Terminarz

Terminarz Ligi Europy

01. lipca 2022 30. maja 2023

Brak danych
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
18:45 FC Zurich 1:2 Arsenal Londyn
18:45 PSV Eindhoven 1:1 FK Bodo/Glimt
Czwartek, 15 września 2022
21:00 Arsenal Londyn -:- PSV Eindhoven
21:00 FK Bodo/Glimt 2:1 FC Zurich
Czwartek, 06 października 2022
18:45 FC Zurich -:- PSV Eindhoven
21:00 Arsenal Londyn -:- FK Bodo/Glimt
Czwartek, 13 października 2022
18:45 FK Bodo/Glimt -:- Arsenal Londyn
21:00 PSV Eindhoven -:- FC Zurich
Czwartek, 27 października 2022
18:45 FC Zurich -:- FK Bodo/Glimt
18:45 PSV Eindhoven -:- Arsenal Londyn
Czwartek, 03 listopada 2022
21:00 Arsenal Londyn -:- FC Zurich
21:00 FK Bodo/Glimt -:- PSV Eindhoven
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
18:45 AEK Larnaka 1:2 Stade Rennais
18:45 Fenerbahce Stambuł 2:1 Dynamo Kijów
Czwartek, 15 września 2022
21:00 Dynamo Kijów 0:1 AEK Larnaka
21:00 Stade Rennais 2:2 Fenerbahce Stambuł
Czwartek, 06 października 2022
21:00 Stade Rennais -:- Dynamo Kijów
21:00 Fenerbahce Stambuł -:- AEK Larnaka
Czwartek, 13 października 2022
18:45 AEK Larnaka -:- Fenerbahce Stambuł
18:45 Dynamo Kijów -:- Stade Rennais
Czwartek, 27 października 2022
18:45 AEK Larnaka -:- Dynamo Kijów
18:45 Fenerbahce Stambuł -:- Stade Rennais
Czwartek, 03 listopada 2022
21:00 Dynamo Kijów -:- Fenerbahce Stambuł
21:00 Stade Rennais -:- AEK Larnaka
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
18:45 HJK Helsinki 0:2 Real Betis Sewilla
18:45 Łudogorec Razgrad 2:1 AS Roma
Czwartek, 15 września 2022
21:00 AS Roma 3:0 HJK Helsinki
21:00 Real Betis Sewilla 3:2 Łudogorec Razgrad
Czwartek, 06 października 2022
18:45 HJK Helsinki -:- Łudogorec Razgrad
21:00 AS Roma -:- Real Betis Sewilla
Czwartek, 13 października 2022
18:45 Real Betis Sewilla -:- AS Roma
21:00 Łudogorec Razgrad -:- HJK Helsinki
Czwartek, 27 października 2022
18:45 Łudogorec Razgrad -:- Real Betis Sewilla
21:00 HJK Helsinki -:- AS Roma
Czwartek, 03 listopada 2022
21:00 Real Betis Sewilla -:- HJK Helsinki
21:00 AS Roma -:- Łudogorec Razgrad
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
18:45 Malmoe FF 0:2 SC Braga
18:45 Union Berlin 0:1 Royale Union Saint-Gilloise
Czwartek, 15 września 2022
21:00 Royale Union Saint-Gilloise 3:2 Malmoe FF
21:00 SC Braga 1:0 Union Berlin
Czwartek, 06 października 2022
18:45 Malmoe FF -:- Union Berlin
21:00 SC Braga -:- Royale Union Saint-Gilloise
Czwartek, 13 października 2022
18:45 Royale Union Saint-Gilloise -:- SC Braga
21:00 Union Berlin -:- Malmoe FF
Czwartek, 27 października 2022
18:45 Malmoe FF -:- Royale Union Saint-Gilloise
18:45 Union Berlin -:- SC Braga
Czwartek, 03 listopada 2022
21:00 Royale Union Saint-Gilloise -:- Union Berlin
21:00 SC Braga -:- Malmoe FF
