Terminarz

Terminarz eliminacji Euro 2020

01. marca 2019 30. grudnia 2019

Brak danych
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
Czwartek, 21 marca 2019
20:45 Austria 0:1 Polska
20:45 Izrael 1:1 Słowenia
20:45 Macedonia Północna 3:1 Łotwa
Niedziela, 24 marca 2019
18:00 Izrael 4:2 Austria
20:45 Polska 2:0 Łotwa
20:45 Słowenia 1:1 Macedonia Północna
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Austria 1:0 Słowenia
20:45 Macedonia Północna 0:1 Polska
20:45 Łotwa 0:3 Izrael
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Macedonia Północna 1:4 Austria
20:45 Polska 4:0 Izrael
20:45 Łotwa 0:5 Słowenia
Czwartek, 05 września 2019
20:45 Izrael 1:1 Macedonia Północna
Piątek, 06 września 2019
20:45 Austria 6:0 Łotwa
20:45 Słowenia 2:0 Polska
Poniedziałek, 09 września 2019
20:45 Polska 0:0 Austria
20:45 Słowenia 3:2 Izrael
20:45 Łotwa 0:2 Macedonia Północna
Czwartek, 10 października 2019
20:45 Austria 3:1 Izrael
20:45 Macedonia Północna 2:1 Słowenia
20:45 Łotwa 0:3 Polska
Niedziela, 13 października 2019
20:45 Polska 2:0 Macedonia Północna
20:45 Słowenia 0:1 Austria
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Izrael 3:1 Łotwa
Sobota, 16 listopada 2019
18:00 Słowenia 1:0 Łotwa
20:45 Austria 2:1 Macedonia Północna
20:45 Izrael 1:2 Polska
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Macedonia Północna 1:0 Izrael
20:45 Polska 3:2 Słowenia
20:45 Łotwa 1:0 Austria
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
Piątek, 22 marca 2019
18:00 Bułgaria 1:1 Czarnogóra
20:45 Anglia 5:0 Czechy
Poniedziałek, 25 marca 2019
20:45 Czarnogóra 1:5 Anglia
20:45 Kosowo 1:1 Bułgaria
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Czarnogóra 1:1 Kosowo
20:45 Czechy 2:1 Bułgaria
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Bułgaria 2:3 Kosowo
20:45 Czechy 3:0 Czarnogóra
Sobota, 07 września 2019
15:00 Kosowo 2:1 Czechy
18:00 Anglia 4:0 Bułgaria
Wtorek, 10 września 2019
20:45 Anglia 5:3 Kosowo
20:45 Czarnogóra 0:3 Czechy
Piątek, 11 października 2019
20:45 Czarnogóra 0:0 Bułgaria
20:45 Czechy 2:1 Anglia
Poniedziałek, 14 października 2019
20:45 Bułgaria 1:6 Anglia
20:45 Kosowo 2:0 Czarnogóra
Czwartek, 14 listopada 2019
20:45 Anglia 7:0 Czarnogóra
20:45 Czechy 2:1 Kosowo
Niedziela, 17 listopada 2019
18:00 Bułgaria 1:0 Czechy
18:00 Kosowo 0:4 Anglia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
Piątek, 22 marca 2019
20:45 Luksemburg 2:1 Litwa
20:45 Portugalia 0:0 Ukraina
Poniedziałek, 25 marca 2019
20:45 Luksemburg 1:2 Ukraina
20:45 Portugalia 1:1 Serbia
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Litwa 1:1 Luksemburg
20:45 Ukraina 5:0 Serbia
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Serbia 4:1 Litwa
20:45 Ukraina 1:0 Luksemburg
Sobota, 07 września 2019
18:00 Litwa 0:3 Ukraina
20:45 Serbia 2:4 Portugalia
Wtorek, 10 września 2019
20:45 Litwa 1:5 Portugalia
20:45 Luksemburg 1:3 Serbia
Piątek, 11 października 2019
20:45 Portugalia 3:0 Luksemburg
20:45 Ukraina 2:0 Litwa
Poniedziałek, 14 października 2019
20:45 Litwa 1:2 Serbia
20:45 Ukraina 2:1 Portugalia
Czwartek, 14 listopada 2019
20:45 Portugalia 6:0 Litwa
20:45 Serbia 3:2 Luksemburg
Niedziela, 17 listopada 2019
15:00 Luksemburg 0:2 Portugalia
15:00 Serbia 2:2 Ukraina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
Czwartek, 21 marca 2019
20:45 Holandia 4:0 Białoruś
20:45 Irlandia Północna 2:0 Estonia
Niedziela, 24 marca 2019
20:45 Holandia 2:3 Niemcy
20:45 Irlandia Północna 2:1 Białoruś
Sobota, 08 czerwca 2019
18:00 Estonia 1:2 Irlandia Północna
20:45 Białoruś 0:2 Niemcy
Wtorek, 11 czerwca 2019
20:45 Białoruś 0:1 Irlandia Północna
20:45 Niemcy 8:0 Estonia
Piątek, 06 września 2019
20:45 Estonia 1:2 Białoruś
20:45 Niemcy 2:4 Holandia
Poniedziałek, 09 września 2019
20:45 Estonia 0:4 Holandia
20:45 Irlandia Północna 0:2 Niemcy
Czwartek, 10 października 2019
20:45 Białoruś 0:0 Estonia
20:45 Holandia 3:1 Irlandia Północna
Niedziela, 13 października 2019
18:00 Białoruś 1:2 Holandia
20:45 Estonia 0:3 Niemcy
Sobota, 16 listopada 2019
20:45 Irlandia Północna 0:0 Holandia
20:45 Niemcy 4:0 Białoruś
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Holandia 5:0 Estonia
20:45 Niemcy 6:1 Irlandia Północna
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
Sobota, 23 marca 2019
15:00 Gruzja 0:2 Szwajcaria
18:00 Gibraltar 0:1 Irlandia
Wtorek, 26 marca 2019
20:45 Irlandia 1:0 Gruzja
20:45 Szwajcaria 3:3 Dania
Piątek, 07 czerwca 2019
18:00 Gruzja 3:0 Gibraltar
20:45 Dania 1:1 Irlandia
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Dania 5:1 Gruzja
20:45 Irlandia 2:0 Gibraltar
Czwartek, 05 września 2019
20:45 Gibraltar 0:6 Dania
20:45 Irlandia 1:1 Szwajcaria
Niedziela, 08 września 2019
18:00 Gruzja 0:0 Dania
18:00 Szwajcaria 4:0 Gibraltar
Sobota, 12 października 2019
15:00 Gruzja 0:0 Irlandia
18:00 Dania 1:0 Szwajcaria
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Gibraltar 2:3 Gruzja
20:45 Szwajcaria 2:0 Irlandia
Piątek, 15 listopada 2019
20:45 Dania 6:0 Gibraltar
20:45 Szwajcaria 0:0 Gruzja
Poniedziałek, 18 listopada 2019
20:45 Gibraltar 1:6 Szwajcaria
20:45 Irlandia 1:1 Dania
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
Czwartek, 21 marca 2019
20:45 Chorwacja 2:1 Azerbejdżan
20:45 Słowacja 2:0 Węgry
Niedziela, 24 marca 2019
15:00 Walia 1:0 Słowacja
18:00 Węgry 2:1 Chorwacja
Sobota, 08 czerwca 2019
15:00 Chorwacja 2:1 Walia
18:00 Azerbejdżan 1:3 Węgry
Wtorek, 11 czerwca 2019
18:00 Azerbejdżan 1:5 Słowacja
20:45 Węgry 1:0 Walia
Piątek, 06 września 2019
20:45 Słowacja 0:4 Chorwacja
20:45 Walia 2:1 Azerbejdżan
Poniedziałek, 09 września 2019
18:00 Azerbejdżan 1:1 Chorwacja
20:45 Węgry 1:2 Słowacja
Czwartek, 10 października 2019
20:45 Chorwacja 3:0 Węgry
20:45 Słowacja 1:1 Walia
Niedziela, 13 października 2019
18:00 Węgry 1:0 Azerbejdżan
20:45 Walia 1:1 Chorwacja
Sobota, 16 listopada 2019
18:00 Azerbejdżan 0:2 Walia
20:45 Chorwacja 3:1 Słowacja
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Słowacja 2:0 Azerbejdżan
20:45 Walia 2:0 Węgry
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
Piątek, 22 marca 2019
20:45 Albania 0:2 Turcja
20:45 Andora 0:2 Islandia
20:45 Mołdawia 1:4 Francja
Poniedziałek, 25 marca 2019
18:00 Turcja 4:0 Mołdawia
20:45 Andora 0:3 Albania
20:45 Francja 4:0 Islandia
Sobota, 08 czerwca 2019
15:00 Islandia 1:0 Albania
18:00 Mołdawia 1:0 Andora
20:45 Turcja 2:0 Francja
Wtorek, 11 czerwca 2019
20:45 Albania 2:0 Mołdawia
20:45 Andora 0:4 Francja
20:45 Islandia 2:1 Turcja
Sobota, 07 września 2019
18:00 Islandia 3:0 Mołdawia
20:45 Francja 4:1 Albania
20:45 Turcja 1:0 Andora
Wtorek, 10 września 2019
20:45 Albania 4:2 Islandia
20:45 Francja 3:0 Andora
20:45 Mołdawia 0:4 Turcja
Piątek, 11 października 2019
20:45 Andora 1:0 Mołdawia
20:45 Islandia 0:1 Francja
20:45 Turcja 1:0 Albania
Poniedziałek, 14 października 2019
20:45 Francja 1:1 Turcja
20:45 Islandia 2:0 Andora
20:45 Mołdawia 0:4 Albania
Czwartek, 14 listopada 2019
18:00 Turcja 0:0 Islandia
20:45 Albania 2:2 Andora
20:45 Francja 2:1 Mołdawia
Niedziela, 17 listopada 2019
20:45 Albania 0:2 Francja
20:45 Andora 0:2 Turcja
20:45 Mołdawia 1:2 Islandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
Czwartek, 21 marca 2019
16:00 Kazachstan 3:0 Szkocja
20:45 Belgia 3:1 Rosja
20:45 Cypr 5:0 San Marino
Niedziela, 24 marca 2019
15:00 Kazachstan 0:4 Rosja
18:00 San Marino 0:2 Szkocja
20:45 Cypr 0:2 Belgia
Sobota, 08 czerwca 2019
18:00 Rosja 9:0 San Marino
20:45 Belgia 3:0 Kazachstan
20:45 Szkocja 2:1 Cypr
Wtorek, 11 czerwca 2019
16:00 Kazachstan 4:0 San Marino
20:45 Belgia 3:0 Szkocja
20:45 Rosja 1:0 Cypr
Piątek, 06 września 2019
20:45 Cypr 1:1 Kazachstan
20:45 San Marino 0:4 Belgia
20:45 Szkocja 1:2 Rosja
Poniedziałek, 09 września 2019
20:45 Rosja 1:0 Kazachstan
20:45 San Marino 0:4 Cypr
20:45 Szkocja 0:4 Belgia
Czwartek, 10 października 2019
16:00 Kazachstan 1:2 Cypr
20:45 Belgia 9:0 San Marino
20:45 Rosja 4:0 Szkocja
Niedziela, 13 października 2019
15:00 Kazachstan 0:2 Belgia
18:00 Cypr 0:5 Rosja
18:00 Szkocja 6:0 San Marino
Sobota, 16 listopada 2019
15:00 Cypr 1:2 Szkocja
18:00 Rosja 1:4 Belgia
18:00 San Marino 1:3 Kazachstan
Wtorek, 19 listopada 2019
20:45 Belgia 6:1 Cypr
20:45 San Marino 0:5 Rosja
20:45 Szkocja 3:1 Kazachstan
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
Sobota, 23 marca 2019
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:1 Armenia
20:45 Liechtenstein 0:2 Grecja
20:45 Włochy 2:0 Finlandia
Wtorek, 26 marca 2019
18:00 Armenia 0:2 Finlandia
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:2 Grecja
20:45 Włochy 6:0 Liechtenstein
Sobota, 08 czerwca 2019
18:00 Armenia 3:0 Liechtenstein
18:00 Finlandia 2:0 Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja 0:3 Włochy
Wtorek, 11 czerwca 2019
20:45 Grecja 2:3 Armenia
20:45 Liechtenstein 0:2 Finlandia
20:45 Włochy 2:1 Bośnia i Hercegowina
Czwartek, 05 września 2019
18:00 Armenia 1:3 Włochy
20:45 Bośnia i Hercegowina 5:0 Liechtenstein
20:45 Finlandia 1:0 Grecja
Niedziela, 08 września 2019
18:00 Armenia 4:2 Bośnia i Hercegowina
20:45 Finlandia 1:2 Włochy
20:45 Grecja 1:1 Liechtenstein
Sobota, 12 października 2019
18:00 Bośnia i Hercegowina 4:1 Finlandia
20:45 Liechtenstein 1:1 Armenia
20:45 Włochy 2:0 Grecja
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Liechtenstein 0:5 Włochy
20:45 Grecja 2:1 Bośnia i Hercegowina
20:45 Finlandia 3:0 Armenia
Piątek, 15 listopada 2019
18:00 Finlandia 3:0 Liechtenstein
18:00 Armenia 0:1 Grecja
20:45 Bośnia i Hercegowina 0:3 Włochy
Poniedziałek, 18 listopada 2019
20:45 Liechtenstein 0:3 Bośnia i Hercegowina
20:45 Włochy 9:1 Armenia
20:45 Grecja 2:1 Finlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
Sobota, 23 marca 2019
18:00 Malta 2:1 Wyspy Owcze
18:00 Szwecja 2:1 Rumunia
20:45 Hiszpania 2:1 Norwegia
Wtorek, 26 marca 2019
20:45 Malta 0:2 Hiszpania
20:45 Norwegia 3:3 Szwecja
20:45 Rumunia 4:1 Wyspy Owcze
Piątek, 07 czerwca 2019
20:45 Norwegia 2:2 Rumunia
20:45 Szwecja 3:0 Malta
20:45 Wyspy Owcze 1:4 Hiszpania
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
20:45 Hiszpania 3:0 Szwecja
20:45 Malta 0:4 Rumunia
20:45 Wyspy Owcze 0:2 Norwegia
Czwartek, 05 września 2019
20:45 Norwegia 2:0 Malta
20:45 Rumunia 1:2 Hiszpania
20:45 Wyspy Owcze 0:4 Szwecja
Niedziela, 08 września 2019
15:00 Hiszpania 4:0 Wyspy Owcze
18:00 Rumunia 1:0 Malta
20:45 Szwecja 1:1 Norwegia
Sobota, 12 października 2019
18:00 Wyspy Owcze 0:3 Rumunia
20:45 Malta 0:4 Szwecja
20:45 Norwegia 1:1 Hiszpania
Wtorek, 15 października 2019
20:45 Rumunia 1:1 Norwegia
20:45 Szwecja 1:1 Hiszpania
20:45 Wyspy Owcze 1:0 Malta
Piątek, 15 listopada 2019
20:00 Norwegia 4:0 Wyspy Owcze
20:45 Hiszpania 7:0 Malta
20:45 Rumunia 0:2 Szwecja
Poniedziałek, 18 listopada 2019
20:45 Hiszpania 5:0 Rumunia
20:45 Malta 1:2 Norwegia
20:45 Szwecja 3:0 Wyspy Owcze

Tabele grup el. Euro 2020

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Polska Live 10 25 8 1 1 18-5
2 Austria Live 10 19 6 1 3 19-9
3 Macedonia Północna Live 10 14 4 2 4 12-13
4 Słowenia Live 10 14 4 2 4 16-11
5 Izrael Live 10 11 3 2 5 16-18
6 Łotwa Live 10 3 1 0 9 3-28
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Anglia Live 8 21 7 0 1 37-7
2 Czechy Live 8 15 5 0 3 13-11
3 Kosowo Live 8 11 3 2 3 13-16
4 Bułgaria Live 8 6 1 3 4 7-17
5 Czarnogóra Live 8 3 0 3 5 3-22
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Ukraina Live 8 20 6 2 0 17-4
2 Portugalia Live 8 17 5 2 1 22-6
3 Serbia Live 8 14 4 2 2 17-17
4 Luksemburg Live 8 4 1 1 6 7-16
5 Litwa Live 8 1 0 1 7 5-25
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Niemcy Live 8 21 7 0 1 30-7
2 Holandia Live 8 19 6 1 1 24-7
3 Irlandia Północna Live 8 13 4 1 3 9-13
4 Białoruś Live 8 4 1 1 6 4-16
5 Estonia Live 8 1 0 1 7 2-26
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Dania Live 8 16 4 4 0 23-6
2 Szwajcaria Live 8 15 4 3 1 18-6
3 Irlandia Live 8 13 3 4 1 7-5
4 Gruzja Live 8 9 2 3 3 7-10
5 Gibraltar Live 8 0 0 0 8 3-31
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Chorwacja Live 8 17 5 2 1 17-7
2 Walia Live 8 14 4 2 2 10-6
3 Słowacja Live 8 13 4 1 3 13-11
4 Węgry Live 8 12 4 0 4 8-11
5 Azerbejdżan Live 8 1 0 1 7 5-18
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Hiszpania Live 10 26 8 2 0 31-5
2 Szwecja Live 10 21 6 3 1 23-9
3 Norwegia Live 10 17 4 5 1 19-11
4 Rumunia Live 10 14 4 2 4 17-15
5 Wyspy Owcze Live 10 3 1 0 9 4-30
6 Malta Live 10 3 1 0 9 3-27
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Francja Live 10 25 8 1 1 25-6
2 Turcja Live 10 23 7 2 1 18-3
3 Islandia Live 10 19 6 1 3 14-11
4 Albania Live 10 13 4 1 5 16-14
5 Andora Live 10 4 1 1 8 3-20
6 Mołdawia Live 10 3 1 0 9 4-26
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Belgia Live 10 30 10 0 0 40-3
2 Rosja Live 10 24 8 0 2 33-8
3 Szkocja Live 10 15 5 0 5 16-19
4 Cypr Live 10 10 3 1 6 15-20
5 Kazachstan Live 10 10 3 1 6 13-17
6 San Marino Live 10 0 0 0 10 1-51
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do finałów Euro 2020
1 Włochy Live 10 30 10 0 0 37-4
2 Finlandia Live 10 18 6 0 4 16-10
3 Grecja Live 10 14 4 2 4 12-14
4 Bośnia i Hercegowina Live 10 13 4 1 5 20-17
5 Armenia Live 10 10 3 1 6 14-25
6 Liechtenstein Live 10 2 0 2 8 2-31

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej