— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Rzeszów-Dębica - runda wstępna
03.08.2019 – 21.08.2019
|
Sobota, 03 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
Czarni Kraczkowa |
0:4 |
Grunwald Budziwój (Rzeszów) |
|
17:30 |
|
Florian Ostrowy Tuszowskie |
0:14 |
Czarni Trześń |
|
17:30 |
|
Jutrzenka Ławnica |
1:1 |
Grunwald Padew Narodowa |
|
17:30 |
|
KP Zabajka |
0:3 |
Polonia Rzeszów |
|
17:30 |
|
KS Zgórsko |
1:1 |
LKS Babicha |
|
17:30 |
|
Mrowlanka Mrowla |
2:4 |
Świlczanka Świlcza |
|
17:30 |
|
Paszczyniak Paszczyna |
3:0 |
Kłos Kawęczyn |
|
17:30 |
|
Rudzik Rudna Mała |
8:0 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
|
17:30 |
|
Sprint Żarówka |
4:0 |
Janovia Janowiec |
|
17:30 |
|
Werynianka Werynia |
1:2 |
LKS Trzebownisko |
|
Niedziela, 04 sierpnia 2019 |
|
|
Grunwald II Budziwój (Rzeszów) |
3:0 |
RKS Rzeszów |
|
Środa, 07 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) |
0:1 |
Płomień Zagorzyce |
|
18:30 |
|
Heiro Rzeszów |
3:0 |
Trzcianka Trzciana |
|
Sobota, 10 sierpnia 2019 |
18:00 |
|
Orzeł Wysoka |
1:1 |
Pogórze Bachórz |
|
Czwartek, 15 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
HALO Hyżne |
1:1 |
LKS Hermanowa |
|
Środa, 21 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
Start Lubenia |
2:0 |
Wisłok Strzyżów |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Stalowa Wola - runda wstępna
03.08.2019 – 04.08.2019
|
Sobota, 03 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
LZS Podwolina |
3:5 |
San Kłyżów |
|
17:00 |
|
Płomień Trześń |
4:3 |
San Wrzawy |
|
17:30 |
|
Strzelec Dąbrowica |
3:4 |
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) |
|
17:30 |
|
Łęg Kopcie |
4:0 |
LZS Krzątka |
|
Niedziela, 04 sierpnia 2019 |
16:00 |
|
Czarni Lipa |
3:2 |
LZS Wola Rzeczycka |
|
17:00 |
|
Advit Łętownia |
2:1 |
Sparta Jeżowe |
|
17:00 |
|
Huragan Zdziechowice |
3:1 |
KS Żupawa |
|
17:00 |
|
LZS Furmany |
3:2 |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
|
17:00 |
|
Orzeł Rudnik nad Sanem |
0:3 |
KS Jarocin |
|
17:00 |
|
San Rozwadów (Stalowa Wola) |
7:2 |
Unia Skowierzyn |
|
17:00 |
|
Sanna Zaklików |
0:2 |
Jeziorak Chwałowice |
|
17:00 |
|
Wólczanka Wólka Grodziska |
0:7 |
KS Łukowa |
|
17:30 |
|
Retman Ulanów |
0:3 |
Dolina-Tanew Wólka Tanewska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Jarosław - I runda
20.08.2019 – 21.08.2019
|
Wtorek, 20 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Biało-Czerwoni Kaszyce |
4:1 |
Płomień Morawsko |
|
17:00 |
|
Huragan Gniewczyna |
0:5 |
Orzeł Przeworsk |
|
Środa, 21 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Czarni Pawłosiów |
3:6 |
Piast Tuczempy |
|
17:00 |
|
Czuwaj Przemyśl |
2:1 |
Sanoczanka Święte |
|
17:00 |
|
GKS Orły |
4:3 |
Łęk Ostrów |
|
17:00 |
|
Granica Stubno |
3:1 |
Motor Grochowce |
|
17:00 |
|
LKS Skołoszów |
2:1 |
Polonia Przemyśl |
|
17:00 |
|
Legia Oleszyce |
0:3 |
MKS Radymno |
|
17:00 |
|
Przedmieście Jarosław |
0:9 |
MKS Kańczuga |
|
17:00 |
|
Start Lisie Jamy |
0:0 |
Roztocze Narol |
|
17:00 |
|
Zdrój Horyniec |
0:2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
|
17:00 |
|
Zorza II Zarzecze |
0:4 |
Start Pruchnik |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Stalowa Wola - 1/16 finału
27.08.2019 – 11.09.2019
|
Wtorek, 27 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
Transdźwig Stale |
3:2 |
Stal Gorzyce |
|
18:00 |
|
KS Łukowa |
0:5 |
Pogoń Leżajsk |
|
Środa, 28 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Advit Łętownia |
0:6 |
Sokół Kamień |
|
17:00 |
|
LZS Furmany |
0:15 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) |
|
17:00 |
|
PUKS Francesco Jelna |
0:3 |
Sokół Nisko |
|
17:00 |
|
Płomień Trześń |
0:2 |
Słowianin Grębów |
|
17:00 |
|
San Rozwadów (Stalowa Wola) |
0:1 |
Jeziorak Chwałowice |
|
17:00 |
|
ŁKS Łowisko |
3:6 |
Unia Nowa Sarzyna |
|
17:00 |
|
Łęg Kopcie |
0:3 |
Stal Nowa Dęba |
|
17:30 |
|
San Kłyżów |
4:0 |
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) |
|
Środa, 04 września 2019 |
17:00 |
|
Czarni Lipa |
2:1 |
Dolina-Tanew Wólka Tanewska |
|
17:00 |
|
Huragan Zdziechowice |
0:0 |
Olimpia Pysznica |
|
17:00 |
|
LZS Ździary |
3:4 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Środa, 11 września 2019 |
17:00 |
|
Bukowa Jastkowice |
6:2 |
Stal II Stalowa Wola |
|
17:00 |
|
KS Jarocin |
1:2 |
Siarka II Tarnobrzeg |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Krosno - I runda
28.08.2019 – 04.09.2019
|
Środa, 28 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Brzozovia Brzozów |
1:3 |
Start Rymanów |
|
17:00 |
|
Huragan Jasionka |
1:0 |
Markiewicza Krosno |
|
17:00 |
|
JKS Jasionów |
0:3 |
Cosmos Nowotaniec |
|
17:00 |
|
Jasiołka Szebnie |
0:3 |
Orzeł Lubla |
|
17:00 |
|
Otryt Lutowiska |
1:10 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
|
17:00 |
|
Polonia Kopytowa |
2:6 |
Przełęcz Dukla |
|
17:00 |
|
Przełom Besko |
2:0 |
Kotwica Korczyna |
|
17:00 |
|
Rędzinianka Wojaszówka |
0:3 |
Zamczysko Odrzykoń |
|
17:00 |
|
Sokół Domaradz |
1:6 |
Wisłok Sieniawa |
|
17:00 |
|
Standart Święcany |
1:8 |
Czarni 1910 Jasło |
|
17:00 |
|
Victoria Niebocko |
1:2 |
Iskra Przysietnica |
|
17:00 |
|
Wisłok Krościenko Wyżne |
3:0 |
Nafta Jedlicze |
|
17:00 |
|
Zorza Łęki Dukielskie |
5:4 |
Tempo Nienaszów |
|
Środa, 04 września 2019 |
17:00 |
|
Florian Rymanów Zdrój |
0:11 |
Karpaty Krosno |
|
17:00 |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
3:2 |
Partyzant Targowiska |
|
17:00 |
|
Osława Zagórz |
1:6 |
Ekoball Sanok |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Jarosław - II runda
01.09.2019 – 15.09.2019
|
Niedziela, 01 września 2019 |
16:00 |
|
Granica Stubno |
1:0 |
Czuwaj Przemyśl |
|
Wtorek, 03 września 2019 |
16:00 |
|
LKS Skołoszów |
3:6 |
Orzeł Przeworsk |
|
Środa, 04 września 2019 |
16:00 |
|
Biało-Czerwoni Kaszyce |
0:9 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
|
16:00 |
|
MKS Radymno |
0:3 |
JKS 1909 Jarosław |
|
16:00 |
|
Start Pruchnik |
0:2 |
Piast Tuczempy |
|
16:30 |
|
Pogoń-Sokół Lubaczów |
0:2 |
KS Wiązownica |
|
Środa, 11 września 2019 |
16:00 |
|
Roztocze Narol |
1:4 |
Sokół Sieniawa |
|
Niedziela, 15 września 2019 |
16:00 |
|
MKS Kańczuga |
1:2 |
GKS Orły |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Rzeszów-Dębica - I runda
04.09.2019 – 11.09.2019
|
Środa, 04 września 2019 |
17:30 |
|
Rudzik Rudna Mała |
0:1 |
Grunwald Budziwój (Rzeszów) |
|
Środa, 11 września 2019 |
16:30 |
|
Baszta Zawada |
1:3 |
Chemik Pustków |
|
16:30 |
|
Bratek Bratkowice |
2:4 |
Victoria Ocieka |
|
16:30 |
|
Grunwald Padew Narodowa |
1:1 |
Sokis Chorzelów |
|
16:30 |
|
KS Zgórsko |
2:4 |
Czarni Trześń |
|
16:30 |
|
Orzeł Wysoka |
7:0 |
Błękit Żołynia |
|
16:30 |
|
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0:6 |
Resovia II Rzeszów |
|
16:30 |
|
Sokół Pień |
0:12 |
Kolorado Wola Chorzelowska |
|
16:30 |
|
Sprint Żarówka |
3:6 |
Paszczyniak Paszczyna |
|
16:30 |
|
Start Lubenia |
0:5 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
|
16:30 |
|
Świlczanka Świlcza |
0:7 |
Płomień Zagorzyce |
|
17:00 |
|
HALO Hyżne |
2:3 |
Stal II Rzeszów |
|
17:00 |
|
LKS Trzebownisko |
1:0 |
Strug Tyczyn |
|
20:00 |
|
Polonia Rzeszów |
3:2 |
KS Zaczernie |
|
Środa, 18 września 2019 |
16:30 |
|
Strumyk Malawa |
2:2 |
Grunwald II Budziwój (Rzeszów) |
|
19:45 |
|
Heiro Rzeszów |
0:4 |
Stal Łańcut |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Stalowa Wola - 1/8 finału
10.09.2019 – 24.09.2019
|
Wtorek, 10 września 2019 |
17:00 |
|
Unia Nowa Sarzyna |
2:0 |
Sokół Kamień |
|
Środa, 11 września 2019 |
16:00 |
|
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) |
5:1 |
Stal Nowa Dęba |
|
17:00 |
|
Huragan Zdziechowice |
0:2 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Środa, 18 września 2019 |
16:00 |
|
Bukowa Jastkowice |
2:3 |
Sokół Nisko |
|
16:30 |
|
San Kłyżów |
3:1 |
Siarka II Tarnobrzeg |
|
17:00 |
|
Czarni Lipa |
0:2 |
Słowianin Grębów |
|
17:00 |
|
Pogoń Leżajsk |
4:0 |
LKS Brzyska Wola |
|
Wtorek, 24 września 2019 |
16:00 |
|
Transdźwig Stale |
0:7 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Krosno - II runda
11.09.2019 – 11.09.2019
|
Środa, 11 września 2019 |
16:00 |
|
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0:2 |
Ekoball Sanok |
|
16:00 |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
4:1 |
Iskra Przysietnica |
|
16:00 |
|
Huragan Jasionka |
0:3 |
Przełęcz Dukla |
|
16:00 |
|
Orzeł Lubla |
0:3 |
Czarni 1910 Jasło |
|
16:00 |
|
Start Rymanów |
5:3 |
Przełom Besko |
|
16:00 |
|
Wisłok Krościenko Wyżne |
1:4 |
Karpaty Krosno |
|
16:00 |
|
Wisłok Sieniawa |
1:4 |
Cosmos Nowotaniec |
|
16:00 |
|
Zorza Łęki Dukielskie |
2:5 |
Zamczysko Odrzykoń |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Jarosław - III runda
18.09.2019 – 24.09.2019
|
Środa, 18 września 2019 |
15:30 |
|
GKS Orły |
0:7 |
JKS 1909 Jarosław |
|
15:30 |
|
Orzeł Przeworsk |
2:1 |
KS Wiązownica |
|
15:30 |
|
Piast Tuczempy |
0:3 |
Sokół Sieniawa |
|
Wtorek, 24 września 2019 |
16:00 |
|
Granica Stubno |
0:3 |
Wólczanka Wólka Grodziska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Krosno - III runda
25.09.2019 – 25.09.2019
|
Środa, 25 września 2019 |
15:30 |
|
Czarni 1910 Jasło |
2:0 |
Zamczysko Odrzykoń |
|
15:30 |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
1:9 |
Cosmos Nowotaniec |
|
15:30 |
|
Przełęcz Dukla |
0:4 |
