GKS Bełchatów

1

Górnik Łęczna

2

• Koniec meczu! Ważne zwycięstwo Górnika Łęczna w Bełchatowie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Banaszak blisko podwyższenia wyniku, ale ostatecznie nie pokonał bramkarza GKS-u.

• Oraz Dawid Flaszka w miejsce Winsztala.

• Szymon Łapiński za Batora.

• Przemysław Banaszak za Wojciechowskiego.

• Maciej Koziara w miejsce Waldemara Gancarczyka.

• Bartosz Żurek za Filipa Laskowskiego.

• Bliźniacza akcja do pierwszej bramkowej w wykonaniu Górnika. Lewą flanką popędził Krykun, który dośrodkował dosłownie na nos Wojciechowskiemu.

• GOOOOOL!!! WOJCIECHOWSKI PO RAZ DRUGI!!

• A także Karol Struski za Adriana Cierpkę.

• Michał Mak wchodzi za Bartłomieja Kukułowicza.

• Serhij Krykun zobaczył żółtą kartkę.

• GOOOOOOL!!! 1:1!! MACIEJ GOSTOMSKI ŚWIETNIE OBRONIŁ GŁÓWKĘ, ALE WOBEC DOBITKI Z BLISKA JAKUBA BATORA BYŁ JUŻ BEZRADNY!!

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Marcin Stromecki obejrzał żółtą kartkę tuż przed przerwą.

• Jeden z zawodników gospodarzy ucierpiał przy własnym polu karnym. Musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Żółtą kartką ukarany Adrian Cierpka.

• Zszedł do środka ze skrzydła Łukasz Wroński, strzelił płasko, lecz bardzo niedokładnie.

• Patryk Winsztal obejrzał żółtą kartkę za bardzo ostry faul. Piłkarz bełchatowian może i tak mówić o szczęściu.

• Serhij Krykun pociągnął lewą stroną i miękko wrzucił na dalszy słupek. Piłka spadła idealnie na głowę Wojciechowskiego, który otworzył wynik.

• GOOOOL!! 1:0 DLA GÓRNIKA!! PAWEŁ WOJCIECHOWSKI!!

• Mateusz Bartków ukarany żółtą kartką.

• Rykoszet po próbie strzału zawodnika GKS-u Bełchatów i miejscowi wywalczyli korner.

• Uderzenie Bartłomieja Kalinkowskiego przechodzi obok bramki gospodarzy.

• Początek spotkania.

• Ławka GKS-u: Komar, Flaszka, Mizera, Pawlik, Łapiński, Koziara, Otczenaszenko, Staszak, Żurek.

• Ławka Górnika: Nowaczek, Pajnowski, Rozmus, Matei, Jagiełło, Struski, Mak, Banaszak

• Przygotowania drużyny Marcina Węglewskiego do sobotniego starcia przebiegają z kłopotami, bowiem dwóch piłkarzy zakażonych jest koronawirusem i przebywają w izolacji. Michał Antczak, rzecznik prasowy bełchatowskiego klubu nie ukrywa, że absencja piłkarzy sprawia szkoleniowcowi kłopot z zestawieniem najsilniejszego składu.

• W sezonie 2020/2021 tylko najsłabsza drużyna z zaplecza PKO Ekstraklasy wyląduje w 2 lidze. Pięć punktów to nie jest wielka przewaga, a za zespołem trenera Marcina Węglewskiego jest jeszcze Sandecja Nowy Sącz oraz Zagłębie prowadzone przez Kazimierza Moskala.

• Przed startem rundy wiosennej GKS Bełchatów miał zaledwie pięć punktów przewagi nad zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi ligi Resovią. Rzeszowianie swój mecz wygrali, więc dystans do ostatniego miejsca maleje. A przed bełchatowianami starcie z mocnym przeciwnikiem, bo choć beniaminkiem tego sezonu, to jednocześnie trzecim zespołem tabeli.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Górnik Łęczna!

DW

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV I STREAM NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna ONLINE. Przed startem rundy wiosennej GKS Bełchatów miał zaledwie pięć punktów przewagi nad zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi ligi Resovią. Rzeszowianie swój mecz wygrali, więc dystans do ostatniego miejsca maleje. A przed bełchatowianami starcie z mocnym przeciwnikiem, bo choć beniaminkiem tego sezonu, to jednocześnie trzecim zespołem tabeli.

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna ONLINE

Już na dzień dobry piłkarze GKS-u Bełchatów zmierzą się z Górnikiem Łęczna, jednym z kandydatów do występów PKO Ekstraklasie.Przyjezdni są faworytem potyczki i to bez dwóch zdań. Na półmetku rozgrywek zajmują 3.
miejsce w tabeli i mają duże szanse na drugi awans z rzędu. Łęcznianie są bowiem beniaminkiem Fortuna 1 Ligi, ale ich historia jest jeszcze bardziej złożona. Ekipa z Lubelszczyzny najpierw zaliczyła spadek po spadku do 2 Ligi, a teraz chcą dokonać niemal niemożliwego i dostać się do Ekstraklasy już w pierwszym sezonie po powrocie na zaplecze.

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna NA ŻYWO. W sezonie 2020/2021 tylko najsłabsza drużyna z zaplecza PKO Ekstraklasy wyląduje w 2 lidze. Pięć punktów to nie jest wielka przewaga, a za zespołem trenera Marcina Węglewskiego jest jeszcze Sandecja Nowy Sącz oraz Zagłębie prowadzone przez Kazimierza Moskala. Nie mówiąc oczywiście o Resovii, która, choć była czerwoną latarnią ligi na zimę, to wygrała pierwszy, wiosenny mecz i odbiła się od dna.

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna STREAM. Jeśli zaś chodzi o drużynę gości, to w składzie jest dwóch byłych zawodników GKS Bełchatów. To Paweł Baranowski oraz Michał Mak. Ten drugi przyszedł do Łęcznej na początku lutego z ekstraklasowej Wisły Kraków.

Sobotni mecz będzie 25. oficjalnym spotkaniem obu ekip. Bilans jest korzystny dla zespołu z województwa łódzkiego, który wygrał 12 spotkań. Trzykrotnie górą była ekipa z Łęcznej, a dziewięć meczów kończyło się remisem. Bilans bramek wynosi 39:16 na korzyść bełchatowian.

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV

Mecz GKS Bełchatów - Górnik Łęczna odbędzie się w sobotę, 27 lutego o godz. 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny będzie pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra!