Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Ekstraklasa wraca...

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Ekstraklasa wraca po przerwie zimowej. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 20. kolejka
2024-02-09 18:00

Stal Mielec

2

Puszcza Niepołomice

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• W następnej kolejce oba zespoły czeka niezwykle trudne zadanie. Stal pojedzie do Wrocławia na mecz ze Śląskiem, natomiast Puszcza w Krakowie podejmie Legię Warszawa.

• Fantastyczna końcówka meczu Stali. Dwie bramki i chyba zasłużone zwycięstwo. Trzy punkty dają mielczanom awans na 8. miejsce w tabeli. Puszcza pozostaje w dolnej jej części. Beniaminek może pluć sobie w brodę, bo przez dużą część meczu prowadził 2:0

• Koniec meczu! Stal Mielec wygrywa z Puszczą Niepołomice 2:1.

• Piotr Wlazło ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki.

• Świetna wrzutka z rzutu wolnego Macieja Domańskiego trafiła na głowę Piotra Wlazło, a ten sytuacyjnym uderzeniem zdobył bramkę dla Stali Mielec!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piotr Wlazło chyba rzutem na taśmę dale zwycięstwo Stali Mielec!!!

• Piotr Mroziński z żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu doliczone co najmniej pięć minut.

• Końcówka drugiej połowy. Stal atakuje mocniej, chce sięgnąć po pełną pulę.

• Michał Walski mocno zagrał w pole karne Stali, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

• Fantastyczna akcja Stali Mielec! Piotr Wlazło zagrał z pierwszej piłki w pole karne Puszczy do Ilji Szkurina, ten zwiódł dwójkę rywali i precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Stal wyrównuje po pięknym trafieniu Ilju Szkurina!!!

• Dużo chaosu po zmianach. Żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce.

• Natomiast Łukasz Gerstenstein pojawił się w miejsce Alvisa Jaunzemsa.

• Dwie roszady w szeregach gospodarzy. Kai Meriluoto zastąpił Kokiego Hinokio

• Ostatnia zmiana w Puszczy Niepołomice. Jakub Stec zmienił Jakuba Serafina.

• Trzecia zmiana w szeregach beniaminka. Bartłomiej Poczobut zastąpił Wojciecha Hajdę.

• Oliwier Zych ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Stal utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi przedrzeć się w okolice pola karnego gości.

• Jakub Bartosz zaskakująco wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał zmylić bramkarza, który złapał piłkę!

• Ciekawie rozegrany rzut wolny, ale zupełnie nieudany.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Maksymilian Pingot. Będzie szansa dla Puszczy na dobre dośrodkowanie lub nawet strzał.

• Ilja Szkurin ruszył z piłką na pole karne Puszczy, ładnie zwiódł rywala, ale uderzył niecelnie.

• Natomiast Hubert Tomaski zastąpił Mateusza Cholewiaka.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Jakub Bartosz zmienił Macieja Firleja

• Krystian Getinger oddał potężny strzał zza pola karnego, ale świetnie interweniował Oliwier Zych!

• Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Mateusz Domański dośrodkował ze skrzydła. Stal wywalczyła rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w Stali Mielec. Debiutuje Igor Strzałek, który zmienił fatalnego dzisiaj Rafę Santosa.

• Puszcza minutę przygotowywała wyrzut z autu pod polem karnym Stali. Bez żadnego efektu.

• Jakub Serafin popisał się strzałem, który zapewne zostanie wycięty w internecie. Gracz Puszczy z okolic 30 metra "uderzy" niczym zawodnik futbolu amerykańskiego. Piłka mogła spaść poza stadionem.

• Początek drugiej połowy meczu to dużo twardej gry na granicy przepisów.

• Ostre starcie w środku pola. Mateusz Matras sfaulował Macieja Firleja.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę meczu.

• Niepołomiczanie zagrali w swoim stylu. Wyczekali moment i "ukąsili" rywala. Stal na razie nie potrafi wykorzystać błędów w defensywie beniaminka. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Puszcza prowadzi ze Stalą 1:0.

• Krystian Getinger stanął przed szansą na dobry strzał, ale uderzył fatalnie. Pewnie interweniował Oliwier Zych.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Dośrodkowanie ze stojącej piłki zupełnie bez zagrożenia.

