Terminarz

Terminarz Ligi Europy

01. czerwca 2019 30. sierpnia 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Liga Europy, 1. runda eliminacyjna
Czwartek, 11 lipca 2019
20:30 DAC Dunajska Streda 1:1 Cracovia
20:30 Europa FC 0:0 Legia Warszawa
Czwartek, 18 lipca 2019
19:00 Cracovia 2:2 DAC Dunajska Streda
21:00 Legia Warszawa 3:0 Europa FC
— Piłka nożna, — Liga Europy, 2. runda eliminacyjna
Czwartek, 25 lipca 2019
19:00 Lechia Gdańsk 2:1 Broendby Kopenhaga
20:00 Piast Gliwice 3:2 Riga FC
21:00 Legia Warszawa 1:0 KuPS Kuopio
Czwartek, 01 sierpnia 2019
18:00 KuPS Kuopio 0:0 Legia Warszawa
18:30 Riga FC 2:1 Piast Gliwice
19:30 Broendby Kopenhaga 4:1 Lechia Gdańsk
— Piłka nożna, — Liga Europy, 3. runda eliminacyjna
Czwartek, 08 sierpnia 2019
21:00 Legia Warszawa 0:0 Atromitos Ateny
Środa, 14 sierpnia 2019
18:00 Atromitos Ateny 0:2 Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
Czwartek, 22 sierpnia 2019
20:00 Legia Warszawa 0:0 Glasgow Rangers
Czwartek, 29 sierpnia 2019
20:45 Glasgow Rangers 1:0 Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
18:55 APOEL Nikozja 3:4 F91 Dudelange
18:55 Karabach Agdam 0:3 Sevilla FC
Czwartek, 03 października 2019
21:00 Sevilla FC 1:0 APOEL Nikozja
21:00 F91 Dudelange 1:4 Karabach Agdam
Czwartek, 24 października 2019
18:55 Karabach Agdam 2:2 APOEL Nikozja
21:00 Sevilla FC 3:0 F91 Dudelange
Czwartek, 07 listopada 2019
18:55 APOEL Nikozja 2:1 Karabach Agdam
18:55 F91 Dudelange 2:5 Sevilla FC
Czwartek, 28 listopada 2019
21:00 Sevilla FC 2:0 Karabach Agdam
21:00 F91 Dudelange 0:2 APOEL Nikozja
Czwartek, 12 grudnia 2019
18:55 Karabach Agdam 1:1 F91 Dudelange
18:55 APOEL Nikozja 1:0 Sevilla FC
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
18:55 Dynamo Kijów 1:0 Malmoe FF
18:55 FC Kopenhaga 1:0 FC Lugano
Czwartek, 03 października 2019
21:00 Malmoe FF 1:1 FC Kopenhaga
21:00 FC Lugano 0:0 Dynamo Kijów
Czwartek, 24 października 2019
21:00 Malmoe FF 2:1 FC Lugano
21:00 Dynamo Kijów 1:1 FC Kopenhaga
Czwartek, 07 listopada 2019
18:55 FC Lugano 0:0 Malmoe FF
18:55 FC Kopenhaga 1:1 Dynamo Kijów
Czwartek, 28 listopada 2019
21:00 FC Lugano 0:1 FC Kopenhaga
21:00 Malmoe FF 4:3 Dynamo Kijów
Czwartek, 12 grudnia 2019
18:55 Dynamo Kijów 1:1 FC Lugano
18:55 FC Kopenhaga 0:1 Malmoe FF
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
18:55 FC Basel 5:0 FK Krasnodar
18:55 Getafe CF 1:0 Trabzonspor
Czwartek, 03 października 2019
21:00 Trabzonspor 2:2 FC Basel
21:00 FK Krasnodar 1:2 Getafe CF
Czwartek, 24 października 2019
21:00 Trabzonspor 0:2 FK Krasnodar
21:00 Getafe CF 0:1 FC Basel
Czwartek, 07 listopada 2019
18:55 FC Basel 2:1 Getafe CF
18:55 FK Krasnodar 3:1 Trabzonspor
Czwartek, 28 listopada 2019
16:50 FK Krasnodar 1:0 FC Basel
16:50 Trabzonspor 0:1 Getafe CF
Czwartek, 12 grudnia 2019
18:55 FC Basel 2:0 Trabzonspor
18:55 Getafe CF 3:0 FK Krasnodar
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
18:55 LASK Linz 1:0 Rosenborg BK
18:55 PSV Eindhoven 3:2 Sporting Lizbona
Czwartek, 03 października 2019
21:00 Sporting Lizbona 2:1 LASK Linz
21:00 Rosenborg BK 1:4 PSV Eindhoven
Czwartek, 24 października 2019
21:00 PSV Eindhoven 0:0 LASK Linz
21:00 Sporting Lizbona 1:0 Rosenborg BK
Czwartek, 07 listopada 2019
18:55 LASK Linz 4:1 PSV Eindhoven
18:55 Rosenborg BK 0:2 Sporting Lizbona
Czwartek, 28 listopada 2019
21:00 Rosenborg BK 1:2 LASK Linz
21:00 Sporting Lizbona 4:0 PSV Eindhoven
Czwartek, 12 grudnia 2019
18:55 PSV Eindhoven 1:1 Rosenborg BK
18:55 LASK Linz 3:0 Sporting Lizbona
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
18:55 CFR Cluj 2:1 Lazio Rzym
18:55 Stade Rennais 1:1 Celtic Glasgow
Czwartek, 03 października 2019
21:00 Lazio Rzym 2:1 Stade Rennais
21:00 Celtic Glasgow 2:0 CFR Cluj
Czwartek, 24 października 2019
21:00 Celtic Glasgow 2:1 Lazio Rzym
21:00 Stade Rennais 0:1 CFR Cluj
Czwartek, 07 listopada 2019
18:55 Lazio Rzym 1:2 Celtic Glasgow
18:55 CFR Cluj 1:0 Stade Rennais
Czwartek, 28 listopada 2019
21:00 Lazio Rzym 1:0 CFR Cluj
21:00 Celtic Glasgow 3:1 Stade Rennais
Czwartek, 12 grudnia 2019
18:55 Stade Rennais 2:0 Lazio Rzym
18:55 CFR Cluj 2:0 Celtic Glasgow
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
18:55 Eintracht Frankfurt 0:3 Arsenal Londyn
18:55 Standard Liege 2:0 Vitoria Guimaraes
Czwartek, 03 października 2019
21:00 Vitoria Guimaraes 0:1 Eintracht Frankfurt
21:00 Arsenal Londyn 4:0 Standard Liege
Czwartek, 24 października 2019
21:00 Arsenal Londyn 3:2 Vitoria Guimaraes
21:00 Eintracht Frankfurt 2:1 Standard Liege
Środa, 06 listopada 2019
16:50 Vitoria Guimaraes 1:1 Arsenal Londyn
Czwartek, 07 listopada 2019
18:55 Standard Liege 2:1 Eintracht Frankfurt
Czwartek, 28 listopada 2019
21:00 Vitoria Guimaraes 1:1 Standard Liege
21:00 Arsenal Londyn 1:2 Eintracht Frankfurt
Czwartek, 12 grudnia 2019
18:55 Eintracht Frankfurt 2:3 Vitoria Guimaraes
18:55 Standard Liege 2:2 Arsenal Londyn
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
21:00 FC Porto 2:1 Young Boys Berno
21:00 Glasgow Rangers 1:0 Feyenoord Rotterdam
Czwartek, 03 października 2019
18:55 Young Boys Berno 2:1 Glasgow Rangers
18:55 Feyenoord Rotterdam 2:0 FC Porto
Czwartek, 24 października 2019
18:55 FC Porto 1:1 Glasgow Rangers
18:55 Young Boys Berno 2:0 Feyenoord Rotterdam
Czwartek, 07 listopada 2019
21:00 Feyenoord Rotterdam 1:1 Young Boys Berno
21:00 Glasgow Rangers 2:0 FC Porto
Czwartek, 28 listopada 2019
18:55 Young Boys Berno 1:2 FC Porto
18:55 Feyenoord Rotterdam 2:2 Glasgow Rangers
Czwartek, 12 grudnia 2019
21:00 FC Porto 3:2 Feyenoord Rotterdam
21:00 Glasgow Rangers 1:1 Young Boys Berno
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
21:00 Espanyol Barcelona 1:1 Ferencvaros TC
21:00 Łudogorec Razgrad 5:1 CSKA Moskwa
Czwartek, 03 października 2019
18:55 CSKA Moskwa 0:2 Espanyol Barcelona
18:55 Ferencvaros TC 0:3 Łudogorec Razgrad
Czwartek, 24 października 2019
18:55 CSKA Moskwa 0:1 Ferencvaros TC
18:55 Łudogorec Razgrad 0:1 Espanyol Barcelona
Czwartek, 07 listopada 2019
21:00 Espanyol Barcelona 6:0 Łudogorec Razgrad
21:00 Ferencvaros TC 2:2 CSKA Moskwa
Czwartek, 28 listopada 2019
18:55 CSKA Moskwa 1:1 Łudogorec Razgrad
18:55 Ferencvaros TC 2:2 Espanyol Barcelona
Czwartek, 12 grudnia 2019
21:00 Łudogorec Razgrad 1:1 Ferencvaros TC
21:00 Espanyol Barcelona 0:1 CSKA Moskwa
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
21:00 KAA Gent 3:2 AS Saint-Etienne
21:00 VfL Wolfsburg 3:1 FK Ołeksandrija
Czwartek, 03 października 2019
18:55 AS Saint-Etienne 1:1 VfL Wolfsburg
18:55 FK Ołeksandrija 1:1 KAA Gent
Czwartek, 24 października 2019
18:55 KAA Gent 2:2 VfL Wolfsburg
18:55 AS Saint-Etienne 1:1 FK Ołeksandrija
Czwartek, 07 listopada 2019
21:00 VfL Wolfsburg 1:3 KAA Gent
21:00 FK Ołeksandrija 2:2 AS Saint-Etienne
Czwartek, 28 listopada 2019
18:55 AS Saint-Etienne 0:0 KAA Gent
18:55 FK Ołeksandrija 0:1 VfL Wolfsburg
Czwartek, 12 grudnia 2019
21:00 VfL Wolfsburg 1:0 AS Saint-Etienne
21:00 KAA Gent 2:1 FK Ołeksandrija
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
21:00 AS Roma 4:0 Istanbul Basaksehir
21:00 Borussia Moenchengladbach 0:4 AC Wolfsberger
Czwartek, 03 października 2019
18:55 Istanbul Basaksehir 1:1 Borussia Moenchengladbach
18:55 AC Wolfsberger 1:1 AS Roma
Czwartek, 24 października 2019
18:55 AS Roma 1:1 Borussia Moenchengladbach
18:55 Istanbul Basaksehir 1:0 AC Wolfsberger
Czwartek, 07 listopada 2019
21:00 Borussia Moenchengladbach 2:1 AS Roma
21:00 AC Wolfsberger 0:3 Istanbul Basaksehir
Czwartek, 28 listopada 2019
18:55 Istanbul Basaksehir 0:3 AS Roma
18:55 AC Wolfsberger 0:1 Borussia Moenchengladbach
Czwartek, 12 grudnia 2019
21:00 AS Roma 2:2 AC Wolfsberger
21:00 Borussia Moenchengladbach 1:2 Istanbul Basaksehir
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
21:00 Slovan Bratysława 4:2 Besiktas Stambuł
21:00 Wolverhampton Wanderers 0:1 SC Braga
Czwartek, 03 października 2019
18:55 Besiktas Stambuł 0:1 Wolverhampton Wanderers
18:55 SC Braga 2:2 Slovan Bratysława
Czwartek, 24 października 2019
18:55 Besiktas Stambuł 1:2 SC Braga
19:00 Slovan Bratysława 1:2 Wolverhampton Wanderers
Czwartek, 07 listopada 2019
21:00 SC Braga 3:1 Besiktas Stambuł
21:00 Wolverhampton Wanderers 1:0 Slovan Bratysława
Czwartek, 28 listopada 2019
18:55 Besiktas Stambuł 2:1 Slovan Bratysława
18:55 SC Braga 3:3 Wolverhampton Wanderers
Czwartek, 12 grudnia 2019
21:00 Wolverhampton Wanderers 4:0 Besiktas Stambuł
21:00 Slovan Bratysława 2:4 SC Braga
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
Czwartek, 19 września 2019
21:00 Manchester United 1:0 FK Astana
21:00 Partizan Belgrad 2:2 AZ Alkmaar
Czwartek, 03 października 2019
16:50 FK Astana 1:2 Partizan Belgrad
18:55 AZ Alkmaar 0:0 Manchester United
Czwartek, 24 października 2019
18:55 Partizan Belgrad 0:1 Manchester United
18:55 AZ Alkmaar 6:0 FK Astana
Czwartek, 07 listopada 2019
16:50 FK Astana 0:5 AZ Alkmaar
21:00 Manchester United 3:0 Partizan Belgrad
Czwartek, 28 listopada 2019
16:50 FK Astana 2:1 Manchester United
18:55 AZ Alkmaar 2:2 Partizan Belgrad
Czwartek, 12 grudnia 2019
21:00 Manchester United 4:0 AZ Alkmaar
21:00 Partizan Belgrad 4:1 FK Astana
— Piłka nożna, — Liga Europy, 1/16 finału 20.02.202027.02.2020
Czwartek, 20 lutego 2020
18:55 CFR Cluj 1:1 Sevilla FC
18:55 Club Brugge 1:1 Manchester United
18:55 Eintracht Frankfurt 4:1 Red Bull Salzburg
18:55 FC Kopenhaga 1:1 Celtic Glasgow
18:55 Getafe CF 2:0 Ajax Amsterdam
18:55 Sporting Lizbona 3:1 Istanbul Basaksehir
18:55 Szachtar Donieck 2:1 Benfica Lizbona
18:55 Łudogorec Razgrad 0:2 Inter Mediolan
21:00 APOEL Nikozja 0:3 FC Basel
21:00 AS Roma 1:0 KAA Gent
21:00 AZ Alkmaar 1:1 LASK Linz
21:00 Bayer Leverkusen 2:1 FC Porto
21:00 Glasgow Rangers 3:2 SC Braga
21:00 Olympiakos Pireus 0:1 Arsenal Londyn
21:00 VfL Wolfsburg 2:1 Malmoe FF
21:00 Wolverhampton Wanderers 4:0 Espanyol Barcelona
Środa, 26 lutego 2020
18:55 SC Braga 0:1 Glasgow Rangers
Czwartek, 27 lutego 2020
18:55 Istanbul Basaksehir 4:1 Sporting Lizbona
18:55 FC Basel 1:0 APOEL Nikozja
18:55 Espanyol Barcelona 3:2 Wolverhampton Wanderers
18:55 FC Porto 1:3 Bayer Leverkusen
18:55 KAA Gent 1:1 AS Roma
18:55 LASK Linz 2:0 AZ Alkmaar
18:55 Malmoe FF 0:3 VfL Wolfsburg
21:00 Ajax Amsterdam 2:1 Getafe CF
21:00 Arsenal Londyn 1:2 Olympiakos Pireus
21:00 Benfica Lizbona 3:3 Szachtar Donieck
21:00 Celtic Glasgow 1:3 FC Kopenhaga
21:00 Inter Mediolan 2:1 Łudogorec Razgrad
21:00 Manchester United 5:0 Club Brugge
21:00 Sevilla FC 0:0 CFR Cluj
Piątek, 28 lutego 2020
18:00 Red Bull Salzburg 2:2 Eintracht Frankfurt
— Piłka nożna, — Liga Europy, 1/8 finału 12.03.202019.03.2020
Czwartek, 12 marca 2020
18:55 Eintracht Frankfurt 0:3 FC Basel
18:55 Istanbul Basaksehir 1:0 FC Kopenhaga
18:55 LASK Linz 0:5 Manchester United
21:00 Glasgow Rangers 1:3 Bayer Leverkusen
21:00 Olympiakos Pireus 1:1 Wolverhampton Wanderers
21:00 VfL Wolfsburg 1:2 Szachtar Donieck
Środa, 05 sierpnia 2020
Sevilla FC -:- AS Roma
Inter Mediolan -:- Getafe CF
Bayer Leverkusen -:- Glasgow Rangers
Bayer Leverkusen -:- Glasgow Rangers
Szachtar Donieck -:- VfL Wolfsburg
Wolverhampton Wanderers -:- Olympiakos Pireus
FC Basel -:- Eintracht Frankfurt
FC Kopenhaga -:- Istanbul Basaksehir
Manchester United -:- LASK Linz
Czwartek, 06 sierpnia 2020
Getafe CF -:- Inter Mediolan
AS Roma -:- Sevilla FC