Stal Mielec - Piast Gliwie ONLINE. Mielczanie ponownie...

Stal Mielec - Piast Gliwie ONLINE. Mielczanie ponownie podejmą rywali u siebie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Mateusz Matras - 3
    • Łukasz Gerstenstein - 3 (Mateusz Stępień - 3)
    • Piotr Wlazło - 3
    • Michał Trąbka - 3 (Matthew Guillaumier - 3)
    • Maciej Domański - 4
    • Krystian Getinger - 3
    • Krzysztof Wołkowicz - 2 (Koki Hinokio - 3)
    • Ilja Szkurin - 3 (Kai Meriluoto - 3)

• Frantisek Plach - 3
    • Arkadiusz Pyrka - 3
    • Miguel Munoz - 3
    • Jakub Czerwiński - 4 (Tomas Huk - bez oceny)
    • Alexandros Katranis - 3
    • Michał Chrapek - 4 (Tom Hateley - bez oceny)
    • Grzegorz Tomasiewicz - 3
    • Patryk Dziczek - 3
    • Michael Ameyaw - 3 (Damian Kądzior - 4)
    • Kamil Wilczek - 3 (Gabriel Kirejczyk - bez oceny)
    • Jorge Felix - 2 (Serhij Krykun - 4)
  • Koniec meczu. Stal Mielec bezbramkowo remisuje z Piastem Gliwice. To pierwsze 0:0 w tym sezonie Ekstraklasy.

• Koki Hinokio uderza technicznie zza pola karnego. Frantisek Plach pewnie łapie!

• Mocne dośrodkowanie na dalszy słupek. Mateusz Matras wybija za na rzut rożny. Po nim nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Tomasz Kwiatkowski dolicza 7 minut do drugiej połowy.

• (Poza boiskiem) Kamil Kiereś z żółtą kartką za dyskusje. W następnej kolejce, z Piszczą Niepołomice, nie poprowadzi Stali.

• Kapitalna parada Mateusza Kochalskiego! Wyciągnięty jak struna paruje strzał z rzutu wolnego! Piłka zmierzała di siatki przy lewym słupku!

• [WIDEO] Poprzeczka po uderzeniu Macieja Domańskiego

• Tomas Huk zmienia Jakuba Czerwińskiego.

• 5 526 widzów w Mielcu.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny Piasta zajmuje się Jakubem Czerwińskim, którzy ucierpiał w starciu z rywalem.

• DRUGA POPRZECZKA W MECZU! TYM RAZEM RATUJE STAL!!!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gabriel Kirejczyk wykorzystał swój wzrost i uderzeniem głową z 5 metrów kieruje piłkę na tę część bramki!

• ... a Tom Hateley zmienia Michała Chrapka.

• Gabriel Kirejczyk zmienia Kamila Wilczka...

• Matthew Guillaumier zmienia Michała Trąbkę.

• POPRZECZKA ratuje gości po technicznym uderzeniu Macieja Domańskiego! Niewiele brakowało, by techniczne uderzenie z ok. lewego narożnika pola karnego znalazło drogę do siatki! Brakowało centymetrów!

• Mateusz Matras ofiarnie blokuje strzał Michała Chrapka z dystansu.

• Niepewna interwencja Mateusza Kochalskiego. Po dośrodkowaniu z lewej strony chciał złapać piłkę, ale ta odbiła się od jego klatki piersiowej i pozostała w polu bramkowym. Na jego szczęście w tym sektorze boiska nie było żadnego z rywali, który skorzystałby z prezentu!

• Seria zostanie przedłużona?

• Serhij Krykun zablokowany w polu karnym. Po rzucie rożnym nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• ... a Mateusz Stępień zmienia Łukasza Gerstensteina.

• Debiutujący Bert Esselink zmienia Marco Ehmanna.

• Przerwa w grze. Marco Ehmann ucierpiał w starciu z rywalem. W asyście medyków opuszcza boisko.

• Ciekawie zapowiadała się akcja rezerwowych - Damiana Kądziora i Serhija Krykuna. Pierwszy z wymienionych nie zdołał jednak uderzyć w stronę bramki.

• ... a za Krzysztofa Wołkowicza jest już Koki Hinokio.

• Podwójna zmiana w Stali: Kai Meriluoto zastępuje Ilję Szkurina...

• ... a za Jorge Feliksa melduje się Serhij Krykun.

• Podwójna zmiana w Piaście: Damian Kądzior w miejsce Michaela Ameyawa...

• Po błędzie Mateusza Matrasa mocne zagranie do rozpędzonego Michaela Ameyawa, którego w pewnym momencie goniło aż trzech rywali. W ostatniej chwili jego dośrodkowanie blokuje Kamil Pajnowski.

• Pierwsza po przewie okazja gospodarzy. Po centrze z rzutu wolnego Ilja Szkurin uderza głową bardzo niecelnie.