• Stal wywalczyła rzut wolny na połowie przeciwnika. Będzie szansa na dobrą wrzutkę.

• Koki Hinokio pokusił się o indywidualną akcję, ale stracił piłkę w decydującym momencie.

• W odpowiedzi Konrad Stępień uderzył z woleja na bramkę Stali, ale świetnie interweniował Mateusz Kochalski!

• Alvis Jaunzems wrzucił fantastycznie wrzucił na głowę Ilju Szkurina, a ten fatalnie spudłował w stuprocentowej sytuacji!

• Stal od kilku minut niemal non stop utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

• Rafa Santos wrzucił w "szesnastkę" Puszczy, tam do strzału doszedł Bert Esselink, ale uderzył zbyt lekko.

• Gospodarze zamknęli rywali w polu karnym, ale nie potrafią dokładnie dorzucić piłki.

• Koki Hinokio oddał strzał z dystansu, ale piłkę spokojnie wyłapał Oliwier Zych.

• Alvis Jaunzems ruszył prawą stroną boiska, ale chcąc dośrodkować, trafił piłką wprost w rywala.

• Stal straciła piłkę pod własnym polem karnym, ta trafiła do Macieja Firleja, zagrał w kierunku Mateusza Cholewiaka, który precyzyjnym uderzeniem otworzył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mateusz Cholewiak strzelcem pierwszego gola w tym roku!!!

• Michał Walski świetnie odebrał piłkę w środku pola, ale chwilę później - łatwo ją stracił.

• Fantastyczne prostopadłe podanie Koki Hinokio w pole karne Puszczy do Macieja Domańskiego, ten przegrał pojedynek z bramkarzem rywali, a dobitka Alvisa Jaunzemsa została zablokowana!

• Dwie kolejne wrzutki w "szesnastkę" Stali nie przyniosły zagrożenia.

• Role się odwróciły i Puszcza przejęła piłkę. Beniaminek szuka sposobu na zaskoczenie defensywy rywala.

• Zakotłowało się w polu karnym Puszczy. Krystian Getinger dostał piłkę i zdecydował się na oddanie strzału. Jednak uderzenie zostało zablokowane.

• Gospodarze nieco uspokoili grę. Teraz to oni rozgrywają piłkę w środku pola.

• Pierwsza odpowiedź Stali. Piłka trafiła do Ilju Szkurina, ale ten skiksował.

• Kolejna wrzutka w pole karne mielczan, ale bez zagrożenia.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło do Artura Craciuna, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Puszcza lepiej wygląda w pierwszych minutach meczu. Beniaminek przycisnął rywala.

• Stal zagrała pierwszą długą piłkę, ale nie przyniosło to efektu. Pierwsza akcja Puszczy również niezbyt udana.

• Zaczynamy batalię w Mielcu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę zainaugurujemy drugą część sezonu PKO Ekstraklasy!

• Natomiast oto zestawienie Puszczy Niepołomice.

• Tak prezentuje się skład Stali Mielec na pierwsze tegoroczne spotkanie w PKO Ekstraklasie!

• Natomiast Stal Mielec na wiosnę wypożyczyła dwóch młodych, obiecujących piłkarzy z czołowych polskich klubów. Drugą część sezonu w Mielcu spędzą Igor Strzałek z Legii Warszawa i Maksymilian Pingot z Lecha Poznań.

• Puszcza zimą wzmocniła się pozyskaniem trzech zawodników. Najbardziej wartościowy wydaje się być Thiago, który przywędrował z Cracovii. Do zespołu przyszedł też Ioan-Calin Revenco, czyli reprezentant Mołdawii.

• Natomiast Puszcza Niepołomice jako jedyna z zespołów Ekstraklasowych, zimą została w Polsce i przygotowywała się do drugiej części sezonu w bardzo trudnych warunkach. Beniaminek końcówkę poprzedniego roku miał znakomitą. W czterech ostatnich spotkaniach zanotował trzy zwycięstwa i jeden remis, co pozwoliło mu się wydostać ze strefy spadkowej. Zobaczymy, jak przygotowania w Polsce wpłyną na formę zespołu wiosną.

