Zrinjski Mostar - Legia Warszawa ONLINE. Piąta porażka z...

Zrinjski Mostar - Legia Warszawa ONLINE. Piąta porażka z rzędu nie wchodzi w grę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Konferencji, Grupa E
2023-10-26 21:00

HSK Zrinjski

1

Legia Warszawa

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

• Tak prezentują się wszystkie wieczorne wyniki Ligi Konferencji Europy.

• Bartosz Slisz - 3
    • Jurgen Calhaka - 4, (Juergen Elitim - bez oceny)
    • Patryk Kun - 3
    • Josue - 4
    • Ernest Muci - 3, (Marc Gual - 3)
    • Blaz Kramer - 4, (Maciej Rosołek - 2)
  • Legia była dzisiaj lepsza i zasłużenie wygrywa, ale ten mecz był ciężki. Legioniści popełnili wiele błędów i mieli dużo szczęścia, jednak gospodarze mieli swoje szanse i mogą czuć niedosyt. Za dwa tygodnie rewanż przy Łazienkowskiej.

• Koniec meczu! Legia Warszawa wygrywa z HSK Zrinjski 2:1! Dobry wieczór polskich klubów w europejskich pucharach.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, by zyskać czas.

• Po szybkim kontrataku Legia wywalczyła rzut rożny w decydującym momencie meczu.

• Kolejna żółta kartka dla gracza Legii za opóźnianie gry. Tym razem ukarany Patryk Kun.

• Kolejny atak gospodarzy, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Dobra wrzutka z narożnika boiska, ale jeden z graczy gospodarzy uderzył minimalnie niecelnie!

• Gospodarze po oskrzydlającej akcji wywalczyli rzut rożny.

• Radovan Pankov potrzebuje pomocy medycznej.

• Marc Gual dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, oddał strzał, który minął bramkę rywali!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej siedem minut!

• Yuri Ribeiro ucierpiał po starciu z rywalem.

• Juergen Elitim zmienił Jurgena Celhakę.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii, ale żaden z graczy gospodarzy nie oddał strzału.

• Patryk Kun oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Gospodarze rozgrywają piłkę w środku pola i czekają na okazję, by zaskoczyć legionistów.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Nemanja Bibija.

• Mocne zagranie w pole karne gospodarzy, ale tam Paweł Wszołek nie zdołał dopaść do piłki.

• Dominik Hladun ukarany żółtą kartkę za opóźnianie gry.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Filip Bradarić zmienił Dario Canadiję.

• Od kilku minut gospodarze mają przewagę i robią wszystko, by doprowadzić do wyrównania.

• Dobre zagranie w pole karne gospodarzy, ale żaden z graczy Legii nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

• Antonio Ivancić oddał niemalże perfekcyjny strzał z linii pola karnego! Piłka minęła bramkę Legii o centymetry!

• Roszada także w Legii Warszawa. Maciej Rosołek zmienił Blaza Kramera.

• Natomiast Kerim Memija pojawił się w miejsce Mario Ticinovića.

• Dwie zmiany w Zrinjskim Mostar. Tomislav Kis zmienił Damira Zlomislića

• Gospodarze trafiają do bramki za sprawą Matiji Malekinusića, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Zagranie w pole karne Legii, ale spokojnie interweniował Dominik Hladun.

• Zmiana w Legii Warszawa. Marc Gual zastąpił Ernesta Muciego.

• Yuri Ribeiro kapitalnie zagrał z głębi pola na głowę Blaza Kramera, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie po bramce Blaza Kramera!!!

• Natomiast Matija Malekinusić pojawił się w miejsce Mario Cuze.

• Dwie zmiany w Zrinjski Mostar. Peter Misić zmienił Aldina Hrvanovića

• Znowu fragment mniej interesującej gry na stadionie w Mostarze.

• Dobra wrzutka z narożnika boiska, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Koronkowa akcja gospodarzy, ale strzał jednego z graczy Zrinjskiego został zablokowany.

• Ernest Muci ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Zrinjski zdobywa bramkę, ale arbiter dopatrzył się spalonego jednego z graczy gospodarzy!

• Ernest Muci z prawej strony dośrodkował wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

• Josue z głębi pola zagrał wprost do rywala.

• Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Pierwsza akcja gospodarzy w drugiej połowie, ale bez zagrożenia.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mostarze. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Tak prezentują się wszystkie wyniki meczów Ligi Konferencji Europy rozpoczętych o godzinie 21:00.

• Na razie w tym meczu oba zespoły mają momenty dobrej gry. Więcej tych momentów ma Legia, ale nie potrafi tego przełożyć na wynik meczu. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mostarze. Do przerwy remis 1:1.

• Josue cudownie zagrał w pole karne do Blaza Kramera, ale ten z bliskiej odległości, fatalnie spudłował!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Radovan Pankov ostro sfaulował rywala w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Josip Corluka oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, ale świetną interwencją popisał się Dominik Hladun!

