Liga Mistrzów. Mecz Szachtar Donieck – Real Madryt ONLINE....

Liga Mistrzów. Mecz Szachtar Donieck – Real Madryt ONLINE. Real przy Łazienkowskiej. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa F
2022-10-11 21:00

Szachtar Donieck

1

Real Madryt

1

• Koniec wspaniałego widowiska! Szachtar był dosłownie o krok od pokonania niepokonanego Realu!

• Niestety wciąż z boiska nie podniósł się bramkarz Trubin. Jest przytomny.

• real

• Trzej piłkarze w tym strzelec leżą jednak na murawie. Stało się coś niedobrego podczas walki o piłkę.

• GOOOOOOOOOOOL! JEDNAK REAL ZDĄŻYŁ WYRÓWNAĆ! PO DŁUGIM ZAGRANIU GŁOWĄ TRAFIA RUDIGER! DOŚRODKOWAŁ KROOS!

• Szachtar broni już całym zespołem. Vinicius uderza bezpośrednio zamiast wrzucić. To był zbyt czytelny strzał.

• Ależ szansa dla Realu! Rüdiger uderza głową tuż przy prawym słupku. Niesamowita okazja.

• Trwa doliczony czas. Sędzia z Izraela orzekł, że pogramy jeszcze pięć minut.

• Petriak padł w polu karnym. Sędzia pokazuje: gramy dalej!

• No i Kroos rzeczywiście ukarany za przerwanie akcji faulem.

• Trener Jovićević "gra" razem ze swoimi piłkarzami. Skacze, biega, prosi sędziego o kartkę dla Kroosa.

• Kartką ukarany Bondarenko.

• Odnotujmy żółtą kartkę dla rezerwowego Militao.

• Najlepsza sytuacja Realu! Vinicius główkuje jednak nad poprzeczką. Jest wyraźnie niepocieszony. To powinno być wyrównanie.

• Schodzi Mudryk. Świetnie szarpał. Za niego Petriak.

• Modrić kapitalnie znalazł miejsce do dośrodkowania. Podał w kierunku Benzemy, ale ostatni obrońca Szachtara dał radę.

• I jeszcze Taylor za Zubkowa.

• Durasek za Sudakowa.

• Sudakow już nie jest w stanie grać dalej. Dał z siebie dosłownie wszystko. Niesamowity występ.

• Sikan w miejsce żegnanego brawami Traore.

• Ajjj! Vinicius świetnie dośrodkował na długi słupek. Na wślizgu próbuje sięgać piłkę Asensio, ale minimalnie jest do niej spóźniony.

• real

• Wreszcie jakaś akcja Realu. Uderza Kroos, ale obok bramki.

• Mudryk i jęk zawodu na trybunach. Kończy akcję sam zamiast podać do Traore. Uderzył obok prawego słupka.

• Konoplia zabiera piłkę Viniciusowi. Kapitalna interwencja w polu karnym Szachtara.

• Zubkow znowu w roli głównej. Po rożnym uderza na bliskim słupku. Zostaje zablokowany. Chyba powinien był lepiej się zachować.

• I jeszcze Asensio w miejsce Rodrygo. Komplet zmian w Realu wykorzystany!

• Camavinga za Valverde.

• Alaba za Mendy'ego.

• No jak blisko zamknięcia meczu przez Szachtar! Zubkow oddaje kąśliwy strzał z dystansu, Łunin ma problemy! Odbija do boku.

• Reakcja trenera Szachtara na okazję Traore:

szachtar

• Mudryk wpada w pole karne, lecz nie miał już z czego uderzyć. Aut dla Szachtara. Kibice w ekstazie!

• NIE MA GOLA NA 2:0!!! Ależ szansa Szachtara. Traore mija bramkarza, a potem obija poprzeczkę...

• Sudakow zabiera piłkę Modricowi po rzucie rożnym. Szachtar waleczny, nieustępliwy, póki co dobrze się broni.

• Widowisko na stadionie Legii obserwuje z trybun 29 030 osób.

• Vinicius do Mendy'ego. Francuz oddaje strzał, ale niecelny. Próbował z okolicy 20. metra.

• Jest też już Modrić. Wszedł za Tchouameniego.

• Za Hazarda pojawia sie Vinicius Junior.

• Kroos składał się do woleja, ale Stepanenko zdjął mu ją z nogi! Świetna interwencja przed polem karnym.

• A Szachtarowi nie jest mało. Konoplia wrzuca, ale Nacho przecina to podanie. Potem piłkę łapie Łunin.

• Traore spowalnia akcję Mudryka.

• Tak padła bramka dla Szachtara Donieck:

• Za chwilę wejdą nowi gracze w Realu. Ofensywę spróbują rozruszać Modrić z Viniciusem.

• Ancelotti nerwowo przechadza się, żując gumę. Uderza Tchouaméni, ale w bramkarza.

• To pierwszy celny strzał Szachtara!

• Szachtar kapitalnie zaczął! Pierwsza akcja i od razu prowadzenie. Mudryk podprowadził piłkę pod pole karne, dośrodkował Mykhaylichenko, a akcję główką zwieńczył Zubkow.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 33 sekunda tej połowy! Zubkow daje prowadzenie Szachtarowi!

• Druga połowa rozpoczęta w niezmienionych składach. Wznowił Szachtar.

• real

• Sędzia zaprasza na przerwę po doliczonej minucie. Póki co bezbramkowy remis, ale sytuacji nie brakowało. Wracamy za kwadrans w nadziei, że worek z bramkami w końcu się rozwiąże.

• Mudryk wykłada piłkę Bondarence, ale minimalnie niecelnie. To była świetnie zapowiadająca się akcja Szachtara.

• Po rożnym główkuje Benzema. Źle. Za chwilę koniec pierwszej odsłony. Szachtar trzyma się dzielnie.

• Mocny strzał Valverde z dalekiej odległości. Trubin przenosi nad poprzeczką. Piłka zmierzała w środek bramki.

• Rüdiger wyjaśnia praktycznie wszystko, co może. Bardzo dobry mecz Niemca.

• Real w natarciu! Teraz Trubin zatrzymuje Rodrygo. Piętką zagrywał Benzema.

• Benzema zatrzymany na krótkim słupku przez bramkarza.

• Póki co w strzałach 3 do 5, ale w celnych 0 do 1.

• Pomysł dobry, wykonanie niekonieczne. Mykhaylichenko składał się do woleja po zagraniu z rożnego. Nie wyszło.

• Ależ ładna wymiana! Mudryk do Sudakowa, ten wpada w okolice pola bramkowego, ale piłka zostaje mu zdjęta z nogi!

• Okład na twarzy kapitana Szachtara. Trwa przerwa spowodowana trafieniem w twarz po uderzeniu Kroosa.

szachar

• Real broni się. Stepanenko nie zdołał oddać strzału. Po chwili i tak jednak odgwizdany zostaje spalony.

• Zubkow! Uderza, ale zostaje zablokowany. Dobra akcja gospodarzy. Jest korner.

• Szybkość Mudryka jest imponująca. Tym razem nie udało się jednak ugrać nawet rożnego.

• Nie ma karnego - gramy dalej. W wirtualnej tabeli Szachtar ma pięć punktów i jest na drugim miejscu. W innym meczu tej grupy póki co bez bramek. Celtic remisuje z Lipskiem.

• Trochę chaotycznie Szachtar kończył akcję w polu karnym. Leży Traore. Uważa, że był faulowany. Zobaczymy, co na to VAR.

• Benzema pilnowany przez dwóch rywali. Nie sięgnął piłki głową.

• Real dość ryzykownie próbował opuścić własną połowę, wycofując piłkę do ostatniego obrońcy. Na jego szczęście Zubkow faulował w okolicach szesnastego metra.

• Tchouaméni przewinił na środku boiska. Tym razem bez kartki.

• A skoro o Benzemie mowa to kibice Realu zaprezentowali sektorówkę z Francuzem w towarzystwie Złotej Piłki:

benzema

• Benzema! Mocno, ale w dobrze ustawionego Trubina przy prawym słupku. To pierwsze takie ostrzeżenie ze strony Realu.

• Konoplia trafił Rodrygo. Pierwsza żółta kartka w meczu.

• Mudryk szuka miejsca na połowie Realu. Biega jak wolny elektron; raz jest bliżej skrzydła, raz operuje w środku.

• Z dalszej odległości spróbował Kroos. On także wyraźnie się pomylił.

• Rüdiger oddał strzał. To próba jedynie do statystyk. Od bramki wznawia Trubin.

• Real wysoko atakuje pressingiem. Trzech zawodników jest blisko pola karnego. Odcina od podań stoperów.

• szachtar

• Pierwsza próba Szachtara. Zablokowany został Sudakow. Tymczasem pod drugą bramką również się dzieje. Real będzie mieć korner.

• Wzmaga się głośny doping. W sektorze gości kilkuset sympatyków Realu.

• No to gramy! Od środka zaczął Benzema. Real na biało. Szachtar w strojach pomarańczowo-czarnych.

• Piłkarze wyszli na murawę, wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów! Na trybunach wspaniała kartoniada w barwach Polski i Ukrainy.

• szachtar

• Na trybunach pośród kibiców Polacy z tych klubów, a więc Jerzy Dudek (Real) i Mariusz Lewandowski (Szachtar).

• Dziś Real bez kontuzjowanego Courtoisa. Na ławce zaczynają Modrić, Vinicius, Alaba czy Carvajal.

• Szachtar ma w swoim dorobku cztery punkty. Warto zwrócić uwagę na Mudryka. To piekielnie szybki, błyskotliwy pomocnik.

• Real może dziś przypieczętować awans do fazy pucharowej. Do tej pory zgarnął komplet punktów. W Madrycie ograł Szachtar 2:1 po golach Rodrygo i Viniciusa.

• Ze względu na Real bilety rozeszły się błyskawicznie. Po długim czasie stadion Legii znów wypełni się po brzegi. Dla Królewskich to ostatni mecz przed niedzielnym El Clasico z udziałem Roberta Lewandowskiego.

• Real Madryt po sześciu latach ponownie zagościł do Warszawy! Również za sprawą Ligi Mistrzów, ale nie z powodu Legii Warszawa. Dziś obrońcę trofeum wita w roli gospodarza ukraiński Szachtar Donieck, awaryjnie korzystający z legijnego stadionu i podwarszawskiej bazy treningowej.

• szachtar

Szymon Starnawski

©Szymon Starnawski

Liga Mistrzów. Mecz Szachtar – Real ONLINE. Dziś wieczorem kibice w Warszawie będą świadkami absolutnego hitu Ligi Mistrzów. Nad Wisłę przyleciał wielki Real Madryt, który ostatni raz przy Łazienkowskiej rywalizował z Legią Warszawa, prowadzoną przez Jacka Magierę w 2016 r. Wówczas padł sensacyjny wynik 3:3. Spotkanie Szachtara z Realem w ramach 4. kolejki Ligi Mistrzów będzie rewanżem dla obu drużyn. Przed tygodniem zespoły mierzyły się w stolicy Hiszpanii i zgodnie z oczekiwaniami wygrał Real Madryt (2:1), choć nie był to taki "spacerek” jakiego spodziewali się kibice "Królewskich”. Real po trzech wygranych ma komplet punktów na koncie i lideruje w tabeli grupy F. Ukraińcy natomiast uzbierali 4 punkty i są tuż za plecami mistrzów Hiszpanii. Gdzie oglądać mecz Szachtar – Real na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja w GOL24.

Liga Mistrzów. Szachtar Donieck – Real Madryt ONLINE

- Karim Benzema czuje się dobrze. To jasne, że zacznie mecz z Szachtarem w pierwszym składzie – powiedział na konferencji przedmeczowej trener Realu, Carlo Ancelotti. Włoch odsłonił nieco karty.
Ta informacja niewątpliwie cieszy kibiców nie tylko hiszpańskiej drużyny, którzy licznie zgromadzą się na stadionie Legii. Organizatorzy spodziewają się około 30 tys. widzów przy Łazienkowskiej. Francuski snajper nabawił się urazu w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów przeciwko szkockiemu Celtikowi. Trzy mecze pauzował, zagrał przeciwko Osasunie (1:1) i Szachtarowi (2:1), by znów odpocząć w meczu z Getafe (1:0). Jego przyjazd do Warszawy jest świetną wiadomością dla kibiców, którzy chętnie obejrzą jednego z kandydatów do Złotej Piłki w akcji.

W drużynie z Madrytu zabraknie bramkarza Thibaut Courtois. W jego miejsce zagra ukraiński golkiper Andrij Łunin, który od trzech spotkań zastępuje Belga. Będzie to ciekawa konfrontacja podstawowego bramkarza reprezentacji Ukrainy z ekipą z Doniecka.

Szachtar Donieck z uwagi na wojnę w Ukrainie gra w rozgrywkach ligowych w trybie nadzwyczajnym – mecze są organizowane bez obecności kibiców na kilku wyselekcjonowanych stadionach. W ukraińskiej Premier Lidze zajmuje 2. miejsce, ma na koncie cztery zwycięstwa i jeden remis. Jedyną porażkę w tym sezonie w oficjalnym meczu piłkarze Szachtara ponieśli w pierwszej konfrontacji z Realem Madryt przed tygodniem.

Remis dla gospodarzy w wieczornym meczu będzie bardzo cenny – przed nimi jeszcze rewanże z RB Lipsk w Warszawie i z Celtikiem w Szkocji. Istnieje szansa, że po dzisiejszej kolejce zostaną wyprzedzeni przez ekipę z Lipska, która mierzy się na wyjeździe z Celitkiem. Szachtar jest jednak najpoważniejszym kandydatem do zajęcia drugiego miejsca w grupie i awansu, co w konsekwencji może oznaczać znów przyjazd którejś z europejskich potęg na stadion Legii Warszawa.

Sędzią meczu w Warszawie został wyznaczony izraelski arbiter, Oriel Grinfeld. Pomagać mu będą na liniach Roy Hassan i Idan Yarkoni. Technicznym sędzią będzie Eitan Shmuelevitz, a za VAR odpowiadać będą Włoch Marco Di Bello i Izraelczyk David Fuxman.

Przewidywane składy na mecz Szachtar – Real:
Szachtar: Anatoliy Trubin – Valeriy Bondar, Yukhym Konoplya, Mykola Matviyenko, Bohdan Mykhaylichenko – Artem Bondarenko, Mykhaylo Mudyk, Marian Shved, Taras Stepanenko, Heorhiy Sudakov – Oleksandr Zubkov.
Real: Andiy Lunin – Nacho Fernandez, Ferland Mendy, Antonio Ruediger, Lucas Vazquez – Eduardo Camavinga, Toni Kross, Aurelien Tchouameni, Marco Asensio, Rodrygo – Karim Benzema.

Nie zagrają w meczu Szachtar – Real:
Szachtar: Viktor Kornienko (kontuzja)
Real: Thibaut Courtais (kontuzja)

Liga Mistrzów. Mecz Szachtar Donieck - Real Madryt TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w kodowanym kanale Polsat Sport Premium 1. Spotkanie skomentuje duet Sebastian Chabiniak – Piotr Urban. W internecie mecz na stronie i w aplikacji Polsat Box Go oraz Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 - zapraszamy!