• Po zmianie stron wyraźnie żywiej po boisku poruszają się zawodnicy Aleksandara Vukovicia. Stal jakby pozostała w szatni.

• A teraz na "dziewiątce" pojawił się Michael Ameyaw. Po wrzutce z prawej flanki uderza głową nad poprzeczką.

• Mateusz Kochalski górą w sytuacji z Jakubem Czerwińskim Kapitalna interwencja Mateusza Kochalskiego

• MATEUSZ KOCHALSKI RATUJE STAL!!!

To była najlepsza okazja przyjezdnych! Michał Chrapek wrzuca z lewej strony na dalszy słupek do Jakuba Czerwińskiego, który uderza głową w stronę bliższego rogu! Mateusz Kochalski zdołał jednak odbić piłkę z linii bramkowej!

• Po chwili MIchał Chrapek uderza z powietrza - z ostrego kąta - po wrzutce Arkadiusza Pyrki! Piłka poszybowała nad spojeniem!

• Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego na dalszy słupek do Jakuba Czerwińskiego. Ten zgrywa głową przed bramkę do Patryka Dziczka, ale nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

• Po chwili Łukasz Gerstenstein blokuje wrzutkę Alexandrosa Katranisa. Rzut rożny.

• Atak gliwiczan lewą stroną przynosi aut na wysokości pola karnego gospodarzy. Po rozegraniu do dośrodkowania nie wyskoczył Kamil Wilczek.

• Gliwiczanie zaczynają drugą odsłonę. Tak sam jak Stal przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Mielca, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Stali z Piastem Gliwice. Po pierwszej "szachowej" odsłonie mamy bezbramkowy remis.

• +1' Koniec pierwszej połowy. Stal Mielec bezbramkowo remisuje z Piastem Gliwice.

• Dośrodkowanie Łukasza Gerstensteina była daleka od ideału. Frantisek Plach wznawia grę z "piątki".

• Rzut wolny dla Stali. Po krótkim rozegraniu nieudane dośrodkowanie dało szansę Piastowi na wyjście z kontrą. Przed linią środkową przerwał ją Michał Trąbka.

• Po krótkim rozegraniu Krystianowi Getingerowi wyraźnie zeszła piłka z nogi. Zamiast w pole karne posłał ją w okolice... dalszej chorągiewki.

• W ostatniej chwili Jakub Czerwiński blokuje w "szesnastce" podanie Macieja Domańskiego. "Tylko" rzut rożny dla gospodarzy.

• Zawodnicy Kamila Kieresia spokojnie rozgrywają piłkę z wykorzystaniem bramkarza. Gliwiczanie nie kwapią się do wysokiego pressingu.

• Maciej Domański w roli prawoskrzydłowego zbiega z piłką w stronę pola karnego. Po profesorsku poradził sobie z nim Miguel Munoz.

• Przerwa w grze. W walce o górną piłkę zderzyli się Patryk Dziczek i Piotr Wlazło. Nie ma rzutu karnego czy wolnego, a... rzut sędziowski.

• Kolejne przewinienie Mateusza Matrasa. Tym razem na lewej stronie powalił rozpędzonego Michaela Ameyawa.

• Patryk Dziczek trafia w mur. Piast utrzymał się przy piłce i okazję miał Jorge Felix. Ten zamiast strzału przed siebie, kopnął piłkę wolejem do lewej strony, gdzie był Michał Chrapek. Jego strzał blokuje Łukasz Gerstenstein.

• Rzut wolny dla Piasta ok. 25 metrów od bramki gospodarzy. Mateusz Matras faulował Michała Chrapka.

• Po chwili zablokowane uderzenie Michała Chrapka zza linii 16. metra. A kilka sekund później Michael Ameyaw nieczysto uderza z 6 metrów po dośrodkowaniu z prawej strony. Mateusz Kochalski spokojnie łapie piłkę.

• Miękkie dośrodkowanie Alexakdrosa Katranisa w pole karne. O górną piłkę powalczyli Kamil Wilczek i Michael Ameyaw; bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• W kole środkowym pograli na 1-2 kontakty Grzegorz Tomasiewicz i Michał Chrapek. Drugi z wymienionych podniósł piłkę, by ta znalazła się na lewej stronie u Jorge Feliksa. Pułap nie był wystarczająco wysoki.

• Stal Mielec - Piast Gliwice

• 0 Strzały 2
    • 0 Strzały celne 0
  • Nie wyszło lewą, to gospodarze - niesieni dopingiem kibiców - zaatakowali prawą stroną. Łukasz Gerstentein podaje prostopadle do Michała Trąbki, który został zablokowany.

• Maciej Domański rozciąga grę do lewej strony. Stamtąd Krzysztof Wołkowicz wrzuca w pole karne w poszukiwanie Ilji Szkurina. Białorusin był jednak spóźniony.

• Mocne zagranie Piotra Wlazły na prawą stronę do rozpędzonego Łukasza Gerstenteina. Ten nie poradził sobie z Alexandrosem Katranisem.

• Bilans Stali i Piasta

• Michał Chrapek dostaje piłkę w środku pola. Od razu doskoczył do niego Mateusz Matras, który przesadził z agresją w walce o piłkę. Sędzia dopatrzył się jego faulu.

• Michał Chrapek przedarł się środkiem. Podaje na prawo do szerzej ustawionego Michaela Ameyawa, ale w ostatniej chwili uprzedzili go rywale.

• Po źle rozegranym stałym fragmencie gry z kontrą wyszli piłkarze Kamila Kieresia. Poza polem karnym musiał interweniować Frantisek Plach, który SKIKSOWAŁ! Na jego szczęście rywale nie skorzystali z prezentu.

• Dośrodkowanie Alexandrosa Katranisa z lewej strony i Kamil Wilczek uderza głową w stronę bramki! Tor jej lotu zmienia Krystian Getinger tak, że wychodzi za linię końcową!

• Jednak sędzia nakazał gościom wznowienie gry z autu. Zawodnicy Aleksandara Vukovicia spokojnie rozgrywają ok. 30-35 metrów od mieleckiej bramki.

• Przerzut z głębi pola na prawą stronę do Michaela Ameyawa. Ten nie poradził sobie z Krystianem Getingerem. Dodatkowo faulował doświadczonego zawodnika Stali.

• Nerwowa interwencja Mateusza Kochalskiego. Naciskany przez Kamila Wilczka wybija za linię boczną.

• Jorge Felix podaje w pole karne do Michaela Ameyawa. Uprzedzili go obrońcy Stali.

• Na gwizdek Tomasza Kwiatkowskiego spotkanie rozpoczęte!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Sędzią meczu Stal Mielec - Piast Gliwice jest Tomasz Kwiatkowski, z Warszawy. Pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Filip Sierant. Damian Gawęcki został wyznaczony na arbitra technicznego, a Paweł Raczkowski i Marcin Borkowski zaopiekują się systemem VAR.

• Skład Piasta Gliwice

• Z kolei piłkarzy Piasta czekał trudny start, bowiem na inaugurację spotkali się z trzecią drużyną minionego sezonu Lecha Poznań. W Gliwicach lepsi okazali się piłkarze "Kolejorza", którzy wygrali 2:1. Czas więc na pierwsze punkty dla Piasta. Czy uda się drużynie Aleksandara Vukovica sięgnąć po punkty? Przekonamy się wkrótce.

• Skład Stali Mielec

• Przed piłkarzami Stali drugi mecz domowy w tym sezonie. Przychylny kalendarz wcale jednak nie oznacza pewny komplet. Przed tygodniem podopieczni Kamila Kieresia zremisowali z Cracovią 2:2, choć na przerwę schodzili z dwubramkowym zwycięstwem. Ostatecznie jednak zdobyli tylko punkty po słabej drugiej połowie.

• Pierwszym niedzielnym meczem 2. kolejki PKO Ekstraklasy będzie rywalizacja Stali Mielec z Piastem Gliwice. Obie drużyny ostrzą sobie zęby na tę rywalizację, bo wypatrują pierwszej wygranej w tym sezonie. Przed tygodniem mielczanie podzielili się punktami z Cracovią, Piast z kolei przegrał u siebie z Lechem Poznań.

©Lucyna Nenów

Stal Mielec - Piast Gliwice ONLINE. Pierwszym niedzielnym meczem 2. kolejki PKO Ekstraklasy będzie rywalizacja Stali Mielec z Piastem Gliwice. Obie drużyny ostrzą sobie zęby na tę rywalizację, bo wypatrują pierwszej wygranej w tym sezonie. Przed tygodniem mielczanie podzielili się punktami z Cracovią, Piast z kolei przegrał u siebie z Lechem Poznań. Sprawdź, gdzie stream online. Początek spotkania o godz. 15:00. Relacja w GOL24 - zapraszamy!

Stal Mielec - Piast Gliwice ONLINE

Kamil Kiereś, trener Stali Mielec:
- Do momentu straty pierwszej bramki, wydawało się, że dobrze weszliśmy w tę część gry. Utrzymywaliśmy się przy piłce, rozgrywaliśmy piłkę, byliśmy na połowie rywala. Cracovia dobrze wyrzucała autu na naszej połowie. Po bramce 1:2 posypała się nam organizacja, spadły nasze emocje, które pchały nas wcześniej do dobrej gry.

Aleksandar Vuković, trener Piasta Gliwice:
- Przeanalizowaliśmy mecz z Lechem. Wiemy, że potrafimy grać lepiej. Będziemy do tego dążyć. Liczy się nasza reakcja jako zespołu na porażki, bo nie chcemy się godzić na porażki. Bardzo nam zależy, żeby w meczu ze Stalą zapunktować i będziemy chcieli to w niedzielę pokazać.