• Stal Mielec ubiegły rok zakończyła na 11. miejscu w ligowej tabeli. Mielczanie mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i zapewne ich celem na dzisiejsze spotkanie jest jej powiększenie. Podczas zimowego okresu przygotowawczego zagrała 4 mecze sparingowe. Wygrała jeden, odniosła jeden remis i dwa razy przegrała. Jedyne zwycięstwo zanotowała z trzecioligowym klubem hiszpańskim - Intercity.

• Witamy serdecznie! PKO Ekstraklasa po długiej przerwie budzi się z zimowego snu. Na pierwszy ogień przyjdzie nam emocjonować się elektryzującą batalią Stali Mielec z Puszczą Niepołomice. Na relację na żywo z pierwszego meczu 20. kolejki rozgrywek zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Stal - Puszcza LIVE! Gol dla gości. Trafił były piłkarz gospodarzy

Stal - Puszcza LIVE! Gol dla gości. Trafił były piłkarz gospodarzy ©PAP, Darek Delmanowicz

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Czas obudzić się z zimowego snu! Już w piątek czekają nas dwa pierwsze mecze Ekstraklasy po zimowej przerwie. Gdzie oglądać spotkanie Stal Mielec - Puszcza Niepołomice na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek w piątek o godz. 18:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE

Ekstraklasa wraca! Kibice na mecze najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce czekają od grudnia. Obecnym liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, który gra zaskakująco dobrze. Goni go Jagiellonia Białystok, która zachwyca ofensywnym stylem gry. Podium uzupełnia Lech Poznań, który marzy, aby odzyskać mistrzostwo.

Pierwszym meczem 20. kolejki Ekstraklasy będzie starcie Stal Mielec - Puszcza Niepołomice. Oba zespoły nie aspirują do walki o najwyższe cele, ale to nie oznacza, że piątkowy mecz będzie nudny. Stal zimą dokonała kilka ciekawych wzmocnień. Ilja Szkurin, czyli najlepszy zawodnik dzisiejszych gospodarzy przedłużył kontrakt. To może podbudować morale zespołu. Maksymilian Pingot z Lecha Poznań oraz Igor Strzałek z Legii Warszawa to nowi zawodnicy ekipy Kamila Kieresia.

Puszcza Niepołomice przed startem sezonu była skazywana na porażkę. Tomasz Tułacz jesienią próbował udowodnić, że jego zespół może utrzymać się w elicie. Obecnie "Żubry" zajmują 14. miejsce i mają dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Pomóc w osiągnięciu celu ma m.in. Ioan-Calin Revenco, czyli nowy mołdawski piłkarz, który wystąpił w dwóch meczach eliminacji Euro 2024 przeciwko Polsce.

Kamil Kiereś, trener Stali (transfery.info): - Opuścił nas Michał Trąbka i w tym samym dniu kontuzji doznał Matthew Guillaumier. Można tylko żałować, że jest kontuzjowany. W czasie rundy jesiennej Maltańczyk robił progres i wywalczył miejsce w pierwszej „jedenastce”. Ponadto zagrał bardzo dobrze w meczu z Ukraińcami w sparingu. Z tego co wiem, na pewno nie wystąpi w meczu z Puszczą Niepołomice. Natomiast jak długa będzie to przerwa, to się dopiero okaże. Może to być tydzień lub dwa.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy (w rozmowie z Tomaszem Bochenkiem): - Trenujemy na swoim stadionie, na naturalnej nawierzchni. I staramy się w spokoju dobrze przygotować do inauguracji rozgrywek. Trudnej inauguracji, bo zawsze po przerwie dłuższej to jest jakaś niewiadoma, dla trenerów, dla piłkarzy, w jakiej dyspozycji zaczniemy rundę. Bardzo cieszymy z tego, gdzie jesteśmy i chcemy zostać tu jak najdłużej. Zadanie bardzo ciężkie przed nami, ale nie niewykonalne - tak bym to ujął. I ważne, żeby dobrze zacząć.

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice w TV

Transmisję z meczu Stal - Puszcza obejrzymy na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Family. Wstęp pół godziny przed rozpoczęciem gry.

Stal Mielec - transfery, sparingi, kadra drużyny

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice w internecie. Stream online, live

Stream z meczu Stal - Puszcza w internecie na stronie oraz w aplikacji Canal+ Online, a także w Polsat Box Go czy Playerze.