Regionalny Puchar Polski - małopolskie

01. sierpnia 2018 30. czerwca 2019

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - 1/4 finału
Środa, 10 października 2018
15:45 Garbarnia II Kraków 4:2 Błękitni Modlnica
15:45 Jutrzenka Giebułtów 2:3 Hutnik Kraków
15:45 Orzeł Iwanowice 2:3 Wiślanie Jaśkowice
15:45 Świt Krzeszowice 1:1 TS Węgrzce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Myślenice - IV runda
Wtorek, 25 września 2018
16:45 Karpaty Siepraw 3:0 Orzeł II Myślenice
Środa, 26 września 2018
16:00 Tempo Rzeszotary 5:0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
16:15 Gościbia Sułkowice 1:3 Orzeł Myślenice
16:15 Raba Dobczyce 2:0 Dalin Myślenice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - III runda
Środa, 05 września 2018
18:00 Błysk Zederman 4:2 Pogoń Miechów
18:00 Piliczanka Pilica 2:5 KS Olkusz
18:00 Promień Przeginia 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - IV runda
Sobota, 10 listopada 2018
12:00 Naprzód Ochmanów 2:3 Piast Łapanów
Sobota, 17 listopada 2018
12:00 Wolni Kłaj 0:3 Wiślanka Grabie
Niedziela, 18 listopada 2018
12:00 Nadwiślanka Nowe Brzesko 4:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Gorlice - IV runda
Niedziela, 05 sierpnia 2018
14:00 Biała Brunary 0:2 Glinik Gorlice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - II runda
Niedziela, 12 sierpnia 2018
17:00 Gorce Kamienica 3:0 Turbacz Mszana Dolna
17:00 LKS Mordarka 3:1 Orkan Niedźwiedź
17:00 Rybie Nowe Rybie 1:0 Krokus Przyszowa
17:00 Słomka Siekierczyna 5:3 Dobrzanka Dobra
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - Finał
Wtorek, 23 października 2018
15:00 Łosoś Łososina Dolna 0:3 Sandecja II Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - IV runda
Środa, 26 września 2018
16:00 Babia Góra Lipnica Wielka 2:2 Podhale Nowy Targ
16:00 KS Chabówka 10:2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
16:30 Spisz Krempachy 3:3 Zapora Kluszkowce
Wtorek, 02 października 2018
16:00 KS Zakopane 1:3 LKS Szaflary
Środa, 03 października 2018
16:00 Jordan Jordanów 0:2 Lubań Maniowy
16:00 Unia Naprawa 0:3 Orkan Raba Wyżna
16:00 Wiatr Ludźmierz 1:6 Watra Białka Tatrzańska
Środa, 10 października 2018
16:00 Zawrat Bukowina Tatrzańska 1:1 Huragan Waksmund
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - Finał
16:00 Wisła Szczucin 3:2 MLKS Żabno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - Finał
Niedziela, 18 listopada 2018
13:00 Victoria 1918 Jaworzno 3:2 Nadwiślanin Gromiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Oświęcim - 1/2 finału
Środa, 26 września 2018
16:30 Brzezina Osiek 1:8 Soła Oświęcim
16:30 Niwa Nowa Wieś 1:1 Unia Oświęcim
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - Finał
16:30 Beskid Andrychów 1:2 Orzeł Ryczów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - III runda
Środa, 03 października 2018
16:30 Dunajec Zakliczyn 5:2 Unia Tarnów
16:30 GLKS Gromnik 2:4 Tarnovia Tarnów
16:30 Radar Łętowice 1:5 Dunajec Zbylitowska Góra
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - III runda
Środa, 19 września 2018
17:00 LKS Trzciana 2000 1:0 Naprzód Sobolów
Sobota, 17 listopada 2018
12:30 Novi/Rzezawianka Rzezawa 1:4 Bocheński KS
Niedziela, 18 listopada 2018
12:00 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:3 Tarnavia Tarnawa
13:00 Ceramika Muchówka 1:4 GKS Drwinia
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - III runda
Sobota, 10 listopada 2018
13:00 Korona Niedzieliska 1:3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Niedziela, 11 listopada 2018
13:00 Tymon Tymowa 2:3 Orzeł Dębno
Sobota, 16 marca 2019
13:30 LKS Gnojnik 1:4 Jadowniczanka Jadowniki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Myślenice - 1/2 finału
Sobota, 10 listopada 2018
13:30 Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
Środa, 14 listopada 2018
18:00 Tempo Rzeszotary 1:3 Pcimianka Pcim
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - IV runda
Sobota, 17 listopada 2018
13:00 Spójnia Osiek-Zimnodół -:- KS Olkusz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Gorlice - Finał
12:30 LKS Uście Gorlickie 2:6 Glinik Gorlice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - IV runda
13:30 Dunajec Zbylitowska Góra -:- Dunajec Zakliczyn