Terminarz

Terminarz eliminacji Euro 2020

01. marca 2019 30. grudnia 2019

Brak danych
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
Czwartek, 21 marca 2019
20:45 Austria 0:1 Polska
20:45 Izrael 1:1 Słowenia
20:45 Macedonia Północna 3:1 Łotwa
Niedziela, 24 marca 2019
18:00 Izrael 4:2 Austria
20:45 Polska 2:0 Łotwa
20:45 Słowenia 1:1 Macedonia Północna
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Austria 1:0 Słowenia
20:45 Macedonia Północna 0:1 Polska
20:45 Łotwa 0:3 Izrael
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Macedonia Północna 1:4 Austria
20:45 Polska 4:0 Izrael
20:45 Łotwa 0:5 Słowenia
Czwartek, 05 września 2019
20:45 Izrael -:- Macedonia Północna
Piątek, 06 września 2019
20:45 Austria -:- Łotwa
20:45 Słowenia -:- Polska
Poniedziałek, 09 września 2019
20:45 Polska -:- Austria
20:45 Słowenia -:- Izrael
20:45 Łotwa -:- Macedonia Północna
Czwartek, 10 października 2019
20:45 Austria -:- Izrael
20:45 Macedonia Północna -:- Słowenia
20:45 Łotwa -:- Polska
Niedziela, 13 października 2019
20:45 Polska -:- Macedonia Północna
20:45 Słowenia -:- Austria
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Izrael -:- Łotwa
Sobota, 16 listopada 2019
18:00 Słowenia -:- Łotwa
20:45 Austria -:- Macedonia Północna
20:45 Izrael -:- Polska
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Macedonia Północna -:- Izrael
20:45 Polska -:- Słowenia
20:45 Łotwa -:- Austria
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
Piątek, 22 marca 2019
18:00 Bułgaria 1:1 Czarnogóra
20:45 Anglia 5:0 Czechy
Poniedziałek, 25 marca 2019
20:45 Czarnogóra 1:5 Anglia
20:45 Kosowo 1:1 Bułgaria
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Czarnogóra 1:1 Kosowo
20:45 Czechy 2:1 Bułgaria
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Bułgaria 2:3 Kosowo
20:45 Czechy 3:0 Czarnogóra
Sobota, 07 września 2019
15:00 Kosowo -:- Czechy
18:00 Anglia -:- Bułgaria
Wtorek, 10 września 2019
20:45 Anglia -:- Kosowo
20:45 Czarnogóra -:- Czechy
Piątek, 11 października 2019
20:45 Czarnogóra -:- Bułgaria
20:45 Czechy -:- Anglia
Poniedziałek, 14 października 2019
20:45 Bułgaria -:- Anglia
20:45 Kosowo -:- Czarnogóra
Czwartek, 14 listopada 2019
20:45 Anglia -:- Czarnogóra
20:45 Czechy -:- Kosowo
Niedziela, 17 listopada 2019
18:00 Bułgaria -:- Czechy
18:00 Kosowo -:- Anglia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
Piątek, 22 marca 2019
20:45 Luksemburg 2:1 Litwa
20:45 Portugalia 0:0 Ukraina
Poniedziałek, 25 marca 2019
20:45 Luksemburg 1:2 Ukraina
20:45 Portugalia 1:1 Serbia
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Litwa 1:1 Luksemburg
20:45 Ukraina 5:0 Serbia
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Serbia 4:1 Litwa
20:45 Ukraina 1:0 Luksemburg
Sobota, 07 września 2019
18:00 Litwa -:- Ukraina
20:45 Serbia -:- Portugalia
Wtorek, 10 września 2019
20:45 Litwa -:- Portugalia
20:45 Luksemburg -:- Serbia
Piątek, 11 października 2019
20:45 Portugalia -:- Luksemburg
20:45 Ukraina -:- Litwa
Poniedziałek, 14 października 2019
20:45 Litwa -:- Serbia
20:45 Ukraina -:- Portugalia
Czwartek, 14 listopada 2019
20:45 Portugalia -:- Litwa
20:45 Serbia -:- Luksemburg
Niedziela, 17 listopada 2019
15:00 Luksemburg -:- Portugalia
15:00 Serbia -:- Ukraina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
Czwartek, 21 marca 2019
20:45 Holandia 4:0 Białoruś
20:45 Irlandia Północna 2:0 Estonia
Niedziela, 24 marca 2019
20:45 Holandia 2:3 Niemcy
20:45 Irlandia Północna 2:1 Białoruś
Sobota, 08 czerwca 2019
18:00 Estonia 1:2 Irlandia Północna
20:45 Białoruś 0:2 Niemcy
Wtorek, 11 czerwca 2019
20:45 Białoruś 0:1 Irlandia Północna
20:45 Niemcy 8:0 Estonia
Piątek, 06 września 2019
20:45 Estonia -:- Białoruś
20:45 Niemcy -:- Holandia
Poniedziałek, 09 września 2019
20:45 Estonia -:- Holandia
20:45 Irlandia Północna -:- Niemcy
Czwartek, 10 października 2019
20:45 Białoruś -:- Estonia
20:45 Holandia -:- Irlandia Północna
Niedziela, 13 października 2019
18:00 Białoruś -:- Holandia
20:45 Estonia -:- Niemcy
Sobota, 16 listopada 2019
20:45 Irlandia Północna -:- Holandia
20:45 Niemcy -:- Białoruś
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Holandia -:- Estonia
20:45 Niemcy -:- Irlandia Północna
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
Sobota, 23 marca 2019
15:00 Gruzja 0:2 Szwajcaria
18:00 Gibraltar 0:1 Irlandia
Wtorek, 26 marca 2019
20:45 Irlandia 1:0 Gruzja
20:45 Szwajcaria 3:3 Dania
Piątek, 07 czerwca 2019
18:00 Gruzja 3:0 Gibraltar
20:45 Dania 1:1 Irlandia
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Dania 5:1 Gruzja
20:45 Irlandia 2:0 Gibraltar
Czwartek, 05 września 2019
20:45 Gibraltar -:- Dania
20:45 Irlandia -:- Szwajcaria
Niedziela, 08 września 2019
18:00 Gruzja -:- Dania
18:00 Szwajcaria -:- Gibraltar
Sobota, 12 października 2019
15:00 Gruzja -:- Irlandia
18:00 Dania -:- Szwajcaria
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Gibraltar -:- Gruzja
20:45 Szwajcaria -:- Irlandia
Piątek, 15 listopada 2019
20:45 Dania -:- Gibraltar
20:45 Szwajcaria -:- Gruzja
Poniedziałek, 18 listopada 2019
20:45 Gibraltar -:- Szwajcaria
20:45 Irlandia -:- Dania
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
Czwartek, 21 marca 2019
20:45 Chorwacja 2:1 Azerbejdżan
20:45 Słowacja 2:0 Węgry
Niedziela, 24 marca 2019
15:00 Walia 1:0 Słowacja
18:00 Węgry 2:1 Chorwacja
Sobota, 08 czerwca 2019
15:00 Chorwacja 2:1 Walia
18:00 Azerbejdżan 1:3 Węgry
Wtorek, 11 czerwca 2019
18:00 Azerbejdżan 1:5 Słowacja
20:45 Węgry 1:0 Walia
Piątek, 06 września 2019
20:45 Słowacja -:- Chorwacja
20:45 Walia -:- Azerbejdżan
Poniedziałek, 09 września 2019
18:00 Azerbejdżan -:- Chorwacja
20:45 Węgry -:- Słowacja
Czwartek, 10 października 2019
20:45 Chorwacja -:- Węgry
20:45 Słowacja -:- Walia
Niedziela, 13 października 2019
18:00 Węgry -:- Azerbejdżan
20:45 Walia -:- Chorwacja
Sobota, 16 listopada 2019
18:00 Azerbejdżan -:- Walia
20:45 Chorwacja -:- Słowacja
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Słowacja -:- Azerbejdżan
20:45 Walia -:- Węgry
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
Piątek, 22 marca 2019
20:45 Albania 0:2 Turcja
20:45 Andora 0:2 Islandia
20:45 Mołdawia 1:4 Francja
Poniedziałek, 25 marca 2019
18:00 Turcja 4:0 Mołdawia
20:45 Andora 0:3 Albania
20:45 Francja 4:0 Islandia
Sobota, 08 czerwca 2019
15:00 Islandia 1:0 Albania
18:00 Mołdawia 1:0 Andora
20:45 Turcja 2:0 Francja
Wtorek, 11 czerwca 2019
20:45 Albania 2:0 Mołdawia
20:45 Andora 0:4 Francja
20:45 Islandia 2:1 Turcja
Sobota, 07 września 2019
18:00 Islandia -:- Mołdawia
20:45 Francja -:- Albania
20:45 Turcja -:- Andora
Wtorek, 10 września 2019
20:45 Albania -:- Islandia
20:45 Francja -:- Andora
20:45 Mołdawia -:- Turcja
Piątek, 11 października 2019
20:45 Andora -:- Mołdawia
20:45 Islandia -:- Francja
20:45 Turcja -:- Albania
Poniedziałek, 14 października 2019
20:45 Francja -:- Turcja
20:45 Islandia -:- Andora
20:45 Mołdawia -:- Albania
Czwartek, 14 listopada 2019
18:00 Turcja -:- Islandia
20:45 Albania -:- Andora
20:45 Francja -:- Mołdawia
Niedziela, 17 listopada 2019
20:45 Albania -:- Francja
20:45 Andora -:- Turcja
20:45 Mołdawia -:- Islandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
Czwartek, 21 marca 2019
16:00 Kazachstan 3:0 Szkocja
20:45 Belgia 3:1 Rosja
20:45 Cypr 5:0 San Marino
Niedziela, 24 marca 2019
15:00 Kazachstan 0:4 Rosja
18:00 San Marino 0:2 Szkocja
20:45 Cypr 0:2 Belgia
Sobota, 08 czerwca 2019
18:00 Rosja 9:0 San Marino
20:45 Belgia 3:0 Kazachstan
20:45 Szkocja 2:1 Cypr
Wtorek, 11 czerwca 2019
16:00 Kazachstan 4:0 San Marino
20:45 Belgia 3:0 Szkocja
20:45 Rosja 1:0 Cypr
Piątek, 06 września 2019
20:45 Cypr -:- Kazachstan
20:45 San Marino -:- Belgia
20:45 Szkocja -:- Rosja
Poniedziałek, 09 września 2019
20:45 Rosja -:- Kazachstan
20:45 San Marino -:- Cypr
20:45 Szkocja -:- Belgia
Czwartek, 10 października 2019
16:00 Kazachstan -:- Cypr
20:45 Belgia -:- San Marino
20:45 Rosja -:- Szkocja
Niedziela, 13 października 2019
15:00 Kazachstan -:- Belgia
18:00 Cypr -:- Rosja
18:00 Szkocja -:- San Marino
Sobota, 16 listopada 2019
15:00 Cypr -:- Szkocja
18:00 Rosja -:- Belgia
18:00 San Marino -:- Kazachstan
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Belgia -:- Cypr
20:45 San Marino -:- Rosja
20:45 Szkocja -:- Kazachstan
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
Sobota, 23 marca 2019
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:1 Armenia
20:45 Liechtenstein 0:2 Grecja
20:45 Włochy 2:0 Finlandia
Wtorek, 26 marca 2019
18:00 Armenia 0:2 Finlandia
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:2 Grecja
20:45 Włochy 6:0 Liechtenstein
Sobota, 08 czerwca 2019
18:00 Armenia 3:0 Liechtenstein
18:00 Finlandia 2:0 Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja 0:3 Włochy
Wtorek, 11 czerwca 2019
20:45 Grecja 2:3 Armenia
20:45 Liechtenstein 0:2 Finlandia
20:45 Włochy 2:1 Bośnia i Hercegowina
Czwartek, 05 września 2019
18:00 Armenia -:- Włochy
20:45 Bośnia i Hercegowina -:- Liechtenstein
20:45 Finlandia -:- Grecja
Niedziela, 08 września 2019
18:00 Armenia -:- Bośnia i Hercegowina
20:45 Finlandia -:- Włochy
20:45 Grecja -:- Liechtenstein
Sobota, 12 października 2019
18:00 Bośnia i Hercegowina -:- Finlandia
20:45 Liechtenstein -:- Armenia
20:45 Włochy -:- Grecja
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Liechtenstein -:- Włochy
20:45 Grecja -:- Bośnia i Hercegowina
20:45 Finlandia -:- Armenia
Piątek, 15 listopada 2019
18:00 Finlandia -:- Liechtenstein
18:00 Armenia -:- Grecja
20:45 Bośnia i Hercegowina -:- Włochy
Poniedziałek, 18 listopada 2019
20:45 Liechtenstein -:- Bośnia i Hercegowina
20:45 Włochy -:- Armenia
20:45 Grecja -:- Finlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
Sobota, 23 marca 2019
18:00 Malta 2:1 Wyspy Owcze
18:00 Szwecja 2:1 Rumunia
20:45 Hiszpania 2:1 Norwegia
Wtorek, 26 marca 2019
20:45 Malta 0:2 Hiszpania
