Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Mecz w strefie spadkowej na...

Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Mecz w strefie spadkowej na koniec kolejki! Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Marius Briceag - 3
    • Dawid Błanik - 3 (Jacek Podgórski - 3)
    • Nono - 3 (Dalibor Takac - bez oceny)
    • Yoav Hofmeister - 4
    • Marcus Godinho - 3 (Danny Trejo - 4)
    • Martin Remacle - 3
    • Adrian Dalmau - 2 (Jewgienij Szykawka - 3)

ŁKS Łódź

• Dawid Arndt - 3
    • Bartosz Szeliga - 3
    • Rahil Mammadov - 4
    • Marcin Flis - 3
    • Piotr Głowacki - 3
    • Jakub Letniowski - 3 (Yadegar Rostami - 3)
    • Michał Mokrzycki - 3
    • Jędrzej Zając - 3 (Pirulo - 3)
    • Dani Ramirez - 3 (Engjëll Hoti - bez oceny)
    • Husein Balić - 4 (Antoni Młynarczyk - bez oceny)
    • Kay Tejan - 4 (Oliwier Sławiński - bez oceny)
  • KONIEC MECZU!!! Korona Kielce rzutem na taśmę pokonuje ŁKS Łódź na zakończenie 20. kolejki PKO Ekstraklasy Piłkarze Kamila Kuzery zepchnęli do "czerwonej strefy" Puszczę Niepołomice.

• Yoav Hofmeister upomniany żółtą kartką za faul taktyczny. Podobnie jak Marcusa Godinho, ominie go wyjazd za tydzień do Zabrza na mecz z Górnikiem Zabrze.

• Szał radości kibiców!!! Danny Trejo wita się z Ekstraklasą kapitalnym strzałem!!!

Dalekie zagranie przed pole karne do Martina Remacle'a, który głową zgrywa na 18. metr do Danny'ego Trejo! Ten przyjął piłkę na kolano, po czym huknął z dropsztyka nie do obrony tuż przy lewym słupku! Dawid Arndt był bezradny!!!

• GOL DLA KORONY! DANNY TREJO!!!

• Jewgienij Szykawka zgrywa piłkę głową w pole karne gości. Sęk w tym, że nie było tam żadnego z jego kolegów.

• Piotr Głowacki przerywa kontrę Korony wybiciem na uwolnienie. Gdyby nie on, to autostradę do bramki miałby Jacek Podgórski.

• Paweł Raczkowski dolicza 6 minut do drugiej połowy.

• Interwencja Dawida Arndta na wagę remisu(?) Dawid Arndt

• Oliwier Sławiński zmienia zmęczonego Kaya Tejana.

• Do podbitej piłki dopada Jewgienij Szykawka, który "przewrotką" uderza w stronę bramki uderza w stronę bramki! Wyciągnięty jak struna Dawid Arndt zbija do boku!

• Kielczanie chcą zgarnąć komplet punktów. Wywalczyli ósmy (przy dwóch ŁKS-u) rzut rożny.

• Jacek Podgóski uderza metr nad poprzeczką.

• rzut wolny dla Korony ok. 25 metrów od bramki. Przewinił Engjëll Hoti.

• Antoni Młynarczyk podaje z lewej strony w pole karne do Kaya Tejana. Ten chciał wystawić piłkę koledze, ale po niedokładnym zagraniu z kontrą ruszyła Korona! Podanie na wolne pole do rozpędzonego Jewgienija Szykawki było zdecydowanie za mocne. Dawid Arndt skutecznie interweniuje na przedpolu.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny Korony zajmuje się Yoavem Hofmeisterem, który zderzył się głową z Yadegarem Rostamim. Ten ma już na głowie opatrunek.

• Jewgienij Szykawka pognał prawą stroną w "szesnastkę" ŁKS-u. Czysto poradził sobie z nim obrońca.

• ... a za Huseina Balicia melduje się Antoni Młynarczyk.

• Engjell Hoti zmienia Daniego Ramireza...

• Miłosz Trojak posyła mocną płaską piłkę między linie do Jewgienija Szykawki. Ten nie spodziewał się takiego zagrania ze strony kapitana.

• Jacek Podgórski wrzuca z prawej strony zbyt głęboko (za blisko bramki). Nieatakowany Dawid Arndt spokojnie łapie piłkę.

• Dalibor Takac zmienia Nono.

• Cięte zagranie z głębi pola na dalszy słupek do Jewgienija Szykawki. Dawid Arndt wykorzystał zasięg ramion, by złapać piłkę.

• Husein Balić wraca na boisko. Obie strony w komplecie na murawie.

• Przerwa w grze. Husein Balić zderzył się w powietrzu z Miłoszem Trojakiem. Do pierwszego z wymienionych podbiegł sztab medyczny. Kapitan Korony otrzepał się i czeka na wznowienie gry.

• NIE MA GOLA DLA ŁKS-U!!!

Kay Tejan miękko zagrywa w pole karne do niepilnowanego Daniego Ramireza, który skupił się na przyjęciu piłki, nie widząc wychodzącego z bramki Konrada Forenca! Ten broni intuicyjny strzał Hiszpana z kilkunastu metrów!

• 9 880 widzów w Kielcach na zakończenie 20. kolejki PKO Ekstraklasy

• Scyzory! To my! To my! To my!

- niesie się z trybun.

• Jacek Podgórski ruszył środkiem z piłką w stronę pola karnego gości. W porę jego rajd przerwał dobrze ustawiony Pirulo.

• ... a za Jakuba Letniowskiego melduje się Yadegar Rostami.

• Podwójna zmiana w ŁKS-ie: Pirulo wchodzi za Jędrzeja Zająca...

• Tak jest - Jacek Podgórski zmienia Dawida Błanika.

• Piłkarze Piotra Stokowca poradzili sobie z dośrodkowaniem Dawida Błanika z prawego narożnika.

A przy linii bocznej czeka na wejście Jacek Podgórski. Zapewne za Błanika.

• Jewgienij Szykawka dopada do bezpańskiej piłki. Jego strzał z ok. 18 metrów blokuje W OSTATNIEJ CHWILI Marcin Flis! "Tylko" rzut rożny dla gospodarzy.

• Mocne zagranie na lewą stronę do Danny'ego Trejo. Ten nie opanował górnej piłki, którą przejął Bartosz Szeliga.

• Bartosz Kwiecień bez kalkulacji wybija piłkę z pola karnego za linię boczną.

• Jakub Letniowski upomniany żółtą kartką za skoszenie Yoava Hofmeistera.

• W tym z Koroną Kielce w rundzie jesiennej (2:1)

• Danny Trejo zameldował się na prawej stronie. Jego centrostrzał mógł zaskoczyć Dawida Arndta! Bramkarz ŁKS-u złapał jednak piłkę tuż przed bramką!

• ... a za Adriana Dalmau melduje się Jewgienij Szykawka.

• Podwójna zmiana w Koronie: za Marcusa Godinho wchodzi debiutant - Danny Trejo...

• Przerzut na lewą stronę do Huseina Balicia. Ten nie zdołał opanować piłki.

• Marius Briceag urwał się lewą stroną. Podaje przed pole karne za mocno do Adriana Dalmau.

• Remis dzisiaj będzie niedosytem

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie znalazło żadnego zawodnika ŁKS-u. Konrad Forenc spokojnie łapie piłkę.

• Marcus Godinho upomniany żółtą kartkę za ostre (spóźnione) wejście. To jego czwarte "żółtko", więc nie zagra na zakończenie 21. kolejki z Górnikiem Zabrze (19 lutego, godz. 19).

• Kay Tejan był na MINIMALNYM SPALONYM Kay Tejan

• Kay Tejan ruszył pazernie do prostopadłego podania z głębi pola. Wygrał pojedynek biegowy i fizyczny z Bartoszem Kwietniem, by płaskim uderzeniem z pola karnego skierować piłkę do siatki! Sęk w tym, że był na minimalnym spalonym!

• Składna akcja "Rycerzy Wiosny" w środku pola. Kay Tejan rozciąga grę do lewej strony, skąd dośrodkowanie Piotra Głowackiego nie dotarło do adresata.

• Husein Balić przedarł się ze środka do lewej strony. Posyła dalekie zagranie do Kaya Tejana, ale dobrze ustawili się kielczanie.

• Korona zaczyna drugą połowę. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Kielc, gdzie dobiega końca przerwa w ostatnim meczu 20. kolejki PKO Ekstraklasy. Po pierwszej połowie Korona remisuje z ŁKS-em Łódź (1:1).

Co nas czeka po zmianie stron?

• [WIDEO] 45+6. MINUTA. GOL HUSEINA BALICIA (1:1)

• +7' Koniec pierwszej połowy. Korona Kielce remisuje z ŁKS-em Łódź (1:1).

• +6' Prosta strata piłki przez gospodarzy w środku pola. Dopadł do niej Kay Tejan, podholował kilkanaście metrów, po czym zagrał prostopadle w "szesnastkę" do Huseina Balicia. Jego strzał podbity przez rywala zatrzymuje się w siatce mimo interwencji Konrada Forenca!

• +6' GOL DLA ŁKS-U! STRZELCEM HUSEIN BALIĆ!!!

• +5' Dośrodkowanie Bartosza Szeligi z prawej strony nie znalazło adresata.

• [WIDEO] 36. MINUTA. GOL YOAVA HOFMEISTERA (1:0)

• +4' Martin Remacle za mocno wypuścił sobie piłkę przed "szesnastką" gości. Podobnie "zagrał" Dani Ramirez.

• +3' Piotr Głowacki próbował przedrzeć się lewą stroną w pole karne Korony. Czysto, po profesorsku, poradził sobie z nim Yoav Hofmeister.

• Paweł Raczkowski dolicza 7 minut do pierwszej połowy.

• Przy dośrodkowaniu Dawida Błanika z rzutu wolnego nie było spalonego Korona - ŁKS

• Ostro na murawie! Najpierw Rahil Mammadov uderzył bez piłki Adriana Dalmau, a po chwili Martina Remacle'a powalił Kay Tejan. Ostatni z wymienionych uczynił to na oczach sędziego, a trzeba podkreślić, że ma na koncie żółtą kartkę.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

• MARCUS GODINHO!!!

Zawodnik Korony przejmuje piłkę na 18. metrze, po czym decyduje się na strzał! Ten o CENTYMETRY mija bliższy (lewy) słupek! Po drodze był jeszcze rykoszet!

• Nono uruchomił prostopadłym podaniem w pole karne Martina Remacle'a. Ten odrobinę przeciągnął dośrodkowanie, ale zawodnicy Kamila Kuzery zdołali wywalczyć rzut rożny.

• Niesieni dopingiem gospodarze idą za ciosem. Dośrodkowanie Mariusa Briceaga z lewej strony nie znalazło jednak adresata.

• GOL ZALICZONY! YOAV HOFMEISTER Z PREMIEROWĄ BRAMKĘ W PKO EKSTRAKLASIE!

• Sędzia Paweł Raczkowski czeka na komunikat z wozu VAR! Pod lupę wzięto ewentualny spalony po zagraniu Dawida Błanika oraz blok Adriana Dalmau na wychodzącym z bramki Dawidzie Arndcie! Korona - ŁKS

• Szał radości w Kielcach!

Dawid Błanik mocno wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie podbił ją Bartosz Szeliga. Do piąstkowania ruszył Dawid Arndt, ale zanotował pusty przelot, co wykorzystał Yoav Hofmeister. Uderzeniem głową z kilku metrów skierował ją do bramki!

• GOL DLA KORONY! STRZELCEM YOAV HOFMEISTER!!!

• Martin Remacle zahaczony kilka metrów od lewego narożnika pola karnego. Dawid Arndt ustawia trzyosobowy mur.

• Jędrzej Zając upomniany żółtą kartką za faul na Nono.

• Pojedynek biegowy Huseina Balicia z Mariusem Briceagiem. Pierwszy z wymienionych "wyjechał" z piłką za linię końcową.

• Korona Kielce - ŁKS Łódź 0:0

• 3 Strzały 2
    • 1 Strzały celne 2
  • Kolejne przewinienie Rahila Mammadova. Wysoko podchodzi pod rywali i na swoim koncie notuje kolejne przewinienie w kole środkowym. Paweł Raczkowski porozmawiał chwilę z reprezentantem Azerbejdżanu - jeszcze jedno takie zagranie będzie skutkować upomnieniem.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosz Kwiecień główkuje obok bramki.

• KAPITALNA PARADA DAWIDA ARNDTA!!!

Z trudem odbija piłkę po uderzeniu Dominicka Zatora z linii 16. metra!

• I znowu było groźnie pod bramką łodzian! Bartosz Kwiecień wyskoczył do główki i zabrakło mu centymetrów, by pokonać bramkarza gości!

• Dawid Błanik widział daleko wysuniętego przed bramkę Dawida Arndta i zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z narożnika! Ten zdołał się cofnąć, by zbić nad poprzeczkę!

• Aktywny od kilku minut jest Marius Briceag. Rzut rożny.

