Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE....

Śląsk Wrocław

3

Ararat Erywań

3

• Koniec meczu. Nie ma wygranej, ale jest awans. Śląsk w III rundzie el. Ligi Konferencji!

• Jeszcze wchodzi Łyszczarz. Pich żegnany oklaskami.

• No jak tu nie ma gola na 4:3?! Ponownie bramkarz po strzale Piaseckiego...

• Ależ kapitalna interwencja bramkarza Araratu! Wyjął w ostatniej chwili wolej Piaseckiego. Ależ okazja na odzyskanie prowadzenia.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Silue na 3:3. Jaka szkoda. Uciekają punkty do rankingu!

• Jest też Pawłowski. Wszedł za Janasika.

• Wchodzi Piasecki za Exposito.

• Kończy się dwumecz, w którym wynik brzmi 7:4. Następnym rywalem Śląska izraelski Hapoel Beer Szewa.

• Ararat miał okazję po błędzie Rakowa. Strzał obok bramki.

• No jak to nie wpadło?! Exposito marnuje okazję. Uderzył obok długiego słupka. Dogrywał czy strzelał? Trudno powiedzieć. Tak czy siak akcja zmarnowana.

• śląsk

• Śląsk przeprowadził tylko jedną zmianę.

• Strzał rozpaczy Isaha. Z lewej nogi, ale gorzej niż Exposito.

• Exposito z lewej nogi, ale bardzo niecelnie. Isah na boisku. Wchodzi za Pobulicia.

• Kartka również dla Lewkota. To oznacza pauzę w kolejnej rundzie.

• Silue otrzymał żółtą kartkę.

• Malakjan za Manojana.

• Silue za Deble.

• Zaskakująco dużo do powiedzenia w dwumeczu ma Ararat.

• Wzmaga się doping Śląsk nie rezygnuje z ataków. Ararat jakby przygasł.

• Rozjuszony Śląsk. Exposito wybiega do piłki, ale bramkarz wygrywa pojedynek.

• Janasik dośrodkował z prawego skrzydła, Pich wyprzedził obrońce i uderzył pod poprzeczkę. Dublet Słowaka.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Pich na 3:2. Świetne zachowanie pomocnika. Piłkarz meczu

• Żółta kartka dla Margarjana.

• Wszedł Hakobjan.

• Stanojević wszedł za Arakeljana.

• Zatem w dwumeczu 6:4 dla Śląska (zwycięstwo i remis).

• Nareszcie remis! Śląsk wyrównuje po rzucie rożnym. Golla strącił piłkę, Lewkot strzelił od słupka. Świetne zachowanie obu obrońców. Autor bramki jeszcze niedawno grał w 2 lidze!

• GOOOOOOOOOOL! LEWKOT!!!

• Pich! Ma dziś dużo energii do ataku. Wybiegł do piłki, ścigał się ze stoperem, ale uderzył źle.

• W tym meczu jeszcze sporo może się wydarzyć. Obie drużyny dość nerwowo reagują pod własnym polem karnym.

• Jaki pech! Sobota uderza obok w dogodnej sytuacji. Garcia dogral do Exposito, a ten idealnie zgrał.

• Kone mocno z dystansu, ale obok lewego słupka.

• Niestety gol anulowany... Sędzia po radzie asystenta uznał, że Makowski dotknął piłkę rękę przy przyjęciu. Zatem dalej 1:2.

• Brawo, mamy wyrównanie w meczu! Makowski znalazł się w polu karnym i mimo asysty trzech rywali zdołał przyjąć, a potem skutecznie uderzyć.

• Pierwsza okazja Śląska po rożnym. Szkoda, że bez strzału.

• Gramy dalej. Śląsk musi poprawić grę w środku i w całym bloku defensywnym.

• Piłkarze pojawili się znów na boisku

• Koniec zaskakującej połowy. Śląsk ekspresowo objął prowadzenie, ale w końcówce je wypuścił. Zimny prysznic w rewanżu. Przewaga symboliczna: 5:4 w dwumeczu.

• Znowu Pich... SŁUPEK! Ależ blisko gola na 2:2.

• Trwa doliczony czas gry. Śląsk ma rzut rożny.

• Ajj! Pich szybko mógł odpowiedzieć. Uderza obok prawego słupka.

• Nieprawdopodobne sceny we Wrocławiu. Śląsk w tarapatach. Znów strata w środku, znów Kone z bliska wykańcza akcję.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KONE NA 2:1!!!! ŚLĄSK ŚPI!!!

• Malakjan pięknie zagrywa do Kone, a ten z bliskiej odległości strzela gola. Zasłużonie Ararat doprowadza do remisu. W dwumeczu 5:3 dla Śląska.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Stało się! Ararat doprowadza do remisu.

• Sobota za Praszelika.

• Manojan miękko w kierunku Kone. Iworyjczyk uderza źle, ma pretensje do sędziego, że nie wskazał na rzut rożny.

• Zupełnie nieudany strzał Praszelika po rzucie rożnym. Uderzył z dystansu niemal w narożnik boiska.

• Znów groźnie za sprawą Picha, który odgrywał do Exposito w polu karnym. W ostatnim momencie Ararat wybija na róg.

• Śląsk uspokoił grę. Wymienia sporo podań na połowie rywala.

• "Twierdza! Wrocław!" - na dwa głosy z trybun.

• Janasik strzela z dalszej odległości - nad poprzeczką. Wcześniej dostał piłkę w okolicach pola karnego, ale przekładał na drugą nogę, przez co akcja straciła na tempie.