20:45 Norwegia 3:3 Szwecja
20:45 Rumunia 4:1 Wyspy Owcze
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Norwegia 2:2 Rumunia
20:45 Szwecja 3:0 Malta
20:45 Wyspy Owcze 1:4 Hiszpania
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Hiszpania 3:0 Szwecja
20:45 Malta 0:4 Rumunia
20:45 Wyspy Owcze 0:2 Norwegia
Czwartek, 05 września 2019
20:45 Norwegia -:- Malta
20:45 Rumunia -:- Hiszpania
20:45 Wyspy Owcze -:- Szwecja
Niedziela, 08 września 2019
15:00 Hiszpania -:- Wyspy Owcze
18:00 Rumunia -:- Malta
20:45 Szwecja -:- Norwegia
Sobota, 12 października 2019
18:00 Wyspy Owcze -:- Rumunia
20:45 Malta -:- Szwecja
20:45 Norwegia -:- Hiszpania
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Rumunia -:- Norwegia
20:45 Szwecja -:- Hiszpania
20:45 Wyspy Owcze -:- Malta
Piątek, 15 listopada 2019
20:00 Norwegia -:- Wyspy Owcze
20:45 Hiszpania -:- Malta
20:45 Rumunia -:- Szwecja
Poniedziałek, 18 listopada 2019
20:45 Hiszpania -:- Rumunia
20:45 Malta -:- Norwegia
20:45 Szwecja -:- Wyspy Owcze

Tabele grup el. Euro 2020

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Polska Live 4 12 4 0 0 8-0
2 Izrael Live 4 7 2 1 1 8-7
3 Austria Live 4 6 2 0 2 7-6
4 Słowenia Live 4 5 1 2 1 7-3
5 Macedonia Północna Live 4 4 1 1 2 5-7
6 Łotwa Live 4 0 0 0 4 1-13
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Anglia Live 2 6 2 0 0 10-1
2 Czechy Live 3 6 2 0 1 5-6
3 Kosowo Live 3 5 1 2 0 5-4
4 Czarnogóra Live 4 2 0 2 2 3-10
5 Bułgaria Live 4 2 0 2 2 5-7
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Ukraina Live 4 10 3 1 0 8-1
2 Serbia Live 3 4 1 1 1 5-7
3 Luksemburg Live 4 4 1 1 2 4-5
4 Portugalia Live 2 2 0 2 0 1-1
5 Litwa Live 3 1 0 1 2 3-7
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Irlandia Północna Live 4 12 4 0 0 7-2
2 Niemcy Live 3 9 3 0 0 13-2
3 Holandia Live 2 3 1 0 1 6-3
4 Białoruś Live 4 0 0 0 4 1-9
5 Estonia Live 3 0 0 0 3 1-12
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Irlandia Live 4 10 3 1 0 5-1
2 Dania Live 3 5 1 2 0 9-5
3 Szwajcaria Live 2 4 1 1 0 5-3
4 Gruzja Live 4 3 1 0 3 4-8
5 Gibraltar Live 3 0 0 0 3 0-6
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Węgry Live 4 9 3 0 1 6-4
2 Słowacja Live 3 6 2 0 1 7-2
3 Chorwacja Live 3 6 2 0 1 5-4
4 Walia Live 3 3 1 0 2 2-3
5 Azerbejdżan Live 3 0 0 0 3 3-10
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Hiszpania Live 4 12 4 0 0 11-2
2 Szwecja Live 4 7 2 1 1 8-7
3 Rumunia Live 4 7 2 1 1 11-5
4 Norwegia Live 4 5 1 2 1 8-7
5 Malta Live 4 3 1 0 3 2-10
6 Wyspy Owcze Live 4 0 0 0 4 3-12
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Francja Live 4 9 3 0 1 12-3
2 Turcja Live 4 9 3 0 1 9-2
3 Islandia Live 4 9 3 0 1 5-5
4 Albania Live 4 6 2 0 2 5-3
5 Mołdawia Live 4 3 1 0 3 2-10
6 Andora Live 4 0 0 0 4 0-10
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Belgia Live 4 12 4 0 0 11-1
2 Rosja Live 4 9 3 0 1 15-3
3 Kazachstan Live 4 6 2 0 2 7-7
4 Szkocja Live 4 6 2 0 2 4-7
5 Cypr Live 4 3 1 0 3 6-5
6 San Marino Live 4 0 0 0 4 0-20
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Włochy Live 4 12 4 0 0 13-1
2 Finlandia Live 4 9 3 0 1 6-2
3 Armenia Live 4 6 2 0 2 7-6
4 Grecja Live 4 4 1 1 2 6-8
5 Bośnia i Hercegowina Live 4 4 1 1 2 5-7
6 Liechtenstein Live 4 0 0 0 4 0-13

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej