Zagłębie Lubin - Radomiak Radom ONLINE. Gospodarze zbudowali...

Zagłębie Lubin - Radomiak Radom ONLINE. Gospodarze zbudowali twierdzę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Sokratis Dioudis - 2
    • Mateusz Grzybek - 3 (Bartłomiej Kłudka - 3)
    • Bartosz Kopacz - 3
    • Aleks Ławniczak - 3
    • Mikkel Kirkeskov - 2
    • Damian Dąbrowski - 4 (Serhij Bułeca - bez oceny)
    • Marko Poletanović - 3 (Tomasz Makowski - 3)
    • Kacper Chodyna - 3
    • Tomasz Pieńko - 3 (Marek Mróz - 2)
    • Mateusz Wdowiak - 3
    • Juan Munoz - 3 (Dawid Kurminowski - 3)

• Krzysztof Bąkowski - 3
    • Jan Grzesik - 3
    • Raphael Rossi - 3
    • Mike Cestor - 4
    • Dawid Abramowicz - 3
    • Luizao - 4 (Mateusz Cichocki - bez oceny)
    • Michał Kaput - 3
    • Edi Semedo - 5 (Leandro - bez oceny)
    • Rafał Wolski - 3 (Christos Donis - 3)
    • Frank Castaneda - 3 (Lisandro Semedo - bez oceny)
    • Pedro Henrique - 5 (Leonardo Rocha - bez oceny)
  • Koniec meczu! Radomiak Radom pokonuje na wyjeździe Zagłębie Lubin (3:2)! Dla "Miedziowych", którzy w 5 minut odrobili dwubramkową stratę, ale szybko stracili trzecią bramkę, to pierwsza domowa porażka w tym sezonie.

• Kacper Chodyna zgrywa przed bramkę do nikogo. Po chwili Dawid Kurminowski główkuje obok bramki.

• Michał Kaput ofiarnie przyjmuje piłkę na strzał Bartosza Kopacza z dystansu.

• Dośrodkowanie Bartłomieja Kłudki z prawej strony zablokowane. Z kontrę ruszył Lisandro Semedo, wypuszczając sobie piłkę. Został zastopowany przed linią środkową.

• Marek Mróz biegnie lewą stroną w stronę pola karnego Radomiaka. W kluczowym momencie.. przewrócił się na piłce.

• Marcin Szczerbowicz dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• Sokratis Dioudis nogą broni strzał Dawida Abramowicza! Kapitalna interwencja greckiego bramkarza "trzyma" Zagłębie w grze!

• Christos Donis upomniany żółtą kartką za faul na Mateuszu Wdowiaku

• Serhij Bułeca zmianie Damiana Dąbrowskiego.

• [WIDEO] 79. MINUTA. DRUGI GO EDIEGO SEMEDO (2:3)

• ... a za Pedro Henrique pojawia się Leonardo Rocha.

• Mateusz Cichocki zmienia Luizao...

• NIE MA GOLA DLA ZAGŁĘBIA!!!

Mateusz Wdowiak szczęśliwie przedarł się w "szesnastkę". W polu karnym składał się do strzału, ale w ostatniej chwili przyblokował go Jan Grzesik!

• [WIDEO] 72. MINUTA GOL DAMIANA DĄBROWSKIEGO (1:2)

[WIDEO] 77. MINUTA. GOL MATEUSZA WDOWIAKA (2:2)

• ... a za Franka Castanedę na murawie melduje się Lisandro Semedo.

• Podwójna zmiana w Radomiaku: Leandro wchodzi za Ediego Semedo...

• Błyskawiczna odpowiedź przyjezdnych!

Edi Semedo wykorzystał przestrzeń na prawej stronie. Wrzucił wyższy bieg i znalazł się z piłką w polu karnym. Płaskim uderzeniem w stronę dalszego rogu zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu!

• DUBLET EDIEGO SEMEDO!!!

• 5 minut wystarczyło, by odrobić dwubramkową stratę!

Zakotłowało się przed bramką Radomiaka po rzucie rożnym. Najprzytomniej zachował się Mateusz Wdowiak, który mierzonym uderzeniem w stronę dalszego rogu wpisał się na listę strzelców!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! MATEUSZ WDOWIAK!!!

• Mikkel Kirkeskov podłączył się do akcji. Wrzuca w pole karne, gdzie piłki nie sięgnął Dawid Kurminowski. Po chwilo rzut rożny po zablokowanym strzale Mateusza Wdowiaka.

• 4 878 widzów na meczu Zagłębia z Radomiakiem.

• Będą emocje w Lubinie!

Kacper Chodyna podaje z prawej strony przed pole karne do Damiana Dąbrowskiego, który uderza bez przyjęcia w stronę dalszego rogu! Piłka wpada do siatki mimo interwencji Krzysztofa Bąkowskiego!

• ZAGŁĘBIE ŁAPIE KONTAKT! DAMIAN DĄBROWSKI!!!

• W Radomiaku Christos Donis zmienia Rafała Wolskiego.

• ... a za Marko Poletanovicia melduje się Tomasz Makowski.

• Dawid Kurminowski zmienia Juana Munoza...

• Rafał Wolski poszedł odważnie na przebój. Niewiele brakowało, by wyprzedził Aleksa Ławniczaka. Kontra spaliła jednak na panewce.

• Marko Poletanović upomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Nerwowo interweniuje Krzysztof Bąkowski po centrze z prawej strony. Na szczęście bez konsekwencji.

• Seria dośrodkowań w pole karne gości. Ci radzą sobie bez zarzutu.

• Goście wybijają piłkę przed pole karne po dośrodkowaniu Damiana Dąbrowskiego. Dopada do niej Mikkel Kirkeskov, który uderzył nieczysto.

• Zdaniem sędziego Pedro Henrique faulował Bartosza Kopacza. Rzut wolny dla gospodarzy ok. 30 metrów od bramki Radomiaka.

• Bartłomiej Kłudka chciał ograć Franka Castanedę na prawej stronie. Za mocno wypuścił sobie piłkę, do której ruszył Rafał Wolski. Defensor Zagłębia powalił rywala na murawę! Musi uważać - ma na koncie żółtą kartkę. Druga oznaczałaby wcześniejsze zejście z boiska, na które wszedł w 46. minucie.

• Bartłomiej Kłudka wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie, ale piłkę utrzymał Juan Munoz.

• Kacper Chodyna ruszył na obieg prawą stroną. Jego dośrodkowanie blokuje Mike Cestor.

• Dzisiaj 1 gol nie wystarczy nawet do remisu...

• A teraz Juan Munoz uderza wolejem nad poprzeczką. Źle do strzału złożył się Hiszpan po centrze Damiana Dąbrowskiego.

• To mogła być trzecia bramka dla Radomiaka!!!

Z kontrą ruszył Frank Castaneda. Ściągnął na siebie uwagę dwóch rywali i podaje w pole karne do Rafała Wolskiego. Ten uderza wysoko nad bramką...

• Marek Mróz zmienia Tomasza Pieńkę. Ta zmiana była awizowana pod koniec pierwszej połowy, gdy młodzieżowy reprezentant Polski ucierpiał w starciu w Michałem Kaputem. Została ona odrodzona do teraz.

• Dzieje się w Lubinie! Po wyrzucie z autu piłkę dostaje niepilnowany Frank Castaneda! Ten podholował kilka metrów, po czym huknął tuż obok lewego słupka!

• W odpowiedzi piłka po uderzeniu Mateusza Wdoiwiaka przelatuje nad bramką.

• Ciekawie zapowiadała się kontra Radomiaka. Strzał Ediego Semedo z pola karnego broni Sokratis Dioudis.

• Bartłomiej Kłudka upomniany żółtą kartką. Pociągał za koszulkę Franka Castanadę i powalił go na murawę.

• Niezłe dośrodkowanie Rafała Wolskiego z prawego narożnika. Najwyżej wyskoczył Pedro Henrique, który uderza głową obok bramki.