• Ararat potrafi utrzymać się przy piłce i wyjść spod pressingu.

• I jeszcze jedna bardzo dobra okazja dla Araratu! Malakjan z bliska kopie nad bramką. Ależ zmarnował to dośrodkowanie z prawej flanki.

• Poważne ostrzeżenie dla Śląska! Szybka akcja gości, po której Deble uderza z paru metrów nad poprzeczką.

• Na trybunach około 10 tys. widzów:

• Blisko drugiej bramki dla Śląska! Potężny strzał Exposito, jednak Jermakow przenosi piłkę nad poprzeczką. Obrona jedną ręką.

• Drugi strzał Picha. Futbolówka przechodzi obok lewego słupka.

• Tym razem spróbował Pobulić. Mocno i niecelnie.

• Zabrakło doskoku. Kone uderzył z dystansu. Na szczęście na miejscu był Szromnik

• Spośród nowych graczy Śląska nieźle zapowiada się Garcia. Hiszpan gra na lewym wahadle.

• W ostatnich akcjach Śląsk trochę przekombinował.

• Ararat przedostał się na połowę Śląska. Szuka sobie miejsca w środku i na lewym skrzydle, ale jest bardzo ciasno.

• Śląsk pazerny na kolejne gole. Niesie go doping kibiców.

• Potencjalnym rywalem Śląska w III rundzie izraelski Hapoel Beer Szewa. Ale wróćmy do gry, bo Ararat miał pierwszy korner...

• Zatem w dwumeczu jest już 5:2 dla Śląska.

• Brawo Śląsk! Szybka akcja na lewej flance, bramkarz odbija piłkę, która spada pod nogi Picha, a ten dopełnia formalności.

• GOOOOOOOOOOOL! Pich na 1:0. Ależ szybko.

• Spotkanie właśnie się zaczęło.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Śląsk w zielonym komplecie z czerwonymi wstawkami. Goście na biało.

• We Wrocławiu całkiem ciepło. Mecz z estońskim Paide obejrzało z trybun 10 tys. widzów. Dziś frekwencja powinna być zbliżona.

• Poza kadrą Śląska ponownie Musonda.

• Ławka rezerwowych Śląska: Putnocky, Verdasca, Bejger, Stiglec, Schwarz, Sobota, Pawłowski, Łyszczarz, Piasecki.

• Na wyjeździe zaczęli Stiglec i Piasecki. Natomiast dziś od początku widzimy Tamasa oraz Praszelika.

• Co wiemy o składzie? Otóż zmienia się ustawienie i zmieniają dwa nazwiska. Zamiast dwóch napastników trener Magiera stawia na samego Exposito.

• Śląsk jest bliski awansu do III rundy el. Ligi Konferencji. Broni przewagi z rewanżu (4:2). Dobrze by było, żeby wygrał i tym razem, bo wynik liczy się do rankingu naszej ligi.

Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Pawel Relikowski / Polska Press

Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE. W czwartek Śląsk podejmie w Ararat Erywań w drugim meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wrocławianie pierwszy mecz w Armenii wygrali 4:2. Czy dopełnią formalności na Stadionie Wrocław? Pierwszy gwizdek o godz. 20. Relacja na żywo z meczu Śląsk - Ararat live w GOL24.pl.

Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE

Śląsk Wrocław sezon 2021/2022 rozpoczął udanie. Najpierw dwa zwycięstwa z wicemistrzem Estonii w I rundzie eliminacji Ligi Konferencji, potem wygrana w Giumri z Araratem Erywań 4:2, a następie remis z Wartą Poznań w 1. kolejce PKO Ekstraklasy na własnym stadionie.

- W Armenii wszystko było inne. Może przed telewizorem nie było tego widać, ale będąc na miejscu, czuło się różnicę. Nie tylko trawa, ale też wysokość, wilgotność i temperatura dawały się we znaki - tłumaczy trener Jacek Magiera.

Mimo niesprzyjających warunków wrocławianie wygrali 4:2, więc tym bardziej będą faworytem przed własną publicznością. Jeśli chodzi o kontuzjowanych, to bliżej występu od pierwszych minut ma być Patryk Janasik aniżeli Mark Tamas, ale w otwartym dla mediów przez pierwsze 30 minut treningu Węgier trenował z resztą zespołu, normalnie wykonywał sprinty i oddawał strzały, więc można założyć, że będzie do gry.

- Widzieliśmy trzy mecze Araratu - dwa z węgierskim Fehervarem i jeden z nami. We wszystkich grali dość podobnie. Spodziewam się więc takiego samego zaangażowania jak poprzednio. To drużyna nieobliczalna w ataku, która nie kalkuluje. Gdy mają przestrzeń, to prowadzą piłkę przy nodze, wbiegają na kilku graczy w obronie, nakręcają się tym. Grają bardzo bezpośrednio jeśli chodzi o transport piłki z własnej połowy na pole rywala. Kluczowa jest organizacja gry, zbieranie drugich piłek, dobre wejście w mecz, granie po ziemi. Śląsk to lubi i Śląsk chce to robić - podkreślił Magiera.

Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań TRANSMISJA TV

Wprowadzenie przed mecze Śląsk - Ararat od godz. 19:50 w Super Polsacie i Polsacie Sport. Początek transmisji na żywo z meczu Śląsk - Ararat o godz. 20.00. A gdzie oglądać mecz Śląsk - Ararat online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne w aplikacji oraz na stronie IPLA.

20:00 mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań online