• Dominik Marczuk - 3 (Jakub Lewicki - 3)
    • Jarosław Kubicki - 3 (Pululu - 4)
    • Jose Naranjo - 2 (Wojciech Łaski - bez oceny)
    • Jesus Imaz - 4
  • KONIEC MECZU! Śląsk przynajmniej do końca dnia będzie nowym liderem PKO Ekstraklasy! Podopieczni Jacka Magiery wygrali z Jagiellonią po dwóch golach Erica Exposito!

• Matsenko ukarany!

• Peter Pokorny ukarany kartką!

• Siedem minut doliczonych!

• Janasik schodzi, wchodzi Matsenko!

• Ukarany również zawodnik Jagiellonii! Konkretnie Adrain Dieguez!

• Żółta kartka dla Erica Exposito za protesty!

• Rzut wolny dla Jagiellonii!

Wdowik jednak uderzył po murze i tylko rzut rożny!

• Łaski za Naranjo!

• Zmiana w szeregach gości! Sacek schodzi, wchodzi Olszewski!

• MAMY PROWADZENIE!!!!! 2:1 dla Śląska

Eric Exposito podszedł do rzutu karnego i pewnie Hiszpan uderzył w przeciwległą stronę do bramkarza Jagielloni!

• Po zamieszaniu w polu karnym rzut karny dla Śląska!

Naranjo faulował Exposito i będzie "jedenastka" dla podopiecznych Jacka Magiery!

• Kapitalna akcja Imaza, który minął bramkarza i miał przed sobą pustą bramkę, ale sędzia podnosi chorągiewkę! Spalony!

• Próba Śląska. Wrzutka z rzutu wolnego, ale nie zdołali oddać strzału na bramkę Alomerovicia!

• Kombinacyjna akcja Pululu z Imazem, mogło się to podobać kibicom na Tarczyński Arena! Niestety, Naranjo potem nie skorzystał ze świetnie zapowiadającej się akcji!

• Kolejna zmiana w Śląsku! Borys za Samca-Talara!

• Pululu za Kubickiego!

• Lewicki za Marczuka!

• Olsen schodzi, Rzuchowski wchodzi!

• Leszczyński z problemami!

Naranjo zszedł z lewej strony, oddał kąśliwy strzał z którym ledwo uporał się bramkarz Śląska!

• Fatalny strzał Bejgera.... nie wiadomo co on chciał zrobić. Od bramki Alomerović

• ALEŻ SZANSA ŻUKOWSKIEGO!

Blisko kolejny raz polski skrzydłowy swojego trafienia w tym meczu, lecz na linii strzału stanął jeden z graczy Jagiellonii!

• Jagiellonia strzela na 1:1!!!!!

Do karnego podszedł Bartłomiej Wdowik, który pewnym strzałem w lewy dolny róg pokonał Leszczyńskiego!

• KARNY DLA JAGIELLONII!

• Paweł Malec czeka na sygnał z wozu VAR! Czy Imaz był kopnięty przez Pokornego czy nie? Czy będzie karny, czy gramy dalej? Zobaczymy jaką podejmie decyzję sędzia po obejrzeniu tego na monitorze!

• Blisko Imaz w polu karnym do oddania strzału, lecz ubiegł go obrońca WKS-u!

• Szarża Żukowskiego na skrzydle, lecz Polak odprowadzony za linię końcową przez obrońców gości. Od bramki Alomerović

• Co to było za dośrodkowanie? Zdecydowanie niecelne zagranie graczy Jagiellonii....

• Kolejna próba Śląska. Wrzutka z rzutu wolnego, ale na miejscu znalazł się Alomerović, który wybił piłkę!

• Niecelny strzał Jezusa Imaza!

• Wysokie zagranie w kierunku Imaza, ale ten nie sięgnął piłki. Leszczyński od bramki!

• Jagiellonia próbuje przycisnąć, ale podopieczni Magiery dobrze się bronią!

• GOOOOOL DLA ŚLĄSKA WROCŁAW!!!!!!

Erik Exposito wykorzystał błąd obrońców Jagiellonii, Hiszpan został wypuszczony sam na sam z bramkarzem i wpakował piłkę przy bliższym słupku do bramki!