• Atak Radomiaka prawą stroną przerwany sprytnym nabiciem Mateusza Wdowiaka. Nie było dalekiego wyrzutu w pole karne, a piłkarze Constantina Galki pograli po obwodzie. Dośrodkowanie Dawida Abramowicza nie znalazło adresata. Po chwili Rafał Wolski wywalczył rzut rożny.

• Damian Dąbrowski uderza płasko z ok. 20 metrów. Krzysztof Bąkowski pewnie łapie piłkę.

• Zagłębie zaczyna drugą połowę!

• Bartłomiej Kłudka wychodzi na drugą połowę w miejsce Mateusza Grzybka.

• Wracamy do Lubina, gdzie dobiega końca przerwa w meczu 13. kolejki PKO Ekstraklasy między Zagłębiem a Radomiakiem Radom. Po pierwszej połowie prowadzą goście po bramkach Ediego Semedo i Pedro Henrique.

Czy "Miedziowi" przegrają pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością?

Przekonamy się niebawem.

• +5' Jan Grzesik blokuje dośrodkowanie Mateusza Wdowiaka z lewej strony. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia i sędzia Marcin Szczerbowicz zaprasza obie strony na przerwę. Zagłębie Lubin przegrywa z Radomiakiem Radom 0:2.

• +3' Za krótkie dośrodkowanie Mateusza Grzybka. Do odbitej piłki dopada Marko Poletanović, którego anemiczny strzał mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• +2' Kacper Chodyna przyblokowany na prawej stronie przez Michała Kaputa. Goście chcieli wyjść z kontrą w postaci dalekiego zagranie do Pedro Henrique. Ten zdaniem sędziego nieprzepisowo poradził sobie z Aleksem Ławniczakiem.

• Marcin Szczerbowicz dolicza 5 minut do pierwszej połowy.

• Juan Munoz przejmuje piłkę w polu karnym Radomiaka. Wycofuje do Kacpra Chodyny, którego strzał został zablokowany. Po chwili za mocne zagranie Mateusza Grzybka; piłkę łapie Krzysztof Bąkowski.

• Mateusz Grzybek zagrywa płasko w pole karne do Kacpra Chodyny. Ten chciał zagarnąć piłkę wślizgiem. Zamiast tego trafił w nogi Mike'a Cestora.

• Nerwowo w polu karnym Radomiaka. Krzysztof Bąkowski liczył na to, że obrońcy wybiją. Oni zaś, że bramkarz złapie piłkę! A ta przeturlała się za linię końcową blisko lewego słupka!

• Kacper Chodyna przejmuje piłkę na linii 16. metra po błędzie Dawida Abramowicza! Pomocnik "Miedziowych" huknął w stronę bramki, a Krzysztof Bąkowski przenosi nad poprzeczką!

• Dawid Abramowicz urwał się lewą stroną. Zabrakło dokładnego dośrodkowania przed bramkę Zagłębia.

• Zmiana wstrzymana. Tomasz Pieńko pozostaje na murawie.

• Wiele wskazuje na to, że będzie konieczna zmiana. Do wejścia szykuje się Marek Mróz.

• Sztab medyczny "Miedziowych" zajmuje się Tomaszem Pieńką. Ten nie podnosi się z murawy. Nie wygląda to dobrze.

• Michał Kaput upomniany żółtą kartką. W środku pola powalił Tomasza Pieńkę, który popisał się efektowną ruletą.

• Tomasz Pieńko uderza płasko z lewej strony pola karnego w stronę bliższego rogu. Krzysztof Bąkowski nie dał się zaskoczyć

• Mike Cestor niespodziewanie wcielił się w lewego wahadłowego. Pognał po linii bocznej na połowę Zagłębia, gdzie staranował rywala. Krótką rozmowę uciął sobie z nim Marcin Szczerbowicz, przypominając mu o żółtej kartce.

• Bartosz Kopacz miał sporo miejsca na 30. metrze. Uderza nad bramką.

• Kolejny (piąty) rzut rożny dla Zagłębia. Do dośrodkowania z prawego narożnika najwyżej wyskoczył Jan Grzesik.

