0

- 1 połowa

- 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

• Na dziś ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, żegnam się z Państwem Adrian Milewski. Zachęcam do śledzenia innych relacji NA ŻYWO w naszym serwisie GOL24!

• Koniec spotkania ! Wigry odnoszą bardzo cenne zwycięstwo, które daje im na tą chwilę 13 pozycję w tabeli! GKS dłużej utrzymywał się przy piłce, ale zabrakło konkretów by sforsować szeregi defensywne biało - niebieskich !

• GKS już wie, że na jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu nie ma co liczyć. Teraz to Wigry utrzymują sie przy piłce.

• Arbiter dolicza co najmniej 4 minuty.

• Znowu próbowali wyjść z kontrą zawodnicy Wigier, tym razem za mocno do Adu zagrał Pawłowski.

• Strzał Woźniaka, piłka odbija się jeszcze od Chrzanowskiego i łapie to Węglarz!

• Kontra Wigier, Karbowy zagrywa za mocno do Bartczaka, piłka opuszcza murawę.

• Strzał z dystansu Piesio, łapie Węglarz!

• Kolejny rzut wolny dla gości, okolice narożnika pola karnego, może być groźnie pod bramką Węglarza.

• Karbowy za Huertasa!

• Co raz mniej czasu mają zawodnicy GKSu Katowice na korzystny rezultat, Wigry dobrze są zorganizowane w defensywie.

• Piesio w miejsce Rzoncy.

• Dawid Polkowski szybko pokazuje się na boisku, oddaje strzał z okolic 20 metrów, minimalnie niecelny!

• Strzelca pierwszego gola dla Wigier zmienia Dawid Polkowski.

• GKS niemal bez przerwy utrzymuje się przy piłce, Wigry próbują to przerywać, a GKS fauluje na całego. Kartka dla Woźniaka.

• Sabiłłę który zdaje się jest kontuzjowany zmienia Bida,

• Rzut wolny dla GKSu, Wigry mocno cofnięte we własne pole karne.

• Puchacz strzela w kierunku bramki i doskonale broni Węglarz!

• Kolejna zmiana w ekipie gości, Puchacz za Adriana Błąda.

• Strzał Woźniaka, piłka przelatuje obok bramki!

• Rzut wolny dla GKSu, piłkę ustawia sobie Błąd, będzie dośrodkowanie.

• Strzał z 16 metra Gonzaleza, Węglarz spokojnie interweniuje.

• Leży na murawie Sabiłło, potrzebna pomoc medyczna.

• Robert Bartczak wywalczył rzut rożny dla Wigier !

• Akcja na lewej stronie Wawrzyniaka z Błądem, podanie zwrotne zbyt mocne i piłka opuściła boisko.

• Strzał z dystansu Rzoncy, piłka przelatuje nad bramką Węglarza!

• Sypią się kartki za faule, teraz Piekarski ukarany żółtą kartką.

• Strzał Biedrzyckiego bardzo niecelny.

• Rzonca fauluje Biedrzyckiego i zasłużył na kartkę.

• Pawłowski fauluje Śpiączkę i otrzymuje żółtą kartkę!

• Rzonca zagrywa ręką, od rzutu wolnego Wigry,

• Rozpoczynamy drugą odsłonę tego meczu !

• Woźniak w miejsce Bronisławskiego na tą drugą połowę.

• Wigry miały plan na to spotkanie i wdrożyły go od 30 minuty. Pierwsze pół godziny to całkowita dominacja gości i zepchnięte do głębokiej defensywy Wigry. Strzelony gol po rzucie rożnym dodał odwagi gospodarzom, którzy chętniej gościli pod bramką Barana. Do szatni bramkę zdobył Huertas, dla którego to drugie trafienie w barwach Wigier. Na tablicy wynik 2:0 ! Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej części spotkania ! Wigry prowadzą z Katowicami 2:0

• Jeszcze jedna akcja Wigier, Mackiewicz uderza bardzo niecelnie!

• Koronkowa akcja Wigier, Mackiewicz na 16 metr do Huertasa ten huknął z pierwszej piłki, a Baran bez szans na obronę tego strzału!

• GOOOOOOOOOOL !!!!!!!! Joel Huertas!!

• Akcja GKSu, piłka z łatwością w rękawicach Węglarza, wcześniej i tak odgwizdany spalony.