• Czas na drugą część meczu! Od środka wznawiają gracze Jagiellonii!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Mecz na szczycie na razie bez szału. Wynik? 0:0!

• Sędzia dorzuca nam minutkę do pierwszej połowy!

• CO ZA SYTUACJA DLA JAGIELLONII!!!!!

Nene spróbował swojego szczęścia i uderzył mocno, ale na szczęście dla Leszczyńskiego w środek bramki!

• Za wysokie dośrodkowanie Exosito z prawej strony i Alomerović bez najmniejszych problemów łapie piłkę!

• Przenosimy się pod pole karne Śląska. Gracze z Podlasia próbują swojego szczęścia, ale piłkarze Śląska ofiarnie się bronią!

• Sprytna próba Olsena, który oddał strzał z połowy boiska. Jednak na tyle niecelny, że Alomerović nie musiał interweniować!

• Długo lecąca piłka w pole karne Jagiellonii, obrońcy zdążyli się ustawić i jedynie niecelny strzał Exposito!

• Samiec-Talar opanował piłkę w polu karnym, ale niedokładnie zagrał do kolegi z drużyny. Szkoda akcji...

• Walka o piłkę Michała Sacka, ale ten w nieprzepisowy sposób zatrzymywał gracza Śląska!

• Atak pozycyjny Jagiellonii. Gracze z Białegostoku starają się przejąć inicjatywę i stworzyć coś ciekawego pod bramką Śląska!

• Pierwsza kartka dla przyjezdnych! Jesus Imaz ukarany

• Mocniejszy fragment Jagielloni Białystok. Gracze z Podlasia ostro teraz przycisnęli gospodarzy!

• Próba szybkiego ataku Jagiellonii, przy piłce Jesus Imaz, ale Hiszpan zatrzymany przez obrońcę!

• Żółta kartka dla Żukowskiego!

• Kolejne niedokładne długie podanie do Żukowskiego. A szkoda, bo już Polak się rozpędzał na skrzydle!

• Zabrakło dokładności w rozegraniu Jagiellonii. Śląsk przejmuje piłkę

• Długie podanie Leszczyńskiego przejęte przez graczy z Białegostoku!

• Strata Jagielloni przed własnym polem karnym mogła się fatalnie w skutkach zakończyć, ale przyjezdni mogą tylko dziękować, że Śląsk tego nie wykorzystał!

• Śląsk coraz bardziej konkretniejszy w swoich działaniach. Podopieczni Jacka Magiery zaczynają przejmować inicjatywę!

• ALEŻ SZANSA ŻUKOWSKIEGO!!!!

Polak sprytnie przeszedł jednego, drugiego obrońcę i spróbował płaskim strzałem pokonać bramkarza gości. Ten łatwo sobie z tą próbą poradził!

• Zdecydowanie za mocne podanie pomocnika Jagiellonii i od autu Śląsk!

• Próba Janasika, ale za nisko dośrodkował. Śląsk traci piłkę

• Potknięcie się Kubickiego i od bramki wznowi Leszczyński!

• Dobrze Jagiellonia rozprowadziła atak pozycyjny, ale zabrakło jakości przyjezdnym w finalizacji akcji!

• Exposito do Żukowskiego, lecz ten źle sobie przyjął piłkę i będzie tylko aut dla Śląska!

• Mocne starcie w polu karnym Jagiellonii. Exposito leży na boisku, ale sędzia nakazuje grać dalej!

• Taras Romanchuk próbował dojść w polu karnym do dośrodkowania, sięgnął nawet piłkę głową, ale zdecydowanie nie tak jakby tego sobie życzył.

• Pierwsza żółta kartka. Olsen ukarany za niebezpieczny faul!

• Kapitalne zagranie Imaza do Marczuka, który poradził sobie z obrońcą Śląska, minął go i wywalczył rzut rożny!

• Dalekie zagranie Leszczyńskiego i od autu przyjezdni!

• Za mocne zagranie Kubickiego i Leszczyński od bramki

• Próba szybkiej szarży z lewej strony pomocnika Śląska, która jednak została zablokowana przez obrońcę Jagielloni.

• Zagranie w stronę Jezusa Imaza, które jednak było zdecydowanie za mocne i bramkarz Śląska przejmuje piłkę

• Przejęcie przyjezdnych z Białegostoku, którzy przechodzą do ataku pozycyjnego

• Rozpoczynamy pierwsze niedzielne spotkanie. Gracze gospodarze po raz pierwszy wznawiają grę!

• Jeszcze tylko przed nami losowanie stron i sędzia Paweł Malec zagwiżdże po raz pierwszy!

• Piłkarze obydwu drużyn już wychodzą na boisko. Za chwilę pierwszy gwizdek meczu na szczycie 7. serii gier PKO Ekstraklasy!

• Z kolei Jagiellonia po zimnym prysznicu w 1. kolejce z Rakowem (0:3) zanotowała cztery ligowe wygrane. Imponować może zwłaszcza ofensywa, bo drużyna z Podlasia strzeliła aż 11 goli w tych czterech spotkaniach - dwa razy wygrała 4:1, z Puszczą Niepołomice i Górnikiem Zabrze, pokonała Widzew 2:1 i skromnie zwyciężyła z Ruchem Chorzów (1:0).

• Bez wątpienia sukces Śląska leży w pomyśle Jacka Magiery. Trener wrocławian po mistrzowsku wszystko poukładał, dał Erikowi Exposito opaskę kapitana, zatrzymał go w zespole, choć duże zakusy przejawiał Raków Częstochowa, i Hiszpan odpłaca się fantastyczną grą trenerowi. Z 4 golami i 2 asystami otwiera klasyfikację strzelców.

• Rozjemcą w meczu Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok będzie Paweł Malec, arbiter z Łodzi.

Pomagać mu na liniach będą Radosław Siejka oraz Jakub Jankowski. Sędzią technicznym będzie Sebastian Tarnowski, a arbitrami VAR Jarosław Przybył oraz Paweł Sokolnicki.

• A takim wyjdą przyjezdni z Białegostoku!

• Takie zestawienie piłkarzy wybrał Jacek Magiera, trener gospodarzy na dzisiejszy mecz!

• Czas na starcie nieoczekiwanych niespodzianek początku tego sezonu. Tak bowiem można nazwać zarówno Śląska Wrocław jak i Jagiellonię, które nadzwyczaj dobrze punktują. Przed tym meczem goście z Białegostoku zajmują pierwszą lokatę w tabeli, a ekipa z Wrocławia jest trzecia.

• .... na relację LIVE zaprasza Państwa Jakub Jabłoński. Kłaniam się nisko!

• Ligowe emocje 7. kolejki PKO Ekstraklasy w niedzielę rozpoczniemy meczem w samo południe pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Jagiellonią Białystok!

©Wojciech Wojtkielewicz

Śląsk - Jagiellonia ONLINE. Niedzielę z Ekstraklasą zaczynamy od bardzo ciekawego starcia na Dolnym Śląsku. W szranki bowiem staną dwie rewelacje początku sezonu - liderująca Jagiellonia i trzeci Śląsk Wrocław. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Jagiellonia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 12:30. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Śląsk - Jagiellonia ONLINE

Bez wątpienia sukces Śląska leży w pomyśle Jacka Magiery.

Jakiego meczu możemy się spodziewać w niedzielne popołudnie? Z pewnością emocjonującego, w którym powinno paść sporo bramek.

Rozjemcą w meczu Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok będzie Paweł Malec, arbiter z Łodzi. Pomagać mu na liniach będą Radosław Siejka oraz Jakub Jankowski. Sędzią technicznym będzie Sebastian Tarnowski, a arbitrami VAR Jarosław Przybył oraz Paweł Sokolnicki.

Gdzie oglądać mecz Śląsk - Jagiellonia w telewizji?

Mecz będzie transmitowany w CANAL+ Sport, a także w CANAL+ Sport 3. Spotkanie dostępne także w Internecie, w CANAL+ online. Pierwszy gwizdek już o godz. 12:30. Komentować mecz będzie duet Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski. Zapraszamy do GOL24 na relację LIVE!