Korona Kielce - Widzew Łódź ONLINE. "Widzewiacy" znowu...

Korona Kielce - Widzew Łódź ONLINE. "Widzewiacy" znowu zwycięscy? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO! [22.09.2023]

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2023-09-22 18:00

Korona Kielce

1

Widzew Łódź

1

• KONIEC MECZU. KORONA I WIDZEW MUSZĄ PODZIELIĆ SIĘ PUNKTAMI!

• Kartka dla Malarczyka.

• Pogramy 5 minut dłużej.

• Ciganiks ukarany za protesty.

• Kartka dla Błanika.

• Czyżycki schodzi, Konstantyn wchodzi.

• Pawłowski schodzi, Terpiłowski wchodzi.

• GŁÓWKA I POPRZECZKA!

• Wolny dla Korony. Będzie wrzutka.

• Dalmau chciał zaskoczyć Ravasa z dystansu. Strzał zatrzymał się na pierwszym rywalu.

• Sanchez schodzi, Rondić wchodzi.

• Tkacz schodzi, Ciganiks wchodzi.

• Nono sprzed pola karnego. Broni Ravas.

• Podgórski schodzi, Błanik wchodzi.

• Podgórski strzelił prosto w ręce Ravasa.

• Wrzutka Korony z prawej strony. Znowu niecelnie - za lekko.

• Szykawka schodzi, Dalmau wchodzi.

• Hofmeister schodzi, Deaconu wchodzi.

• Kun schodzi, Kerk wchodzi.

• Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Obrońcy dobrze ustawieni.

• Hofmeister ukarany żółtą kartką.

• Pawłowski w boczną siatkę!

• Wolny dla Widzewa. Pawłowski będzie uderzał?

• Korona w ataku pozycyjnym.

• Dośrodkowanie Widzewa ze stałego fragmentu gry.

• ZACZYNAMY 2. POŁOWĘ!

• KONIEC 1. POŁOWY!

• Pogramy minutę dłużej.

• GOOOOOOOL!!! Pawłowski pewnie z 11 metrów!

• Shehu faulowany w polu karnym!

• KARNY DLA WIDZEWA!

• Niezła centra Milosa. Obrońcy Korony wybili piłkę z pola karnego.

• Rzut rożny dla Widzewa.

• Trojak faulowany przez Sancheza, który ma już żółtą kartkę.

• Mogło być 2:0! Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Piłka nie wpadła do bramki!

• Sanchez ukarany za dyskusje.

• Świetna kontra Korony! Martin Remacle uderzył z dystansu. Niewiele się pomylił!

• Pawłowski zagrał ręką. Piłka dla Korony.

• Żółta kartka dla Shehu.

• Wrzutka w pole karne Korony. Zdecydowanie za wysoko. Tkacz nie miał szans doskoczyć do piłki.

• Podgórski spróbował sił z dystansu. Bardzo niecelnie.

• Szykawka dostał idealne podanie w uliczkę. Napastnik strzelił prosto w bramkarza!

• Widzew w ataku pozycyjnym. Kolejna strata. Znowu niecelne podanie.

• Rzut rożny dla Korony.

• Korona buduje akcję przed polem karnym Widzewa.

• Milos popełnił błąd i podał w aut.

• Nono przerzucił piłkę na prawą stronę, ale Zator nie przyjął tego podania

• Pawłowski znowu stracił piłkę na połowie rywala.

• Sanchez wyszedł na czystą pozycję. Hiszpan podał do Pawłowskiego, ale piłka poleciała za plecy pomocnika. Jeden obrońca poradził sobie z dwoma atakującymi.

• Niezła kontra Widzewa, ale Shehu stracił piłkę.

• Widzew w ataku. Korona teraz może się bronić i czekać na kontry

• Idealne dośrodkowanie od Zatora z prawej strony. Czyżycki bez przyjęcia uderzył na bramkę Ravasa. Bramkarz nie miał szans.

• GOOOOOOOL!!!! Czyżycki!

• ZACZYNAMY MECZ!

• Piłkarze wychodzą na murawę.

• Mecz Korona Kielce - Widzew Łódź w dziewiątej kolejce poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma z Białegostoku. System VAR będą obsługiwać Jarosław Przybyłi oraz Tomasz Listkiewicz. Pomagać sędziemu głównemu mają w piątkowym spotkaniu asystenci w postaci Mikołaj Kostrzewa i Maciej Kosarzecki.

• W bezpośrednich pojedynkach w poprzednim sezonie między tymi drużynami jest remis. Raz wygrał Widzew Łódź 1:0, a w rundzie wiosennej lepsza już okazała się Korona Kielce rozgramiając "Widzewiaków", aż 3:0.

• Z kolei po drugiej stronie bieguna jest Korona Kielce. Gospodarze piątkowego meczu z Widzewem aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli gromadząc na swoim koncie zaledwie pięć "oczek". Na siedem meczów rozegranych podopieczni Kamila Kuzery zdołali wygrać tylko raz z Zagłębiem Lubin 2:0. Poza tym zanotowali dwa remisy przeciwko Śląskowi Wrocław (1:1) oraz Cracovii (0:0), a czterokrotnie musieli uznawać wyższość swoich przeciwników.

• Nowy trener Daniel Myśliwiec wszedł bardzo dobrze w PKO Ekstraklasę. Przy wsparciu swoich kibiców w Łodzi jego drużyna pewnie pokonała Cracovię prowadzoną przez Jacka Zielińskiego 2:0. Dzięki temu zwycięstwu po trzech kolejkach łódzki klub wrócił na zwycięską ścieżkę po trzech kolejkach posuchy. Aktualnie Widzew zajmuje 10 miejsce w PKO Ekstraklasie mając na swoim koncie dokładnie dziesięć punktów. Do tej pory zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki.

• Po dwóch porażkach z rzędu ze Śląskiem Wrocław (0:2) oraz Legia Warszawa (1:3) oraz remisie z Górnikiem Zabrze 1:1 działacze Widzewa Łódź nie wytrzymali i zwolnili swojego dotychczasowego trenera Janusza Niedźwiedzia, czyli autora największego sukcesu w ostatnich latach w postaci powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Ostatecznie po dwóch latach 41-latek pożegnał się z pracą w klubie.

• Za 20 minut początek meczu Korona - Widzew. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!

© PAP/Piotr Polak

PKO Ekstraklasa. Korona Kielce - Widzew Łódź ONLINE. Już o godzinie 18:00 Daniel Myśliwiec zagra swój drugi mecz na ławce trenerskiej czerwono-biało-czerwonych! Kibice drużyny z Łodzi liczą dzisiaj na zwycięstwo, gdyż Korona zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Śledź relację LIVE!

PKO Ekstraklasa. Korona Kielce - Widzew Łódź ONLINE

Nowy trener Daniel Myśliwiec wszedł można powiedzieć z buta w PKO Ekstraklasę. Przy wsparciu swoich kibiców w Łodzi jego drużyna pewnie pokonała Cracovię prowadzoną przez Jacka Zielińskiego 2:0. Dzięki temu zwycięstwu po trzech kolejkach łódzki klub wrócił na zwycięską ścieżkę po trzech kolejkach posuchy. Aktualnie Widzew zajmuje 10 miejsce w PKO Ekstraklasie mając na swoim koncie dokładnie dziesięć punktów. Do tej pory zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki.

- Po trzech porażkach wspierało nas 10 tysięcy kibiców i to jest niesamowite. Wsparcie, które jest z nami potrafi dodać wiatru w żagle. Dziękuję za to, bo jest to trudny moment. Co do meczu, ciężko zapracowaliśmy sobie na taki komfort gry. Mieliśmy sytuacje, żeby jeszcze coś dołożyć. Trzeba jednak pamiętać o tym, że po trzech porażkach z rzędu nie jest łatwo o pewność siebie, a my dziś ją mieliśmy. Zespół grał odpowiedzialnie i dobrze reagował. Mecz był pod naszą kontrolą. To dla nas bardzo ważne zwycięstwo
- mówił trener Korony Kielce Kamil Kuzera po zwycięskim meczu z Zagłębiem Lubin.

Kamil Kuzera, trener Korony Kielce: Filozofia trenera jest podobna do tej którą cały czas reprezentował w Stali Rzeszów. Będą nastawieni na grę krótkimi, kombinacyjnymi podaniami. Są w tym wszystkim bardzo konkretni. Widać nową energię i dobre nastawienie na wizję trenera Myśliwca (cyt. swietokrzyskie.cozadzien.pl)

Daniel Myśliwiec, trener Widzewa Łódź: Statystyki są ważne, ale nie wszystkie i nie można się tylko na nich skoncentrować. Będziemy i zamierzamy biegać tyle, ile jest potrzebne. W zależności od potrzeb na boisku, a nie po to, aby chwalić się komuś przebieganymi kilometrami. Zapewniam, że cały czas obserwujemy naszych zawodników i zastanawiamy się jaka jest ich optymalna dyspozycja. Najważniejsze jest, aby wybrać takich zawodników, którzy mogą pomóc drużynie, jako całości. Tak jak to miało miejsce w poprzednim meczu. Do żadnego z moich zawodników nie mogę mieć zastrzeżeń

Nie zagrają w meczu Korona - Widzew:
Korona: Jakub Łukowski, Kyryło Petrow, Dalibor Takac (urazy), Mariusa Briceaga (?)
Widzew Filip Przybułek, Fran Alvarez oraz Serafin Szota (kontuzje)

Korona Kielce - Widzew Łódź TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24 - zapraszamy!