PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź...

PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Nene - 2 (Fedor Cernych bez oceny)
    • Bartosz Bida - 3 (Mateusz Kowalski - 3)
    • Jesus Imaz - 2
    • Marc Gual - 3 (Andrzej Trubeha bez oceny)

Widzew Łódź:

• Henrich Ravas - 4
    • Patryk Stępiński - 4
    • Mateusz Żyro - 4
    • Bożidar Czorbadżijski - 4 (Martin Kreuzriegler - 4)
    • Karol Danielak - 3 (Juljan Shehu - 3)
    • Dominik Kun - 4
    • Marek Hanousek - 3
    • Fabio Nunes - 4
    • Ernest Terpiłowski - 3 (Jordi Sanchez - 4)
    • Juliusz Letniowski - 3 (Paweł Zieliński bez oceny)
    • Bartłomiej Pawłowski - 5 (Kristoffer Hansen bez oceny)
  • Sędzia kończy spotkanie! Pierwsze zwycięstwo Widzewa po powrocie do ekstraklasy stało się faktem.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Tymczasem Jagiellonia za sprawą Pospisila kompletnie zaprzepaszcza okazję z wolnego.

• Kun dostaje kartkę. Przyznaje sędziemu rację, że na nią zasłużył.

• Niesłychane. Sanchez wszedł między czterech rywali i puścił piłkę obok bramkarza. Widzew wygra ten mecz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Widzewa. Wprowadzony Jordi Sanchez!

• Hanse zarobił kartkę krótko po wejściu.

• Cernych w miejsce Nene.

• I jeszcze Hansen za Pawłowskiego.

• Schodzi Letniowski. Za niego Zieliński.

• Widzew dzisiaj stać na poświęcenie w obronie. Tym razem Shehu zablokował strzał.

• pawłowski

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! FANTASTYCZNIE PAWŁOWSKI Z WOLNEGO. WIDZEW PROWADZI!

• Trubeha wszedł za Guala.

• Wprowadzony Kreuzriegler wybija piłkę, uprzedzając swojego bramkarza. To było niebezpieczne wstrzelenie w pole bramkowe.

• Pawłowski próbuje zamykać akcję, ale zdaje się, że przyjmuje ręką. Zresztą był też spalony.

• Shehu za Danielaka.

• widzew

• Zszedł jeszcze Terpiłowski. Za niego Jordi.

• Bidę zmienia Kowalski - autor drugiej bramki z Piastem, wczorajszy jubilat (17 lat).

• Kreuzriegler za Czorbadżijskiego.

• Gual ściga się z dwoma obrońcami! Stępiński tuż przed spodziewanym strzałem zdołał wybić futbolówkę.

• Za chwilę zmiany w Widzewie. Przygotowani dwaj nowi zawodnicy.

• Pazdan ma dziś dużo pracy. Wybił w aut kolejną piłkę na wysokości pola karnego.

• Prikryl próbuje spod linii końcowej. Szuka krótkiego słupka, ale Ravasa to w żaden sposób nie zaskoczyło.

• Znakomita interwencja Alomerovicia! Zatrzymuje strzał Kuna.

• Pawłowski łapie się za głowę, bo Pazdan wybił mu piłkę sprzed linii. Po tej akcji i tak nie byłoby gola, skoro Czorbadżijski znalazł się na spalonym.

• Zablokowany strzał Danielaka. Wcześniej Pazdan uganiał się za Kunem.

• Wcześniej to Nunes zablokował ciałem strzał Imaza.

• Widzew blokuje kolejny strzał. Po chwili Tiru główkuje wysoko nad bramką.

• Bida uderza przy lewym słupku. Ravas odbija na róg.

• Z wozu VAR napłynęła decyzja: nic nie było, grajcie dalej. No to grają. Bez karnego dla Widzewa.

• Pospisil i Kun upadają równocześnie w polu karnym Jagiellonii. Czy będzie rzut karny? Trwa wideoweryfikacja.

• Gramy dalej w Białymstoku. Od środka wznowił Widzew. Oba zespoły bez zmian w składach.

• Piłkarze pojawili się znów na boisku. Za chwilę druga odsłona.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę po doliczonej minucie. W ostatniej próbie Jagiellonii z piłką minął się Wdowik.

• Zupełnie nieudany strzał Prikryla.

• Wdowik odczuł zderzenie z Nene i Terpiłowskim.

• jagiellonia

• Jęk zawodu na trybunach! Imaz kopie tuż obok bramki.

• Nunes dobrze wrzuca na dłuższy słupek. Tam jednak Terpiłowski fauluje przeciwnika.

• Jakże blisko trafienia dla Widzewa! Nunes jakimś cudem dograł idealną piłkę, lecz Kun z najbliższej odległości główkuje minimalnie obok lewego słupka.

• To Stępińskiemu (dwukrotnie) Widzew zawdzięcza udane bloki.

• Nie ma bramki dla Jagiellonii! Bida ładnie wystawił piłkę Gualowi, ale ten trafił w ciało obrońcy.

• Zablokowany strzał Guala. Będzie rzut rożny. Powoli zarysowuje się przewaga Jagiellonii.

• Nene strzela z okolicy szesnastki. Słabo, po koźle. Ravas broni bez problemu.

• Udane piąstkowanie Ravasa po rzucie wolnym. Bramkarz Widzewa jeszcze w powietrzu zderzył się ze swoim kolegą. Był to Żyro, który potrzebuje pomocy medycznej.

• Tempo gry jest niezłe. Piłka wędruje od jednego do drugiego pola karnego.

• Na widowni były trener obu zespołów, obecnie selekcjoner U-21, Michał Probierz.

