— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Kalisz - II runda
10.09.2019 – 11.09.2019
|
Wtorek, 10 września 2019 |
17:30 |
|
Sokoły Droszew |
1:3 |
LKS Czarnylas |
|
Środa, 11 września 2019 |
17:00 |
|
GKS Grębanin |
5:1 |
LZS Cielcza |
|
17:00 |
|
GKS Rychtal |
3:0 |
Barycz Janków Przygodzki |
|
17:00 |
|
Gladiatorzy Pieruszyce |
2:2 |
GKS Jaraczewo |
|
17:00 |
|
LZS Czajków |
2:2 |
Błękitni Chruszczyny |
|
17:00 |
|
LZS Doruchów |
1:4 |
Strażak Słupia |
|
17:00 |
|
Pelikan Grabów |
0:5 |
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski |
|
17:00 |
|
Prosna Kalisz |
0:1 |
LKS II Gołuchów |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Kalisz - 1/8 finału
25.09.2019 – 02.10.2019
|
Środa, 25 września 2019 |
16:45 |
|
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski |
4:1 |
Raszkowianka Raszków |
|
16:45 |
|
Błękitni Chruszczyny |
2:0 |
LKS II Gołuchów |
|
16:45 |
|
GKS Grębanin |
1:0 |
Strażak Słupia |
|
16:45 |
|
GKS Jaraczewo |
3:0 |
Zefka Kobyla Góra |
|
16:45 |
|
LKS Czarnylas |
3:6 |
GKS Rychtal |
|
16:45 |
|
Odolanovia Odolanów |
0:2 |
Orzeł Mroczeń |
|
16:45 |
|
Piast Kobylin |
5:2 |
Piast Czekanów |
|
Środa, 02 października 2019 |
18:00 |
|
Stal Pleszew |
0:2 |
Astra Krotoszyn |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Poznań - 1/4 finału
08.10.2019 – 16.10.2019
|
Wtorek, 08 października 2019 |
16:15 |
|
Stella Luboń |
3:1 |
Czarni Czerniejewo |
|
Środa, 09 października 2019 |
18:30 |
|
Huragan Pobiedziska |
2:2 |
1922 Lechia Kostrzyn |
|
Wtorek, 15 października 2019 |
18:00 |
|
Lider Swarzędz |
4:0 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
|
Środa, 16 października 2019 |
18:00 |
|
Warta Śrem |
1:6 |
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Kalisz - 1/4 finału
09.10.2019 – 09.10.2019
|
Środa, 09 października 2019 |
16:00 |
|
Błękitni Chruszczyny |
1:6 |
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski |
|
16:00 |
|
GKS Grębanin |
4:0 |
Astra Krotoszyn |
|
16:00 |
|
GKS Jaraczewo |
3:0 |
GKS Rychtal |
|
16:00 |
|
Orzeł Mroczeń |
2:1 |
Piast Kobylin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Konin - 1/4 finału
09.10.2019 – 09.10.2019
|
16:15 |
|
LKS Ślesin |
0:2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
|
16:15 |
|
Orzeł Kawęczyn |
3:4 |
SKP Słupca |
|
16:15 |
|
Tur 1921 Turek |
1:3 |
Wilki Wilczyn |
|
16:15 |
|
Warta Dobrów |
3:0 |
MKS Dąbie |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Leszno - 1/4 finału
09.10.2019 – 09.10.2019
|
16:00 |
|
GKS Włoszakowice |
1:4 |
Lew Pogorzela |
|
16:00 |
|
Grom Wolsztyn |
2:2 |
Korona Piaski |
|
16:00 |
|
Kania Gostyń |
1:1 |
Krobianka Krobia |
|
16:00 |
|
Polonia 1912 II Leszno |
3:1 |
Piast Poniec |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Piła - 1/4 finału
09.10.2019 – 09.10.2019
|
16:00 |
|
Derby Stara Łubianka |
0:1 |
Iskra Szydłowo |
|
16:00 |
|
Polonia Jastrowie |
4:1 |
Pogoń Łobżenica |
|
16:00 |
|
Sokół Damasławek |
2:4 |
Noteć Czarnków |
|
16:30 |
|
Korona Stróżewo |
3:0 |
Wenus Jędrzejewo |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Kalisz - 1/2 finału
23.10.2019 – 23.10.2019
|
Środa, 23 października 2019 |
15:30 |
|
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski |
3:1 |
Orzeł Mroczeń |
|
15:30 |
|
GKS Jaraczewo |
1:0 |
