Rozwój Katowice

Rozwój Katowice

Obserwuj klub

1 3 4 5 ... 26 »

Terminarz rozgrywek

23. marca 2019 23. maja 2019

Brak danych
Niedziela, 24 marca 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 25. kolejka 23.03.201924.03.2019
13:05 Ruch Chorzów 1:1 Rozwój Katowice
Sobota, 30 marca 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 26. kolejka 30.03.201901.04.2019
15:00 Rozwój Katowice 0:0 GKS Bełchatów
Sobota, 06 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 27. kolejka 06.04.201907.04.2019
18:00 Olimpia Grudziądz 3:0 Rozwój Katowice
Sobota, 13 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 28. kolejka 13.04.201914.04.2019
15:00 Rozwój Katowice 0:1 Olimpia Elbląg
Czwartek, 18 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 29. kolejka 20.04.201921.04.2019
16:00 Rozwój Katowice 0:1 Górnik Łęczna
Środa, 24 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 30. kolejka 24.04.201924.04.2019
Znicz Pruszków -:- Rozwój Katowice
Niedziela, 28 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 31. kolejka 27.04.201928.04.2019
16:00 Rozwój Katowice -:- Stal Stalowa Wola
Niedziela, 05 maja 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 32. kolejka 04.05.201905.05.2019
17:00 Gryf Wejherowo -:- Rozwój Katowice
Sobota, 11 maja 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 33. kolejka 11.05.201912.05.2019
17:00 Rozwój Katowice -:- ROW 1964 Rybnik
Sobota, 18 maja 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 34. kolejka 18.05.201919.05.2019
17:00 Resovia -:- Rozwój Katowice

2. liga

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do 1. ligi
Spadek do 3. ligi
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 2 punktów za zaległości finansowe
1 Radomiak Radom Live 29 54 16 6 7 59-21
2 Olimpia Grudziądz Live 29 50 15 5 9 58-37
3 Widzew Łódź Live 29 50 12 14 3 42-23
4 GKS Bełchatów Live 29 48 13 11 5 34-17
5 Elana Toruń Live 29 47 12 11 6 41-29
6 Górnik Łęczna Live 29 43 11 10 8 41-45
7 Pogoń Siedlce Live 29 41 11 8 10 48-38
8 Stal Stalowa Wola Live 29 41 12 5 12 40-41
9 Resovia Live 29 40 11 7 11 36-39
10 Znicz Pruszków Live 29 40 11 7 11 42-50
11 Skra Częstochowa Live 29 39 11 6 12 27-39
12 Siarka Tarnobrzeg Live 29 33 9 6 14 29-46
13 Olimpia Elbląg Live 29 33 8 9 12 23-33
14 Ruch Chorzów Live 29 31 7 10 12 35-36
15 Błękitni Stargard Live 29 30 8 6 15 33-50
16 Gryf Wejherowo Live 29 30 8 6 15 37-55
17 ROW 1964 Rybnik Live 29 29 5 14 10 23-35
18 Rozwój Katowice Live 29 27 6 9 14 30-44