak w białym komplecie strojów, Warta na czarno z szarymi wstawkami.

• radomiak

• Ławka rezerwowych Radomiaka: Ojrzyński, Matos, Jakubik, Pawłowski, Łukasik, Nowakowski, Leandro, Sokół, Feliks.

• Ławka rezerwowych Warty: Lis, Żurawski, Jakóbowski, Kopczyński, Sarbinowski, Pleśnierowicz, Rakowski, Paszkowski, Destan.

• W zeszłej kolejce Radomiak wyszarpał punkty z Piastem Gliwice (2:1), natomiast Warta zremisowała bezbramkowo z Górnikiem Zabrze.

• Czuć i widać jesień w powietrzu. Mecz toczyć się będzie we mgle.

• Wyjątkowo nie o godzinie 18, lecz o 19 rozpocznie się mecz zamykający 15. kolejkę. Wystąpią "średniacy" ligi, czyli obecnie dziewiąty Radomiak z dwunastą Wartą.

©Tomasz Czachorowski, Adam Jastrzebowski

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Oba zespoły dzieli różnica tylko dwóch punktów - Radomiak ma 20, a Warta 18. Wygrana w tym meczu oznacza, że zwycięzca znajdzie się w górnej połowie tabeli. Początek spotkania 31 października o godz. 19:00. Gdzie oglądać mecz Radomiak - Warta na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE

Radomiak Radom obudził się w samą porę. Po przegranym meczu z Lechem (0:1) dziennikarze podkreślali, że posada Mariusza Lewandowskiego wisi na włosku. Spotkanie z Śląskiem miało być kluczowe. Ekipa z Radomia wygrała 2:0 i tym samym były reprezentant Polski utrzymał funkcję trenera pierwszej drużyny.

Jeśli Radomiak wygra z Wartą, ekipa Lewandowskiego zaliczy trzecie zwycięstwo z rzędu. Dopisanie trzech punków oznacza, że drużyna z Radomia przeskoczy w tabeli Lecha Poznań oraz Cracovię.

Warta Poznań to jedna z niewielu drużyn, które radzą sobie lepiej na wyjazdach niż na swoim stadionie. Ekipa trenera Szulczka w roli gospodarza zgromadziła tylko pięć punktów (jedna wygrana, dwa remisy). W roli gościa mają aż 13 punktów (cztery wygrane, jeden remis), co czyni Wartę najlepiej punktującą drużyną w delegacjach (ex aequo z Rakowem Częstochowa).

Obie ekipy cechuje bardzo dobra gra defensywna. Najlepiej świadczy o tym wskaźnik oczekiwanych straconych goli. XGS Radomiaka jest na poziomie 11,23, natomiast Warty 11,87. Tylko Raków może pochwalić się lepszymi statystykami.

Dawid Szulczek, trener Warty: - Mamy więcej punktów niż rozegranych meczów - taki był cel na tę rundę. Przed sezonem taki dorobek bralibyśmy w ciemno. Musimy utrzymywać ten kurs i tą średnią punktową.

Dawid Szulczek, trener Warty: - Radomiak ma zawodników o bardzo dużej jakości indywidualnej, jeśli chodzi o operowanie piłką. Dużo zawodników jest zza granicy. Ich struktura gry pozwala zagrać na trójkę oraz na czwórkę obrońców. Radomiak jest elastyczny i na pewno ma za mało punktów w porównaniu do tego ile powinien mieć.

Arbitrem głównym tego meczu będzie Sebastian Krasny.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Warta Poznań - Radomiak Radom 3:1 (20.02.2022, Ekstraklasa)
Radomiak Radom - Warta Poznań 1:0 (20.08.2022, Ekstraklasa)

Nie zagrają w meczu Radomiak Radom - Warta Poznań:
Radomiak: Cele, Pik (kontuzje)
Warta: Kieliba, Kiełb (kontuzje)

Radomiak Radom - Warta Poznań TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Radomiak Radom - Warta Poznań w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:40 - zapraszamy!

19:00 Radomiak Radom - Warta Poznań transmisja