• Widzew! Nunes znalazł się w okolicach pola karnego, wreszcie mocno wstrzelił piłkę, którą uderzył Pawłowski - tuż nad poprzeczką.

• Fantastycznie Ravas! Jedną ręką wyczekał moment strzału Prikryla. Po rykoszecie Żyry miał prawo zostać zmylonym.

• Nieudany strzał Letniowskiego. Widzew stara się być aktywny na początku meczu. Podobnie było w Szczecinie.

• Prikryl zarobił żółtą kartkę. Sędzia już się nie patyczkuje. Znowu sfaulowany został Letniowski.

• Ravas przenosi piłkę nad poprzeczką! Z dystansu kopnął Wdowik. To mógł być gol.

• Alomerović uprzedza wbiegającego w pole bramkowe rywala.

• Jeszcze bez kartki, ale Pospisil ryzykował kartką, atakując Letniowskiego.

• Jagiellonia cierpliwie konstruuje atak pozycyjny. Piłkę wymieniają również stoperzy.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Od środka Jagiellonia.

• Wysoka frekwencja, głośny doping. Szykuje się dobry mecz.

• widzew

• Drużyny wychodzą na boisko. Widzew na granatowo. Jagiellonia w domowym komplecie.

• Jagiellonia w dalszym ciągu bez Runje, Nasticia czy Romanczuka. Widzew zagra bez Lipskiego oraz Wrąbla.

• Jagiellonia zaczęła sezon od pokonania Piasta 2:0. Widzew przegrał z Pogonią 1:2.

• Beniaminek z Łodzi nie ma łatwego początku. Po wizycie w Szczecinie musi walczyć o punkty w Białymstoku. Początek za pół godziny.

Jakub Maj

Jagiellonia - Widzew LIVE! Beniaminek powalczy o pierwsze punkty
1/3
przejdź do galerii

Mecz Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź ONLINE. Drużyna Janusza Niedźwiedzia stoczy walkę o pierwsze punkty po powrocie do elity polskiej piłki. Na drodze stanie im Jagiellonia Białystok, która weszła w sezon od wygranej z Piastem Gliwice. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Widzew na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie z meczu Jagiellonia - Widzew. Relacja na żywo z meczu Jagiellonia - Widzew live w GOL24.pl.
Mecz Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź ONLINE

Sezon 2022/23 już na zawsze zapisze się w kartach historii Widzewa Łódź. To właśnie w tym sezonie Czerwono-Biało-Czerwoni wrócili na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce po ośmioletniej tułaczce po niższych ligach.
Autorem tego dzieła jest trener Janusz Niedźwiedź, który niedzielnym meczem z Pogonią Szczecin zadebiutował w Ekstraklasie. Oczywiście celem dla Widzewiaków będzie pewne utrzymanie, ale 40-letni trener podkreśla, że w każdym meczu będą walczyć o trzy punkty i Widzew zrobi wszystko aby nie zadowolić się tylko szarym końcem tabeli.

Przeciwnikiem Widzewa będzie Jagiellonia Białystok. Mimo że zespół już od 2007 roku gra w Ekstraklasie, przed startem sezonu był jedną wielką niewiadomą. To wszystko przez trenera - Macieja Stolarczyka - który objął Jagę przed startem kampanii 2022/23. Przed byłym selekcjonerem młodzieżowej reprezentacji Polski nie lada wyzwanie - ostatnie lata Jagielloni nie obfitowały w sportowe sukcesy, a na domiar złego, poprzednicy Stolarczyka byli zwalniani po zaledwie kilku miesiącach pracy. Pierwsza kolejka nie mogła ułożyć się dla 50-letniego trenera lepiej - wygrana 2:0 z Piastem, który przed meczem był typowany jako wyraźny faworyt.

Przed meczem ciężko wskazać jednoznacznego faworyta, gdyż oba zespoły nie zdążyły nam jeszcze zaprezentować pełni swoich możliwości. Za Jagiellonią przemawia na pewno stała kadra, która nie zmieniła się znacznie od poprzedniego sezonu. Trzon drużyny został utrzymany, więc zawodnicy bardzo dobrze ze sobą współpracują. Po drugiej stronie zobaczymy Widzew, którego formacja defensywna została całkowicie przebudowana. Optymizmu Widzewiakom może dodawać mecz z Pogonią - co prawda przegrali 1:2, ale zagrali naprawdę niezłe zawody.

Maciej Stolarczyk, trener Jagiellonii: - To na pewno będzie inne spotkanie niż z Piastem, bo strategia Widzewa jest inna, co nie znaczy, że będzie to dla nas mecz łatwy. Ten zespół zagroził mocno Pogoni, prowadził przez pewien fragment meczu i nie oddał pola rywalowi. Tylko i wyłącznie nasza maksymalna koncentracja, uwaga i realizacja tego co sobie założyliśmy, spowoduje zwycięstwo.

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa: - Nie wychodzimy na boisko ze strachem czy z myślą, że się coś nie uda. Wręcz przeciwnie. Wychodzimy na kolejne wyzwanie. Ten ostatni mecz na pewno napawa optymizmem i wierzymy, że dobrą grę potwierdzimy dobrym wynikiem.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Widzew:
Jagiellonia: Runje I.
Widzew: Lipski P.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Widzew - Jagiellonia 1:1 (Ekstraklasa, 16.05.2014)
Jagiellonia - Widzew 1:0 (Ekstraklasa, 13.12.2013)

Mecz Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport oraz w TVP Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+ oraz na stronie TVP Sport. Komentuje duet Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (Canal+) oraz Jacek Laskowski – Marek Wasiluk (TVP Sport). Relacja LIVE od godziny 20:10 w GOL24 - zapraszamy!