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
21:00 Manchester United 0:1 Real Sociedad
21:00 Omonia Nikozja 0:3 Sheriff Tiraspol
Czwartek, 15 września 2022
18:45 Real Sociedad 2:1 Omonia Nikozja
18:45 Sheriff Tiraspol 0:2 Manchester United
Czwartek, 06 października 2022
18:45 Sheriff Tiraspol -:- Real Sociedad
18:45 Omonia Nikozja -:- Manchester United
Czwartek, 13 października 2022
21:00 Manchester United -:- Omonia Nikozja
21:00 Real Sociedad -:- Sheriff Tiraspol
Czwartek, 27 października 2022
21:00 Manchester United -:- Sheriff Tiraspol
21:00 Omonia Nikozja -:- Real Sociedad
Czwartek, 03 listopada 2022
18:45 Real Sociedad -:- Manchester United
18:45 Sheriff Tiraspol -:- Omonia Nikozja
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
21:00 Lazio Rzym 4:2 Feyenoord Rotterdam
21:00 Sturm Graz 1:0 FC Midtjylland
Czwartek, 15 września 2022
18:45 FC Midtjylland 5:1 Lazio Rzym
18:45 Feyenoord Rotterdam 6:0 Sturm Graz
Czwartek, 06 października 2022
18:45 Sturm Graz -:- Lazio Rzym
21:00 FC Midtjylland -:- Feyenoord Rotterdam
Czwartek, 13 października 2022
18:45 Feyenoord Rotterdam -:- FC Midtjylland
21:00 Lazio Rzym -:- Sturm Graz
Czwartek, 27 października 2022
18:45 Lazio Rzym -:- FC Midtjylland
21:00 Sturm Graz -:- Feyenoord Rotterdam
Czwartek, 03 listopada 2022
18:45 FC Midtjylland -:- Sturm Graz
18:45 Feyenoord Rotterdam -:- Lazio Rzym
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
21:00 FC Nantes 2:1 Olympiakos Pireus
21:00 SC Freiburg 2:1 Karabach Agdam
Czwartek, 15 września 2022
18:45 Karabach Agdam 3:0 FC Nantes
18:45 Olympiakos Pireus 0:3 SC Freiburg
Czwartek, 06 października 2022
21:00 SC Freiburg -:- FC Nantes
21:00 Olympiakos Pireus -:- Karabach Agdam
Czwartek, 13 października 2022
18:45 FC Nantes -:- SC Freiburg
18:45 Karabach Agdam -:- Olympiakos Pireus
Czwartek, 27 października 2022
21:00 SC Freiburg -:- Olympiakos Pireus
21:00 FC Nantes -:- Karabach Agdam
Czwartek, 03 listopada 2022
18:45 Olympiakos Pireus -:- FC Nantes
18:45 Karabach Agdam -:- SC Freiburg
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 08.09.202203.11.2022
Czwartek, 08 września 2022
21:00 Crvena Zvezda Belgrad 0:1 AS Monaco
21:00 Ferencvaros Budapeszt 3:2 Trabzonspor
Czwartek, 15 września 2022
18:45 AS Monaco 0:1 Ferencvaros Budapeszt
18:45 Trabzonspor 2:1 Crvena Zvezda Belgrad
Czwartek, 06 października 2022
18:45 AS Monaco -:- Trabzonspor
19:00 Crvena Zvezda Belgrad -:- Ferencvaros Budapeszt
Czwartek, 13 października 2022
21:00 Trabzonspor -:- AS Monaco
21:00 Ferencvaros Budapeszt -:- Crvena Zvezda Belgrad
Czwartek, 27 października 2022
21:00 Crvena Zvezda Belgrad -:- Trabzonspor
21:00 Ferencvaros Budapeszt -:- AS Monaco
Czwartek, 03 listopada 2022
18:45 Trabzonspor -:- Ferencvaros Budapeszt
18:45 AS Monaco -:- Crvena Zvezda Belgrad