Fortuna Puchar Polski. Mecz Wigry Suwałki - Legia Warszawa...

Fortuna Puchar Polski. Mecz Wigry Suwałki - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału
2021-09-22 17:30

Wigry Suwałki

1

Legia Warszawa

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Koniec meczu w Suwałkach. Legia Warszawa wygrywa z Wigrami 3:1.

• Znakomity kontratak Legii Warszawa, ale w ostatniej chwili Josue zepsuł wysiłek kolegów i stracił piłkę.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Jakub Kisiel zmienił Limira Kastratiego.

• Natomiast Kacper Zaborski pojawił się w miejsce Kamila Adamka.

• Ostatnie dwie zmiany w szeregach gospodarzy. Krystian Ogrodnowski pojawił się w miejsce Bartłomieja Babiarza

• Mahir Emreli ruszył z połowy boiska sam na sam z bramkarzem Wigier, ale w decydującym momencie uderzył niecelnie.

• Po bardzo długim czasie wreszcie akcja Wigier, ale skończyła się tylko na rzucie rożnym.

• Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, dograł do Mahira Emreliego, a ten mocnym uderzeniem podwyższył wynik meczu na 3:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mahir Emreli podwyższa na 3:1!

• W zespole Wigier Suwałki Rafał Grzelak pojawił się w miejsce Patryka Mularczyka.

• Josue dośrodkował z rzutu rożnego, ale nie zagroziło to bramce gospodarzy.

• Mahir Emreli dostał piłkę w polu karnym Wigier, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy!

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Patryk Mularczyk.

• Kamil Adamek wpadł z piłką w pole karne Lecha, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane!

• Natomiast Kosei Iwao pojawił się w miejsce Mariusza Rybickiego.

• Dwie zmiany w szeregach Wigier Suwałki. Mateusz Sowiński zmienił Michała Łabojko

• Fatalny błąd bramkarza Wigier! Hieronim Zoch przy próbie wybicia piłki spod własnej bramki nastrzelił Larima Kastratiegoi piłka wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Larim Kastrati zdobywa bramkę dla Legii na 2:1!

• Josue oddał mocny strzał z dalszej odległości, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Wigier.

• Legia Warszawa wywalczyła rzut rożny po akcji prawą stroną boiska.

• Natomiast Ernest Muci zmienił Rafaela Lopesa.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach Legii Warszawa. Mahir Emreli pojawił się w miejsce Kacpra Kostorza

• Tym razem uderzenie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Legii.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Josue.

• Rafael Lopes oddał sytuacyjny strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Hieronim Zoch!

• Josue zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale skutecznie interweniował bramkarz Wigier!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Kacper Skwierczyński pojawił się w miejsce Yuriego Ribeiro.

• W przerwie dwie zmiany w szeregach Legii Warszawa. Josue zmienił Jurgena Celhaka

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Suwałkach. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Suwałkach. Do przerwy remis 1:1.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Po znakomitej akcji gości piłka trafiła do Kacpra Kostorza, ten zdecydował się na strzał z dystansu i zdobył piękną wyrównującą bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kacper Kostorz doprowadza do wyrównania!

• Mariusz Rybicki świetnie uderzył z rzutu wolnego, Cezary Miszta odbił piłkę przed siebie, a do niej dopadł Kacper Michalski i wpakował piłkę do bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wigry Suwałki obejmują prowadzenie po trafieniu Kacpra Michalskiego!

• Mariusz Rybicki z rzutu wolnego uderzył minimalnie niecelnie.

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Legii.

• Lirim Kastrati wpadł z piłką w pole karne Wigier, ale ponownie niecelnie dośrodkował.

• Kacper Michalski niespodziewanie znalazł się przed szansą na zdobycie bramki, minął Cezarego Misztę, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

• Wigry Suwałki zaatakowały bramkę Legii, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Wigier do strzału doszedł Mateusz Hołownia, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy.

• Rafael Lopes dostał piłkę na głowę w polu karnym rywali. Gracz Legii oddał strzał, ale świetnie interweniował Hieronim Zoch.

• Lirim Kastrati wpadł z prawej strony w pole karne Wigier, zagrał do Rafaela Lopesa, ale ten uderzył niecelnie.

• Kacper Kostorz dostał piłkę w polu karnym Wigier, próbował jeszcze odegrać, ale trafił wprost w rywala.

• Kolejne zagranie piłki w pole karne Wigier, ale Rafael Lopes nie zdołał zagrozić bramce rywali.

• Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, dograł do Kacpra Kostorza, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć piłki.

• Denis Gojko popędził prawą stroną boiska, zagrał w ole karne gości, ale tam Kamil Adamek sfaulował rywala w ofensywie.

• Szybki kontratak Legii zepsuł Lirim Kastrati, który w łatwy sposób stracił piłkę.

• Denis Gojko zagrał w pole karne Legii, ale do piłki nie zdołał dopaść Mariusz Rybicki.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła wprost na głowę Kacpra Kostorza, ale ten uderzył minimalnie ponad poprzeczką bramki rywali.

• Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Igor Kharatin zagrał prostopadle w kierunku bramki Wigier, ale pierwszy do piłki dopadł Hieronim Zoch.

• Rozpoczynamy pojedynek w Fortuna Pucharze Polski!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Suwałkach. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie Legii Warszawa:

• Oto Skład Wigier Suwałki na dzisiejsze spotkanie:

• Legia Warszawa w krajowych rozgrywkach również nie radzi sobie najlepiej. Mistrzowie Polski po sześciu spotkaniach mają zaledwie dziewięć "oczek" na koncie. Legioniści zajmują obecnie dopiero dwunaste miejsce w tabeli, ale mają dwa spotkania rozegrane mniej od większości drużyn.

• Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Legia Warszawa. Jednak krajowe puchary rządzą się swoimi prawami. Wigry Suwałki zajmują dopiero czternaste miejsce w ligowej tabeli i mają zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

• Witamy serdecznie! W meczu 1/32 Fortuna Pucharu Polski drugoligowe Wigry Suwałki zmierzą się z mistrzem Polski Legią Warszawa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

DW

Wigry Legia TRANSMISJA

Wigry Suwałki - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ©Szymon Starnawski

Fortuna Puchar Polski. Mecz Wigry Suwałki - Legia Warszawa ONLINE. Wszystko wskazuje na to, że w środę zapełnią się szczelnie trybuny stadionu miejskiego w Suwałkach. Nic dziwnego, bo Wigry zagrają w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski z mistrzem kraju Legią Warszawa.

Fortuna Puchar Polski: Wigry - Legia ONLINE

Z jednej strony Biało-Niebiescy mieli pecha w losowaniu, bo ich rywale będą zdecydowanym faworytem pucharowej potyczki. Jednak z drugiej, przyjazd tak utytułowanego zespołu to wielka gratka nie tylko dla fanów, ale i drugoligowych piłkarzy. Stołeczny zespół to 15-krotny mistrz Polski, z czego pięć tytułów zdobył w ostatnich sześciu sezonach, co najlepiej świadczy o jego dominacji na krajowym podwórku.

Wigry - Legia NA ŻYWO. Jeszcze więcej, bo 19 razy, Legia sięgała po Puchar Polski. Czu suwalczanie są w stanie przeszkodzić jej w rozpoczęciu marszu po kolejne trofeum? - Szanse są nikłe, ale są. Starannie zabezpieczymy dostęp do naszej bramki i poszukamy okazji w kontratakach. Jeżeli przeciwnicy wciągną nas na własną połowę, postaramy się nie tracić bezsensownie piłki - ocenia trener Wigier Dawid Szulczek, cytowany przez portal suwalki24.pl.

Nadzieję na sprawienie ogromnej niespodzianki daje niezwykle napięty terminarz ekipy Czesława Michniewicza. W minioną środę Legioniści grali w Moskwie ze Spartakiem w Lidze Europy (1:0), w niedzielę w ekstraklasie z Górnikiem Łęczna (3:1), a po wizycie w Suwałkach czeka ich starcie ligowe z Rakowem Częstochowa (25 września) i kolejny występ w europejskich pucharach - z angielskim Leicesterem City (30 września).

Wigry - Legia STREAM. Warszawski sztab szkoleniowy musi zatem rozsądnie gospodarować siłami i można zakładać, że w starciu Wigrami na boisku pojawi się niewielu piłkarzy z podstawowego składu. - Legia ma tak silną kadrę, że nawet drużyna złożona z samych rezerwowych piłkarzy zajmowałaby czołowe miejsce w tabeli naszej ekstraklasy - przekonuje trener Szulczek.

Można przewidywać, że przeciwko drugoligowcowi wystąpi wielu spośród 13 piłkarzy, którzy nie grali bądź wystąpili w niewielkim wymiarze czasowym w meczu z Łęczną i w poniedziałek trenowali w Książenicach. A jak podaje strona legia.com byli to: Cezary Miszta, Mateusz Hołownia, Youri Ribeiro, Lirim Kastrati, Kacper Kostorz, Rafael Lopes, Kacper Tobiasz, Joel Abu Hanna, Lindsay Rose, Jakub Kisiel, Jurgen Celhaka, Szymon Włodarczyk i Josue.

Wigry - Legia TRANSMISJA TV

Mecz Fortuna Pucharu Polski Wigry Suwałki - Legia Warszawa odbędzie się w środę, 22 września o godz. 17:30. Transmisja w Polsacie Sport. Internetowy stream online dostępny jest na platformie Polsat Box Go.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.