Karpaty Krosno |
|
15:30 |
|
Start Rymanów |
0:2 |
Ekoball Sanok |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Rzeszów-Dębica - II runda
25.09.2019 – 02.10.2019
|
16:00 |
|
Chemik Pustków |
0:5 |
Wisłoka Dębica |
|
16:00 |
|
Czarni Trześń |
3:2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
|
16:00 |
|
GKS Niebylec |
0:6 |
Wisłok Wiśniowa |
|
16:00 |
|
Grunwald Budziwój (Rzeszów) |
0:2 |
Jedność Niechobrz |
|
16:00 |
|
LKS Trzebownisko |
1:1 |
Wisłok Czarna |
|
16:00 |
|
Orzeł Wysoka |
1:2 |
Sawa Sonina |
|
16:00 |
|
Paszczyniak Paszczyna |
2:6 |
Kamieniarz Golemki |
|
16:00 |
|
Płomień Zagorzyce |
0:4 |
KS Pilzno |
|
16:00 |
|
Resovia II Rzeszów |
4:3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
|
16:00 |
|
Sokis Chorzelów |
1:7 |
Igloopol Dębica |
|
16:00 |
|
Stal Łańcut |
3:2 |
Crasnovia Krasne |
|
16:00 |
|
Strumyk Malawa |
1:5 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
|
16:00 |
|
Victoria Ocieka |
0:3 |
Błękitni Ropczyce |
|
19:00 |
|
Kolorado Wola Chorzelowska |
4:2 |
Korona Rzeszów |
|
19:30 |
|
Polonia Rzeszów |
1:8 |
Stal II Mielec |
|
Środa, 02 października 2019 |
15:30 |
|
Stal II Rzeszów |
1:2 |
Izolator Boguchwała |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Jarosław - 1/2 finału
02.10.2019 – 02.10.2019
|
15:00 |
|
JKS 1909 Jarosław |
1:2 |
Wólczanka Wólka Grodziska |
|
15:00 |
|
Orzeł Przeworsk |
1:2 |
Sokół Sieniawa |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Rzeszów-Dębica - III runda
08.10.2019 – 09.10.2019
|
Wtorek, 08 października 2019 |
15:30 |
|
Lechia Sędziszów Małopolski |
0:2 |
Stal II Mielec |
|
Środa, 09 października 2019 |
15:30 |
|
Czarni Trześń |
2:2 |
KS Pilzno |
|
15:30 |
|
Jedność Niechobrz |
1:1 |
Błękitni Ropczyce |
|
15:30 |
|
Kamieniarz Golemki |
1:2 |
Igloopol Dębica |
|
15:30 |
|
Resovia II Rzeszów |
2:2 |
Sawa Sonina |
|
15:30 |
|
Stal Łańcut |
1:4 |
Izolator Boguchwała |
|
15:30 |
|
Wisłok Czarna |
0:4 |
Wisłok Wiśniowa |
|
19:00 |
|
Kolorado Wola Chorzelowska |
0:7 |
Wisłoka Dębica |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Stalowa Wola - 1/4 finału
08.10.2019 – 23.10.2019
|
Wtorek, 08 października 2019 |
15:45 |
|
Pogoń Leżajsk |
0:2 |
Sokół Nisko |
|
Środa, 09 października 2019 |
15:30 |
|
San Kłyżów |
2:2 |
Unia Nowa Sarzyna |
|
Środa, 16 października 2019 |
15:30 |
|
Jeziorak Chwałowice |
0:2 |
Słowianin Grębów |
|
Środa, 23 października 2019 |
15:00 |
|
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) |
4:3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Rzeszów-Dębica - 1/4 finału
23.10.2019 – 23.10.2019
|
15:30 |
|
Błękitni Ropczyce |
0:1 |
Wisłoka Dębica |
|
15:30 |
|
Izolator Boguchwała |
3:2 |
Stal II Mielec |
|
15:30 |
|
KS Pilzno |
5:2 |
Igloopol Dębica |
|
15:30 |
|
Resovia II Rzeszów |
0:1 |
Wisłok Wiśniowa |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: podkarpackie,
Stalowa Wola - 1/2 finału
16.11.2019 – 15.03.2020
|
Sobota, 16 listopada 2019 |
12:30 |
|
Słowianin Grębów |
2:3 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) |
|
Niedziela, 15 marca 2020 |
13:00 |
|
Unia Nowa Sarzyna |
-:- |
Sokół Nisko |
|