• Dani Ramirez - 3 (Artemijus Tutyskinas - 3)
    • Pirulo - 2 (Bartosz Szeliga - 2)
    • Kay Tejan - 3
  • Koniec meczu! Puszcza Niepołomice pokonuje ŁKS Łódź (2:1)!

• Aleksander Bobek pewnie interweniuje poza polem karnym. Kontrę rozprowadzili gospodarze! Źle rozegrali ją Jordan Majchrzak i Rok Kidrić.

• Mocne wstrzelenie piłki, po którym Marcin Flis uderza głową wysoko nad bramką

• Kay Tejan wzięty w kleszcze tuż przed prawym narożnikiem pola karnego Puszczy. Przed bramką pojawił się właśnie Aleksander Bobek.

• Wojciech Hajda szybko podniósł się z murawy... Gra wznowiona.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Wojciech Hajda. Zdaniem gości nie było przewinienia, a to było "zagranie" mające na celu przerwanie akcji ŁKS-u.

• Rok Kidrić na spalonym po zagraniu Wojciecha Hajdy.

• I kolejna żółta kartka. Tym razem Engjëll Hoti za faul w środku pola.

• Tymczasem na trybunach Transparent na trybunach

• Wojciech Hajda zmienia Jakuba Serafina.

• Jakub Serafin z żółtą kartką. Pociąganiem za koszulkę powalił Kaya Tejana.

• Mocne dośrodkowanie na środek pola bramkowego, gdzie wyskoczył Rok Kidrić. Ten uderza głową minimalnie nad poprzeczką!!!

• Nacho Monsalve upomniany żółtą kartką za faul na lewej stronie.

• Patryk Gryckiewicz dolicza... 14 minut do drugiej połowy.

• Rok Kidrić również z żółtą kartką za uderzenie Marcina Flisa łokciem.

• Aleksander Bobek z żółtą kartką. Najprawdopodobniej za dyskusje.

• Przerwa w grze. W walce o piłkę zderzyli się Marcin Flis i Rok Kidrić. Drugi z wymienionych jeszcze uderzył rywala łokciem.

• Atak gości nie przynosi powodzenia. Kewin Komar spokojnie ustawia piłkę na "piątce".

• Konrad Stępień uderza zza linii pola karnego w stronę lewego rogu. Wyciągnięty jak struna Aleksander Bobek paruje! Dobitka poszybowała już nad poprzeczką!

• I zmiana w ŁKS-ie: Anton Fase, którego kojarzymy z Żalgirisu Kowno i dwumeczu z Lechem w el. LKE, wchodzi za Kamila Dankowskiego.

• Marcel Pięczek zmienia Murisa Mesanovicia.

• ROK KIDRIĆ!!!

Przedarł się prawą stroną w pole karne i jego strzał z ostrego kąta paruje Aleksander Bobek! Sęk w tym, że napastnik Puszczy był na spalonym
    .

• Płaskie zagranie z rzutu wolnego w pole karne do Kaya Tejana. Ten niepotrzebnie przyjął piłkę i spiesząc się uderza wysoko nad bramką.

• (Poza boiskiem) Czerwona kartka dla trenera przygotowania fizycznego ŁKS-u

• Piotr Głowacki zagrywa płasko na bliższy słupek. Gospodarze wybijają, ale Jordan Majchrzak faulował rywala na skrzydle.

• Patryk Gryckiewicz wskazuje na środek boiska! GOL ZDOBYTY PRAWIDŁOWO!!!

A na trybunach 2 359 widzów.

• Czekamy jeszcze na stanowisko z wozu VAR!

• Rok Kidrić przeniósł się na lewą stronę i dostaje dokładne prostopadłe podanie. Wykorzystał źle ustawioną linię spalonego ŁKS-u i pognał w pole karne. Podaje w jego centralną część do Mateusza Cholewiaka, który po przyjęciu uderza z bliska mocno nie do obrony!

• GOL DLA PUSZCZY! STRZELCEM MATEUSZ CHOLEWIAK!!!

• A teraz dośrodkowanie z prawej strony na dalszy słupek do Mateusza Cholewiaka, który uderza głową - po koźle - nad poprzeczką! Sędzia widział tu pozycję spaloną przy centrze Konrada Stępnia.

• Muris Mesanović opanował piłkę na skrzydle. Zdecydował się na indywidualną akcję, co było błędem. Powinien zagrać w "szesnastkę" do Murisa Mesanovicia...

• Ten "ścina" do środka, by uderzyć prawą nogą metr obok dalszego słupka.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u. Goście poradzili sobie, posyłając lagę na wolne pole do Piotra Głowackiego.

• Artemijus Tutyskinas z żółtą kartką za faul taktyczny. Jeszcze poza boiskiem ukarany został Kazimierz Moskal (za dyskusje)

• ... a za Jakuba Bartosza pojawia się Jordan Majchrzak.

• Mateusz Cholewiak zmienia Artura Siemaszkę...

• [WIDEO] 46. MINUTA. GOL KAYA TEJANA (1:1)

• Artemijus Tutyskinas zmienia Daniego Ramireza.

• Piotr Mroziński podaje za mocno do Jakuba Bartosza. Grę z "piątki" wznawia bramkarz.

• Aleksander Bobek spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Artura Siemaszki.

• Po analizie VAR Patryk Gryckiewicz nie ma wątpliwości: CZERWONA KARTKA DLA ADRIANA MAŁACHOWSKIEGO!!! Ostre wejście Małachowskiego

• Adrian Małachowski skosił Jakuba Bartosza. To może być czerwona kartka!

• Michał Koj z żółtą kartką za faul.

• Kapitalne otwarcie drugiej odsłony w wykonaniu zawodników Kazimierza Moskala!

Przechwyt blisko pola karnego Puszczy i podanie do Adriana Małachowskiego. Ten wystawia Kayowi Tejanowi, który z bliska pokonuje Kewina Komara!

• GOL DLA ŁKS-u! STRZELCEM KAYA TEJANA!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• Rok Kidrić zmienia Kamila Zapolnika.

• ... a Adrian Małachowski zmienia Adrian Louveau.

• ... Engjell Hotti za Jakuba Letnoiwskiego...

• Trzy zmiany w ŁKS-ie: Bartosz Szeliga za Pirulo...

• Wracamy do Krakowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Puszczy Niepołomice z ŁKS-em Łódź. Po pierwszej połowie, w starciu beniaminków, prowadzą zawodnicy Tomasza Tułacza.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +6' Koniec pierwszej połowy. Puszcza Niepołomice prowadzi z ŁKS-em Łódź po bramce Artura Craciuna z rzutu karnego.

• +6' Napastnik Puszczy kuleje. Nie wiadomo, czy wyjdzie na drugą połowę.

• +5' Przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Kamil Zapolnik.

• +4' Goście zyskali rzut rożny. Po rozegraniu dośrodkowanie w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Jakub Letniowski! Ten uderza głową w stronę bramki, ale na linii stał Konrad Stępień!

• +3' Nerwowe wybicie Kewina Komara. Posłał piłkę za linię boczną

• +1' 5 minut doliczonych do pierwszej połowy.

• +1' Doskonałą okazję miał Jakub Bartosz!!!

Kontra Puszczy mogła dać podwyższenie prowadzenia! Jakub Bartosz odbiera dobre podanie w pole karne, ale uderza obok bramki!

• [WIDEO] 25. MINUTA. GOL ARTURA CRACIUNA Z KARNEGO (1:0)

• Ostre starcie Artura Craciuna z Piotrem Głowackim na lewej stronie. Obrońca ŁKS-u został nadepnięty, ale sędzia wskazuje na... aut dla gospodarzy.

• Zawodnicy Kazimierza Moskala wolno rozgrywają piłkę. To woda na młyn Puszczy, która ma sporo czasu, by przesunąć się we właściwe miejsce.

• Mocne wstrzelenie piłki z prawej strony w wykonaniu Kamila Dankowskiego. Dobrze ustawiony Michał Koj oddalił niebezpieczeństwo.

• Na razie "0" z tyłu

• Artur Craciun powstrzymuje rajd Daniego Ramireza. Łodzianie domagają się czerwonej kartki. A tak "tylko" żółta, co powoduje pauzę w następnej kolejce z Rakowem Częstochowa (3 września, godz. 20).

• Atak gości lewym skrzydłem nie przynosi powodzenia. Kewin Komar wznawia grę z "piątki".

• Pirulo odważnie przedzierał się w "szesnastkę" Puszczy. Skutecznie poradzili sobie z nim Roman Jakuba i Artur Craciun.

• Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź

• 6 Strzały 1
    • 2 Strzały celne 0
  • Większość ataków Puszczy ma miejsce lewą stroną. I tak było tym razem, gdzie udało się wywalczyć rzut wolny. Po płaskim zagraniu Artur Siemaszko huknął z dystansu bardzo niecelnie.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u. Piłkę przejął Roman Jakuba, który chciał biec wzdłuż linii końcowej. Pomysł dobry, ale za mocno wypuścił sobie piłkę.

• Artur Siemaszko odebrał piłkę Michałowi Mokrzyckiemu i "zabrał się" z nią w pole karne. Wślizgiem wybija ją Adrien Louveau.

• Piłkarze Tomasza Tułacza poczuli krew. Skrzydłem pognał Konrad Stępień, który jednak podaje niedokładnie w pole karne.

• ARTUR CRACIUN NIE MYLI SIĘ!!!

Mocne, płaskie uderzenie reprezentanta Mołdawii! Piłka wpada do siatki po odbiciu się od lewego słupka. Aleksander Bobek nie sięgnął!

• Rzut karny dla Puszczy! Kamil Zapolnik padł na murawę po starciu z Pirulo!

• Łodzianie wybijają piłkę poza pole karne, skąd strzał przelatuje tuż nad poprzeczką! Jeszcze po drodze był rykoszet, a przed bramką powalony był Kamil Zapolnik!

• I teraz aut na wysokości pola karnego. Po przebitce piłka spada na woleja Piotra Mrozińskiego, którego strzał z trudem nad poprzeczkę przenosi Aleksander Bobek!

• Atak gospodarzy lewą stroną przynosi rzut rożny. Krótkie rozegranie i miękkie dośrodkowanie Jakuba Bartosza. Przydał się w "szesnastce" Kay Tejan.

• Michał Mokrzycki chciał rozciągnąć grę do Kamila Dankowskiego. W porę zorientowała się obrona Piszczy.

• Spokojny początek spotkania na stadionie Cracovii.

• Kamil Dankowski z żółtą kartką za faul. Łokciem uderzył w twarz zawodnika Puszczy.

• Wygrana ze Stalą i remis z Legią

• Jakub Letniowski z żółtą kartką za skoszenie Jakuba Serafina. Pomocnik ŁKS-u będzie pauzować w następnej kolejce w meczu z Wartą Poznań (1 września, godz. 18).

• Po krótkim rozegraniu Artur Siemaszko w rzuca w pole karne. Aleksander Bobek spokojnie łapie piłkę.

• Pirulo z żółtą kartką za ostre wejście w nogi Jakuba Serafina.

• Goście w ataku pozycyjnym. Piłkę na prawej stronie dostaje Kamil Dankowski, którego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• Michał Koj podłączył się do akcji środkiem. Uderza zza pola karnego nieznacznie obok lewego słupka!

• Na gwizdek Patryka Gryckiewicza spotkanie zaczynają piłkarze Puszczy!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Sędzią głównym w meczu Puszcza - ŁKS będzie Patryk Gryckiewicz, arbiter z Toruniu. Na liniach pomagać mu będą Arkadiusz Kamil Wójcik oraz Jakub Winkler. Arbitrem technicznym będzie Sebastian Krasny, z kolei za VAR odpowiadać będą Piotr Lasyk oraz Krzysztof Myrmus.

• ŁKS z kolei w Ekstraklasie radzi sobie przyzwoicie. Drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala dwukrotnie wygrała, trzy razy schodziła z murawy pokonana. Co ciekawe, oba zwycięstwa zapewniła sobie w ostatnich minutach meczu - zarówno przeciwko Koronie Kielce (2:1) jak i Pogoni Szczecin (1:0) gola na wagę wygranej padały w doliczonym czasie gry.

• Skład ŁKS-u Łódź

• Puszcza dotąd wygląda przeciętnie.Drużyna Tomasza Tułacza jest już po historycznym zwycięstwie na poziomie Ekstraklasy - ze Stalą Mielec 1:0. Sezon jednak zaczęła od dwóch porażek - z Widzewem oraz z Jagiellonią. Ekipa "Żubrów" zdołała jednak wyrwać punkty Legii Warszawa. Mecz z wicemistrzami Polski zakończył się niespodziewanym remisem 1:1. Przed tygodniem jednak Puszcza poległa w meczu z Zagłębiem Lubin 0:1 i znalazła się na przedostatnim miejscu w tabeli.

• Skład Puszczy Niepołomice

• Czas na mecz dwóch beniaminków. W Krakowie zetrą się Puszcza Niepołomice i ŁKS Łódź. Kto będzie górą, kto pokaże się lepiej w tej rywalizacji? Przekonamy się już wkrótce.

©Wojciech Matusik

Puszcza Niepołomice - ŁKS ONLINE. Dziś w Krakowie zetrą się dwaj beniaminkowie, a więc Puszcza Niepołomice oraz ŁKS Łódź. Kto będzie górą w meczu na poziomie Ekstraklasy? Gdzie oglądać mecz Puszcza - ŁKS na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Puszcza Niepołomice - ŁKS ONLINE

Puszcza dotąd wygląda przeciętnie.

Jakiego meczu możemy się spodziewać? W poprzednim sezonie w 1. Lidze w Łodzi lepszy był zespół ŁKS-u, który wygrał 2:0. W Niepołomicach z kolei wygrali piłkarze Tomasza Tułacza. Puszcza pokonała ŁKS 1:0.

Gdzie oglądać mecz Puszcza - ŁKS w telewizji?

Spotkanie 6. kolejki PKO Ekstraklasy między Puszczą a ŁKS-em będzie transmitowane w CANAL+ Sport, a także w CANAL+ Sport 3. W Internecie mecz dostępny w CANAL+ online. Spotkanie komentuje duet Piotr Glamowski - Michał Trela. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24!