• [WIDEO] 15. MINUTA. GOL PEDRO HENRIQUE (0:2)

• Atak Zagłębia przynosi rzut rożny. Po źle rozegranym stałym fragmencie gry z kontrą ruszyli Edi Semedo i Frank Castaneda! Podanie w "szesnastkę" do drugiego z wymienionych było jednak odrobinę za mocne. Sokratis Dioudis łapie piłkę.

• Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

• 4 Strzały 2
    • 1 Strzały celne 2

Stuprocentowa skuteczność gości

• ... I NIE MA GOLA DLA ZAGŁĘBIA!!!

Dalekie zagranie na wolne pole do rozpędzonego Juana Munoza. Ten podholował kilkanaście metrów, po czym uderza płasko w stronę dalszego rogu! Pomylił się nieznacznie - piłka musnęła słupek i opuściła plac gry!

• Nerwowo w defensywie grają gospodarze. Rafał Wolski traci piłkę na rzecz Tomasza Pieńki...

• Mike Cestor upomniany żółtą kartką za powalenie na murawę Juana Munoza.

• Mocnym zagraniem po linii uruchomiony został Edi Semedo. Ten przejmuje piłkę i zbliża się do pola karnego. Wykłada przed bramkę, gdzie zabrakło "zamknięcia" w postaci strzału.

• Ciekawie zapowiadała się akcja zawodników Waldemara Fornalika. Damian Dąbrowski zagrywa w pole karne, ale asystent zauważył, że uczynił to zza linii końcowej.

• Pan Piłkarz

• Przerwa w grze. W narożniku boiska trzeba było udeptać trawę.

• A teraz, po części udała się ta sztuka. Juan Munoz przejmuje futbolówkę w "szesnastce", ale był na wyraźnym spalonym.

• Podrażnieni lubinianie próbują się zorganizować. Nie są na razie w stanie przedrzeć w okolice pola karnego Radomiaka.

• Dwa strzały, dwa celne ciosy przyjezdnych!

Pedro Henrique przejmuje piłkę na 18. metrze. Składał się do strzału lewą nogą i chciał go zablokować wślizgiem Marko Poletanović. Napastnik Radomiaka przełożył więc piłkę do prawej nogi, po czym uderzył mocno przy słupku! Sokratis Dioudis tylko obserwował!

• RADOMIAK PODWYŻSZA PROWADZENIE! PEDRO HENRIQUE!!!

• Krzysztof Bąkowski na raty broni strzał Kacpra Chodyny zza linii 16. metra.

• Po chwili nieczyste uderzenie Tomasza Pieńki. Wybija Mike Cestor, a następnie bezpańską piłkę - po centrze z prawej strony - łapie bramkarz Radomiaka.

• Krzysztof Bąkowski spokojnie łapie piłkę po przeciągniętym dośrodkowaniu z prawej strony.

• To była kapitalna akcja na wyrównanie... Mike Cestor i Kacper Chodyna

• TO MUSUAŁ BYĆ GOL DLA ZAGŁĘBIA!!!

Juan Munoz uruchomił prostopadłym podaniem Kacpra Chodynę, który ruszył sam na spotkanie z Krzysztofem Bąkowskim! Nie wiadomo, dlaczego zwlekał ze strzałem, mając daleko wysuniętego bramkarza Radomiaka. Ten moment wykorzystał Mike Cestor, który zablokował rywala!

• [WIDEO] 1. MINUTA. GOL EDIEGO SEMEDO (0:1)

• Po krótkim rozegraniu wrzucał Marko Poletanović. Goście wybijają przed pole karne, skąd było kolejne dośrodkowanie w pole karne. Juan Munoz nieczysto uderza w piłkę, posyłając ją wysoko nad bramką debiutującego Krzysztofa Bąkowskiego.

• I jeszcze jeden, po interwencji Mike'a Cestora.

• Mocno bita piłka na dalszy słupek, skąd przed bramkę zgrywał Bartosz Kopacz. Jan Grzesik wyjaśnia sytuację wybiciem za linię końcową.

• Niezłe dośrodkowanie Damiana Dąbrowskiego w "szesnastkę", gdzie górował jednak Raphael Rossi. Po chwil Tomasz Pieńko wywalczył rzut rożny.

• "Miedziowi" przybliżyli się na kilkanaście metrów, gdzie powalony na murawę został Marko Poletanović. Najprawdopodobniej będzie dośrodkowanie w pole karne.

• Aleks Ławniczak faulowany w środku boiska przez Pedro Henruqie.

• Ależ początek meczu w Lubinie! Pierwsza akcja gości daje prowadzenie!!!

Pedro Henrique zgrywa piłkę do Ediego Semedo, który przedarł się w "szesnastkę" i uderza mocno w stronę dalszego rogu! Sokratis Dioudis był bezradny!

• GOL DLA RADOMIAKA! EDI SEMEDO!!!

• Na gwizdek Marcina Szczerbowicza spotkanie ze środka zaczynają zawodnicy gości!

• Kapitanami są defensorzy - Bartosz Kopacz i Raphael Rossi.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Niedzielny pojedynek pomiędzy Zagłębiem a Radomiakiem poprowadzi Marcin Szczerbowicz. Arbiter z Olsztyna w trwających rozgrywkach rozstrzygał osiem spotkań. Trzy z nich odbyły się na poziomie PKO Ekstraklasy, cztery w 1. lidze oraz jedno w Pucharze Polski.

• Radomiak Radom od początku sezonu gra w kratkę. "Zieloni" na razie są daleko od strefy spadkowej, ale forma drużyny nie jest najlepsza. Trzy ostatnie mecze wyjazdowe zakończyły się porażką tej drużyny.

• Zagłębie Lubin już w poprzednim sezonie pokazało, że jest w stanie grać o najwyższe cele takie jak zajęcie miejsca premiowanego europejskimi pucharami. Kampania 2022/23 zakończyła się dla "Miedziowych" 9. miejsce, ale w trwających rozgrywkach mają być "czarnym koniem". Ekipa prowadzona przez trenera Fornalika zajmuje obecnie 7. miejsce, a po 13. kolejce może wskoczyć do czołówki ligi.

• Gospodarze mają ogromny apetyt na dopisanie kolejnych trzech punktów i zbliżenie się do czołówki ligi. Czy Pedro Henrique uratuje Radomiak przed czwartą wyjazdową porażką z rzędu?

1/4
przejdź do galerii

©Canal+ Sport screen

PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Radomiak Radom ONLINE. Gospodarze mają ogromny apetyt na dopisanie kolejnych trzech punktów i zbliżenie się do czołówki ligi. Czy Pedro Henrique uratuje Radomiak przed czwartą wyjazdową porażką z rzędu? Relacja LIVE w niedzielę już od godziny 12:30.

PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Radomiak Radom ONLINE

Zagłębie w obecnym sezonie zbudowało prawdziwą serię. "Miedziowi" na swoim stadionie są jeszcze niepokonani. Wygrali cztery spotkania, natomiast dwa zremisowali. Na wyjazdach idzie im znacznie gorzej, gdyż doznali czterech porażek. Zagłębie to dość pragmatyczna drużyna, która w głównej mierze skupia się na ofensywie. Bilans bramkowy 14:15 nie jest imponujący.

Nadzieją na trzy punkty może być Pedro Henrique, który jest najlepszym strzelcem drużyny i jednym z wyróżniających napastników całej ligi. Brazylijczyk ma już osiem goli. Kto w Radomiaku zajmuje w tej klasyfikacji drugie miejsce? Aż siedmiu zawodników, którzy mają po jednym golu. Ogromna przepaść.

Nie zagrają w meczu Zagłębie Lubin - Radomiak Radom:
Zagłębie: - - - - -
Radomiak: Roberto Alves, Luis Machado

Mecz Zagłębie Lubin - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Transmisja na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Family. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 w niedzielę od godziny 12:30 - zapraszamy!