GKS Grębanin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Leszno - 1/2 finału
23.10.2019 – 23.10.2019
|
15:30 |
|
Kania Gostyń |
0:0 |
Korona Piaski |
|
15:30 |
|
Polonia 1912 II Leszno |
5:2 |
Lew Pogorzela |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Piła - 1/2 finału
23.10.2019 – 23.10.2019
|
15:45 |
|
Korona Stróżewo |
1:5 |
Iskra Szydłowo |
|
15:45 |
|
Polonia Jastrowie |
1:2 |
Noteć Czarnków |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Konin - 1/2 finału
23.10.2019 – 23.10.2019
|
15:45 |
|
Warta Dobrów |
1:5 |
SKP Słupca |
|
15:45 |
|
Wilki Wilczyn |
2:2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Poznań - 1/2 finału
23.10.2019 – 29.10.2019
|
15:45 |
|
Stella Luboń |
1:1 |
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań |
|
Wtorek, 29 października 2019 |
18:00 |
|
Lider Swarzędz |
2:3 |
Huragan Pobiedziska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Leszno - finał
11.11.2019 – 11.11.2019
|
Poniedziałek, 11 listopada 2019 |
13:00 |
|
Polonia 1912 II Leszno |
1:3 |
Korona Piaski |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Piła - finał
11.11.2019 – 11.11.2019
|
13:00 |
|
Noteć Czarnków |
0:2 |
Iskra Szydłowo |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Kalisz - finał
11.11.2019 – 11.11.2019
|
13:00 |
|
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski |
1:4 |
GKS Grębanin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Konin - finał
11.11.2019 – 11.11.2019
|
13:00 |
|
SKP Słupca |
3:0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Poznań - finał
11.11.2019 – 11.11.2019
|
13:00 |
|
Stella Luboń |
3:1 |
Huragan Pobiedziska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Wielkopolski ZPN - 1/16 finału
29.02.2020 – 07.03.2020
|
Sobota, 29 lutego 2020 |
10:00 |
|
LKS Gołuchów |
0:2 |
Sokół Kleczew |
|
13:00 |
|
Centra Ostrów Wielkopolski |
4:3 |
Jarota Jarocin |
|
14:00 |
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
0:0 |
Nielba Wągrowiec |
|
15:45 |
|
Lubuszanin Trzcianka |
2:3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
Niedziela, 01 marca 2020 |
|
|
Pogoń Lwówek |
0:3 |
Polonia 1912 Leszno |
|
12:00 |
|
Iskra Szydłowo |
5:0 |
Olimpia Koło |
|
14:30 |
|
SKP Słupca |
1:1 |
Górnik Konin |
|
Sobota, 07 marca 2020 |
12:00 |
|
KS Opatówek |
2:1 |
Victoria Września |
|
12:00 |
|
Polonia Kępno |
1:2 |
Victoria Ostrzeszów |
|
13:00 |
|
Korona Piaski |
1:1 |
TPS Winogrady (Poznań) |
|
14:00 |
|
GKS Grębanin |
3:3 |
Unia Swarzędz |
|
14:00 |
|
Kotwica Kórnik |
2:2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
|
14:00 |
|
Obra Kościan |
1:1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
|
14:00 |
|
Stella Luboń |
2:0 |
Warta Międzychód |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: wielkopolskie,
Wielkopolski ZPN - 1/8 finału
25.03.2020 – 25.03.2020
|
Środa, 25 marca 2020 |
|
|
GKS Grębanin |
-:- |
Nielba Wągrowiec |
|
|
|
Iskra Szydłowo |
-:- |
Centra Ostrów Wielkopolski |
|
|
|
KS Opatówek |
-:- |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
|
|
Kotwica Kórnik |
-:- |
Mieszko Gniezno |
|
|
|
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
-:- |
Victoria Ostrzeszów |
|
|
|
SKP Słupca |
-:- |
KKS Kalisz |
|
|
|
Stella Luboń |
-:- |
Sokół Kleczew |
|
|
|
TPS Winogrady (Poznań) |
-:- |
Polonia 1912 Leszno |
|