Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE. Rozpędzeni "Widzewiacy" chcą podtrzymać formę! Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO [2.12.2023]

0

Radomiak Radom

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Już w najbliższą środę w 1/8 Fortuna Pucharu Polski Widzew zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec. Natomiast w przyszły weekend Widzew pojedzie do Krakowa na wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice, natomiast Radomiak zagra u siebie z Górnikiem Zabrze.

• Juan Ibiza - 2
    • Dominik Kun - 3, (Bartłomiej Pawłowski - 2)
    • Fran Alvarez - 3, (Ignacy Dawid - 2)
    • Andrejs Ciganiks - 3, (Luis Silva - 2)

• Michał Kaput - 3
    • Luizao - 3, (Damian Jakubik - bez oceny)
    • Rafał Wolski - 4, (Christos Donis - bez oceny)
    • Lisandro Semedo - 4, (Daniel Pik - 3)
    • Pedro Henrique - 4, (Leonardo Rocha - bez oceny)
  • Radomiak całkowicie zdominował rywala. Widzew miał swoje momenty, ale Albert Posiadała stał na posterunku. Dzięki temu zwycięstwu Radomiak wdrapuje się do górnej połówki tabeli.

• Koniec meczu! Radomiak rozbija drużynę Widzewa aż 3:0.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Dawid Abramowicz ruszył lewą stroną boiska, ale podał niedoładnie.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Damian Jakubik zastąpił Luizao.

• Końcówka spotkania w Łodzi. Widzew rozgrywa piłkę, ale niewiele z tego wynika. Wydaje się, że oba zespoły czekają już na końcowy gwizdek.

• Widzew rozgrywa piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• Natomiast Christos Donis zmienił Rafała Wolskiego.

• Leandro pojawił się w miejsce Ediego Semedo

• Trzy zmiany w Radomiaku. Leonardo Rocha zastąpił Pedro Henrique

• Daniel Pik potrzebuje pomocy medycznej.

• Ostatnia zmiana w Widzewie. Ignacy Dawid zastąpił Frana Alvareza.

• Znakomite prostopadłe podanie Pedro Henrique w pole karne Widzewa do Rafała Wolskiego, a ten z zimną krwią, precyzyjnym strzałem zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Wolski chyba już rozstrzyga, kto wygra to spotkanie!!!

• To powinna być bramka dla Widzewa! Piłka po kombinacyjnej akcji trafiła do Pawła Zielińskiego, ten uderzył w słupek, a niecelnie dobijał Fran Albarez!

• Oskrzydlająca akcja Widzewa i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Zmiana także w Radomiaku. Daniel Pik zameldował się na placu gry w miejsce Lisandro Semedo.

• Znowu zakotłowało się w "szesnastce" Radomiaka, ale tym razem gospodarze nie byli tak groźni.

• Natomiast Luis Silva pojawił się w miejsce Andrejsa Ciganiksa.

• Imad Rondić zastąpił Jordi Sancheza

• Bartłomiej Pawłowski pojawił się w miejsce Dominika Kuna

• Cztery roszady w Widzewie. Dawid Tkacz zmienił Fabio Nunesa

• Zakotłowało się w bramce Radomiaka, ale Albert Posiadała świetnie wybronił strzał rywala!

• Zagranie w pole karne Radomiaka, ale goście skutecznie interweniowali.

• Dużo walki w środku pola. Zawodnicy obu drużyn nie odpuszczają żadnej akcji.

• W odpowiedzi dobre zagranie w pole karne Radomiaka, tam uderzył Fran Alvarez, ale jego strzał wybronił bramkarz.

• Dobra wrzutka na głowę Mateusza Cichockiego, ale jego uderzenie wybronił Henrich Ravas!

• Edi Semedo popędził skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

• Andrejs Ciganiks oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki rywali.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Wolno rozkręcało nam się spotkanie w Łodzi, ale w końcu Radomiak wziął się do roboty i dwie konkretne akcje przyniosły bramki. Widzew na razie zupełnie bez pomysłu na mecz. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Widzewem 2:0.

• Pedro Henrique popędził prawą stroną, dograł w pole karne na dłowę Ediego Semedo, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Teraz Edi Semedo trafia do bramki Widzewa!!!

• Widzew rozgrywa piłkę, ale wygląda to tak jakby czekał już na przerwę, bo nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Rzut wolny dla Widzewa po ostrym faulu Lisandro Semedo. Gracz gości ukarany żółtą kartką.

• Po zdobyciu bramki Radomiak przejął inicjatywę. Goście chcą pokusić się o kolejne trafienia.

• Edi Semedo wpadł w pole karne Widzewa, oddał strzał na bramkę, Henrich Ravas skutecznie interweniował, ale z dobitką Lisandro Semedo nie miał już szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lisandro Semedo znowu trafia przeciwko Widzewowi!!!

• Antoni Klimek zagrał prostopadle, ale partner nie dobiegł do piłki.

• Teraz Fran Alvarez potrzebuje pomocy medycznej.

• Mateusz Żyro ukarany żółtą kartką.

• Próbuje odpowiedzieć Radomiak, ale wciąż bez konkretów.

• Andrejs Ciganiks wrzucił ze skrzydła, ale defensywa Radomiaka znowu skutecznie.

• Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka bez zagrożenia.

• Widzew stara się przejąć inicjatywę. Gospodarze naciskają rywali coraz bardziej.

• Na razie sam przebieg meczu dosyć senny. Niewiele dzieje się na murawie.

• Karetka opuściła murawę, a więc wracamy do gry.

• Interwencja służb medycznych w meczu Widzew -Radomiak.

• Trwa reanimacja kibica, który ma podejrzenie ataku serca - zameldował Łukasz Wiśniowski z murawy.

• Arbiter przerwał grę z powodu interwencji służb medycznych na trybunach.

• Wrzutka ze stojącej piłki bez zagrożenia, ale będzie jeszcze jeden stały fragment gry.

• Antoni Klimek popędził skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

• W miarę spokojny pierwszy kwadrans. Jedni i drudzy na razie grają bez ryzyka.

• Dużo gry w środku pola. Oba zespoły uważnie w obronie nie dopuszczają rywala do własnego pola karnego.

• Coraz mocniejsze opady śniegu, ale na razie murawa wciąż zielona.

• Wrzutka Rafała Wolskiego nie zagroziła bramce rywali.

• Radomiak po ofensywnej akcji wywalczył rzut rożny.

• Jeden z graczy gości potrzebuje pomocy medycznej po starciu we własnej "szesnastce".

• Pierwsze zagranie w pole karne Radomiaka, ale goście wyszli z tego obronną ręką.

• Rozpoczynamy mecz w Łodzi!

• Tuż przed pierwszym gwizdkiem arbiter zdecydował się zmienić piłkę na pomarańczową.

• Wraz z wyjściem piłkarzy zaczął nam mocniej padać śnieg. Na razie linie boiska oraz piłka są białe. Zobaczymy, jak dalej potoczy się sytuacja.

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na zielonej murawie stadionu Widzewa. za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Rozjemcą tego spotkania będzie międzynarodowy arbiter Tomasz Musiał z Krakowa. W tym sezonie prowadził dwa mecze Widzewa i jeden Radomiaka. Za każdym razem te drużyny przegrywały swoje mecze.

• Luis Machado (kontuzja)
  • W poprzednim sezonie Radomiak wygrał oba spotkania z Widzewem po 3:1. W Łodzi już do przerwy prowadził różnicą dwóch bramek. W meczach między tymi zespołami dwie bramki zdobył Lisandro Semedo. Dzisiaj zapewne również ma apetyt, by "ukąśić" rywala.

• Ewentualne zwycięstwo Radomiaka pozwoliłoby oddalić się od strefy spadkowej na w miarę bezpieczną odległość. W tej chwili będąca w niej Puszcza Niepołomice ma tylko dwa "oczka" straty, a już wiemy, że ma zaległe spotkanie, które nie doszło do skutku z powodu opadów śniegu.

• Natomiast Radomiak przystępuje do tej rywalizacji po trzech meczach bez zwycięstwa. Przed tygodniem w bardzo trudnym meczu przegrał u siebie ze Śląskiem Wrocław 0:1. Dzisiaj po raz pierwszy drużynę z Radomia poprowadzi Maciej Kędziorek, który do tej pory był w sztabie trenerskim Lecha Poznań. Debiut szkoleniowca Radomiaka zapowiada się bardzo interesująco.

• Widzew w ostatnich spotkaniach prezentuje się całkiem nieźle. Przed tygodniem po bardzo dobrym meczu wygrał przy Bułgarskiej z Lechem 3:1, a wcześniej ograł w meczu przyjaźni Ruch 2:1. Dzisiaj Widzewiacy będą chcieli rozgrzać emocjami swoich, którzy pojawili się na trybunach w bardzo niesprzyjających warunkach.

• Dzisiaj w Łodzi mamy minimalnie ujemną temperaturę, a w mieście jak w całej Polsce jest biało. Jednak na trzy kwadranse przed rozpoczęciem spotkania murawa wciąż jest zielona, więc z dużym prawdopodobieństwem w Łodzi spotkanie dojdzie do skutku bez większych problemów.

• Murawa w Łodzi zielona, dzisiaj chyba tutaj pooglądamy trochę piłki!

• Witamy serdecznie! Zima krzyżuje ligowe plany, w Mielcu spotkanie się nie odbyło, w Gliwicach pograli kwadrans, jednak w Łodzi zapowiada się, że wreszcie zobaczymy piłkarską ucztę, a nie próbę uprawiania sportów zimowych. Na relację na żywo z meczu Widzewa z Radomiakiem zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Widzew - Radomiak LIVE! Gospodarze rozpędzeni. Debiutuje trener
1/3
przejdź do galerii

Widzew - Radomiak LIVE! Gospodarze rozpędzeni. Debiutuje trener ©Adam Jastrzebowski

PKO Ekstraklasa. Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE. Podopieczni Daniela Myśliwca po ostatnim ligowym triumfie nad Lechem Poznań przy Bułgarskiej (3:1) nie będą chcieli zbaczać ze zwycięskiej ścieżki. Tym razem na ich drodze stanie Radomiak z nowym trenerem na czele - Maciejem Kędziorkiem. Gdzie oglądać? Początek w sobotę już o godzinie 17:30, relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE

Drużyna Daniela Myśliwca z meczu na mecz rośnie w siłę. "Widzewiacy" w ostatniej kolejce zdołali wygrać z Lechem Poznań przy Bułgarskiej 3:1. Dwie bramki dla łódzkiego klubu padły w samej końcówce meczu w doliczonym czasie gry.
38-letni szkoleniowiec po meczu z "Kolejorzem" nie ukrywał radości. Tym bardziej, że przed samym starciem spotkał się z nieprzychylnymi wypowiedziami opiekuna poznańskiego klubu. - Trener John van den Brom zdeprecjonował moją pracę i moich piłkarzy. Ich postawa napawa mnie dumą i satysfakcją. Będę starał się budować kolejną bazę narzędzi, dzięki czemu piłkarze będą mogli podejmować lepsze decyzje na boisku. Trener van den Brom też ma niezły materiał do analizy - stwierdził w poniedziałkowej odsłonie „Ekstraklasy po Godzinach” na Canal+Sport.

Widzew Łódź aktualnie zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. Do tej pory piłkarze łódzkiego klubu zdołali wygrać sześć spotkań oraz przegrać taką samą ilość meczów. Czterokrotnie dzielili się punktami z rywalami. Ostatnia ligowa porażka przydarzyła się im 4 listopada 2023 z Wartą Poznań (0:1).

- Przed nami są dwie drogi. Możemy albo zadowolić się tym, że wygraliśmy z Lechem Poznań, albo na tym zwycięstwie zbudować się jeszcze bardziej i zdobyć jeszcze maksymalną liczbę punktów do końca tego roku
- mówił na konferencji prasowej, Daniel Myśliwiec.

Z kolei Radomiak Radom ostatnimi czasy radzi sobie fatalnie. Ostatni raz drużyna z województwa mazowieckiego zdołała wygrać 29 października 2023, kiedy wyszarpała zwycięstwo z Zagłębiem Lubin (3:2). Od tej pory zanotowała dwie porażki z Legią Warszawa (0:1) i Sląskiem Wrocław (0:1). Dodatkowo stracili punkty z przedostatnim Ruchem Chorzów remisując bezbramkowo z "Niebieskimi". W związku z tym pracę stracił Constantin Galka, a zastąpił go asystent trenera Lecha Poznań - Maciej Kędziorek. Jak się spisze w swoim oficjalnym debiucie na ławce trenerskiej?

- Praca w Radomiaku to kolejny krok w mojej karierze. Przez ostatnie siedem lat byłem asystentem trenerów w innych klubach polskiej Ekstraklasy. Obecnie jestem także uczestnikiem kursu UEFA Pro i zawsze marzyłem, by być pierwszym trenerem
- mówił Kędziorek na konferencji przedmeczowej.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
  • 29.08.2020 Radomiak Radom - Widzew Łódź 4:1
  • 26.02.2021 Widzew Łódź - Radomiak Radom 1:1
  • 6.11.2022 Widzew Łódź - Radomiak Radom 1:3
  • 21.05.2023 Radomiak Radom - Widzew Łódź 3:1

Mecz Widzew - Radomiak w siedemnastej kolejce poprowadzi sędzia Tomasz Musiał z Krakowa. System VAR będą obsługiwać Krzysztof Jakubik oraz Bartosz Heinig. Pomagać sędziemu głównemu mają w sobotnim spotkaniu asystenci w postaci Sebastiana Muchy i Marcina Ciepłego.

Daniel Myśliwiec, trener Widzewa: - Jasne, że bardzo chcemy potwierdzić naszą dobrą dyspozycję, a nie żyć tym, co było w zeszły weekend. Oczywiście, jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nas pracy, ale rozmawialiśmy głównie o rzeczach, które mogliśmy zrobić jeszcze lepiej. Gdy mamy wątpliwości, co zrobi przeciwnik, to jest najlepszy sygnał, żeby pójść w to, co będziemy prezentować my. Chcemy zrobić krok do przodu, wprowadzić kolejne narzędzie do tego, jak skuteczniej atakować oraz bronić

Maciej Kędziorek, trener Radomiaka: - Nie zamierzam ułatwiać pracy Widzewowi. Jego trener Daniel Myśliwiec dogłębnie analizuje wszystkie konferencje prasowe, więc nie będę tu mówił o plusach. Nasze plusy zobaczycie na boisku. Wiem, nad czym musimy pracować. Udało nam się pewne rzeczy wdrożyć i zobaczymy je jutro na boisku. Mam grupę ludzi, która jest optymistycznie nastawiona do pracy i to mnie cieszy. Jestem zbudowany tym, co zobaczyłem w szatni

Nie zagrają w meczu Widzew - Radomiak:

Widzew: Sebastian Kerk, Mato Milos, Juljan Shehu czy Serafin Szota (urazy)
Radomiak: Roberto Alves i Luis Machado (urazy)

Mecz Widzew Łódź - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Transmisja meczu na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie stream wyłącznie w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Bartosz Gleń - Rafał Nahorny. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!