• Doskonałe rozegranie rzutu wolnego, dośrodkowanie Mackiewicza zgrywa, albo strzela na dalszy słupek Piekarski i minimalnie obok bramki!

• Teraz przerwał szansę dla Wigier Tabiś i on również ukarany kartonikiem!

• Żółta kartka dla Chrzanowskiego, przerwał kontrę w środku pola.

• Przejął piłkę Piekarski od Śpiączki, zapowiadało się groźnie.

• Jakub Habusta, przyjął sobie piłkę na 16 metrze, odwrócił się w stronę bramki, oddaje strzał, który jest zbyt słaby by zaskoczyć Węglarza.

• Wigry mądrze po zdobytej bramce, nie cofają się, a wręcz próbują stworzyć kolejną akcję.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego wprost na głowę Wiktora Biedrzyckiego i Wigry prowadzą 1:0 z GKSem Katowice!

• GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!! Wiktor Biedrzycki !

• Stały fragment gry dla Wigier, rzut rożny!

• Kontra Wigier i znowu dośrodkowanie Kwaśniewskiego do Mackiewicza i pomocnik Wigier nie trafia do bramki!

• Pierwsza groźna akcja Wigier, dośrodkowanie z prawego skrzydła Kwaśniewskiego, głową obok bramki uderza Mackiewicz!

• Na spalonym złapany Bronisławski, rozpocznie Węglarz.

• Kwaśniewski dalekie podanie do Bartczaka, ten nie utrzymał piłki w boisku.

• Doskonała sytuacja przyjezdnych ! Trochę przypadku w tej akcji, ale w doskonałej sytuacji znalazł się Błąd i z 11 metra trafia prosto w Węglarza!

• Piłkę przejmuje Węglarz, z akcji Katowiczan nic nie wynikło.

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła, strzał oddaje Błąd, piłka przelatuje nad poprzeczką!

• Napierają zawodnicy GKSu na bramkę gospodarzy, Wigry skupione w defensywie czekające na kontratak

• Faulowany w środku boiska Sabiłło, obeszło się bez kartki dla Radka Dejmka.

• Sektor gości wciąż się zapełnia, podstawionych zostało 5 autokarów.

• Zamieszanie w polu karnym Wigier, ostatecznie wybija Węglarz, piłka mogła trafić do Bartczaka, ale pomocnik Wigier nie poradził sobie z jej przyjęciem.

• Faulowany Anon, przy linii autowej rzut wolny dla gości.

• Wawrzyniak prostopadłym zagraniem znalazł w polu karnym Śpiączkę, dograł mu jeszcze Anon, napastnik Gieksy miał spore problemy z oddaniem strzału i piłka w rękach Węglarza.

• Nieporozumienie na lewej stronie Chrzanowskiego z Adu, od bramki wznowi Baran.

• Pierwszy stały fragment gry dla Wigier, piłkę w narożniku ustawia Mackiewicz.

• Faulowany Biedrzycki w środku pola.

• Mocny pressing Mackiewicza, Jędrych wybija w aut.

• Leży przy linii bocznej Karol Mackiewicz, kontakt z Wawrzyniakiem zakończył się uderzeniem w twarz. Zupełnie przypadkowym.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła Wawrzyniaka, piłka opuściła boisko.

• Przy piłce zawodnicy z Katowic, głównie na własnej połowie.

• Od środka rozpoczyna Śpiączka i zaczynamy!

• Obie ekipy już na murawie, gospodarze zagrają dziś w białych trykotach natomiast GKS w ciemnych wyjazdowych strojach.

• Wyjściowy skład już znamy, czas przedstawić ławki rezerwowych obu ekip:

Rezerwowi Wigier:

Kąkolewski, Olszewski, Karbowy, Ivan Albert, Smuga, Bida, Polkowski.

Rezerwowi GKS Katowice:

Pawełek, Mączyński, Piesio, Poczobut, Puchacz, Lisowski, Woźniak

• Jesienią w pojedynku pomiędzy GKS-em Katowice a Wigrami Suwałki górą byli gospodarze wygrywając 2:0. W 26 minucie do siatki trafił Dominik Bronisławski, a pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się wtedy Adrian Błąd ustalając wynik spotkania. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się o tym już po godzinie 15!

• Dziś starcie drużyn walczących wiosną o utrzymanie. W nieco lepszej sytuacji są gospodarze dzisiejszego pojedynku, zajmują oni 15 lokatę w tabeli z dorobkiem 22 punktów. GKS Katowice do Wigier traci 4 oczka i są na przedostatnim - 17 miejscu.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, na relację NA ŻYWO prosto z Suwałk zaprasza Adrian Milewski!

Adrian Milewski

Wigry Suwałki – GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Wigry Suwałki – GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Wigry Suwałki – GKS Katowice ONLINE. Na zakończenie inauguracyjnej wiosennej 22 kolejki Fortuna 1 Ligi w Suwałkach dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowymi Wigrami a GKS-em Katowice. Obie drużyny rundy jesiennej nie mogą zaliczyć do udanej, więc wszystko wskazuje na to, że wiosną karty powinny się odwrócić. Pojedynek dwóch ekip walczących o utrzymanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 15. Relacja NA ŻYWO z tego spotkania w GOL24!

Wigry Suwałki – GKS Katowice ONLINE

Wigry Suwałki o punkty wiosną już zagrały i w zaległym spotkaniu 20. kolejki rzutem na taśmę przegrały z Odrą Opole 2:3. Kibice i zawodnicy chcieliby uznać to za falstart i w niedzielnym spotkaniu kompletem punktów powitać wiosenne rozgrywki na suwalskim Zarzeczu.

Podopieczni Ariela Jakubowskiego podczas przygotowań mieli głównie wyeliminować błędy powtarzające się przy stałych fragmentach gry, po których tracili najwięcej bramek. Czy się to udało, ciężko ocenić, bowiem już w pojedynku z Odrą Opole po jednym z rzutów rożnych biało-niebiescy stracili bramkę w doliczonym czasie gry, co skutkowało niekorzystnym wynikiem po końcowym gwizdku.

Na niedzielny pojedynek trener Wigier może pokusić się o wystawienie w wyjściowej jedenastce Filipa Karbowego i Roberta Bartczaka, którzy wrócili po przerwie za żółte kartki. W meczowej kadrze nie powinno także zabraknąć Daniela Smugi z Górnika Zabrze, który chętniej wybrał wypożyczenie w Wigrach Suwałki, niż w olsztyńskim Stomilu. Niewątpliwie braki w szeregach defensywnych będą odczuwalne z powodu pauzującego za kartkę Adriana Karankiewicza.

Ekipa z północno-wschodniej Polski w marcu rozegra najważniejsze spotkania w kontekście utrzymania. Po niedzielnym spotkaniu z Katowicami rywalami Wigier na wyjazdach będą Stomil Olsztyn oraz Garbarnia Kraków. Straty punktów w tych pojedynkach mogą przysporzyć sporych kłopotów młodej, zajmującej 1. miejsce w klasyfikacji PRO Junior drużynie.

W Katowicach jesień skończyła się koszmarnie, a teraz ma być tylko lepiej. Drużyna Dariusza Dudka zatrudniła w szeregi obronne Radka Dejmka i Arkadiusza Jędrycha z Zagłębia Sosnowiec. Linię pomocy zasilili między innymi Jakub Habusta z Odry Opole, Patryk Grychtolik z Zagłębia Lubin i Callum Rzonca z Zagłębia Sosnowiec.

To będzie pierwszy punktowy sprawdzian ekipy z Katowic. W ostatnim sparingu GKS pokonał 2:0 Pniówek Pawłowice 2:0, a na listę strzelców wpisali się Śpiączka i Błąd. W tabeli drużyna GKS-u zajmuje przedostatnią lokatę z dorobkiem 18 punktów. Do bezpiecznej strefy (15 miejsce Wigier Suwałki) tracą 4 oczka.

Kto wygra mecz 1. ligi: Wigry Suwałki - GKS Katowice?

Sędzia meczu Wigry Suwałki - GKS Katowice:

Arbitrem niedzielnego meczu w Suwałkach będzie Łukasz Bednarek z Koszalina.

Mecz Wigry Suwałki - GKS Katowice RELACJA TV

22 Kolejka Fortuna 1 Ligi - mecz Wigier Suwałki z GKS-em Katowice, niedziela 3 marca godzina 15:00!

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Na relację NA ŻYWO z tego pojedynku zapraszamy do GOL24! Zaczynamy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra! [/align]