• Próba akcji ofensywnej Legii, ale zupełnie nieudana.

• Ten mecz ma dłuższe fragmenty średnio interesującej gry i właśnie mamy taki fragment.

• Patryk Kun zagrał w pole karne rywali, ale tam Bartosz Slisz przyjął piłki.

• Znowu Zrinjski spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Josue zagrał z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, tam Ernest Muci wstrzelił piłkę przed bramkę rywali, gdzie jeden z graczy bośniackiej drużyny niefortunną interwencją wpakował ją do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Legia wyrównuje za sprawą bramki samobójczej!!!

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Dario Canadija.

• Znakomite dośrodkowanie w pole karne Legii na głowę Nemanji Bilbiji, a ten zupełnie niepilnowany, umieścił piłkę w bramce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nemanja Bilbija otwiera wynik meczu w Mostarze.

• Ernest Muci wpadł w pole karne rywali i uderzył tuż obok słupka!

• Josue świetnie wrzucił na głowę Radovana Pankova, a ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Ernest Muci oddał strzał z dystansu, a piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Atak prawą stroną gospodarzy, ale nie zdołali wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Znowu gospodarze przy piłce, ale na razie bez większego zagrożenia.

• Świetne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy na głowę Yuriego Ribeiro, ale jego uderzenie wybronił bramkarz!

• Dużo gry i walki w środku pola w pierwszych kilkunastu minutach.

• Patryk Kun zagrał w pole karne rywali do Blaza Kramera, ale ten nie zdołał oddać strzału.

• Josip Corluka dośrodkował z prawej strony, ale skutecznie interweniował Dominik Hladun.

• Początek spotkania w Mostarze bardzo spokojny. Żaden z zespołów nie ryzykuje atakiem większą liczbą zawodników.

• Kombinacyjna akcja Legii, która jednak nie przyniosła zagrożenia pod bramką rywali.

• W odpowiedzi dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale tam Patryk Kun nie zdołał przyjąć piłki.

• Kolejna wrzutka w pole karne Legii, ale znowu bez zagrożenia.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Wznawiamy grę.

• Arbiter przerywa grę z związku z wylądowaniem środków pirotechnicznych na murawie.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Legii, ale bez zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Mostarze. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• W pierwszym meczu tej grypy Aston VIlla rozbiła na wyjeździe AZ Alkmaar aż 4:1. Matty Cash rozegrał całe spotkanie.

• Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Andrei Chivulete z Rumunii.

• Oba zespoły zmierzyły swoje siły w lipcu 2016 roku w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, kiedy to Legia Warszawa awansowała do fazy grupowej tych elitarnych rozgrywek. W Bośni i Hercegowinie padł remis 1:1, a przy Łazienkowskiej Legia wygrała 2:0 po dwóch trafieniach Nemanji Nikolića.

• Natomiast HSK Zrinjski zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli ze stratą czterech "oczek" do Boraca Banja Luka. Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali sześć na ostatnich osiem spotkań we wszystkich rozgrywkach. W ubiegły weekend zremisowali na wyjeździe z liderem tabeli ligi bośniackiej.

• W krajowych rozgrywkach Legia Warszawa wpadła w kryzys. Defensywa wciąż traci wiele bramek, a ofensywa już ich nie strzela. W ubiegły weekend Legia została rozbita we Wrocławiu przez Śląsk aż 0:4 i była to już trzecia porażka z rzędu w PKO Ekstraklasie. Zespół, który zachwycał grą ofensywną, w ostatnich czterech spotkaniach zdobył zaledwie jedną bramkę. Dodatkowo dzisiaj nie zagra Tomas Pekhart, który przeszedł zabieg stomatologiczny i nie jest w stanie wystąpić w tym spotkaniu.

• W poprzednim meczu HSK Zrinjski przegrał na Villa Park z Aston Villą 0:1 po bramce McGinna w doliczonym czasie gry. Bośniacy zagrali w tym meczu bardzo odważnie i byli bardzo bliscy remisu na bardzo trudnym terenie w Anglii. Dzisiaj Legię czeka bardzo trudne zadanie, ale jeśli warszawiacy myślą o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, powinni dzisiaj zdobyć przynajmniej jeden punkt, a kibice na pewno liczą na więcej.

• Dzisiaj naprzeciw Legii staje mistrz Bośni i Hercegowiny, który debiutuje w europejskich pucharach i spisuje się zaskakująco dobrze. Bośniacy w pierwszym meczu przegrywali u siebie już 0:3 z AZ Alkmaar, ale w drugiej połowie zdobyli cztery bramki i zanotowali pierwsze w swojej historii zwycięstwo w fazie grupowej europejskich pucharów. Dwie bramki w tamtym spotkaniu zdobył Zvonimir Kożujl, który w przeszłości dwa sezony spędził w Pogoni Szczecin.

