Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Pogoń Szczecin

2

Arka Gdynia

0

• Koniec meczu! Po 100 minutach gry Tomasz Kwiatkowski gwiżdżę po raz ostatni! Pogoń wygrywa drugi mecz z rzędu i wskakuje na pozycję lidera! Świetny początek sezonu w wykonaniu Portowców!

• Ależ emocje w samej końcówce! Srdan Spiridonović sam wywalczył tego gola! Odebrał piłkę rywalowi, wyszedł sam na sam z bramkarzem i skrzętnie wykorzystał okazję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Srdan Spiridonović dobija rywala! Gol w debiucie!

• Nie ma rzutu karnego! Gruzin zagrał piłkę ręką i arbiter wycofał swoją decyzję!

• Tomasz Kwiatkowski będzie jeszcze oglądał całą sytuację na monitorze VAR! Arbiter będzie sprawdzał czy zawodnik Arki nie zagrał ręką tuż przed faulem!

• Rzut karny dla Arki! Dawit Schirtladze faulowany w polu karnym!

• Zvonimir Kozulj tym razem uderza zbyt mocno i od bramki zacznie Pavels Steinbors .

• David Stec faulowany tuż przed polem karnym Arki! Znowu gospodarze będą mieć dogodną okazję. Sędzia natomiast dolicza aż 6 minut!

• Adam Deja uderzył bardzo mocno na bramkę! Zabrakło bardzo niewiele!

• Kamil Drygas nie wróci na murawę. Pogoń będzie kończyć ten mecz w 10, jako że wszystkie zmiany zostały wykorzystane.

• Na boisku pojawia się także Aleksandar Kolew, a swój występ kończy Fabian Serrarens.

• Podwójna zmiana w Arce Gdynia. Nabil Aankour opuszcza murawę, a wchodzi Dawit Schirtladze.

• Kamil Drygas bardzo mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zvonimir Kozujl! Cudowny gol po rozegraniu rzutu wolnego

• Ależ bomba zawodnika Pogoni! Huknął płasko w stronę bramki i piłka prawie porwała siatkę! Świetne trafienie!

• Adam Frączczak faulowany na 17 metrze od bramki rywala! Będzie bardzo groźnie!

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Adam Buksa schodzi, a wchodzi Srdan Spiridonović.

• No i ukarany kilka minut temu Kamil Antonik kończy swój występ. W jego miejsce melduje się Mateusz Młyński.

• Kamil Antonik ukarany żółtą kartką.

• Marcin Listkowski pojawia się na murawie, a zmienia Tomasa Podstawskiego.

• Zvonimir Kozulj perfekcyjnie opanował piłkę w polu karnym Arki. Zabrakło mu tylko dobrego ułożenia futbolówki, aby oddać groźny strzał.

• To jest niemożliwe! Kamil Antonik wyszedł sam na sam z bramkarzem! Miał bardzo dużo miejsca, gdyż najbliższy obrońca był ok. 3 metra od zawodnika Arki. To nie miało znaczenia, ponieważ świetną interwencja popisuje się Dante Stipica! Co za mecz chorwackiego bramkarza!

• To była ostatnia akcja Fina w tym meczu. Adam Frączczak melduje się na murawie.

• Gospodarze w końcu zaczynają atakować rywali. Santeri Hostikka uderzył z ostrego kąta, ale zabrakło mu dokładności.

• Adam Buksa wygrał pojedynek w polu karnym rywala, ale jego strzał był bardzo mocno niecelny.

• Kamil Antonik dograł w pole karne Pogoni. Tam na piłkę czekał Aankour, który w ostatnim momencie został uprzedzony przez rywala!

• Już w pierwszej minucie drugiej połowy Arka mogła otworzyć wynik meczu! Azer Busuladzić oddał mocny strzał z dystansu, ale po raz kolejny bardzo dobrze broni chorwacki golkiper Pogoni.

• Wracamy po przerwie! Czas na drugie 45 minut!

• Bez choćby doliczonej jednej minuty sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Oba zespoły starają się atakować rywala, ale nie ma to przełożenia na konkrety i do szatni schodzą z bezbramkowym remisem.

• Ricardo Nunes fatalnie marnuje okazję na dobry strzał z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ok 5 metrów nad bramką.

• Adam Deja fauluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla gospodarzy, a zawodnik Arki zostaje ukarany żółtą kartką.

• Nabil Aankour wpadł w pole karne, ale jego strzał był zbyt lekki aby zagrozić bramce Pogoni.

• Zvonimir Kozulj próbował zaskoczyć Steinborsa strzałem z dystansu, tylko że piłka trafiła prosto w bramkarza Arki.

• Ricardo Nunes dograł prosto na głowę Tomasa Podstawskiego, który jednak posyła piłkę wysoko nad bramką.

• Fabian Serrarens otrzymał podanie na 5 metrze! Benedikt Zech zdołał jednak w ostatniej chwili zablokować strzał i uratować swój zespół przed stratą gola!

• Kompletnie nieudane uderzenie Antolika. Piłka wylądowała na piasku zgromadzonym dookoła boiska.

• Dante Stipica znowu stanął na wysokości zadania po tym jak wyłapał kąśliwe podanie Kamila Antonika.

• Pavels Steinbors wyłapuje dośrodkowanie rywala i uspakaja sytuację pod bramką Arki.

• Adam Marciniak ukarany żółtą kartką.

• Ricardo Nunes ratuje swój zespół ofiarnym wślizgiem.

• Trochę niespodziewanie, ale to Arka częściej dochodzi do głosu. Teraz próbował Kamil Antonik, ale znowu świetnie broni golkiper Pogoni.

• Nabil Aankour oddaje strzał, ale Dante Stipica nie miał żadnego problemu z obroną tego uderzenia.

• Ależ było blisko! Zvonimir Kozulj uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i tylko świetna interwencja Pavelsa Steinborsa ratuje gości.

• Santeri Hostikka oddaje mocno niecelny strzał. To jest jednak pierwsze uderzenie zanotowane przez zawodnika Portowców.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką Pogoni. Michał Nalepa dośrodkował z rzutu rożnego, ale defensorzy gospodarzy zażegnali niebezpieczeństwo.

• Tomasz Kwiatkowski daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Zupełnie inne nastroje panują w Gdyni. Arka w pierwszej kolejce została rozgromiona przez Jagiellonię na własnym stadionie. Jacek Zieliński zapowiada jednak, że z Pogonią będą walczyć o zwycięstwo.

• Pogoń Szczecin znakomicie zaczęła sezony 2019/2020. Podopieczni Kosty Runjaicia po dobrym meczu pokonali Legię Warszawa na wyjeździe. Ten wynik pokazał jak duży potencjał drzemie w drużynie ze Szczecina.

• Dzień dobry Państwu! Czas zakończyć 2 kolejkę PKO Ekstraklasy! Pogoń Szczecin gości na własnym stadionie Arkę Gdynia! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski.

Bartosz Głąb

1/4
przejdź do galerii

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia ONLINE. W ostatnim meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin w derbach Pomorza podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Gospodarze uskrzydleni zwycięstwem na Łazienkowskiej z Legią będą chcieli potwierdzić dobrą formę i zaliczyć kolejny komplet punktów. Relacja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Arka Gdynia online w GOL24.pl!

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia ONLINE

Przed tygodniem w Warszawie zespół Pogoni zaprezentował zdecydowanie najładniejszy futbol ze wszystkich drużyn PKO Ekstraklasy. "Portowcy" jeszcze poprawili swoją świetną dyspozycję z końcówki zeszłego sezonu i zasłużenie wygrali przy Łazienkowskiej z Legią Warszawa 2:1.
Dzisiaj będą chcieli potwierdzić swoją dobrą formę kompletem punktów przeciwko zespołowi, który z kolei zaprezentował się chyba najgorzej w 1. kolejce rozgrywek. Arka na własnym obiekcie gładko przegrała z Jagiellonią Białystok aż 0:3.

Ponownie dobrze zaprezentował się Adam Buksa, który w ostatnich młodzieżowych mistrzostwach Europy U-21 we Włoszech był zaledwie rezerwowym, ale dzięki swojej dobrej dyspozycji w klubie może jeszcze tego lata opuścić PKO Ekstraklasę. W Arce liczą przede wszystkim na młode skrzydła, które w 1. kolejce zagrały bez kompleksów. Arkowcy muszą zdecydowanie poprawić swoją grę, bo coraz częściej balansują na granicy spadku do niższej ligi. Już w zeszłym sezonie byli tego bliscy, ale ostatecznie udało się utrzymać w lidze.

W poprzednim sezonie oba zespoły mierzyły swoje siły dwukrotnie i za każdym razem spotkania były bardzo emocjonujące. Najpierw na początku listopada zeszłego roku w Gdyni górą był zespół Pogoni, który po dwóch bramkach Adama Buksy i trafieniu Spasa Deleva wygrał 3:2. Dla Arki w tamtym meczu strzelali Michał Janota i Luka Zarandia. Na wiosnę w Szczecinie emocje były jeszcze większe. Pojedynek zakończył się remisem 3:3, a tym razem bramki dla "Portowców" zdobywali Michał Żyro, Radosław Majewski i Soufian Benyamina. Z kolei dla Arki bramki zdobywali Marko Vejinović, Maciej Jankowski i Adam Deja.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

POGOŃ SZCZECIN
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:2 (Mecz towarzyski)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1:2 (PKO Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - SBV Vitesse 2:1 (Mecz towarzyski)
Pogoń Szczecin - Hapoel Beer Szewa 2:2 (Mecz towarzyski)
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:4 (Mecz towarzyski)

ARKA GDYNIA
Arka Gdynia - AS Omonia Lefkossias 2:1 (Mecz towarzyski)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0:3 (PKO Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Larne FC 1:1 (Mecz towarzyski)
Arka Gdynia - Olimpia Elbląg 2:1 (Mecz towarzyski)
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:0 (Mecz towarzyski)

NIE ZAGRAJĄ

Pogoń Szczecin: Malec, Żurawski (kontuzje)

Arka Gdynia: Kopczyński, Samanes, Vinicius (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Pogoń Szczecin: Stipica - Nunes, Zech, Triantafyllopoulos, Stec - Listokowski, Kożulj, Podstawski, Drygas, Kowalczyk - Buksa

Arka Gdynia: Steinbors - Marciniak, Helstrup, Danch, Zbozień - Młyński, Deja, Nalepa, Busuladzić, Antonik - Kolew

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia?

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 2. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Arka Gdynia od 17:55 przeprowadzi CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport 3 HD. Mecz prosto ze stadionu w Szczecinie skomentują Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda. Wstęp do meczu rozpocznie się o 17:30.

18:00 mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Canal+ Sport
Canal+ Sport 3

Tekstowa relacja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Arka Gdynia online w GOL24.pl!