• Zakotłowało się przed bramką Korony. Kay Tejan za wysoko podniósł nogę i trafił w Mariusa Briceaga. Żółta kartka na koncie napastnika ŁKS-u.

• Husein Balić podaje w "szesnastkę" do Daniego Ramirez.a Ten nabił rywala, zyskując rzut rożny.

• Dawid Błanik wrzuca mocno na bliższy słupek. Zawodnicy obu drużyn odbijali piłkę głowami jak we flipperze; ostatecznie gospodarzom nie udało się oddać strzału w stronę bramki Dawida Arndta.

• Nono zameldował się na lewej stronie. Wywalczył rzut rożny, nabijając sprytnie rywala.

• Marius Briceag próbował przedrzeć się lewą stroną. Szczęśliwie poradził sobie z walczącym na wślizgu Jędrzejem Zającem oraz Bartoszem Szeligą.

• Rahil Mammadov nie dał się ograć Nono w kole środkowym. Przyblokował rywala, ale zdaniem sędziego przekroczył przepisy.

• Seria zostanie przedłużona?

• Nono wrzuca w pole karne z bocznego sektora. Dobrze ustawiony Rahil Mammadov wybija na uwolnienie. Po chwili ponownie interweniuje w ten sam sposób po wrzutce Mariusa Briceaga.

• Bartosz Szeliga upomniany żółtą kartką za powalenie Dawida Błanika w kole środkowym.

• Dani Ramirez uderza technicznie nad murem w stronę lewego rogu! Wyciągnięty jak struna Konrad Forenc książkowo zbija piłkę do boku!

• A teraz Izraelczyk z Nono wzięli w kleszcze Jakuba Letniowskiego 18 metrów od własnej bramki. To może być idealna pozycja dla Daniego Ramireza do bezpośredniego uderzenia z rzutu wolnego.

• Yoav Hofmeister przerywa groźnie zapowiadający się atak ŁKS-u. Sprytnie nabił rywala, przez co Korona ma aut.

• Husein Balić chciał prostopadłym podaniem po linii uruchomić Kaya Tejana. W porę zorientował się Bartosz Kwiecień.

• Dziesiąta minuta. GRAMY!!!

• "Jak Państwo widzą, nic nie widać w tej gęstej mgle" Korona - ŁKS Korona - ŁKS

• Przerwa w grze. Gęsty dym z rac i opraw unosi się nad murawą. Widoczność jest mocno ograniczona.

• W odpowiedzi Nono zagrywa na 25. metr do Martina Remacle'a. Ten podaje prostopadle do Adriana Dalmau, który spodziewał się zagrania do nogi na 16. metr...

• Mocne zagranie Daniego Ramireza na lewą stronę pola karnego do Huseina Balicia. Jego płaskie uderzenie z ostrego kąta nie sprawiło problemu Konradowi Forencowi.

• Rahil Mammadov ostro potraktował Adriana Dalmau za linią środkową. Szybko do akcji wkroczył sędzia Paweł Raczkowski i... sprawdził numer oraz nazwisko debiutanta w barwach "Rycerzy Wiosny". Kartki nie pokazał.

• Piłkarze Piotra Stokowca szybko przenieśli akcję z lewej strony na prawą. Rajd Bartosza Szeligi został jednak skasowany.

• Strata Jędrzeja Zająca na prawej stronie na rzecz Martina Remacle'a. Łodzianie szybko odzyskali piłkę przed własną "szesnastką".

• Paweł Raczkowski gwiżdże i ostatnie spotkanie 20. kolejki PKO Ekstraklasy rozpoczęte!

• Kapitanami są Miłosz Trojak i Bartosz Szeliga.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej ŁKS wygrał przed własną publicznością (2:1). Bramki z rzutów karnych strzelili Dani Ramirez (28') i Adrian Dalmau (88'), a w ostatniej akcji meczu komplet punktów beniaminkowi zapewnił Artemijus Tutyskinas.

Jak będzie dzisiaj?

• Skład ŁKS-u Łódź

• Piotr Stokowiec, trener ŁKS-u: - Cieszę się generalnie z całego obozu. Zrealizowaliśmy to co sobie założyliśmy i cieszę się, że zdefiniowaliśmy, nad czym chcemy pracować, bo wiadomo, że na wszystko nie można się rzucić, tylko trzeba wybrać pewne elementy. Były mecze, gdzie graliśmy wysokim pressingiem, ale były też mecze takie jak dzisiaj, że celowo się trochę cofnęliśmy. Myślę, że musimy potrafić jedno i drugie i odpowiednio reagować. Wyniki mamy robić w lidze, to nie wyniki tutaj są najważniejsze. Oczywiście, że chcę trochę studzić te nastroje. Wiemy, jak trudny przed nami terminarz, ale my musimy przystąpić do tego już bez obaw i wątpliwości. Po prostu zdecydowanie podejść do sprawy grać swoje, walczyć.

• Skład Korony Kielce

• Kamil Kuzera, trener Korony Kielce: - Jest wiele rzeczy, które pokazują, że ten zespół się rozwinął. Dlatego jestem optymistyczne nastawiony przed meczami, które nas czekają. Podczas okresu przygotowawczego chciałem sprawdzić wiele rozwiązań i dzisiaj jestem spokojniejszy. Próbowałem praktycznie każdego zawodnika na tych pozycjach, na których mi zależało, żeby ich zobaczyć. Przećwiczyliśmy wiele wariantów i w głowie mam już plan na ten zespół.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• 20. kolejkę PKO Ekstraklasy wieńczymy w Kielcach, gdzie już za 25 minut dojdzie do starcia drużyn zajmujących odpowiednio 16. i 18. miejsce w tabeli, czyli Korony i ŁKS-u Łódź. O ile zwycięstwo da gospodarzom wydostanie się z "czerwonej strefy" (i zepchnięcie tam trzeciego beniaminka - Puszczy Niepołomice), o tyle w przypadku "Rycerzy Wiosny" pozwoli zrównać się punktami z przedostatnim Ruchem Chorzów. Wówczas do "bezpiecznej strefy" strata będzie wynosić "tylko" (albo aż) 7 "oczek".

Klasyczny mecz o "6" punktów poprowadzi Paweł Raczkowski...

Korona - ŁKS LIVE! Sędzia nie uznał drugiej bramki dla łodzian

Korona - ŁKS LIVE! Sędzia nie uznał drugiej bramki dla łodzian ©PAP, Piotr Polak

Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Na zakończenie 20. kolejki Ekstraklasy Korona zagra na swoim stadionie z ŁKS-em. Gdzie oglądać spotkanie Korona Kielce - ŁKS Łódź na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek w poniedziałek o godz. 19:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE

Po 19 kolejkach ekstraklasy Korona jest w strefie spadkowej, ale do bezpiecznej lokaty traci tylko dwa punkty, mając jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Rakowem Częstochowa. W poprzednim sezonie kielczanie utrzymanie w ekstraklasie zapewnili sobie dopiero w ostatniej kolejce. Trener Korony liczy, że teraz uda się uniknąć podobnej nerwówki.

ŁKS musi jak najszybciej zacząć regularnie punktować w lidze. Do bezpiecznej strefy brakuje aż dziesięć punktów, dlatego drużyna musi grać zdecydowanie lepiej na wiosnę. Sparingi w wykonaniu ŁKS-u były bardzo udane. Cztery wygrane i jeden remis napawają kibiców z Łodzi optymizmem. Może wiosna nie będzie taka zła i uda się powalczyć o utrzymanie?

Piotr Stokowiec, trener ŁKS-u: - Cieszę się generalnie z całego obozu. Zrealizowaliśmy to co sobie założyliśmy i cieszę się, że zdefiniowaliśmy, nad czym chcemy pracować, bo wiadomo, że na wszystko nie można się rzucić, tylko trzeba wybrać pewne elementy. Były mecze, gdzie graliśmy wysokim pressingiem, ale były też mecze takie jak dzisiaj, że celowo się trochę cofnęliśmy. Myślę, że musimy potrafić jedno i drugie i odpowiednio reagować. Wyniki mamy robić w lidze, to nie wyniki tutaj są najważniejsze. Oczywiście, że chcę trochę studzić te nastroje. Wiemy, jak trudny przed nami terminarz, ale my musimy przystąpić do tego już bez obaw i wątpliwości. Po prostu zdecydowanie podejść do sprawy grać swoje, walczyć. (PAP, opracowanie własne)

Korona Kielce - ŁKS Łódź w telewizji

Transmisja z meczu Korona - ŁKS w telewizji na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3.

Korona Kielce - ŁKS Łódź w internecie. Stream online, live

Stream z meczu Korona - ŁKS w internecie na stronie oraz w aplikacji Canal+ Online, a także w Polsat Box Go czy Playerze.