• Legia Warszawa na inaugurację fazy grupowej niespodziewanie wygrała u siebie z Aston Villą 3:2 co dało jej bardzo ważne trzy punkty, które mogą być kluczowe w walce o awans do dalszej fazy rozgrywek. W drugim spotkaniu zwycięzcy FORTUNA Pucharu Polski przegrali na wyjeździe z AZ Alkmaar 0:1, ale spotkanie było bardzo wyrównane, a mecz pozostał w pamięci kibiców głównie przez sprawy pozaboiskowe, które wciąż nie zostały rozstrzygnięte.

• Sytuacja w grupie E prezentuje się bardzo interesująco. Po dwóch pierwszych kolejkach wszystkie cztery zespoły mają na swoim koncie po trzy punkty, więc tak naprawdę sytuacja w grupie jest niemal identyczna jak przed rozpoczęciem rozgrywek.

• Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na dosyć nietypowym jak na europejskie puchary stadionie w Mostarze.

• Witamy serdecznie! W meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa w Mostarze zmierzy się z bośniackim HSK Zrinjskim. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

1/4
przejdź do galerii

©TVP Sport screen

Liga Konferencji. Mecz Zrinjski Mostar - Legia Warszawa ONLINE. Akurat w Bośni i Hercegowinie przyjdzie powalczyć o przełamanie beznadziejnej serii i zarazem kolejne punkty w Lidze Konferencji. Uda się? Musi, choć wyjątkowo bez cierpiącego Tomasa Pekharta. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Konferencji. Mecz Zrinjski Mostar - Legia Warszawa

Legia znalazła się w dołku. Najlepiej obrazuje to seria przegranych meczów. Wszystko co złe rozpoczęło się w Białymstoku od porażki z Jagiellonią (0:2). Potem nastąpił rozczarowania w Holandii z AZ Alkmaar (0:1) i ponownie w lidze, w prestiżowym spotkaniu z Rakowem Częstochowa (1:2). Aż w ubiegłą niedzielę drużyna kompletnie się skompromitowała w hicie kolejki dla 39 tys. widzów, tracąc cztery bramki po przerwie ze Śląskiem Wrocław (0:4).

W drużynie wierzą jednak, że najgorsze za nimi. Sytuacja w grupie Ligi Konferencji jest bardzo ciekawa. Legia zajmuje ostatnie miejsce, ale ma tyle samo punktów co liderujący Zrinjski Mostar. Mistrz Bośni zrobił prawdziwe widowisko na inaugurację, odwracając wynik 0:3 na 4:3 z AZ Alkmaar.

Dziś Legia wystąpi bez Tomasa Pekharta i bez dopingu swoich kibiców. Czech został w Warszawie z powodu nagłego zabiegu stomatologicznego. W domach pozostali też fani, których UEFA ukarała zakazem wyjazdowym.

Mecz poprowadzi sędzia Andrei Chivulete (Rumunia).

Kosta Runjaić, trener Legii: - Zrinjski Mostar jest aktualnym mistrzem kraju. To dla mnie najmocniejsza drużyna w swojej lidze, faworyt do wygrania ligi też w tym sezonie. Awansowali do tych rozgrywek tak jak my. Dobrze zaprezentowali się w ostatnich meczach. Wygrali z AZ Alkmaar, kiedy to odrobili straty, stracili gola w doliczonym czasie gry z Aston Villą. To pokazuje, że jest to mocna drużyna, która gra z charakterem. Potrafią bronić i strzelać gole. Jest to drużyna bardzo niebezpieczna przy stałych fragmentach gry i może cię ukarać, jeśli przystąpi się do meczu bez odpowiedniej koncentracji. Gra w Lidze Konferencji Europy to dla nich okazja, by się wzbogacić, co jest niezwykle ważne dla budżetu, ale też mogą pokazać się na europejskiej scenie, co może w przyszłości zaowocować transferami zawodników do mocniejszych lig.

Mecz Zrijnski Mostar - Legia Warszawa stream live i transmisja na żywo. Gdzie oglądać? [26.10.2023]

Tabela grupy E Ligi Konferencji:
  • 1. Zrinjski Mostar (3 punkty, bramki 4-4)
  • 2. AZ Alkmaar (3 punkty, bramki 4-4)
  • 3. Aston Villa (3 punkty, bramki 3-3)
  • 4. Legia Warszawa (3 punkty, bramki 3-3)

Przewidywany skład Legii Warszawa na mecz ze Zrinjskim Mostar: Tobiasz - Jędrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro - Wszołek, Slisz, Elitim, Kun - Josue, Gual, Muci.

Nie zagrają w meczu Zrinjski Mostar - Legia Warszawa:
Legia: Pekhart, Kapustka, Rejczyk, Tobiasz, Miszta

Mecz Zrinjski Mostar - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo za darmo w TVP Sport. Komentuje duet Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow. W internecie mecz w aplikacji mobilnej oraz na stronie TVP Sport, w Smart TV i HbbTV. Płatna transmisja na platformie streamingowej Viaplay. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!