Regionalny Puchar Polski - mazowieckie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - runda wstępna 09.08.201910.08.2019
Piątek, 09 sierpnia 2019
18:30 Błękitni Gąbin 6:0 Unia Iłów
Sobota, 10 sierpnia 2019
11:00 Amator Maszewo 2:3 Stoczniowiec Płock
15:00 Zryw Bielsk 4:5 Delta Słupno
17:30 Huragan Bodzanów 0:3 Skrwa Łukomie
17:30 Orkan Sochaczew 7:1 Pogoń Słupia
17:30 ULKS Ciółkowo 2:3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
17:30 Wicher Cieszewo 3:2 Stegny Wyszogród
17:30 Wisła Główina-Sobowo 0:1 Zorza Szczawin Kościelny
17:30 Wisła Nowy Duninów 2:2 Błyskawica Lucień
17:30 Zjednoczeni Bulkowo 0:7 Unia Czermno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - I runda 09.08.201912.08.2019
Piątek, 09 sierpnia 2019
18:00 KP Stanisławice 1:7 Energia Kozienice
19:00 Wisła Chotcza 1:5 Iłżanka Kazanów
Sobota, 10 sierpnia 2019
12:00 Młodzik 18 Radom 0:2 Królewscy Jedlnia
15:00 Powała Taczów 1:6 Szydłowianka Szydłowiec
15:00 Wulkan Zakrzew 1:6 Orzeł Wierzbica
17:00 Chojniak II Wieniawa 3:0 Zorza Kowala
17:00 KS Wysokin 3:0 Mazowsze Grójec
17:00 Krępianka Rzeczniów 1:1 KS Chomentów
Niedziela, 11 sierpnia 2019
13:00 GKS Belsk Duży 0:7 Mogielanka Mogielnica
15:00 Akcja I Jastrzębia 2:3 Zamłynie Radom
17:00 Blask Odrzywół 3:0 LKS Promna
17:00 Chojniak Wieniawa 3:1 KS Potworów
17:00 Gracja Tczów 7:3 Gryfia Mirów
17:00 Iskra Gózd 2:1 Centrum Radom
17:00 Iskra Zbrosza Duża 0:1 MKS Wyśmierzyce
17:00 Jaguar Wolanów 1:3 Orzeł Gielniów
17:00 KS Jastrząb 4:1 Hubal Chlewiska
17:00 KS Maków 0:8 Zawisza Sienno
17:00 KS Stromiec 0:4 Jodła Jedlnia-Letnisko
17:00 LKS Potworów 1:2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
17:00 Legion Głowaczów 2:2 LKS Jedlińsk
17:00 Legion Suskowola 0:3 Gryf Policzna
17:00 Postęp Łaziska 0:6 WKS Ruda Wielka
17:00 Radomiak III Radom 3:1 KS Magnuszew
17:00 Sadownik Błędów 3:2 KS Błotnica Stara
17:00 Sokół Przytyk 2:2 Oronka Orońsko
17:00 Video Ciepielów 0:3 Zwolenianka Zwoleń
17:00 Wisła Solec 2:5 Polonia Iłża
17:00 Zwolenianka II Zwoleń 0:7 Powiślanka Lipsko
Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
18:00 Zodiak Sucha 3:0 Kraska Jasieniec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - I runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
11:00 Czajnik Akustyczny Warszawa 1:8 Bataty Warszawa
13:00 Zespół Niespokojnych Nóg Warszawa 13:0 WKS Wóó Fajters Warszawa
15:00 Kartofliska.pl Warszawa 7:3 Bar Ulubiona ETV Warszawa
15:00 SWPS Warszawa 1:4 Devka Warszawa
17:00 PKO Sport Warszawa 10:3 FC Nowowiejscy Nowa Wieś
17:00 Promil Warszawa 2:3 Pohybel Warszawa
17:00 Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa 5:0 FC Janusze Warszawa
Niedziela, 11 sierpnia 2019
11:00 Murawa Gejming Warszawa 4:1 Wybrzeże Klatki Schodowej Warszawa
13:00 FC Wavle Warszawa 0:7 Valcom Otwock
15:00 Klub Dżentelmenów Warszawa 7:7 Rebels Warszawa
16:00 NLH Zielonka 13:1 Narew 93 Warszawa
17:00 Stado Szakali Warszawa 8:2 Przepiórki Włochy (Warszawa)
19:00 Młoda Ochota Warszawa 2:4 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa
19:00 WS Warszawa 2:6 Futboliga.pl Zielonka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Siedlce - I runda 11.08.201911.08.2019
17:30 Niwa Tęczki 0:1 Wicher Sadowne
17:30 Rywal Ruchna 3:1 Sęp Żelechów
17:30 Strzelec Chodów 0:3 Promnik Gończyce
17:30 Tęcza Stanisławów 0:1 Tęcza Korczew
17:30 Watra Mrozy 1:4 Tajfun Jartypory
17:30 ŁDK Łosice 3:3 Olimpia Latowicz
17:30 Świt Barcząca 1:5 Polonez Mordy
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Siedlce - II runda 11.08.201921.08.2019
17:30 Jupiter Koszewnica 1:3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:0 Jastrząb Żeliszew
17:00 Miedzanka Miedzna 0:9 Orzeł Unin
17:00 Promnik Gończyce 2:3 Polonez Mordy
17:00 Płomień Dębe Wielkie 8:0 Zryw Sobolew
17:00 Rywal Ruchna 0:2 Wektra Zbuczyn
17:00 Tajfun Jartypory 3:0 Czarni Węgrów
17:00 Tygrys Huta Mińska 14:1 Victoria Kałuszyn
17:00 Tęcza Korczew 2:5 Fenix Siennica
17:00 Wicher Sadowne 4:0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
17:00 Wilga Miastków Kościelny 0:3 Hutnik Huta Czechy
17:00 ŁDK Łosice 1:7 Naprzód Skórzec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - II runda 13.08.201919.08.2019
Wtorek, 13 sierpnia 2019
18:00 KS Blizne 5:1 LKS Osuchów
18:00 MKS II Piaseczno 2:3 Korona Góra Kalwaria
18:30 PKS Radość (Warszawa) 6:0 CKS Celestynów
20:00 Grom Prace Małe 0:11 Anprel Nowa Wieś
20:00 PKO Sport Warszawa 4:4 Coco Jambo II Warszawa
20:30 Kamionek Warszawa 3:6 SKP Korona Warszawa
Środa, 14 sierpnia 2019
Wisła Zakroczym 0:3 Rządza Załubice
17:00 Pohybel Warszawa 0:8 City Wilanów (Warszawa)
17:30 BUKS Pruszków 1:1 UKS Tarczyn
17:30 Devka Warszawa 0:6 Legion Warszawa
17:30 FC Płochocin 0:15 Orzeł Baniocha
17:30 KTS Weszło Warszawa 11:2 Bednarska Warszawa
17:30 Korona Jadów 0:7 WKS Rząśnik
17:30 Mazur II Radzymin 3:0 KS Wesoła (Warszawa)
17:30 Milan II Milanówek 1:2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
17:30 Wisła Maciejowice 3:0 Bór Regut
17:30 Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa 1:8 MKS Polonia Warszawa
18:00 GKS Podolszyn 4:0 Walka Kosów
18:00 Hutnik II Warszawa 3:1 UKS Siekierki (Warszawa)
18:00 Józefowianka Józefów 3:0 Tur Jaktorów
18:00 Murawa Gejming Warszawa 2:2 Coco Jambo Warszawa
18:00 Rebels Warszawa 1:5 Farmacja Tarchomin (Warszawa)
18:30 UKS Borzęcin 0:5 Naprzód Stare Babice
20:00 Dąb II Wieliszew 3:2 Orły Zielonka
20:00 NLH Zielonka 1:4 Talent Warszawa
20:00 OIRP Warszawa -:- Piorun Warszawa
20:00 Stado Szakali Warszawa 2:9 Victoria Zerzeń (Warszawa)
20:15 Futboliga.pl Zielonka 7:2 GKP Targówek
20:30 Valcom Otwock 1:6 Sarmata Warszawa
Czwartek, 15 sierpnia 2019
17:00 KS Glinianka 1:2 Amur Wilga
17:00 Kartofliska.pl Warszawa 0:2 Victoria Warszawa
17:00 Start Otwock 0:1 Advit Wiązowna
17:30 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2:6 Zły Warszawa
17:30 Sokół Kołbiel 3:1 Orzeł Parysów
Niedziela, 18 sierpnia 2019
13:00 Relax Radziwiłłów 1:0 UKS Łady
18:00 Zespół Niespokojnych Nóg Warszawa 1:10 SF Wilanów (Warszawa)
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
20:30 Bataty Warszawa 2:7 Inter Warszawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - I runda 14.08.201915.08.2019
Środa, 14 sierpnia 2019
17:30 FC 2013 Różan 4:3 GUKS Krasnosielc
17:30 Gladiator Słoszewo 3:1 GKS Gumino
17:30 Gryf Kownaty Żędowe 0:2 Opia Opinogóra
17:30 Iskra Zaręby Kościelne 1:5 Bartnik Myszyniec
17:30 Jutrzenka Unieck 0:2 Wkra Radzanów
17:30 KS Pniewo 8:4 Pełta Karniewo
17:30 Orlęta Baboszewo 3:0 Błękitni Raciąż
17:30 Orz Goworowo 2:4 Wymakracz Długosiodło
17:30 Tamka Dzierzgowo 4:2 Olimp Ciechanów
17:30 Żak Szreńsk 0:3 Boruta Kuczbork
Czwartek, 15 sierpnia 2019
11:00 Orzeł Sypniewo 0:1 KS Wąsewo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - II runda 20.08.201928.08.2019
Wtorek, 20 sierpnia 2019
18:00 GKS Andrzejewo 0:6 KS Wąsewo
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 Bartnik Myszyniec 1:3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
17:30 Boruta Kuczbork 2:1 Mławianka Mława
17:30 FC 2013 Różan 0:2 Narew 1962 Ostrołęka
17:30 Gladiator Słoszewo 3:0 Sona Nowe Miasto
17:30 KS Pniewo 3:2 GKS Pokrzywnica
17:30 Opia Opinogóra 1:11 Kryształ Glinojeck
17:30 Orlęta Baboszewo 4:4 GKS Strzegowo
17:30 Rzekunianka Rzekuń 3:0 Mazowsze Jednorożec
17:30 Tamka Dzierzgowo 1:4 Korona Szydłowo
17:30 Wkra Radzanów 4:2 Wkra Bieżuń
17:30 Wymakracz Długosiodło 0:4 KS CK Troszyn
17:30 Świt Baranowo 4:2 Iskra Krasne
17:30 Żbik Nasielsk 3:0 Tęcza Ojrzeń
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 PAF Płońsk 6:0 MKS Ciechanów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - III runda 20.08.201925.08.2019
Wtorek, 20 sierpnia 2019
18:00 Sokół Kołbiel 4:5 PKS Radość (Warszawa)
20:15 Futboliga.pl Zielonka 5:1 Victoria Warszawa
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 Talent Warszawa 0:3 Sarmata Warszawa
17:30 Hutnik II Warszawa 2:4 KTS Weszło Warszawa
17:30 Dąb II Wieliszew 2:3 Rządza Załubice
17:30 Mazur II Radzymin 1:6 WKS Rząśnik
17:30 Wisła Maciejowice 2:1 Amur Wilga
17:30 Advit Wiązowna 3:0 Naprzód Stare Babice
17:30 GKS Podolszyn 5:1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
17:30 Relax Radziwiłłów 1:7 Korona Góra Kalwaria
17:30 Orzeł Baniocha 3:0 Błękitni Korytów
18:00 City Wilanów (Warszawa) 9:1 Farmacja Tarchomin (Warszawa)
18:00 KS Blizne 4:4 Józefowianka Józefów
20:00 OIRP Warszawa 1:5 SKP Korona Warszawa
20:45 Inter Warszawa 1:2 Zły Warszawa
Czwartek, 22 sierpnia 2019
20:00 MKS Polonia Warszawa 4:2 Coco Jambo Warszawa
20:00 UKS Tarczyn 4:2 Anprel Nowa Wieś
Sobota, 24 sierpnia 2019
10:00 SF Wilanów (Warszawa) 2:5 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Niedziela, 25 sierpnia 2019
19:00 Coco Jambo II Warszawa 6:4 Legion Warszawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - 1/8 finału 21.08.201921.08.2019
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 Błękitni Gąbin 1:0 Bzura Chodaków (Sochaczew)
17:30 Orkan Sochaczew 1:2 Świt Staroźreby
17:30 Skrwa Łukomie 3:0 Mazur Gostynin
17:30 Unia Czermno 0:3 Orzeł Goleszyn
17:30 Wicher Cieszewo 0:8 Wisła II Płock
17:30 Wisła Nowy Duninów 2:6 Skra Drobin
18:00 Zorza Szczawin Kościelny 3:5 Delta Słupno
19:15 Stoczniowiec Płock 2:3 Kasztelan Sierpc
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - II runda 21.08.201921.08.2019
17:00 KS Jastrząb -:- Polonia Iłża
17:00 Powiślanka Lipsko 3:0 Zawisza Sienno
17:00 Zamłynie Radom 3:0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - III runda 27.08.201928.08.2019
Wtorek, 27 sierpnia 2019
17:00 Chojniak II Wieniawa 0:16 Oskar Przysucha
17:00 KS Wysokin 0:14 Proch Pionki
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Blask Odrzywół 0:8 Pilica Białobrzegi
17:00 MKS Wyśmierzyce 0:7 Legion Głowaczów
17:00 Radomiak III Radom 3:1 Sadownik Błędów
17:00 Gryf Policzna 2:1 Zamłynie Radom
17:00 Mogielanka Mogielnica 1:3 Królewscy Jedlnia
17:00 Zodiak Sucha 0:5 Jodła Jedlnia-Letnisko
17:00 Chojniak Wieniawa 3:3 Zwolenianka Zwoleń
17:00 Gracja Tczów 3:2 Polonia Iłża
17:00 Iskra Gózd 5:1 KS Chomentów
17:00 Szydłowianka Szydłowiec 5:1 WKS Ruda Wielka
17:00 Oronka Orońsko 2:2 Powiślanka Lipsko
17:00 Orzeł Wierzbica 3:1 Radomiak II Radom
17:30 Energia Kozienice 0:0 KS Warka
17:45 Orzeł Gielniów 1:1 Iłżanka Kazanów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Siedlce - III runda 04.09.201904.09.2019
Środa, 04 września 2019
16:30 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:7 Naprzód Skórzec
16:30 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0 Pogoń II Siedlce
16:30 Orzeł Unin 2:6 Fenix Siennica
16:30 Polonez Mordy 1:4 Tygrys Huta Mińska
16:30 Płomień Dębe Wielkie 4:0 Podlasie Sokołów Podlaski
16:30 Wektra Zbuczyn 2:0 Tajfun Jartypory
16:30 Wicher Sadowne 3:10 Hutnik Huta Czechy
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - III runda 04.09.201904.09.2019
17:00 Gladiator Słoszewo 3:3 Kryształ Glinojeck
17:00 KS Pniewo 0:3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
17:00 KS Wąsewo 2:3 Narew 1962 Ostrołęka
17:00 Orlęta Baboszewo 5:0 Boruta Kuczbork
17:00 Wkra Radzanów 4:3 Korona Szydłowo
17:00 Świt Baranowo 1:2 KS CK Troszyn
17:00 Żbik Nasielsk 2:2 PAF Płońsk
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - IV runda 04.09.201904.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
17:15 PKS Radość (Warszawa) -:- Okęcie Warszawa
17:30 Advit Wiązowna -:- Mazur II Karczew
17:30 City Wilanów (Warszawa) -:- Piast Piastów
20:00 KS Blizne -:- Mazur Radzymin
20:15 Coco Jambo II Warszawa -:- Błonianka II Błonie
Środa, 04 września 2019
16:30 Orzeł Baniocha 3:0 SEMP Ursynów (Warszawa)
16:30 Rządza Załubice 1:3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
16:30 Wicher Kobyłka 1:5 Escola Varsovia Warszawa
17:00 Dąb Wieliszew 0:3 Polonia II Warszawa
17:00 Korona Góra Kalwaria 5:2 Grom Warszawa
17:00 LKS Chlebnia 0:3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
17:00 Ryś Laski 1:6 Wisła Jabłonna
17:00 UKS Tarczyn 1:0 Perła Złotokłos
17:00 Victoria Zerzeń (Warszawa) 5:8 Victoria Sulejówek
17:00 Wisła Maciejowice 5:3 Wisła Dziecinów
17:00 KTS Weszło Warszawa 4:3 Laura Chylice
17:30 WKS Rząśnik 0:0 Sokół Serock
18:30 KS Teresin 4:0 Ursus II Warszawa
20:00 GKS Podolszyn 1:1 Sparta Jazgarzew
20:00 MKS Polonia Warszawa 2:1 Agape Białołęka (Warszawa)
20:00 SKP Korona Warszawa 2:4 Bug Wyszków
20:00 Sarmata Warszawa -:- Olimpia Warszawa
20:00 Zły Warszawa 1:5 Milan Milanówek
20:15 Futboliga.pl Zielonka 2:3 Legionovia II Legionowo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - 1/4 finału 04.09.201904.09.2019
17:00 Delta Słupno -:- Orzeł Goleszyn
17:00 Skra Drobin 1:2 Kasztelan Sierpc
17:00 Skrwa Łukomie 1:1 Błękitni Gąbin
17:00 Świt Staroźreby 1:2 Wisła II Płock
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - IV runda 11.09.201911.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 Gryf Policzna 0:3 Pilica Białobrzegi
16:30 Iskra Gózd 0:1 Gracja Tczów
16:30 Iłżanka Kazanów 0:4 Oskar Przysucha
16:30 Jodła Jedlnia-Letnisko 3:0 Królewscy Jedlnia
16:30 Legion Głowaczów 3:5 Orzeł Wierzbica
16:30 Radomiak III Radom 0:1 Oronka Orońsko
16:30 Szydłowianka Szydłowiec 0:6 KS Warka
16:30 Zwolenianka Zwoleń 2:1 Proch Pionki